201
|
Jānis Etjantens
|
2003
|
Murjāņu sporta ģimnāzija
|
202
|
Kārlis Romanovs
|
2002
|
Running Club Napoli
,
Lāča sporta skola
|
203
|
Svens Selevičs
|
2001
|
Sporta skola Arkādija
|
204
|
Ralfs Rubenis
|
2004
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
205
|
Alise Šterna
|
2004
|
|
206
|
Salvis Gruševs
|
1990
|
Skriešanas Akadēmija
|
207
|
Daniils Baikovs
|
2004
|
Sporta skola Arkādija
|
208
|
Markuss Mehaņikovs
|
2002
|
Liesma Sporta biedrība
,
Sporta skola Arkādija
|
209
|
Renārs Šteinbergs
|
2004
|
Tukuma sporta skola
,
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
210
|
Kārlis Auniņš
|
2003
|
|
211
|
Dāvis Dābols
|
2002
|
Sporta skola Arkādija
|
212
|
Uvis Stumbris
|
2003
|
|
213
|
Ralfs Zazerskis
|
2004
|
Lāča sporta skola
,
Kuldīgas novada sporta skola
,
Running Club Napoli
|
214
|
Renārs Grantiņš
|
2004
|
Sporta skola Arkādija
|
215
|
Patriks Ivanovs
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
|
216
|
Mikus Dāvids Strazdiņš
|
1999
|
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
217
|
Arnolds Ozols Meļķisis
|
2001
|
Sporta skola Arkādija
|
218
|
Kārlis Liede
|
2002
|
Sporta skola Arkādija
|
219
|
Maksims Pjazings
|
2002
|
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
,
Sporta skola Arkādija
|
220
|
Oskars Grava
|
2001
|
A.S.D.Atletica Gran Sasso Teramo
,
Lāča sporta skola
|
221
|
Māris Grēniņš
|
1981
|
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
222
|
Megija Čakste
|
2002
|
Aizkraukles novada Sporta skola
|
223
|
Markuss Ozols
|
2003
|
Salaspils sporta skola
,
Siguldas Sporta skola
,
Murjāņu sporta ģimnāzija
|
224
|
Luīze Sviķe
|
2002
|
Ķekavas novada sporta skola
|
225
|
Ralfs Roga
|
2003
|
Lāča sporta skola
,
Liepājas sporta spēļu skola
|
226
|
Renāts Lācis
|
2002
|
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
|
227
|
Dāvis Pankoks
|
2004
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
228
|
Ādams Sūna
|
2004
|
Sporta skola Arkādija
|
229
|
Reinis Rozenbahs
|
2002
|
Liesma Sporta biedrība
|
230
|
Otto Gustavs Bērzkalns
|
2002
|
Aizkraukles novada Sporta skola
|
231
|
Dāvis Kalniņš
|
1986
|
Kokneses sporta centrs
,
Aizkraukles novada Sporta skola
|
232
|
Raivo Bunde
|
2003
|
USD Elite Giovani Atleti
,
Sporta skola Arkādija
|
233
|
Dmitrijs Serjogins
|
1993
|
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
234
|
Rūta Kate Lasmane
|
2000
|
Ventspils OC
|
235
|
Kristīne Blaževiča
|
2001
|
Jūrmalas sporta skola
|
236
|
Rojs Puks
|
2000
|
Liepāja
|
237
|
Katrīna Kamarūte
|
2000
|
|
238
|
Jānis Razgalis
|
1985
|
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
,
Madona
|
239
|
Amanda Radava
|
2002
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
240
|
Francis Daniels Veģeris
|
2003
|
Siguldas Sporta skola
|
241
|
Agnis Stulpinskis
|
1993
|
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
242
|
Māris Pakārklis
|
1975
|
Ventspils maratona klubs
|
243
|
Rihards Linde
|
1992
|
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
,
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
244
|
Ralfs Bemberis
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
|
245
|
Arnis Žviriņš
|
1986
|
Valmieras Sporta skola
,
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
,
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
246
|
Artūrs Demidočkins
|
2001
|
Murjāņu sporta ģimnāzija
,
Valkas novada pašvaldība
,
ASD Enterprise Sport & Service
|
247
|
Jānis Pāvuliņš
|
1975
|
Jaungulbenes Progress
|
248
|
Meldra Dzerkale
|
2004
|
|
249
|
Sanita Daliba
|
2004
|
Ludzas novada Sporta skola
|
250
|
Adriana Kandu
|
2004
|
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
,
Augšdaugavas novada sporta skola
|
251
|
Katrīna Skujiņa
|
2002
|
Ogres novada sporta centrs
|
252
|
Kristers Griboniks
|
2004
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
253
|
Gustavs Alfrēds Ozoliņš
|
2003
|
Aizkraukles novada Sporta skola
|
254
|
Edvīns Hadakovs
|
2003
|
Augšdaugavas novada sporta skola
,
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
255
|
Loreta Ķikuste
|
2003
|
Salaspils sporta skola
|
256
|
Jānis Ģērmanis
|
1979
|
|
257
|
Emīls Zeltiņš
|
2002
|
|
258
|
Rolands Blūms
|
2004
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
259
|
Aleksandrs Kucs
|
2000
|
Jēkabpils Sporta centrs
|
260
|
Katrīna Špundzāne
|
2003
|
Jūrmalas sporta skola
|
261
|
Džuljeta Jēkabsone
|
2002
|
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
262
|
Laura Zalāne
|
2004
|
|
263
|
Laura Sindija Bārena
|
2004
|
Salaspils sporta skola
|
264
|
Sanija Reičela Feldmane
|
2003
|
Smiltenes sporta centrs
|
265
|
Gunta Vaičule
|
1995
|
Atletica Cascina
,
Rēzeknes novads
,
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
|
266
|
Ņikita Šupolnieks
|
2004
|
Ludzas novada Sporta skola
|
267
|
Jekaterina Truhina
|
2004
|
Jūrmalas sporta skola
,
Latvijas Skriešanas sporta centrs
|
268
|
Līva Saleniece
|
2003
|
Murjāņu sporta ģimnāzija
,
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
269
|
Sonora Sergejeva
|
2003
|
|
270
|
Jānis Leitis
|
1989
|
ASD Enterprise Sport & Service
,
Ventspils OC
|
271
|
Matīss Velps
|
1999
|
ASD Milone Siracusa
,
Sporta skola Arkādija
|
272
|
Kārlis Blumbergs
|
2003
|
|
273
|
Enija Lejniece
|
2003
|
|
274
|
Māra Grīva
|
1989
|
Atletica Cascina
,
Ventspils OC
|
275
|
Artjoms Sitņuks
|
2003
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
276
|
Austris Karpinskis
|
1998
|
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
,
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
,
Sporta skola Arkādija
|
277
|
Elīza Lapiņa
|
2002
|
Tukuma sporta skola
|
278
|
Deniss Dronovs
|
2004
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
279
|
Kitija Paula Melnbārde
|
2001
|
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
,
Sporta skola Arkādija
|
280
|
Toms Jaunzemis
|
2003
|
Dienvidkurzemes Sporta skola
|
281
|
Toms Gaigalnieks
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
|
282
|
Elizabete Knope
|
2003
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
283
|
Megija Asvere
|
2004
|
Jelgavas novada Sporta centrs
|
284
|
Airisa Marta Mūrniece
|
2003
|
Dienvidkurzemes Sporta skola
|
285
|
Nikola Ņedaškovska
|
2004
|
Sporta skola Arkādija
|
286
|
Elizabete Pelse
|
2004
|
|
287
|
Jūlija Ginta Cerbule
|
2003
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
288
|
Inta Marija Savicka
|
2004
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
289
|
Laura Dubrovska
|
2004
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
290
|
Niks Golubcovs
|
2002
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
291
|
Dāvis Romulis
|
2002
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
292
|
Kārlis Lācis
|
2004
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
293
|
Kristaps Kostukevičs
|
2004
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
294
|
Artūrs Liepa
|
2003
|
TRI KAN
,
Rīga
|
295
|
Māris Liepa
|
1970
|
|
296
|
Amanda Malatkovska
|
2004
|
Running Club Napoli
,
Aizkraukles novada Sporta skola
|
297
|
Ruslans Smolonskis
|
1996
|
Ventspils OC
|
298
|
Oskars Bambals
|
2001
|
Lāča sporta skola
|
299
|
Lāsma Padedze
|
1998
|
Ogres novada sporta centrs
|
300
|
Luīze Opolā
|
2001
|
Ogres novada sporta centrs
|
301
|
Patrīcija Ozoliņa
|
2002
|
|
302
|
Elīza Marija Kraule
|
2001
|
|
303
|
Ilona Sirsone
|
1972
|
Latvijas Skriešanas sporta centrs
|
304
|
Ērmanis Circins
|
2003
|
Lielvārdes Sporta centrs
|
305
|
Nikole Bogdanova
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
|
306
|
Modra Liepiņa
|
1985
|
VK "Lielais ciems"
|
307
|
Vita Ormane
|
1977
|
Līvānu novada vieglatlētikas klubs
|
308
|
Līva Marija Barkauska
|
2003
|
|
309
|
Viktorija Krišāne
|
2003
|
Ludzas novada Sporta skola
|
310
|
Emīls Spuriņš
|
2004
|
|
311
|
Kristaps Račiks
|
2003
|
Ludzas novada Sporta skola
|
312
|
Normunds Ivzāns
|
1971
|
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
,
Jēkabpils Sporta centrs
|
313
|
Raivo Saulgriezis
|
1994
|
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
|
314
|
Arnis Rumbenieks
|
1988
|
Valmieras vieglatlētikas klubs
,
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
315
|
Simona Prikule
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
|
316
|
Vjačeslavs Bambāns
|
1981
|
2BE1ST
|
317
|
Roberts Titovs
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
|
318
|
Mortens Ginters
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
|
319
|
Kārlis Lozda
|
2004
|
Sporta skola Arkādija
|
320
|
Zoja Ribuša
|
1981
|
Alūksnes Sporta skola
|
321
|
Daniels Bambals
|
1998
|
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
,
Lāča sporta skola
|
322
|
Sandra Grosberga
|
1995
|
Atletica Cascina
,
SK "Tērauds"
,
LSPA Sporta klubs
|
323
|
Guntis Grantiņš
|
1967
|
|
324
|
Valdis Cela
|
1948
|
|
325
|
Vairis Mārtiņsons
|
1954
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
326
|
Jānis Mankovskis
|
1940
|
|
327
|
Juris Lebedoks
|
1953
|
|
328
|
Guntars Žagariņš
|
1977
|
|
329
|
Aleksejs Koziņecs
|
1941
|
|
330
|
Aigars Ansbergs
|
1971
|
Ventspils
|
331
|
Guntars Bumans
|
1964
|
Matisons Runner’s Club
|
332
|
Juris Baraus
|
1952
|
|
333
|
Jānis Kopmanis
|
1962
|
Latvijas Skriešanas sporta centrs
|
334
|
Edgars Rencis
|
1982
|
Latvijas Skriešanas sporta centrs
|
335
|
Guntis Grīnvalds
|
1979
|
Ventspils maratona klubs
|
336
|
Gatis Brakanskis
|
1956
|
|
337
|
Juris Roze
|
1970
|
|
338
|
Igors Seņko
|
1983
|
|
339
|
Guntis Zālītis
|
1967
|
|
340
|
Raitis Kozlovskis
|
1970
|
Ventspils maratona klubs
|
341
|
Mikus Brakanskis
|
1981
|
|
342
|
Vladimirs Orehovs
|
1949
|
|
343
|
Raitis Lērme
|
1942
|
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
344
|
Pēteris Valdmanis
|
1974
|
|
345
|
Uģis Lasmanis
|
1967
|
|
346
|
Imants Aizkalns
|
1944
|
|
347
|
Sandris Balinskis
|
1970
|
|
348
|
Māris Mednis
|
1956
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
349
|
Juris Kožeurovs
|
1980
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
,
Tukuma sporta skola
|
350
|
Andris Kreicums
|
1970
|
|
351
|
Aleksandrs Vnukovs
|
1944
|
|
352
|
Juris Zilvers
|
1987
|
|
353
|
Jānis Stalidzāns
|
1973
|
|
354
|
Boriss Dormidonovs
|
1968
|
|
355
|
Dainis Kūla
|
1959
|
|
356
|
Māris Bemers
|
1961
|
|
357
|
Ivars Dundurs
|
1954
|
|
358
|
Tālvaldis Krūmiņš
|
1950
|
|
359
|
Aivars Mirks
|
1943
|
Latvijas Skriešanas sporta centrs
|
360
|
Ginta Rassa
|
1973
|
Matisons Runner’s Club
,
Ventspils maratona klubs
|
361
|
Ludmila Joce
|
1964
|
Matisons Runner’s Club
,
Ventspils maratona klubs
|
362
|
Elza Rūsiņa
|
1961
|
|
363
|
Signe Lauva
|
1966
|
Ventspils maratona klubs
|
364
|
Ināra Lūse
|
1962
|
Latvijas Skriešanas sporta centrs
,
Carnikavas novada pašvaldība
|
365
|
Mārīte Vilcāne
|
1960
|
Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Līvānu novada vieglatlētikas klubs
,
Latvijas Skriešanas sporta centrs
|
366
|
Zinaida Rācenāja
|
1943
|
|
367
|
Zinaida Grīnberga
|
1962
|
Latvijas Skriešanas sporta centrs
|
368
|
Vaira Grigorjeva
|
1950
|
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
369
|
Gunta Buholca
|
1950
|
|
370
|
Brigita De Coppet(Tīruma)
|
1946
|
|
371
|
Ligija Cīrule
|
1989
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
372
|
Dace Brakanska
|
1954
|
|
373
|
Liene Gudriniece
|
1981
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
,
Tukuma sporta skola
|
374
|
Maija Vesele
|
1950
|
|
375
|
Vineta Lorenca
|
1989
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
376
|
Anija Petrovska
|
1985
|
Ventspils
|
377
|
Gunta Helmane
|
1971
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
378
|
Vilma Gregore
|
1937
|
|
379
|
Ilona Apele
|
1974
|
|
380
|
Ināra Rozēna
|
1952
|
Latvijas Skriešanas sporta centrs
|
381
|
Agra Brune
|
1948
|
|
382
|
Ligita Ziemane
|
1969
|
|
383
|
Marta Ādamsone
|
1939
|
|
384
|
Reinis Nungurs
|
1999
|
Kokneses sporta centrs
|
385
|
Diāna Salvija Surikova
|
2003
|
Ogres novada sporta centrs
|
386
|
Lelde Mieze
|
1999
|
Murjāņu sporta ģimnāzija
,
Kuldīgas novada sporta skola
|
387
|
Aivita Smiļģe
|
2000
|
Sporta skola Arkādija
|
388
|
Džeina Dombrava
|
2000
|
Sporta skola Arkādija
|
389
|
Roberts Mažrims
|
2003
|
|
390
|
Amanda Krūmiņa
|
1993
|
Rīga
|
391
|
Agate Caune
|
2004
|
Running Club Napoli
,
Valmieras Sporta skola
|
392
|
Kārlis Vilnis Vilnītis
|
2002
|
Sporta skola Arkādija
|
393
|
Lauris Lapsa
|
2002
|
Running Club Napoli
,
SK "Tērauds"
|
394
|
Sergejs Maslobojevs
|
1985
|
|
395
|
Sandis Dzenītis
|
2001
|
Salaspils sporta skola
,
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
|
396
|
Dāvis Salcevičs
|
2003
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
397
|
Marta Marksa
|
2002
|
Running Club Napoli
,
Smiltenes sporta centrs
|
398
|
Paula Sprudzāne
|
1999
|
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
,
Sporta skola Arkādija
|
399
|
Līga Velvere
|
1990
|
Liesma Sporta biedrība
,
NBS Sporta klubs
,
Atletica Cascina
,
Metroons Sporta klubs
|
400
|
Emīls Žubulis
|
2001
|
Rīga
|