Markuss Ozols

Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
2003 (U23)
Valsts:
🇱🇻 Latvija
Licence:
Nav licences
I run clean:
Ir sertifikāts
Klasifikācija:
Meistarkandidāts

Treneri

Treneris No Līdz
Gunta Blūmiņa 01.03.2023. 01.07.2023.
Aigars Feteris 17.09.2017.
Gints Bitītis 09.01.2017. 06.02.2023.
Gunita Šale 01.09.2013. 01.09.2015.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Salaspils sporta skola Sportists 03.09.2012.
Murjāņu sporta ģimnāzija Sportists 09.01.2017.
A.S.D. ENTERPRISE YOUNG Sportists 01.01.2019. 31.12.2019.
Siguldas Sporta skola Treneris 01.09.2022.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Laura Balde 2024-04-01
Alise Balode 2023-05-22
Bruno Basikirskis 2024-04-01
Sabīne Baumane 2023-11-14
Dāvids Beinerts
Grieta Bīlmane Ozoliņa 2024-04-01
Gerda Brīvkalne 2022-09-15
Uvis Cakuls 2023-01-01
Laura Elste 2023-11-21 2023-11-21
Ralfs Endželis 2024-01-01
Evelīna Izmailova 2022-09-01
Gustavs Jankevičs 2022-09-04 2023-01-09
Esmeralda Janova 2023-09-01
Sebastians Valdis Janovs 2023-09-01
Marta Jēkabsone 2022-09-01 2023-11-03
Ansis Jugans 2024-04-01
Paula Jumiķe 2024-04-01
Ralfs Kalniņš 2023-01-01
Ernests Kešāns 2022-12-10
Marta Korņejeva 2022-09-01
Dārta Neringa Krastkalne 2023-01-01 2024-12-31
Beāte Kronberga 2022-09-01
Ralfs Krūmiņš 2023-01-01
Megija Krutkēviča 2022-12-10
Estere Lavrinoviča
Melānija Lebedoka 2024-04-01
Luīze Marta Līvmane 2023-11-25
Gabriela Niedinga 2022-09-01
Olīvija Nuķe 2024-01-01
Milda Ozoliņa 2022-09-01
Hugo Rauls Ozols 2022-09-01
Laura Petrovska 2022-09-01 2022-12-29
Elīza Pole 2022-09-01 2022-12-10
Aleksis Polis 2023-01-01
Jorens Polis 2023-01-01
Evelīna Putne 2024-04-01
Ričards Raciborskis 2023-01-09
Ignat Savelyev 2023-09-01
Paula Simanoviča 2022-09-01 2022-12-01
Martins Stūrītis 2022-12-29 2022-12-29
Elita Tauriņa 2022-09-01 2023-01-09
Elīza Valtmane 2023-09-01
Toms Vītols 2022-09-01 2023-01-09
Reinis Zutis 2022-12-10

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
60m 7.9 * 449 03.03.2017. Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības telpās
100m 11.55 (+1.3) 731 II klase 12.05.2023. Latvijas XXXIII Universiāde vieglatlētikā
200m 22.46 (-0.1) 863 I klase 21.05.2022. LVS/ Sportland kauss 4.posms (U18, U20)
300m 36.90 802 II klase 14.01.2023. LVS x Sportland kauss 1.posms (U16, P)
400m 49.77 872 I klase 16.07.2022. Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts
600m 1:28.63 700 II klase 07.12.2018. Manēžas kauss 2018
800m 1:55.16 884 I klase 09.06.2022. Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2022" (U16 un pieaugušajiem)
1000m 2:40.46 679 II klase 05.07.2020. Sportland kauss 2.posms
1500m 4:27.60 588 III klase 10.01.2020. Sportland kauss 1.posms
2000m kavēkļu skrējiens 6:53.65 07.02.2020. Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
2000m kavēkļu skrējiens (76.2 cm) 7:05.04 17.05.2018. Sportland kauss III posms
4x100m 42.09 928 Meistarkandidāts 16.07.2022. Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts
4x200m 1:36.15 714 II klase 08.02.2019. Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
Tāllēkšana 3.82 262 20.01.2015. SS Arkādija ziemas sacensības un Rīgas zonas atlase Latvijas čempionātam U-14,RSM
5km 20:01 26.09.2020. Latvijas čempionāts krosā
2km 0:08:39 * 15.10.2016. Latvijas čempionāts krosā
5.30 km 0:23:15 * 28.05.2016. Salaspils pilsētas pusmaratons
10.5km 0:49:03 * 20.05.2017. Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons
5.27 km 0:24:05 30.05.2015. Salaspils pilsētas pusmaratons 2015
Jauktā 4x200m stafete 1:40.75 18.02.2023. Latvijas čempionāts telpās

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
7.9 * 449 03.03.2017. Telpās Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības telpās 0