Latvijas izlases kandidāti

100m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Oskars Grava 10.38 0.5 V. Lācis, D. Lāce Lāča SS, Gran Saso Teramo 2001 1079 Meistars Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
2 Roberts Jānis Zālītis 10.51 0.5 E. Voitkevičs SS Arkādija, Enterprise 2000 1037 Meistars Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
3 Rinalds Valts Zariņš 10.70 1.9 A. Feteris Salaspils SS 2000 977 Meistarkandidāts Heino Lipp Memorial – JÕHVI 2023 16.06.2023.
4 Aleks Pelcmanis 10.77 0.5 D. Lāce, V. Lācis MSĢ, Liepāja, Running Club Napoli 2004 955 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
5 Mikus Pētersons 10.79 1.9 V. Lācis, D. Lāce Lāča SS, Running Club Napoli 2001 949 Meistarkandidāts Heino Lipp Memorial – JÕHVI 2023 16.06.2023.
6 Ričards Peders 10.81 0.5 E. Krūms, S. Krūma LBJSA, Valmieras SS, Afragola, Valmieras VK 2005 943 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
7 Valērijs Valinščikovs 10.83 1.3 V. Lācis, D. Lāce Aversa, Lāča SS, RTU 1997 937 Meistarkandidāts Latvijas XXXIII Universiāde vieglatlētikā 12.05.2023.
8 Ralfs Zazerskis 10.88 -0.8 D. Lāce, V. Lācis Kuldīgas SS, Lāča SS, Running Club Napoli 2004 922 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 16.06.2023.
9 Jānis Mezītis 10.97 0.5 E. Voitkevičs Aversa 1986 895 I klase LVS x Sportland kauss 6.posms 21.07.2023.
10 Emīls Kristofers Jonāss 10.98 0.5 V. Lācis Lāča SS 2001 892 I klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.

200m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Oskars Grava 20.87 -1.0 V. Lācis, D. Lāce Lāča SS, Gran Saso Teramo 2001 1087 Meistars Eiropas komandu čempionāts 20.06.2023.
2 Roberts Jānis Zālītis 21.52 -1.6 E. Voitkevičs SS Arkādija, Enterprise 2000 992 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 05.08.2023.
3 Iļja Petrušenko 21.57 0.0 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 1999 1049 Meistars LVS x Sportland kauss 3.posms (P) 05.02.2023.
4 Valērijs Valinščikovs 21.73 0.0 V. Lācis, D. Lāce Aversa, Lāča SS, RTU 1997 963 Meistarkandidāts SELL spēles 2023 19.05.2023.
5 Ralfs Zazerskis 21.81 -0.3 D. Lāce, V. Lācis Kuldīgas SS, Lāča SS, Running Club Napoli 2004 952 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 5.posms 09.06.2023.
6 Ričards Peders 21.84 -0.1 E. Krūms, S. Krūma LBJSA, Valmieras SS, Afragola, Valmieras VK 2005 947 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
7 Mikus Pētersons 21.99 1.5 V. Lācis, D. Lāce Lāča SS, Running Club Napoli 2001 927 Meistarkandidāts Heino Lipp Memorial – JÕHVI 2023 16.06.2023.
8 Aleksandrs Tiščenko 22.06 0.0 V. Goļinskis Liepājas SSS 2006 917 I klase Baltijas U18 komandu čempionāts 15.07.2023.
9 Kārlis Degins 22.21 0.0 A. Koziča Ķekavas SS, Running Club Napoli 2003 958 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 3.posms (P) 05.02.2023.
10 Ģirts Šenkevics 22.37 -0.1 D. Lāce, V. Lācis MSĢ, Liepāja 2005 875 I klase Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.

400m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Pastors 46.59 Z. Kincis Ogres SC 2001 1072 Meistars Eiropas komandu čempionāts 20.06.2023.
2 Iļja Petrušenko 47.95 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 1999 1045 Meistarkandidāts Eiropas čempionāts telpās 03.03.2023.
3 Emīls Lamba 48.41 Ģ. Lamba Jēkabpils SS, Enterprise 2007 955 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 16.06.2023.
4 Ernests Namnieks 48.61 L. Olijara SS Arkādija, Afragola, Jāņa Lūša sporta klubs 2004 942 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 04.08.2023.
5 Aleksandrs Tiščenko 48.75 V. Goļinskis Liepājas SSS 2006 934 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 04.08.2023.
6 Austris Karpinskis 48.78 E. Krūms, M. Lūse SS Arkādija, LBJSA, Afragola 1998 932 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.
7 Aleks Pelcmanis 48.99 D. Lāce, V. Lācis MSĢ, Liepāja, Running Club Napoli 2004 919 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.
8 Nikita Bondarevs 49.34 V. Grigorjevs, G. Bitītis Līvānu VK, MSĢ, Running Club Napoli 2005 898 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 16.06.2023.
9 Daniels Bambals 49.86 V. Lācis, D. Lāce Lāča SS, Afragola 1998 926 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 18.02.2023.
10 Toms Rainers Feldmanis 49.86 G. Bitītis, M. Gerke, N. Afanasjeva Valkas novada BJSS, MSĢ 2006 866 I klase Baltijas U18 komandu čempionāts 15.07.2023.

800m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Oskars Bambals 1:47.79 V. Lācis, D. Lāce Lāča SS 2001 1146 Lielmeistars ACC Indoor Track & Field Championships 25.02.2023.
2 Ņikita Bogdanovs 1:50.99 A. Domaņins DSS, Aversa 2002 998 Meistarkandidāts LAF Open Cup Competition 04.06.2023.
3 Jānis Razgalis 1:52.06 J. Višķers Madona, Afragola 1985 968 Meistarkandidāts C.D.S. ASSOLUTO su PISTA - Finale `A` ARGENTO 10.06.2023.
4 Maksims Sinčukovs 1:53.16 V. Beļikovs Liepāja 1998 990 Meistarkandidāts GVSU Big Meet (Friday) 10.02.2023.
5 Roberts Līdaks 1:53.44 M. Lūse SS Arkādija, Afragola 1995 982 Meistarkandidāts Andres Nirgi ja Endel Pärna mälestusvõistlus 05.02.2023.
6 Nikita Bondarevs 1:53.46 V. Grigorjevs, G. Bitītis Līvānu VK, MSĢ, Running Club Napoli 2005 930 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 05.08.2023.
7 Kārlis Ancāns 1:53.65 I. Vītola Skulte SS Arkādija 2005 925 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.
8 Ralfs Roga 1:53.81 D. Lāce, V. Lācis Liepājas SSS, Lāča SS 2003 972 Meistarkandidāts Valmieras novada atklātais čempionāts 20.01.2023.
9 Roberts Glazers 1:54.24 A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 2004 909 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.
10 Daniels Bambals 1:54.59 V. Lācis, D. Lāce Lāča SS, Afragola 1998 899 I klase Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023" 19.05.2023.

1500m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Jānis Razgalis 3:42.13 J. Višķers Madona, Afragola 1985 1078 Meistars IFAM Oordegem 27.05.2023.
2 Artūrs Niklāvs Medveds 3:46.64 M. Pūpola Dienvidkurzemes SS 1999 1019 Meistars 2023 WAC Outdoor Track & Field Championships 11.05.2023.
3 Oskars Bambals 3:47.60 V. Lācis, D. Lāce Lāča SS 2001 1007 Meistarkandidāts UNF East Coast Relays 28.04.2023.
4 Ņikita Bogdanovs 3:50.90 A. Domaņins DSS, Aversa 2002 965 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 04.08.2023.
5 Kristers Kudlis 3:52.19 J. Beļinskis SS Arkādija, Arca Sparanise, SK Metroons 2006 949 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
6 Roberts Glazers 3:52.95 A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 2004 940 Meistarkandidāts 25. Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy 12.07.2023.
7 Lauris Lapsa 3:54.24 J. Razgalis, J. Višķers SK "Tērauds", Running Club Napoli 2002 967 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 3.posms (P) 05.02.2023.
8 Nikita Bondarevs 3:59.13 V. Grigorjevs, G. Bitītis Līvānu VK, MSĢ, Running Club Napoli 2005 865 I klase LVS x Sportland kauss 6.posms 21.07.2023.
9 Lauris Grīniņš 4:00.94 U. Jocis Kuldīgas SS 2003 843 I klase LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.
10 Valdis Slokenbergs 4:02.29 2002 828 I klase George Mason Ebanks Invitational 08.04.2023.

3000m vīriešiem

5000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Niklāvs Medveds 13:57.13 M. Pūpola Dienvidkurzemes SS 1999 1009 Meistars Bryan Clay Invitational 13.04.2023.
2 Edgars Šumskis 14:20.06 J. Razgalis, V. Beļikovs SK "Tērauds", Afragola 1988 934 Meistarkandidāts C.D.S. ASSOLUTO su PISTA - Finale `A` ARGENTO 10.06.2023.
3 Uģis Jocis 14:40.52 S. Grišule, G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 1993 869 I klase C.d.S. Assoluti Campania 13.05.2023.
4 Lauris Lapsa 14:56.46 J. Razgalis, J. Višķers SK "Tērauds", Running Club Napoli 2002 820 I klase C.d.S. Assoluti Campania 13.05.2023.
5 Kristers Kudlis 14:58.70 J. Beļinskis SS Arkādija, Arca Sparanise, SK Metroons 2006 813 I klase Mazovia Track Cup - Memoriał Janusza Kusocińskiego i Stefana Kostrzewskiego 07.10.2023.
6 Andrejs Bānis 15:27.25 A. Feteris Salaspils SS 1999 730 II klase SELL spēles 2023 19.05.2023.
7 Jānis Mūrnieks 15:30.58 J. Razgalis SK "Tērauds" 1990 720 II klase LSC čempionāts stadionā 2023. 3.posms 10.06.2023.
8 Lauris Grīniņš 15:41.10 U. Jocis Kuldīgas SS 2003 691 II klase Latvijas XXXIII Universiāde vieglatlētikā 12.05.2023.
9 Arnis Ozoliņš 15:43.24 J. Razgalis, J. Višķers SK "Tērauds", Valka, Afragola 1989 685 II klase C.d.S. Assoluti Campania 13.05.2023.
10 Toms Komass 15:53.09 Patstāvīgi SK Mitauer 1986 658 II klase Latvijas čempionāts vecmeistariem 26.08.2023.

10000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Niklāvs Medveds 28:53.29 M. Pūpola Dienvidkurzemes SS 1999 1051 Meistars Stanford Invitational 31.03.2023.
2 Uģis Jocis 30:17.30 S. Grišule, G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 1993 930 Meistarkandidāts Eiropas kauss 10000m 03.06.2023.
3 Kristers Kudlis 32:25.55 J. Beļinskis SS Arkādija, Arca Sparanise, SK Metroons 2006 760 I klase Latvijas čempionāts 10000m 13.05.2023.
4 Emīls Matiass Reinfelds 32:52.71 Z. Kincis Ogres SC, Arca Sparanise 2007 726 II klase Latvijas čempionāts 10000m 13.05.2023.
5 Andrejs Bānis 33:55.21 A. Feteris Salaspils SS 1999 651 II klase Latvijas čempionāts 10000m 13.05.2023.

110m/b vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Ralfs Zazerskis 14.34 1.9 106.70 D. Lāce, V. Lācis Kuldīgas SS, Lāča SS, Running Club Napoli 2004 1006 Meistars Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā 31.05.2023.
2 Jānis Sausais 14.51 1.9 106.70 R. Ravinskis, E. Krūms Valmieras SS, LBJSA, Valmieras VK, Enterprise 2002 976 Meistarkandidāts Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā 31.05.2023.
3 Ričards Peders 14.56 1.8 106.70 E. Krūms, S. Krūma LBJSA, Valmieras SS, Afragola, Valmieras VK 2005 967 Meistarkandidāts CAMPIONATO DI SOCIETA' ASSOLUTO SU PISTA FINALE B CENTRO SUD 10.06.2023.
4 Jānis Bērziņš 15.00 1.6 106.70 A. Rolmanis OC Limbaži 2003 893 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
5 Kārlis Sondors 15.24 1.6 106.70 V. Bonders Preiļu nov. BJSS, RTU, Enterprise 1997 854 I klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
6 Reinis Krēgers 15.34 0.1 106.70 A. Čākurs, P. Karlivāns Aversa, Valmieras SS, Valmieras VK 1992 838 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 11.06.2023.
7 Gvido Miezers 15.37 1.9 106.70 D. Vizule, E. Krūms Dartija, LBJSA, Afragola 2003 833 I klase Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā 31.05.2023.
8 Karims Ali 15.49 0.1 106.70 A. Priževoits Ogres SC, Enterprise 2001 814 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 11.06.2023.
9 Raivo Bunde 15.69 1.6 106.70 M. Lūse SS Arkādija, USD Elite Giovani Atleti 2003 782 I klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
10 Kristiāns Lauva 15.95 0.7 106.70 M. Ārents, R. Maķevics Bauskas BJSS, MSĢ, Running Club Napoli 2003 743 I klase SELL spēles 2023 19.05.2023.

400m/b vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Dmitrijs Ļašenko 51.55 91.40 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 2002 1054 Meistars Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
2 Aleks Pelcmanis 52.30 91.40 D. Lāce, V. Lācis MSĢ, Liepāja, Running Club Napoli 2004 1018 Meistars Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem 07.07.2023.
3 Iļja Petrušenko 53.67 91.40 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 1999 955 Meistarkandidāts Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023" 19.05.2023.
4 Kārlis Romanovs 53.85 91.40 V. Lācis, D. Lāce, K. Kalniņš Lāča SS, Running Club Napoli 2002 947 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 05.08.2023.
5 Ģirts Šenkevics 54.35 91.40 D. Lāce, V. Lācis MSĢ, Liepāja 2005 924 Meistarkandidāts Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem 07.07.2023.
6 Gvido Miezers 54.95 91.40 D. Vizule, E. Krūms Dartija, LBJSA, Afragola 2003 897 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
7 Ernests Namnieks 55.75 91.40 L. Olijara SS Arkādija, Afragola, Jāņa Lūša sporta klubs 2004 862 I klase Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
8 Dāvids Ļitovčenko 55.84 91.40 E. Krūms LBJSA, Valmieras SS, Afragola, Valmieras VK 2004 858 I klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 03.06.2023.
9 Iļja Zilis 56.57 91.40 A. Domaņins DSS 2005 827 I klase SK Cosma Summer Cup 07.07.2023.
10 Linards Ruks 57.10 91.40 S. Sabājevs SS Arkādija 2005 805 I klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 03.06.2023.

3000m/kav vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Edgars Šumskis 8:48.70 91.40 J. Razgalis, V. Beļikovs SK "Tērauds", Afragola 1988 1041 Meistars IFAM Oordegem 27.05.2023.
2 Artūrs Lapiņš 9:02.64 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija, SS Arkādija 2002 983 Meistarkandidāts Bryan Clay Invitational 13.04.2023.
3 Uģis Jocis 9:10.06 91.40 S. Grišule, G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 1993 953 Meistarkandidāts CAMPIONATO di SOCIETA’ ASSOLUTO su PISTA FINALE “A” ORO 10.06.2023.
4 Rojs Puks 9:22.91 91.40 D. Lāce Liepāja 2000 901 I klase LAF Open Cup Competition 04.06.2023.
5 Aigars Feteris 9:49.05 91.40 J. Razgalis, A. Feteris Salaspils SS, SK "Tērauds", Afragola 1991 801 I klase LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.
6 Andrejs Bānis 10:01.83 91.40 A. Feteris Salaspils SS 1999 754 II klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.

Tāllēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Jānis Leitis 7.25 1.0 U. Kurzemnieks Ventspils OC, Enterprise 1989 976 Meistarkandidāts CAMPIONATO di SOCIETA’ ASSOLUTO su PISTA FINALE “A” ORO 10.06.2023.
2 Sandis Dzenītis 7.25 -2.4 A. Feteris Salaspils SS, Afragola 2001 976 Meistarkandidāts SELL spēles 2023 19.05.2023.
3 Rihards Pūķis 7.19 1.9 D. Vizule Dartija, ASD Milone Siracusa 2005 963 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 5.posms 09.06.2023.
4 Aleksis Gailītis 7.10 -2.2 V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, I. Skurule Kuldīgas SS, MSĢ, Running Club Napoli 2006 943 Meistarkandidāts Valmieras spēles (U14, U16, U18) 2023 04.07.2023.
5 Jorens Miķelsons 7.06 0.8 G. Markss Smiltenes SC, Valmieras SS 2005 935 I klase Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023" 19.05.2023.
6 Edvīns Hadakovs 7.01 0.0 J. Hadakova, D. Hadakovs Aversa, Augšdaugavas NSS 2003 924 I klase Latvijas čempionāts telpās 18.02.2023.
7 Raivo Bunde 6.99 0.2 M. Lūse SS Arkādija, USD Elite Giovani Atleti 2003 920 I klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
8 Reinis Krēgers 6.96 0.5 A. Čākurs, P. Karlivāns Aversa, Valmieras SS, Valmieras VK 1992 913 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 10.06.2023.
9 Rihards Robins Helmanis 6.92 0.8 A. Čākurs Tukuma VK 2004 905 I klase Tukuma novada un Tukuma vieglatlētikas kluba pavasara atklātās sacensības vieglatlētikā U10, U12, pieaugušie sākot no U16 un LĒCĒJU KAUSS. 04.05.2023.
10 Andris Skadiņš 6.91 0.0 M. Ārents, R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS, Enterprise 2005 903 I klase Latvijas čempionāts telpās 18.02.2023.

Trīssoļlēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Sandis Dzenītis 16.00 0.8 A. Feteris Salaspils SS, Afragola 2001 1058 Meistarkandidāts Eiropas U23 čempionāts 15.07.2023.
2 Elvijs Misāns 15.18 -1.3 M. Lūse 1989 972 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 05.08.2023.
3 Aleksis Gailītis 15.11 0.1 V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, I. Skurule Kuldīgas SS, MSĢ, Running Club Napoli 2006 965 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 05.08.2023.
4 Rihards Pūķis 14.63 0.7 D. Vizule Dartija, ASD Milone Siracusa 2005 914 I klase LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.
5 Jānis Leitis 14.50 -1.2 U. Kurzemnieks Ventspils OC, Enterprise 1989 901 I klase CAMPIONATO di SOCIETA’ ASSOLUTO su PISTA FINALE “A” ORO 10.06.2023.
6 Ilmārs Kalniņš 14.44 -1.6 D. Kalniņš Kokneses SC 1997 895 I klase LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.
7 Marks Grantiņš 14.38 -0.7 I. Zālīte Liepāja, SS Arkādija, Aversa 2003 888 I klase Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
8 Dāvis Kalniņš 14.21 0.3 I. Lulle, V. Bonders Aizkraukles NSS, Kokneses SC 1986 871 I klase Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā 07.07.2023.
9 Tomass Rudītis 13.92 0.0 A. Kronbergs SS Spars 2005 840 II klase Latvijas čempionāts telpās 19.02.2023.
10 Eduards Soroka 13.88 1.0 A. Noris Jēkabpils SS 2006 836 II klase Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā 07.07.2023.

Augstlēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Anatolijs Šavecs 2.05 J. Markevičs DSS 2000 959 Meistarkandidāts 20. Henrija Silova turnīrs augstlēkšanā 11.03.2023.
2 Edvarts Eglītis 2.05 A. Raubiškis Jēkabpils SS, Jēkabpils SC, Enterprise 2004 958 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 3.posms (P) 05.02.2023.
3 Rihards Bremze 2.03 V. Lācis, Z. Kincis Lāča SS, Ogres SC 2001 940 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
4 Valters Jansons 2.01 L. Dzene, R. Ravinskis, L. Haritonovs Valmieras SS, Valmieras VK, Gran Saso Teramo 2004 923 I klase Starptautiskās sacensības ''Valmiera-Valga'' 06.01.2023.
5 Reinis Krēgers 2.00 A. Čākurs, P. Karlivāns Aversa, Valmieras SS, Valmieras VK 1992 914 I klase Indoor Combined Events Meeting Tallinn 2023 04.02.2023.
6 Ričards Peders 2.00 E. Krūms, S. Krūma LBJSA, Valmieras SS, Afragola, Valmieras VK 2005 914 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.
7 Niklass Kalniņš 1.97 N. Pūpols, D. Vizule Dartija, Enterprise 2006 888 I klase Baltijas U18 komandu čempionāts telpās 25.02.2023.
8 Jānis Vanags 1.95 J. Vanags Madonas BJSS, BJC "Laimīte", Enterprise 1992 870 I klase Latvijas čempionāts telpās 19.02.2023.
9 Pauls Bertrams Klucis 1.95 M. Ārents, V. Klucis Afragola, SS Arkādija 1997 870 I klase Ziemassvētku kauss (P) 17.12.2023.
10 Andris Skadiņš 1.95 M. Ārents, R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS, Enterprise 2005 870 I klase Ziemassvētku kauss daudzcīņās 2023 16.12.2023.

Kārtslēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Valters Kreišs 5.65 M. Ārents, I. Bortaščenoka SS Arkādija, USD Elite Giovani Atleti 2003 1171 Lielmeistars Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
2 Mareks Ārents 5.25 M. Ārents, I. Bortaščenoka Ventspils OC, Enterprise 1986 1061 Meistars 44. Someron Seiväskarnevaalit 01.07.2023.
3 Jurijs Avsiščers 4.80 M. Ārents Preiļu nov. BJSS, Enterprise 2002 940 Meistarkandidāts Kuldīgas Katrīnas Kauss 21.01.2023.
4 Atvars Ernests Paļulis 4.70 M. Ārents, R. Maķevics, M. Rūgums Bauskas BJSS, Running Club Napoli 2006 913 Meistarkandidāts Ziemassvētku kauss daudzcīņās 2023 16.12.2023.
5 Oļegs Kozjakovs 4.62 E. Lācis BJC "Laimīte" 2001 891 Meistarkandidāts Pacesetter Sports Invitational 01.04.2023.
6 Andris Skadiņš 4.60 M. Ārents, R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS, Enterprise 2005 886 Meistarkandidāts Ziemassvētku kauss daudzcīņās 2023 16.12.2023.
7 Pauls Bertrams Klucis 4.50 M. Ārents, V. Klucis Afragola, SS Arkādija 1997 859 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 18.02.2023.
8 Reinis Krēgers 4.40 A. Čākurs, P. Karlivāns Aversa, Valmieras SS, Valmieras VK 1992 833 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 11.06.2023.
9 Karims Ali 4.27 A. Priževoits Ogres SC, Enterprise 2001 798 I klase Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās sacensības kārtslēkšanā un diska mešanā 17.09.2023.
10 Emīls Līdaka 4.15 M. Ārents, I. Stukule NBS SK, Kuldīgas SS 2002 766 I klase 44. Someron Seiväskarnevaalit 02.07.2023.
11 Miks Jānis Opolais 3.90 A. Priževoits Ogres SC, Running Club Napoli 2006 700 II klase Eiropas Jaunatnes Olimpiskais festivāls (EYOF) 25.07.2023.
12 Kristiāns Lauva 3.90 M. Ārents, R. Maķevics Bauskas BJSS, MSĢ, Running Club Napoli 2003 700 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās 29.01.2023.

Lodes grūšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Edgars Berķis 16.75 7.260 G. Gailītis MSĢ, Gran Saso Teramo 1996 927 Meistarkandidāts Valmieras spēles (U14, U16, U18) 2023 04.07.2023.
2 Māris Urtāns 16.39 7.260 G. Gailītis Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs, Afragola 1981 906 Meistarkandidāts Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 13.05.2023.
3 Ralfs Eduards Gauja 15.64 7.260 D. Mankusa, M. Urtāns Cēsu Vieglatlētikas klubs, Liesma SB, Running Club Napoli 2001 861 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 18.02.2023.
4 Patriks Gailums 15.34 7.260 G. Palameiks SS Arkādija, Aversa 1998 844 I klase Valmieras novada atklātais čempionāts 20.01.2023.
5 Arnis Žviriņš 15.04 7.260 P. Karlivāns Valmieras VK, Aversa, Valmieras SS 1986 826 I klase Latvijas čempionāts telpās 18.02.2023.
6 Aleksandrs Volkovs 14.82 7.260 Running Club Napoli 1999 813 I klase LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.
7 Jānis Pāvuliņš 14.76 7.260 Jaungulbenes Progress 1975 809 I klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
8 Artūrs Demidočkins 14.76 7.260 G. Gailītis MSĢ, Enterprise, Valkas novada pašvaldība 2001 809 I klase Latvijas XXXIII Universiāde vieglatlētikā 12.05.2023.
9 Gatis Čakšs 14.70 7.260 A. Vaivads MSĢ, Jelgavas VK 1995 806 I klase Valmieras novada atklātais čempionāts 20.01.2023.
10 Oskars Vaisjūns 14.23 7.260 S. Škutāne Jelgavas NSC, Enterprise 1983 778 I klase Latvijas čempionāts vecmeistariem 26.08.2023.

Šķēpa mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Patriks Gailums 84.05 800.000 G. Palameiks SS Arkādija, Aversa 1998 1159 Lielmeistars C.D.S. ASSOLUTO su PISTA - Finale `A` ARGENTO 10.06.2023.
2 Rolands Štrobinders 82.55 800.000 M. Štrobinders Ventspils OC, M.Štrobindera ŠK, ASD Milone Siracusa 1992 1137 Lielmeistars LVS x Sportland kauss 5.posms 09.06.2023.
3 Gatis Čakšs 80.44 800.000 A. Vaivads MSĢ, Jelgavas VK 1995 1107 Meistars Night of Athletics 15.07.2023.
4 Jānis Svens Grīva 76.10 800.000 M. Grīva Ventspils OC, Enterprise 1993 1046 Meistars CAMPIONATO di SOCIETA’ ASSOLUTO su PISTA FINALE “A” ORO 10.06.2023.
5 Matīss Kaudze 72.18 800.000 A. Brūns SS Spars 2002 990 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 5.posms 09.06.2023.
6 Krišjānis Suntažs 70.60 800.000 A. Anškins, M. Vister Jelgavas VK, Afragola 2000 968 Meistarkandidāts Heitjate Seeriavõistlus 14.08.2023.
7 Ansis Brūns 70.51 800.000 U. Doniņš Ventspils OC 1989 966 Meistarkandidāts Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskās sacensības "Ventspils šķēpi 2023" 03.06.2023.
8 Arnolds Strenga 67.76 800.000 A. Vaivads MSĢ, Siguldas Sporta skola 1992 927 I klase Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās 02.04.2023.
9 Zigismunds Sirmais 67.74 800.000 L. Mūze-Sirmā, K. Kinnunen 1992 927 I klase Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa "TALSU ŠĶĒPI 2023" 31.05.2023.
10 Matīss Velps 67.07 800.000 G. Palameiks SS Arkādija, ASD Milone Siracusa 1999 918 I klase SELL spēles 2023 19.05.2023.

Diska mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Aleksandrs Volkovs 57.11 2.000 Running Club Napoli 1999 1007 Meistars Heitjate SV, III etapp 25.06.2023.
2 Oskars Vaisjūns 48.33 2.000 S. Škutāne Jelgavas NSC, Enterprise 1983 846 I klase CAMPIONATO di SOCIETA’ ASSOLUTO su PISTA FINALE “A” ORO 10.06.2023.
3 Māris Urtāns 47.90 2.000 G. Gailītis Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs, Afragola 1981 839 I klase CAMPIONATO DI SOCIETA' ASSOLUTO SU PISTA FINALE B CENTRO SUD 10.06.2023.
4 Dagnis Roziņš 47.14 2.000 I. Roziņš 1997 825 I klase Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās 01.04.2023.
5 Arnis Žviriņš 46.45 2.000 P. Karlivāns Valmieras VK, Aversa, Valmieras SS 1986 812 I klase LVS x Sportland kauss 5.posms 09.06.2023.
6 Artūrs Ozols 45.71 2.000 M. Urtāns Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs, ASD Milone Siracusa 2004 799 I klase Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
7 Ralfs Eduards Gauja 45.52 2.000 D. Mankusa, M. Urtāns Cēsu Vieglatlētikas klubs, Liesma SB, Running Club Napoli 2001 795 I klase Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās 01.04.2023.
8 Artūrs Priževoits 42.65 2.000 Ogres SC 1987 743 II klase LVS x Sportland kauss 5.posms 09.06.2023.
9 Reinis Krēgers 42.53 2.000 A. Čākurs, P. Karlivāns Aversa, Valmieras SS, Valmieras VK 1992 741 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 11.06.2023.
10 Dins Demidočkins 41.99 2.000 G. Gailītis MSĢ, Valkas novada pašvaldība 2000 731 II klase Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās 01.04.2023.

Vesera mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Igors Sokolovs 60.97 7.260 Patstāvīgi Salaspils SS 1974 908 Meistarkandidāts Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās 02.04.2023.
2 Edgars Gailis 56.35 7.260 I. Sokolovs Gran Saso Teramo 1991 837 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 04.08.2023.
3 Eļčins Gasanovs 53.43 7.260 I. Sokolovs Aversa 1997 792 II klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
4 Andrejs Viršičs 53.32 7.260 I. Sokolovs 1984 790 II klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
5 Andrejs Pavļenkovs 51.92 7.260 Kokneses SC 1988 769 II klase Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās 02.04.2023.
6 Mārtiņš Pundiņš 47.00 7.260 V. Kumermane Ķekavas SS, Running Club Napoli 2004 693 II klase Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās 02.04.2023.

Desmitcīņa vīriešiem

20km soļošana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Arnis Rumbenieks 1:25:02 A. Rumbenieks, A. Siliņa Aversa, Valmieras VK 1988 1084 Meistars Latvijas čempionāts 20km soļošanā 09.06.2023.
2 Raivo Saulgriezis 1:26:16 I. Saulgriezis Afragola 1994 1059 Meistars Lusatian International Race-Walking Meeting 28.10.2023.
3 Raivo Liniņš 1:47:34 A. Siliņa, G. Bitītis Preiļu nov. BJSS, Aversa, MSĢ 2003 669 II klase Latvijas čempionāts 20km soļošanā 09.06.2023.

35km soļošana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Arnis Rumbenieks 2:39:18 A. Rumbenieks, A. Siliņa Aversa, Valmieras VK 1988 Meistars Latvijas čempionāts 35 km šoļošanā 25.03.2023.

Pusmaratons vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Dmitrijs Serjogins 1:04:21 R. Ravinskis Valmieras VK 1993 1018 Meistars La Mitja Marato Figueres 03.12.2023.
2 Jānis Višķers 1:06:01 J. Razgalis SK "Tērauds" 1989 957 Meistarkandidāts Pasaules čempionāts skriešanā 2023 01.10.2023.
3 Artūrs Bareiķis 1:08:41 V. Žolnerovičs 2BE1ST 1986 863 I klase 2023 Rock 'n' Roll Arizona Half Marathon 15.01.2023.
4 Aleksandrs Raščevskis 1:09:39 A. Bondarevs Līvānu VK 1992 830 I klase Berlīnes pusmaratons 2023 02.04.2023.
5 Uģis Jocis 1:09:54 S. Grišule, G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 1993 822 I klase LBT XV - Alytaus pusmaratonis 26.08.2023.
6 Andris Jubelis 1:10:43 J. Razgalis, J. Višķers SK "Tērauds" 1989 794 I klase Liepājas Mūzikas pusmaratons 14.10.2023.
7 Toms Komass 1:11:00 Patstāvīgi SK Mitauer 1986 785 I klase Barselonas pusmaratons 2023 19.02.2023.
8 Kristaps Vējš Āboliņš 1:11:03 A. Matisons Jelgavas NSC, Matisons RC 1993 783 I klase 20. Ozolnieku rudens pusmaratons,veltīts Skrējēju kluba “Ozolnieki” ilggadējajam vadītājam Jurim Bērziņam. 21.10.2023.
9 Andrejs Rastorgujevs 1:11:08 1988 781 I klase Valmieras Garšas pusmaratons 2023 02.09.2023.
10 Kristaps Bērziņš 1:11:49 Patstāvīgi ASK "Patria" 1992 758 I klase Kuldīgas 18. pusmaratons 05.08.2023.

Maratons vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Aleksandrs Raščevskis 2:25:43 A. Bondarevs Līvānu VK 1992 914 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.
2 Renārs Roze 2:26:46 Patstāvīgi Ogres SC 1986 899 Meistarkandidāts Ventspils maratons 2023 17.09.2023.
3 Kristaps Vējš Āboliņš 2:27:48 A. Matisons Jelgavas NSC, Matisons RC 1993 884 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.
4 Kristaps Bērziņš 2:28:13 Patstāvīgi ASK "Patria" 1992 878 I klase Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.
5 Toms Komass 2:29:36 Patstāvīgi SK Mitauer 1986 858 I klase Hamburgas maratons 2023 23.04.2023.
6 Artūrs Bareiķis 2:34:35 V. Žolnerovičs 2BE1ST 1986 788 I klase Tartu maratons 2023 07.10.2023.
7 Kristaps Liepiņš 2:34:54 1995 784 I klase Čikāgas maratons 2023 08.10.2023.
8 Deniss Prikulis 2:35:24 V. Žolnerovičs 1987 777 I klase Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.
9 Alfrēds Apinis 2:35:48 I. Marhele IM run club 1999 772 I klase Čikāgas maratons 2023 08.10.2023.
10 Māris Ābele 2:37:11 Patstāvīgi abele.runners 1979 753 II klase Zurich Barcelona marathon 2023 19.03.2023.

100m sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Gunta Vaičule 11.59 0.1 E. Krūms LBJSA, Rēzeknes novads, Atletica Cascina 1995 1075 Meistars Pärnu Beach Stadium Meeting 2023 02.07.2023.
2 Sindija Bukša 11.67 0.8 D. Lāce, V. Lācis Lāča SS, Gran Saso Teramo 1997 1058 Meistars CAMPIONATO DI SOCIETA' ASSOLUTO SU PISTA FINALE B CENTRO SUD 10.06.2023.
3 Līga Vecbērza 12.03 -0.1 J. Volajs SB " Roja" 1998 986 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
4 Jeļizaveta Romaņenko 12.09 1.6 A. Saņņikovs SS Arkādija, Running Club Napoli 2004 974 Meistarkandidāts Baltijas U20 komandu čempionāts 19.07.2023.
5 Beāte Buka 12.22 1.3 I. Stukule Kuldīgas SS 2008 948 Meistarkandidāts Latvijas U14 un U16 čempionāts 29.06.2023.
6 Madara Lungeviča 12.28 -0.1 L. Olijara, P. Lungevičs Vecumnieki, Aversa 2001 937 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
7 Daniela Lasmane 12.28 -0.1 I. Zālīte Running Club Napoli, SS Arkādija, Liesma SB 2003 937 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
8 Laura Osipenko 12.32 -0.9 D. Lāce, V. Lācis MSĢ, Liepāja 2005 929 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
9 Vendija Mauriņa 12.33 0.3 A. Saņņikovs SS Arkādija, Running Club Napoli 2007 927 Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts 15.07.2023.
10 Elizabete Kociņa 12.35 0.2 V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, A. Kļava Dienvidkurzemes SS, MSĢ, Running Club Napoli 2006 923 I klase Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023" 19.05.2023.

200m sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Gunta Vaičule 23.32 1.0 E. Krūms LBJSA, Rēzeknes novads, Atletica Cascina 1995 1102 Meistars Eiropas komandu čempionāts 20.06.2023.
2 Sindija Bukša 23.58 -0.2 D. Lāce, V. Lācis Lāča SS, Gran Saso Teramo 1997 1077 Meistars Pärnu Beach Stadium Meeting 2023 02.07.2023.
3 Kristīne Blaževiča 24.32 -0.7 A. Austrups Jūrmalas SS 2001 1005 Meistarkandidāts Big 12 Outdoor Track & Field Championships 12.05.2023.
4 Jeļizaveta Romaņenko 24.58 0.9 A. Saņņikovs SS Arkādija, Running Club Napoli 2004 981 Meistarkandidāts Baltijas U20 komandu čempionāts 19.07.2023.
5 Vendija Mauriņa 24.67 1.2 A. Saņņikovs SS Arkādija, Running Club Napoli 2007 972 Meistarkandidāts Valmieras novada atklātais čempionāts 20.07.2023.
6 Beāte Buka 24.98 1.5 I. Stukule Kuldīgas SS 2008 944 Meistarkandidāts Latvijas U14 un U16 čempionāts 30.06.2023.
7 Madara Lungeviča 25.00 1.2 L. Olijara, P. Lungevičs Vecumnieki, Aversa 2001 942 Meistarkandidāts Valmieras novada atklātais čempionāts 20.07.2023.
8 Elīza Marija Kraule 25.15 2.0 A. Priževoits 2001 928 Meistarkandidāts 2023 Conference USA Championships 11.05.2023.
9 Daniela Lasmane 25.27 1.2 I. Zālīte Running Club Napoli, SS Arkādija, Liesma SB 2003 917 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
10 Līva Vasioleka 25.32 -0.2 Z. Kincis Ogres SC 2005 913 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.

400m sievietēm

800m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Invida Mauriņa 2:04.93 A. Saņņikovs SS Arkādija, Running Club Napoli 2003 1076 Meistars Eiropas U23 čempionāts 13.07.2023.
2 Līga Velvere 2:06.96 J. Beļinskis Liesma SB, NBS SK, SK Metroons, Atletica Cascina 1990 1041 Meistars LAF Open Cup Competition 04.06.2023.
3 Agate Caune 2:10.24 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras SS, Running Club Napoli 2004 1023 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 11.02.2023.
4 Elīna Gumarova 2:10.35 A. Domaņins DSS 2000 984 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 5.posms 09.06.2023.
5 Amanda Radava 2:10.54 D. Stumbre Liepājas SSS 2002 981 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.
6 Kristīne Blaževiča 2:12.79 A. Austrups Jūrmalas SS 2001 984 Meistarkandidāts NCAA Division I Indoor Track & Field Championships 10.03.2023.
7 Patrīcija Karlīna Roshofa 2:12.85 G. Teko OC Limbaži 1999 944 I klase The American Outdoor Track & Field Championships 12.05.2023.
8 Daira Deičmane 2:13.52 V. Lācis Lāča SS 1999 933 I klase UNF East Coast Relays 28.04.2023.
9 Indra Mackeviča 2:14.15 Z. Kincis Ogres SC 2005 923 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.
10 Austra Ošiņa 2:14.15 J. Beļinskis SS Arkādija, Atletica Cascina, SK Metroons 2006 964 Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts telpās 25.02.2023.

1500m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Agate Caune 4:14.79 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras SS, Running Club Napoli 2004 1090 Meistars Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
2 Evelīna Krista Sitnika 4:27.27 D. Lāce, V. Lācis, I. Radeviča Krāslavas SS, Lāča SS, Running Club Napoli 2003 996 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 6.posms 21.07.2023.
3 Līga Velvere 4:27.72 J. Beļinskis Liesma SB, NBS SK, SK Metroons, Atletica Cascina 1990 993 Meistarkandidāts LAF Open Cup Competition 03.06.2023.
4 Austra Ošiņa 4:28.20 J. Beļinskis SS Arkādija, Atletica Cascina, SK Metroons 2006 1008 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 18.02.2023.
5 Kamilla Vanadziņa 4:29.95 J. Beļinskis SS Arkādija, CUS CATANIA 2003 977 Meistarkandidāts Fresno State Invitational 28.04.2023.
6 Amanda Radava 4:31.44 D. Stumbre Liepājas SSS 2002 966 Meistarkandidāts IFAM Oordegem 27.05.2023.
7 Sibilla Vanadziņa 4:31.61 J. Beļinskis SS Arkādija, SK Metroons, Gran Saso Teramo 2007 965 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 04.08.2023.
8 Rebeka Draudiņa 4:37.21 J. Beļinskis SS Arkādija, SK Metroons 2004 925 I klase LAF Open Cup Competition 03.06.2023.
9 Elīna Gumarova 4:39.31 A. Domaņins DSS 2000 910 I klase LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.
10 Alise Petrova 4:40.91 A. Klapote Skriešanas skola 2005 916 I klase Latvijas čempionāts telpās 18.02.2023.

3000m sievietēm

5000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Agate Caune 15:00.48 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras SS, Running Club Napoli 2004 1162 Lielmeistars Pasaules čempionāts 2023 23.08.2023.
2 Evelīna Krista Sitnika 17:16.97 D. Lāce, V. Lācis, I. Radeviča Krāslavas SS, Lāča SS, Running Club Napoli 2003 913 I klase Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
3 Alise Petrova 17:46.44 A. Klapote Skriešanas skola 2005 863 I klase C.d.S. Assoluti Campania 13.05.2023.
4 Inna Žolneroviča 18:02.00 V. Žolnerovičs Žolneroviča SK 1984 837 I klase Mārupes 1000m un 5000m 08.07.2023.
5 Valērija Curikova 18:02.34 A. Klapote Skriešanas skola 2004 836 I klase Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
6 Kitija Valtere 18:04.57 D. Serjogins Līvānu VK, Aversa 1991 833 I klase Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
7 Marta Luize Pētersone 18:10.52 J. Razgalis Valmieras SS, SK "Tērauds" 2007 823 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 05.08.2023.
8 Amanda Valtasa 18:18.49 J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija, CUS CATANIA 2005 810 II klase CDS Assoluto su Pista Sicilia 13.05.2023.
9 Amanda Krūmiņa 18:32.10 Rīga 1993 788 II klase Mārupes 1000m un 5000m 08.07.2023.
10 Anna Marija Petrakova 18:43.64 S. Petrakova, S. Petrakovs VK Olimpija, CUS CATANIA 2000 770 II klase C.D.S. ASSOLUTO su PISTA - Finale `A` ARGENTO 10.06.2023.

10000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Agate Caune 33:11.80 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras SS, Running Club Napoli 2004 1077 Meistars Latvijas čempionāts 10000m 13.05.2023.
2 Anastasija Geraseva 40:19.72 A. Bondarevs Jelgavas BJSS, Jelgavas VK 1998 740 II klase Latvijas čempionāts 10000m 13.05.2023.

100m/b sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Kristīne Blaževiča 13.38 1.3 83.80 A. Austrups Jūrmalas SS 2001 1099 Meistars Big 12 Outdoor Track & Field Championships 12.05.2023.
2 Krista Sprūde 14.03 1.7 83.80 D. Stumbre Liepājas SSS, Aversa 2001 1015 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās 10.06.2023.
3 Laura Osipenko 14.17 0.5 83.80 D. Lāce, V. Lācis MSĢ, Liepāja 2005 997 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
4 Gerda Kerija Dreimane 14.23 1.5 83.80 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS, Running Club Napoli 2004 989 Meistarkandidāts Eiropas U20 čempionāts 07.08.2023.
5 Daniela Lasmane 14.35 0.0 83.80 I. Zālīte Running Club Napoli, SS Arkādija, Liesma SB 2003 974 Meistarkandidāts C.D.S. ASSOLUTO su PISTA - Finale `A` ARGENTO 10.06.2023.
6 Elīza Marija Kraule 14.39 1.7 83.80 A. Priževoits 2001 969 Meistarkandidāts Tom Tellez Invitational 05.05.2023.
7 Paula Sprudzāne 14.62 0.1 83.80 E. Voitkevičs SS Arkādija, Aversa 1999 941 Meistarkandidāts SELL spēles 2023 19.05.2023.
8 Luīze Opolā 15.05 0.4 83.80 A. Priževoits Ogres SC 2001 889 I klase Charles Austin Classic 2023 24.03.2023.
9 Kristīne Siksaliete 15.08 1.7 83.80 P. Karlivāns Valmieras SS, Valmieras VK, Running Club Napoli 1998 885 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 10.06.2023.
10 Emmija Ivule 15.09 0.2 83.80 A. Koziča Ķekavas SS, CUS CATANIA 2003 884 I klase C.D.S. ASSOLUTO su PISTA - Finale `A` ARGENTO 10.06.2023.

400m/b sievietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Kitija Zaula 1:01.27 76.20 A. Saņņikovs MSĢ, SS Arkādija 2004 985 Meistarkandidāts Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā 31.05.2023.
2 Emmija Ivule 1:02.25 76.20 A. Koziča Ķekavas SS, CUS CATANIA 2003 957 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
3 Ksenija Kozlova 1:03.47 76.20 D. Hadakovs, J. Hadakova Augšdaugavas NSS 2007 923 Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts 15.07.2023.
4 Daniela Supe 1:03.76 76.20 Running Club Napoli, Valmieras VK 2003 915 I klase C.d.S. Assoluti Campania 13.05.2023.
5 Amina Askarova 1:03.89 76.20 V. Goļinskis Liepājas SSS, Aversa 2002 911 I klase Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
6 Madara Ozoliņa 1:05.33 76.20 L. Nagle Jelgavas NSC, Jelgavas VK, Enterprise 2004 872 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.
7 Anna Frolova 1:05.47 76.20 D. Mankusa Saldus NSS 2005 868 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.
8 Laura Ozola 1:06.35 76.20 A. Ješkins Ādažu BJSS, LBJSA 2007 844 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.
9 Madara Kļavniece 1:07.08 76.20 E. Krūms LBJSA, Valmieras SS 2006 825 I klase Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā 31.05.2023.
10 Nikola Bērziņa 1:07.63 76.20 I. Skurule Kuldīgas SS 2006 811 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.

3000m/kav sievietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Evelīna Krista Sitnika 10:28.25 76.20 D. Lāce, V. Lācis, I. Radeviča Krāslavas SS, Lāča SS, Running Club Napoli 2003 1028 Meistars Eiropas komandu čempionāts 20.06.2023.
2 Alīna Sokunova 10:51.42 76.20 A. Saņņikovs SS Arkādija, Running Club Napoli 2004 975 Meistarkandidāts C.D.S. ASSOLUTO su PISTA - Finale `A` ARGENTO 10.06.2023.
3 Anna Marija Petrakova 11:26.24 76.20 S. Petrakova, S. Petrakovs VK Olimpija, CUS CATANIA 2000 897 I klase LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.
4 Solveiga Ozola-Ozoliņa 11:43.92 76.20 A. Bondarevs Atletica Cascina 1990 859 II klase CDS Assoluto Toscana 13.05.2023.
5 Viktorija Bogdanova 11:58.27 76.20 K. Siņicins SS Arkādija, Gran Saso Teramo 2007 829 II klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
6 Albertīna Rudņeva 12:04.55 76.20 L. Nagle Jelgavas BJSS 2004 816 II klase LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.

Tāllēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Kitija Paula Melnbārde 6.30 1.2 G. Palameiks, V. Klucis SS Arkādija, Aversa 2001 1064 Meistars LVS x Sportland kauss 5.posms 09.06.2023.
2 Gerda Kerija Dreimane 6.26 0.9 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS, Running Club Napoli 2004 1055 Meistars Latvijas čempionāts daudzcīņās 11.06.2023.
3 Kristīne Blaževiča 6.22 0.8 A. Austrups Jūrmalas SS 2001 1047 Meistarkandidāts Big 12 Outdoor Track & Field Championships 12.05.2023.
4 Darja Sopova 6.13 -0.9 J. Petrovičs, A. Kronbergs 2002 1027 Meistarkandidāts Big 12 Outdoor Track & Field Championships 12.05.2023.
5 Madara Bērziņa 6.12 0.5 G. Markss Valmieras SS 2005 1025 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
6 Elīza Marija Kraule 6.10 0.8 A. Priževoits 2001 1020 Meistarkandidāts 2023 Conference USA Championships 11.05.2023.
7 Brenda Džiliana Apsīte 6.01 0.9 A. Kronbergs SS Spars, Atletica Cascina 2008 1001 Meistarkandidāts Baltijas U16 komandu čempionāts 11.07.2023.
8 Kristīne Siksaliete 5.88 0.4 P. Karlivāns Valmieras SS, Valmieras VK, Running Club Napoli 1998 973 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās 11.06.2023.
9 Inese Bembere 5.88 -1.0 L. Olijara SS Arkādija, Atletica Cascina, Jāņa Lūša sporta klubs 2006 973 Meistarkandidāts Valmieras spēles (U14, U16, U18) 2023 04.07.2023.
10 Anna Gabriela Hofmane 5.88 0.5 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS, Enterprise 2006 973 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 16.06.2023.

Trīssoļlēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Rūta Kate Lasmane 14.07 0.9 J. Petrovičs, A. Kronbergs Ventspils OC 2000 1125 Lielmeistars NCAA West First Round 24.05.2023.
2 Ieva Turķe 13.21 1.8 A. Čākurs Tukuma VK 1998 1037 Meistarkandidāts 95th Clyde Littlefield Texas Relays (Univ/College) 2023 31.03.2023.
3 Brenda Džiliana Apsīte 13.15 0.9 A. Kronbergs SS Spars, Atletica Cascina 2008 1031 Meistarkandidāts Latvijas U14 un U16 čempionāts 29.06.2023.
4 Darja Sopova 12.98 2.0 J. Petrovičs, A. Kronbergs 2002 1013 Meistarkandidāts Texas Invitational 28.04.2023.
5 Inese Bembere 12.43 0.0 L. Olijara SS Arkādija, Atletica Cascina, Jāņa Lūša sporta klubs 2006 958 I klase Sporta skolas "Arkādija" slēgtās sacensības U18 vecuma grupai 25.01.2023.
6 Viktorija Popovičeva 12.31 0.0 G. Kozireva DSS, CUS CATANIA 2003 946 I klase LVS x Sportland kauss 3.posms (P) 05.02.2023.
7 Patrīcija Muravjova 12.29 0.0 I. Zālīte SS Arkādija 2000 944 I klase Latvijas čempionāts telpās 19.02.2023.
8 Jana Andersone 12.27 0.0 L. Nagle Jelgavas NSC, CUS CATANIA 2004 942 I klase Latvijas čempionāts telpās 19.02.2023.
9 Elza Zeta Baumane 12.23 0.8 V. Lācis, D. Lāce Lāča SS 2004 938 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 17.06.2023.
10 Janita Antipina 12.13 1.1 V. Lācis, D. Lāce, A. Lancmane Kuldīgas SS, MSĢ 2005 927 I klase Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023" 19.05.2023.

Augstlēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Patrīcija Jansone 1.84 R. Štrobinders, M. Štrobinders Talsu NSS, M.Štrobindera ŠK, CUS CATANIA 2005 1062 Meistars Baltijas U20 komandu čempionāts telpās 04.03.2023.
2 Loreta Bērziņa 1.81 I. Grava Rūjienas SS 2007 1033 Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts telpās 25.02.2023.
3 Gerda Kerija Dreimane 1.78 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS, Running Club Napoli 2004 1004 Meistarkandidāts Ziemassvētku kauss daudzcīņās 2023 16.12.2023.
4 Kristīne Blaževiča 1.76 A. Austrups Jūrmalas SS 2001 984 Meistarkandidāts Big 12 Outdoor Track & Field Championships 12.05.2023.
5 Elīza Marija Kraule 1.76 A. Priževoits 2001 984 Meistarkandidāts 2023 Conference USA Championships 11.05.2023.
6 Dagmāra Midzene 1.76 A. Raubiškis Jēkabpils SS, Jēkabpils SC, Atletica Cascina 2005 984 Meistarkandidāts Baltijas U20 komandu čempionāts telpās 04.03.2023.
7 Kristīne Siksaliete 1.75 P. Karlivāns Valmieras SS, Valmieras VK, Running Club Napoli 1998 974 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās 10.06.2023.
8 Marta Užule 1.74 D. Kalniņš Aizkraukles NSS, Kokneses SC 2008 965 I klase Baltijas U16 komandu čempionāts 11.07.2023.
9 Marija Bojāre 1.71 A. Volajs, J. Silicka Ludzas SS 2007 936 I klase Baltijas U18 komandu čempionāts telpās 25.02.2023.
10 Adriana Krūzmane 1.70 D. Lāce, V. Lācis, D. Vizule Dartija, MSĢ, Running Club Napoli 2006 926 I klase Valmieras novada atklātais čempionāts 20.01.2023.
11 Anna Gabriela Hofmane 1.70 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS, Enterprise 2006 926 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 10.06.2023.
12 Karlīna Ansviesule 1.70 A. Čākurs, P. Karlivāns Valmieras SS, Gran Saso Teramo 2006 926 I klase Latvijas čempionāts telpās 19.02.2023.

Kārtslēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Alisona Diāna Neidere 4.02 R. Vucāns 2004 966 Meistars VertKlasse Meeting 31.03.2023.
2 Sima Aškinezere 3.90 M. Ārents, I. Bortaščenoka SS Arkādija, Atletica Cascina 2006 929 Meistars Baltijas U18 komandu čempionāts 15.07.2023.
3 Paula Kļaviņa 3.90 M. Ārents, I. Bortaščenoka SS Arkādija, Running Club Napoli 2005 929 Meistars 44. Someron Seiväskarnevaalit 01.07.2023.
4 Nikola Trasūne 3.50 M. Ārents, I. Kupčiuna, I. Bortaščenoka Bauskas BJSS, Atletica Cascina 2008 807 Meistarkandidāts Ziemassvētku kauss U16, U18 16.12.2023.
5 Ildze Bortaščenoka 3.40 M. Ārents Ventspils OC, CUS CATANIA 1987 777 Meistarkandidāts Valmieras SS un Valmieras VK sezonas atklāšanas sacensības 11.05.2023.
6 Sanita Skrimble 3.40 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 2010 777 Meistarkandidāts Ziemassvētku kauss U16, U18 16.12.2023.
7 Patrīcija Janule 3.21 M. Ārents, I. Bortaščenoka SS Arkādija 2008 720 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 10.02.2023.
8 Marta Kuzņecova 3.03 M. Ārents SS Arkādija 2008 666 II klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 03.06.2023.
9 Amanda Zvagule 2.87 M. Rūgums Liepājas SSS 2009 618 II klase Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās sacensības kārtslēkšanā un diska mešanā 17.09.2023.
10 Elīna Ringa 2.80 P. Karlivāns LVVA, Valmieras VK 1980 597 II klase Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem 07.07.2023.

Lodes grūšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Anna Gulbe 15.42 4.000 K. Gulbis Ventspils nov. BJSS, Running Club Napoli 1995 922 Meistars Eiropas komandu čempionāts 20.06.2023.
2 Luīze Geistarde 14.24 4.000 M. Urtāns Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs, Atletica Cascina 2004 848 Meistarkandidāts Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 03.06.2023.
3 Vineta Krūmiņa 13.44 4.000 M. Urtāns Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs, Running Club Napoli 2003 799 I klase Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 13.05.2023.
4 Kristīne Siksaliete 13.23 4.000 P. Karlivāns Valmieras SS, Valmieras VK, Running Club Napoli 1998 786 I klase Latvijas čempionāts telpās 18.02.2023.
5 Auce Mūrniece 13.20 4.000 R. Blumbergs Kuldīgas SS, CUS CATANIA 2000 784 I klase LVS x Sportland kauss 3.posms (P) 05.02.2023.
6 Gerda Kerija Dreimane 13.01 4.000 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS, Running Club Napoli 2004 772 I klase Kuldīgas novada atklātais čempionāts vieglatlētikā 2023 10.12.2023.
7 Kristīne Blaževiča 12.83 4.000 A. Austrups Jūrmalas SS 2001 761 I klase NCAA Division I Outdoor Championships 09.06.2023.
8 Krista Sprūde 12.53 4.000 D. Stumbre Liepājas SSS, Aversa 2001 742 I klase LVS x Sportland kauss 4.posms 27.05.2023.
9 Marta Sīviņa 12.51 4.000 A. Priževoits Ogres SC 2003 741 I klase Texas Tech Invite & Multis 26.01.2023.
10 Luīze Opolā 12.31 4.000 A. Priževoits Ogres SC 2001 729 II klase Sun Belt Indoor Track & Field Championships 20.02.2023.

Šķēpa mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Līna Mūze-Sirmā 64.78 600.000 Z. Sirmais Smiltenes SC 1992 1167 Lielmeistars Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
2 Anete Sietiņa 63.18 600.000 G. Palameiks SS Arkādija, Atletica Cascina 1996 1137 Lielmeistars Pasaules čempionāts 2023 25.08.2023.
3 Madara Saidī - Ndure 57.83 600.000 G. Palameiks Ventspils OC 1987 1038 Meistars Olimpisko čempionu Ineses Jaunzemes un Jāņa Lūša memoriāls 08.07.2023.
4 Sanija Ozoliņa 53.58 600.000 A. Vaivads MSĢ, Running Club Napoli 2003 959 Meistarkandidāts Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās 02.04.2023.
5 Katrīna Sirmā 49.01 600.000 G. Sirmais 1994 875 Meistarkandidāts Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa "TALSU ŠĶĒPI 2023" 31.05.2023.
6 Laine Donāne 47.96 600.000 J. Doniņš Jēkabpils SC, CUS CATANIA 1998 855 I klase Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa "TALSU ŠĶĒPI 2023" 31.05.2023.
7 Kristīne Siksaliete 46.84 600.000 P. Karlivāns Valmieras SS, Valmieras VK, Running Club Napoli 1998 835 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 11.06.2023.
8 Ieva Annija Stepiņa 45.36 600.000 G. Palameiks Gran Saso Teramo 2002 808 I klase CAMPIONATO DI SOCIETA' ASSOLUTO SU PISTA FINALE B CENTRO SUD 10.06.2023.
9 Krista Sprūde 44.72 600.000 D. Stumbre Liepājas SSS, Aversa 2001 796 I klase Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa "TALSU ŠĶĒPI 2023" 31.05.2023.
10 Laura Sindija Bārena 43.87 600.000 A. Feteris, G. Kļaviņš Salaspils SS 2004 780 I klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.

Diska mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Vineta Krūmiņa 48.76 1.000 M. Urtāns Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs, Running Club Napoli 2003 865 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 5.posms 09.06.2023.
2 Dace Šteinerte 48.74 1.000 M. Ukstiņa Jelgava 1987 864 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 2023 05.08.2023.
3 Luīze Geistarde 43.04 1.000 M. Urtāns Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs, Atletica Cascina 2004 760 I klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 03.06.2023.
4 Lāsma Padedze 42.73 1.000 A. Priževoits Ogres SC 1998 754 I klase Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 13.05.2023.
5 Evelīna Lazdiņa 42.46 1.000 V. Smoča, A. Smočs, I. Aizpure Gulbenes novada BJSS, MSĢ 2006 749 I klase Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 13.05.2023.
6 Nadīna Eimija Nagle 40.89 1.000 A. Krauklīte, V. Smoča, A. Smočs Madonas BJSS, MSĢ, Running Club Napoli 2006 721 II klase Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 13.05.2023.
7 Nikola Innus 40.48 1.000 A. Krauklīte, V. Smoča, A. Smočs Madonas BJSS, MSĢ 2006 713 II klase Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 13.05.2023.
8 Auce Mūrniece 40.44 1.000 R. Blumbergs Kuldīgas SS, CUS CATANIA 2000 713 II klase Latvijas čempionāts 2023 30.07.2023.
9 Amanda Malatkovska 39.44 1.000 M. Holsts Aizkraukles NSS, Running Club Napoli 2004 694 II klase Latvijas XXXIII Universiāde vieglatlētikā 12.05.2023.
10 Arisa Bišofa 36.82 1.000 2010 646 II klase USATF Region 7 Junior Olympic Championships 08.07.2023.

Vesera mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Laura Igaune 68.55 4.000 Gioiatletica 1988 1070 Lielmeistars Bob Davidson Memorial Invitational 17.03.2023.
2 Karīna Jansena 53.81 4.000 V. Kumermane Ķekavas SS, Atletica Cascina 2006 832 Meistarkandidāts CAMPIONATO di SOCIETA’ ASSOLUTO su PISTA FINALE “A” ORO 10.06.2023.
3 Anna Gulbe 50.69 4.000 K. Gulbis Ventspils nov. BJSS, Running Club Napoli 1995 782 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
4 Elīna Lazdoviča 48.10 4.000 M. Holsts Aizkraukles NSS, Running Club Napoli 2005 741 Meistarkandidāts Kokneses čempionāts vieglatlētikā veterāniem "Viestura kauss" 03.06.2023.
5 Elva Vestarta 45.08 4.000 I. Roziņš Jelgavas NSC, Atletica Cascina 2003 692 I klase Latvijas čempionāts 2023 29.07.2023.
6 Adriana Kandu 41.64 4.000 D. Hadakovs Augšdaugavas NSS, Aversa 2004 637 I klase Augšdaugavas novada čempionāts vieglatlētikā. Augšdaugavas novada sporta skolas meistarsacīkstes vieglatlētikā U-16 vecuma grupai. 20.05.2023.
7 Liene Roziņa 39.03 4.000 I. Roziņš Jelgavas NSC 1999 596 II klase Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās 02.04.2023.
8 Una Gadzāne 38.63 4.000 V. Ņuhtiļins Aizkraukles NSS 2003 589 II klase Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās 02.04.2023.
9 Amanda Malatkovska 37.40 4.000 M. Holsts Aizkraukles NSS, Running Club Napoli 2004 570 II klase Aizkraukle NSS sacensības mešanu disciplīnās 1. kārta - veseris 11.03.2023.

Septiņcīņa sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Kristīne Blaževiča 6146 A. Austrups Jūrmalas SS 2001 1104 Lielmeistars Big 12 Outdoor Track & Field Championships 12.05.2023.
2 Krista Sprūde 5658 D. Stumbre Liepājas SSS, Aversa 2001 1008 Meistars Latvijas čempionāts daudzcīņās 10.06.2023.
3 Gerda Kerija Dreimane 5655 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS, Running Club Napoli 2004 1007 Meistars Latvijas čempionāts daudzcīņās 10.06.2023.
4 Kristīne Siksaliete 5633 P. Karlivāns Valmieras SS, Valmieras VK, Running Club Napoli 1998 1003 Meistars Latvijas čempionāts daudzcīņās 10.06.2023.
5 Elīza Marija Kraule 5501 A. Priževoits 2001 977 Meistars 2023 Conference USA Championships 11.05.2023.
6 Luīze Opolā 4873 A. Priževoits Ogres SC 2001 856 Meistarkandidāts Bobcat Invitational 2023 30.03.2023.
7 Elīza Lemberga 4823 A. Priževoits Ogres SC, Enterprise 2004 846 Meistarkandidāts Valmieras daudzcīņa 2023 20.07.2023.
8 Patrīcija Ozoliņa 4559 V. Lācis 2002 796 I klase Bobcat Invitational 2023 30.03.2023.
9 Zanda Zaķe 3749 R. Melgailis Vecumnieki 2005 642 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 10.06.2023.
10 Kerija Kupalinska 2734 D. Stumbre Liepājas SSS, Enterprise 2005 452 III klase Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās 20.05.2023.

20km soļošana sievietēm

35km soļošana sievietēm

Pusmaratons sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Jeļena Ābele 1:17:56 H. Lemberg 1986 972 Meistarkandidāts Liepājas Mūzikas pusmaratons 14.10.2023.
2 Agata Strausa 1:18:17 V. Lācis Lāča SS 1989 966 Meistarkandidāts Berlīnes pusmaratons 2023 02.04.2023.
3 Sandra Grosberga 1:19:57 J. Razgalis, J. Višķers LSPA, SK "Tērauds", Atletica Cascina 1995 934 Meistarkandidāts Liepājas Mūzikas pusmaratons 14.10.2023.
4 Jekaterina Sokunova 1:20:21 1982 927 Meistarkandidāts Pasaules čempionāts skriešanā - Masu skrējieni 01.10.2023.
5 Ilona Marhele 1:20:57 SS Arkādija 1986 916 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.
6 Anna Kļučnika 1:21:20 1995 909 I klase Kembridžas pusmaratons 2023 05.03.2023.
7 Jeļena Prokopčuka 1:21:43 A. Prokopčuks, L. Strekalovskis 1976 902 I klase Pasaules čempionāts skriešanā - Masu skrējieni 01.10.2023.
8 Diāna Džaviza 1:22:11 1987 893 I klase 40. Vīnes maratons 2023 23.04.2023.
9 Santa Višķere 1:23:05 Rīga, SK "Tērauds" 1992 877 I klase Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.
10 Anita Siliņa 1:24:21 A. Siliņa 1990 854 I klase Pasaules čempionāts skriešanā - Masu skrējieni 01.10.2023.

Maratons sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. WA Klase Sacensības Datums
1 Amanda Krūmiņa 2:50:00 Rīga 1993 944 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.
2 Anna Kļučnika 2:53:46 1995 911 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.
3 Diāna Džaviza 2:55:25 1987 896 Meistarkandidāts Seviļas maratons 2023 19.02.2023.
4 Anda Valtere 2:59:11 1978 863 Meistarkandidāts Čikāgas maratons 2023 08.10.2023.
5 Anita Siliņa 3:02:05 A. Siliņa 1990 839 I klase Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.
6 Ieva Kļaviņa 3:04:55 815 I klase Londonas maratons 2023 23.04.2023.
7 Zanda Malančuka 3:10:35 1988 768 I klase Ventspils maratons 2023 17.09.2023.
8 Diāna Stolniece Permaņicka 3:18:48 1980 II klase Ventspils maratons 2023 17.09.2023.
9 Marta Kvisvika 3:24:40 1985 658 II klase Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.
10 Līga Rusiņa 3:26:03 1989 648 II klase Latvijas čempionāts maratonā/ Rimi Rīgas maratons 2023 07.05.2023.