Latvijas izlases kandidāti

100m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Roberts Jānis Zālītis 10.70 1.9 E. Voitkevičs SS Arkādija, Enterprise 14.09.2000. 977 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
2 Emīls Kristofers Jonāss 10.70 1.8 V. Lācis Lāča SS 15.01.2001. 977 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
3 Valērijs Valinščikovs 10.78 1.6 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija, Aversa 11.08.1997. 952 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Jānis Mezītis 10.86 1.6 E. Voitkevičs Gulbenes BJSS, Aversa 14.08.1986. 928 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
5 Mikus Pētersons 10.96 1.6 V. Lācis Lāča SS 15.08.2001. 898 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
6 Oskars Grava 10.99 1.6 A. Saņņikovs SS Arkādija 07.10.2001. 889 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.

200m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Iļja Petrušenko 21.66 0.0 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1036 Meistars Sportland kauss 1.posms 10.01.2020.
2 Jānis Mezītis 22.02 -1.9 E. Voitkevičs Gulbenes BJSS, Aversa 14.08.1986. 923 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 14:25
3 Valērijs Valinščikovs 22.04 0.0 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija, Aversa 11.08.1997. 982 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
4 Matīss Gržibovskis 22.05 0.0 I. Puķīte, G. Bitītis Lielvārdes SC, MSĢ, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 15.12.2003. 918 I klase Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.

400m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Pastors 47.33 Z. Kincis Ogres SC 15.03.2001. 1024 Meistars Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
2 Iļja Petrušenko 47.66 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1002 Meistarkandidāts Lietuvas sporta kluba „Cosma” tradicionālās kausu izcīņas sacensības,Viļņa 21.07.2020.
3 Maksims Sinčukovs 47.72 V. Beļikovs 26.06.1998. 998 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Austris Karpinskis 48.39 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 1017 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
5 Matīss Gržibovskis 48.67 I. Puķīte, G. Bitītis Lielvārdes SC, MSĢ, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 15.12.2003. 939 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
6 Dmitrijs Ļašenko 49.10 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. 912 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
7 Jānis Leitis U. Kurzemnieks Ventspils OC 13.04.1989.

800m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Maksims Sinčukovs 1:50.06 V. Beļikovs 26.06.1998. 1024 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Oskars Bambals 1:50.34 V. Lācis Lāča SS 19.09.2001. 1016 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 12:40
3 Austris Karpinskis 1:51.03 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 997 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 12:40
4 Uģis Jocis 1:52.40 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1011 Meistarkandidāts Sportland kauss 1.posms 10.01.2020.

1500m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 3:48.34 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1043 Meistarkandidāts Karsten Warholm international ulsteinvik 28.02.2020.
2 Jānis Razgalis 3:50.7 J. Višķers SK "Tērauds", Madona 26.05.1985. 968 Meistarkandidāts LSC atklātais čempionāts stadionā 6. posms 19.09.2020.
3 Arnis Ozoliņš 3:55.28 J. Razgalis, J. Višķers SK "Tērauds", Valka 27.08.1989. 911 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Rojs Puks 3:56.21 D. Lauva Liepājas SSS 05.02.2000. 900 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.

3000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 8:10.49 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1016 Meistarkandidāts Gugl-Meeting Indoor Linz 08.02.2020.
2 Jānis Razgalis 8:17.7 J. Višķers SK "Tērauds", Madona 26.05.1985. 954 Meistarkandidāts LSC stadionā 7. posms 03.10.2020.
3 Alberts Blajs 8:34.61 A. Saņņikovs SS Arkādija 09.08.1995. 862 I klase Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Artūrs Niklāvs Medveds 8:36.01 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 855 I klase Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.

5000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 14:24.41 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 920 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:35
2 Dmitrijs Serjogins 14:25.38 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 917 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:35
3 Edgars Šumskis 14:40.37 V. Beļikovs, L. Beļikova Aversa 03.04.1988. 870 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:35
4 Artūrs Niklāvs Medveds 14:53.35 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 830 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.

10000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 30:03.26 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 950 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00
2 Artūrs Niklāvs Medveds 31:40.61 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 817 I klase Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00
3 Jevgēnijs Turkins 31:55.79 J. Razgalis SK "Tērauds" 31.12.1985. 798 I klase Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00
4 Rihards Linde 33:02.07 M. Ārente Valmieras VK 30.08.1992. 714 II klase Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00

110m/b vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kārlis Sondors 15.01 1.5 106.70 V. Bonders Preiļu BJSS, RTU 15.04.1997. 891 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
2 Kristaps Sunteiks 15.04 1.8 106.70 R. Maķevics Bauskas BJSS 21.06.2002. 886 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 13:40
3 Armands Buivids 15.12 1.8 106.70 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 03.06.1998. 873 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 13:40
4 Reinis Krēgers 15.18 1.1 106.70 22.01.1992. 863 I klase Track & Field Kolín 17.06.2020.

400m/b vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Maksims Sinčukovs 49.95 91.40 V. Beļikovs 26.06.1998. 1132 Meistars „Grand Prix” „Motonet GP” Espo 05.08.2020.
2 Dmitrijs Ļašenko 53.25 91.40 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. 974 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 11:20
3 Gints Drigulis 54.19 91.40 D. Stumbre Liepājas SSS 14.08.2001. 931 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
4 Etjens Viktors Beļašovs 54.22 91.40 A. Domaņins Daugavpils ISVS 19.06.2003. 930 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.

3000m/kav vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Alberts Blajs 9:09.75 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija 09.08.1995. 954 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Artūrs Niklāvs Medveds 9:23.45 91.40 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 899 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
3 Artūrs Lapiņš 9:42.25 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija, SS Arkādija 27.06.2002. 827 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.
4 Andrejs Bānis 10:02.41 91.40 A. Feteris Salaspils SS 02.07.1999. 752 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.

Tāllēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elvijs Misāns 7.50 0.0 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 1029 Meistarkandidāts Kuldīgas Katrīnas Kauss 18.01.2020.
2 Edvīns Hadakovs 7.32 0.9 D. Hadakovs, J. Hadakova Daugavpils NSS, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 03.07.2003. 991 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:30
3 Reinis Krēgers 7.30 0.6 22.01.1992. 986 Meistarkandidāts Čehijas čempionāts daudzcīņās,National Championships in Combined Events,Prāga 25.07.2020.
4 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 7.05 0.0 A. Priževoits Ogres SC 27.08.2002. 933 I klase Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās 31.01.2020.

Trīssoļlēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elvijs Misāns 16.40 0.0 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 1101 Meistars Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
2 Edvīns Hadakovs 14.98 0.1 D. Hadakovs, J. Hadakova Daugavpils NSS, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 03.07.2003. 951 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.
3 Rinalds Smilga 14.76 1.0 V. Zariņš, M. Lūse Bauskas BJSS 17.02.2001. 928 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 12:50
4 Ēriks Gusevs 14.71 0.4 J. Hadakova Daugavpils NSS 30.12.2001. 923 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.

Augstlēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rihards Bremze 2.06 V. Lācis Lāča SS, Ogres SC 14.05.2001. 967 Meistarkandidāts Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 14.07.2020.
2 Rihards Vaivads 2.05 I. Vītola Aizkraukles NSS 06.10.2000. 958 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
3 Edvarts Eglītis 2.03 A. Raubiškis Jēkabpils SS 09.03.2004. 940 Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts telpās 07.03.2020.
4 Niks Samauskis 1.99 P. Karlivāns Valmieras BSS 02.04.1999. 905 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā 25.01.2020.

Kārtslēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Mareks Ārents 5.46 M. Ārents, I. Bortaščenoka Ventspils OC, Enterprise 06.08.1986. 1119 Meistars „Grand Prix” „Motonet GP” Espo 05.08.2020.
2 Marks Aleksandrs Harčenko 4.80 M. Ārents SS Spars 10.11.2000. 940 Meistarkandidāts Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās 31.01.2020.
3 Reinis Krēgers 4.60 22.01.1992. 886 Meistarkandidāts Nacionālais Čehijas čempionāts daudzcīņā,Prāga 07.02.2020.
4 Rūdolfs Vucāns 4.55 R. Vucāns Preiļu BJSS 19.09.1999. 873 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.

Lodes grūšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Māris Urtāns 17.07 7.260 G. Gailītis Cēsu PSS 09.02.1981. 946 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
2 Edgars Berķis 16.13 7.260 G. Gailītis MSĢ 25.01.1996. 891 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
3 Reinis Nungurs 15.62 7.260 I. Lulle, D. Kalniņš Kokneses SC 01.04.1999. 860 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
4 Roberts Sorokins 15.44 7.260 A. Lancmane Kuldīgas SS 15.07.2003. 850 I klase Liepājas atklātais čempionāts 2020 15.02.2020. 10:30

Šķēpa mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Gatis Čakšs 84.56 800.000 A. Vaivads Jelgavas SC, MSĢ 13.06.1995. 1166 Lielmeistars Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 19:00
2 Jānis Svens Grīva 81.85 800.000 M. Grīva Aversa, Ventspils OC 23.04.1993. 1128 Meistars Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 19:00
3 Rolands Štrobinders 77.00 800.000 M. Štrobinders Ventspils OC, Talsu SS, Enterprise 14.05.1992. 1059 Meistars MOTONET GP LAHTI 15.07.2020.
4 Arnolds Strenga 73.66 800.000 A. Vaivads MSĢ, Siguldas Sporta skola 02.03.1992. 1011 Meistars Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā 05.09.2020.
5 Patriks Gailums G. Palameiks SS Arkādija 10.05.1998.
6 Krišjānis Suntažs M. Štrobinders Talsu SS 19.12.2000.

Diska mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Aleksandrs Volkovs 50.22 2.000 M. Urtāns Cēsu PSS 18.12.1999. 881 Meistarkandidāts Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 04.07.2020.
2 Oskars Vaisjūns 49.80 2.000 S. Škutāne Jelgavas SC, Enterprise 21.09.1983. 873 Meistarkandidāts Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 04.07.2020.
3 Arnis Žviriņš 48.30 2.000 P. Karlivāns Valmieras VK 30.11.1986. 846 I klase Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Reinis Krēgers 47.46 2.000 22.01.1992. 831 I klase MEMORIÁL JOSEFA HÁJKA KOLÍN 30.05.2020.

Vesera mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Igors Sokolovs 64.10 7.260 . Patstāvīgi Salaspils SS, Enterprise 17.08.1974. 950 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 12:30
2 Makars Korotkovs 62.62 7.260 I. Sokolovs Salaspils SS, Enterprise 08.03.2002. 927 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 12:30
3 Eļčins Gasanovs 56.03 7.260 I. Sokolovs Salaspils SS, Enterprise 06.03.1997. 826 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Edgars Gailis 54.67 7.260 I. Sokolovs 20.09.1991. 805 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.

Desmitcīņa vīriešiem

20km soļošana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ruslans Smolonskis 1:31:26.0 M. Liepiņš SS Spars 15.12.1996. 956 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
2 Normunds Ivzāns 1:37:47.0 A. Kažemāka Siliņa Jēkabpils SC 07.11.1971. 837 I klase Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
3 Edgars Gjačs 1:50:20.0 J. Gjačs Gulbenes BJSS 27.08.1993. 624 II klase Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
4 Arnis Rumbenieks A. Rumbenieks Aversa 04.04.1988.
5 Raivo Saulgriezies I. Saulgriezis Jēkabpils SC 04.07.1994.

50km soļošana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Arnis Rumbenieks 3:55:27.0 A. Rumbenieks Aversa 04.04.1988. Lielmeistars Ukrainian Race Walking championships 50 un 20km soļošanas sacensības 18.10.2020.
2 Ruslans Smolonskis 3:56:02.0 M. Liepiņš SS Spars 15.12.1996. Lielmeistars The Spanish Race walking Championships in Torrevieja 16.02.2020.
3 Arnis Rumbenieks A. Rumbenieks Aversa 04.04.1988.
4 Raivo Saulgriezies I. Saulgriezis Jēkabpils SC 04.07.1994.

Pusmaratons vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Dmitrijs Serjogins 1:06:51.0 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 923 Meistarkandidāts 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 25.07.2020.
2 Artūrs Bareiķis 1:08:20.0 V. Žolnerovičs 2BE1ST 06.06.1986. 869 I klase Aramco Houston half marathon 19.01.2020.
3 Krists Siņicins 1:09:38.0 J. Razgalis, J. Višķers SK "Tērauds", Liepāja 06.01.1995. 823 I klase Mitja marato de Barcelona,Barselonas pusmaratons 16.02.2020.
4 Jānis Razgalis 1:10:27.0 J. Višķers SK "Tērauds", Madona 26.05.1985. 795 I klase Mitja marato de Barcelona,Barselonas pusmaratons 16.02.2020.

Maratons vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Dmitrijs Serjogins 2:19:49.0 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 993 Meistars Starptautiskais Viļņas maratons 13.09.2020.
2 Artūrs Bareiķis 2:25:54.0 V. Žolnerovičs 2BE1ST 06.06.1986. 895 Meistarkandidāts Zurich Seviļas maratons 23.02.2020.
3 Oļegs Gurejevs 2:57:55.0 01.01.1973. 463 II klase Starptautiskais Viļņas maratons 13.09.2020.
4 Daniil Blat 2:58:59.0 451 II klase Starptautiskais Viļņas maratons 13.09.2020.

100m sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sindija Bukša 11.73 0.2 M. Lūse Auseklis 14.12.1997. 1046 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Evija Šēfere 11.94 1.9 I. Zālīte SS Arkādija, Running Club Napoli 28.11.1994. 1003 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
3 Līga Vecbērza 11.99 1.9 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 993 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Māra Anna Zīverte 12.05 0.6 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 982 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
5 Amanda Hilda Gromova 12.08 1.5 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 976 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
6 Anna Paula Auziņa 12.17 0.2 M. Lūse Auseklis, Valsugana 14.02.1996. 958 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.

200m sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sindija Bukša 23.59 1.3 M. Lūse Auseklis 14.12.1997. 1076 Meistars Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 14:10
2 Māra Anna Zīverte 24.48 0.7 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 990 Meistarkandidāts Sportland kauss 2.posms 05.07.2020.
3 Evija Šēfere 24.54 0.7 I. Zālīte SS Arkādija, Running Club Napoli 28.11.1994. 984 Meistarkandidāts Sportland kauss 2.posms 05.07.2020.
4 Patrīcija Sarmule 24.75 0.7 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 965 Meistarkandidāts Sportland kauss 2.posms 05.07.2020.

400m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patrīcija Sarmule 55.66 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 989 Meistarkandidāts Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.
2 Patricija Cīrule 56.03 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 975 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
3 Amanda Hilda Gromova 56.46 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 960 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 19:25
4 Māra Anna Zīverte 56.96 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 976 Meistarkandidāts Kuldīgas Katrīnas Kauss 18.01.2020.
5 Madara Lungeviča 57.40 L. Olijare, P. Lungevičs Vecumnieki 10.05.2001. 926 I klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 14.07.2020.
6 Paula Katrīna Skalberga 57.61 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis, Gioiatletica 18.05.2002. 919 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 19:25
7 Gunta Vaičule P. Stripkāns, E. Krūms Rēzeknes BJSS, Valsugana 09.03.1995.

800m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Līga Velvere 2:02.52 J. Beļinskis Gioiatletica, Liesma SB 10.02.1990. 1144 Lielmeistars AIT International Grand Prix 2020 Athlone 12.02.2020.
2 Patricija Cīrule 2:07.26 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 1036 Meistars Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:15
3 Invida Mauriņa 2:12.67 A. Saņņikovs SS Arkādija 23.07.2003. 947 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:15
4 Kamilla Vanadziņa 2:14.39 L. Strekalovskis SS Arkādija 03.10.2003. 960 Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts telpās 07.03.2020.

1500m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kamilla Vanadziņa 4:30.27 L. Strekalovskis SS Arkādija 03.10.2003. 974 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
2 Agate Caune 4:32.71 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 957 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
3 Elēna Miezava 4:34.17 V. Lācis Talsu SS 09.01.1997. 946 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 13:10
4 Invida Mauriņa 4:39.80 A. Saņņikovs SS Arkādija 23.07.2003. 907 I klase EESTI STAADIONIJOOKSUSARJA RAKVERE ETAPP 07.07.2020.

3000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Helmane-Soročenkova 9:41.41 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 991 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
2 Elēna Miezava 9:54.3 V. Lācis Talsu SS 09.01.1997. 931 I klase LSC stadionā 7. posms 03.10.2020.
3 Agate Caune 10:01.20 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 910 I klase Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
4 Sandra Grosberga 10:17.97 J. Višķers, J. Razgalis LSPA, SK "Tērauds" 18.11.1995. 860 I klase Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.

5000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Helmane-Soročenkova 16:16.08 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 1020 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 11:55
2 Agate Caune 17:26.41 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 896 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 11:55
3 Diāna Liepiņa 17:30.85 J. Beļinskis SK Metroons 22.01.1992. 889 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 11:55
4 Agata Strausa 18:10.20 V. Lācis Ādažu BJSS, Lāča SS 02.12.1989. 823 I klase BTC Berlin 2020 5000m TT 13.09.2020.

10000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Helmane-Soročenkova 35:45.38 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 949 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 18:00
2 Agate Caune 37:24.2 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 871 I klase Valmieras Vieglatlētikas kluba 19. skriešanas seriāla 6 kārta 10000m 27.08.2020.
3 Kitija Valtere 38:25.69 D. Serjogins Līvānu VK 27.06.1991. 824 II klase Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 18:00
4 Anna Marija Petrakova 38:59.78 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, VK Olimpija 14.06.2000. 798 II klase Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 18:00

100m/b sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marta Marksa 13.97 -1.3 83.80 G. Markss Valmieras BSS 06.07.2002. 1022 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Kristīne Blaževiča 14.16 -1.3 83.80 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 998 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
3 Patrīcija Ozoliņa 14.19 0.8 83.80 V. Lācis Alūksnes BJSS, MSĢ 20.06.2002. 994 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Luīze Dārta Sietiņa 14.66 1.5 83.80 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 936 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.
5 Paula Sprudzāne 14.66 1.0 83.80 E. Voitkevičs SS Arkādija, Gioiatletica 19.03.1999. 936 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.

400m/b sievietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Madara Lungeviča 1:02.02 76.20 L. Olijare, P. Lungevičs Vecumnieki 10.05.2001. 963 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
2 Patrīcija Sarmule 1:03.28 76.20 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 928 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
3 Paula Kaupe 1:05.33 76.20 D. Vizule Dartija 06.09.2001. 872 I klase Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
4 Emmija Ivule 1:05.44 76.20 A. Koziča Ķekavas SS 30.05.2003. 869 I klase Sportland kauss 2.posms 05.07.2020.

3000m/kav sievietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Alīna Sokunova 11:27.77 76.20 A. Saņņikovs SS Arkādija 05.08.2004. 894 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Anna Marija Petrakova 11:33.98 76.20 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, VK Olimpija 14.06.2000. 880 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
3 Solveiga Ozola-Ozoliņa 11:37.62 76.20 A. Bondarevs Līvānu VK 18.04.1990. 873 II klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 17:20

Tāllēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rūta Kate Lasmane 6.16 0.4 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1033 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 14:20
2 Kristīne Blaževiča 6.11 0.0 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 1023 Meistarkandidāts Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības 25.02.2020.
3 Ieva Turķe 6.07 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1014 Meistarkandidāts Big Ten Indoor Track and Field Championships 28.02.2020.
4 Māra Grīva 6.06 0.0 M. Grīva Ventspils OC, Gioiatletica 04.08.1989. 1012 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.

Trīssoļlēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rūta Kate Lasmane 13.82 1.3 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1099 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Ieva Turķe 13.12 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1028 Meistarkandidāts 5th Annual Indoor Gorilla Classic,Pittsburg, KS | 300m (Flat) 14.02.2020.
3 Zane Zemīte 12.96 0.5 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 1011 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Darja Sopova 12.86 -0.6 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 18.02.2002. 1001 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.

Augstlēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Lāsma Zemīte 1.81 A. Raubiškis Jēkabpils SS 08.05.2003. 1033 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:50
2 Solvita Dzilnava 1.81 R. Maķevics Bauskas BJSS 30.09.1997. 1033 Meistarkandidāts Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.
3 Darja Sopova 1.77 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 18.02.2002. 994 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.
4 Kristīne Blaževiča 1.75 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 974 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 07.02.2020.
5 Zane Zemīte 1.75 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 974 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 07.02.2020.

Kārtslēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ildze Bortaščenoka 3.75 M. Ārents Gioiatletica, Ventspils OC 04.12.1987. 883 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Sonija Aškinezere 3.65 M. Ārents Rīga 17.04.2001. 853 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
3 Anete Jete Meiere 3.30 M. Ārents SS Spars 11.08.1998. 747 I klase Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Ērika Līna Rivseniece 2.80 A. Krauklītis Madonas BJSS 22.10.2003. 597 II klase Baltijas U18 komandu čempionāts telpās 07.03.2020.

Lodes grūšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Linda Ozola 14.24 4.000 G. Gailītis Valmieras VK, Salaspils SS 13.06.1993. 848 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 13:45
2 Anna Gulbe 14.16 4.000 K. Gulbis Ventspils nov. BJSS 02.07.1995. 843 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 13:45
3 Lāsma Padedze 13.84 4.000 A. Priževoits Ogres SC 29.07.1998. 824 I klase Metro Atlantic Indoor Track & Field Championships 22.02.2020.
4 Kristīne Strazdīte 13.78 4.000 P. Karlivāns, L. Igaune Valmieras VK 17.08.1999. 820 I klase Liberty Kickoff,Indoor Track complex,Lynchburg 24.01.2020.

Šķēpa mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Līna Mūze 63.19 600.000 K. Kinnunen Smiltenes SC 04.12.1992. 1137 Lielmeistars KAMILA SKOLIMOWSKA MEMORIAL CHORZÓW 06.09.2020.
2 Anete Kociņa 59.51 600.000 V. Eiduka, I. Eversone SS Arkādija 05.02.1996. 1069 Meistars Mešanu disciplīnu sacensības ''Metēju diena 2020'' 19.09.2020.
3 Madara Palameika 58.91 600.000 G. Palameiks Ventspils OC 18.06.1987. 1058 Meistars Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 17:30
4 Laine Donāne 51.94 600.000 J. Doniņš Jēkabpils SC, Valsugana 01.10.1998. 929 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.

Diska mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Inga Miķelsone - Leimane 45.70 1.000 V. Smoča Jelgavas SC 17.03.1991. 809 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Dace Šteinerte 45.58 1.000 M. Ukstiņa Jelgavas VK 23.01.1987. 807 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 15:30
3 Vineta Krūmiņa 44.76 1.000 M. Urtāns Cēsu PSS 15.05.2003. 792 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Elīza Puķāne 41.04 1.000 V. Smoča MSĢ, Bauskas BJSS 17.01.1999. 723 II klase Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.

Vesera mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elva Vestarta 47.70 4.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.12.2003. 734 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 11:00
2 Kristiāna Poļakova 46.41 4.000 I. Sokolovs Salaspils SS 06.02.2001. 714 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.
3 Liene Roziņa 45.56 4.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.06.1999. 700 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Natālija Zeica 43.69 4.000 V. Ņuhtiļins Aizkraukles NSS 13.09.2002. 670 I klase Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
5 Laura Igaune Gioiatletica 10.02.1988.

Septiņcīņa sievietēm

20km soļošana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Modra Ignate 1:46:55.0 M. Liepiņš Engures novads 02.08.1985. 860 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
2 Elīna Lāce 2:01:18.0 M. Liepiņš Engures novads 13.01.1986. 655 II klase Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.

Pusmaratons sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ilona Marhele 1:17:58.0 L. Strekalovskis SS Arkādija 05.04.1986. 962 Meistarkandidāts Mitja marato de Barcelona,Barselonas pusmaratons 16.02.2020.
2 Karīna Helmane-Soročenkova 1:19:20.0 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 932 Meistarkandidāts 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 25.07.2020.
3 Diāna Liepiņa 1:26:50.0 J. Beļinskis SK Metroons 22.01.1992. 776 II klase Kuldīgas pusmaratons/ Latvijas čempionāts pusmaratonā 08.08.2020.
4 Kitija Valtere 1:27:24.0 D. Serjogins Līvānu VK 27.06.1991. 765 II klase 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 25.07.2020.

Maratons sievietēm