Zoja Ribuša

Tiesāšanas līmenis:
B
Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
12.08.1981. (Pieaugušie)
Valsts:
🇱🇻 Latvija
Licence:
Nav licences
I run clean:
Ir sertifikāts
Klasifikācija:
III klase

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Alūksnes Sporta skola Treneris 01.09.2017.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Merisa Akmentiņa 2019-09-01 2022-08-31
Dita Apsīte 2018-09-03 2020-08-31
Valērija Asanova 2023-09-01
Liene Balande 2017-09-01 2022-08-31
Ieva Balane 2020-03-01
Deivids Baltiņš 2023-09-01
Lukass Baltins 2021-09-01
Trojs Baltins 2021-09-01
Gustavs Bebris 2023-12-01
Jānis Belmans 2021-09-01 2022-08-31
Niks Belmans 2021-09-01 2022-08-31
Matejs Berļakovs 2019-09-01
Adrija Bērtiņa 2018-09-01 2023-08-31
Elīza Bērziņa 2023-09-01
Hēra Žaklīna Biete 2021-09-01 2022-08-31
Edžus Birznieks 2021-09-01
Katrīna Būda 2018-09-01 2022-08-31
Rēzija Bukaldere 2019-09-01
Loreta Bukane 2023-08-02 2023-08-31
Ulrika Bukāne 2021-09-01
Ksenija Buša 2021-09-01
Kristians Bušs 2021-09-01
Oskars Cepurnieks 2020-09-01
Alekss Cunskis 2018-09-03
Ernests Dambis 2018-09-01
Madara Donska 2022-09-01
Viāna Dorofejeva
Ernests Ervīns Dovgāns 2020-01-06 2022-08-31
Elīna Drozdova 2023-09-01
Deniss Dundenieks 2023-09-01
Keita Dzintare 2023-09-01
Olivers Elstiņš 2021-10-11
Emīlija Frunza 2019-09-01 2022-08-31
Elizabete Gailāne 2019-09-01 2022-08-31
Liliāna Gāršniece 2017-09-01
Loreta Gibeiko 2023-09-01
Nika Gromova 2023-09-01
Paula Gusta 2017-09-01 2022-08-31
Martins Gusts 2021-09-01
Rinalda Hanarina 2018-09-01 2022-08-31
Rodrigo Holla 2021-09-01
Aivis Jermacāns 2021-09-01
Kristers Marks Kauliņš 2020-02-01
Jans Kazačenoks 2018-09-01 2022-08-31
Rolands Kazačenoks 2019-09-01 2023-08-31
Agate Keomeģe 2023-08-02
Eduards Kivriņš
Elizabete Kļaviņa 2019-09-01 2023-08-31
Daniels Kodaļevs 2019-05-01 2022-08-31
Linda Konoņenko 2019-09-01 2023-08-31
Renāts Krasnoluckis 2021-09-01
Jegors Krutins 2021-09-01
Luīze Labozeviča 2018-09-01 2022-08-31
Kristiāns Miks Lapkovskis 2017-09-01
Artis Lasis 2021-09-01 2023-08-31
Ralfs Lepiks 2019-10-01 2022-08-31
Evelīna Liepiņa 2018-09-01 2022-08-31
Sanita Locāne 2019-01-01 2022-08-31
Santa Locāne 2019-05-01 2022-08-31
Vineta Locāne 2018-10-01 2023-08-31
Adriāna Ludeka 2023-09-01
Sabīne Luguze
Sabīne Luguze
Markuss Maknamī 2019-09-01
Katrīna Manfelde 2023-09-01
Emīls Mūrnieks 2021-09-01
Sofija Ozoliņa 2021-09-01
Anrijs Palms 2021-09-01
Jānis Mikus Paulovics 2019-09-01 2023-08-31
Elizabete Pavlova 2021-09-01
Maksims Pavlovs 2018-10-01 2023-08-31
Matīss Pavlovs 2021-09-01
Rihards Pavlovs 2017-09-01
Viktorija Petrovska 2023-09-01
Ance Pilsētniece 2021-01-09
Kate Pilsētniece 2020-02-01 2022-08-31
Jānis Platais 2023-09-01
Evelīna Plocāne 2021-09-01 2023-08-31
Inese Elīna Plukša 2023-09-01
Ance Poļaka 2018-09-01
Līva Poļaka 2018-09-01
Martins Polna 2017-09-01 2023-08-31
Reinis Pormalis 2021-09-01
Ita Pušpure 2018-09-01 2022-08-31
Gustavs Ribušs 2017-09-01
Mārtiņš Ribušs 2021-09-01
Patriks Ribušs 2017-09-01
Raivo Šadurskis 2023-09-01
Ralfs Siliņš 2019-05-01 2022-08-31
Paula Šmagre 2021-09-01
Ieva Smirnova 2019-09-01 2022-08-31
Elizabete Smoļaka 2018-10-26 2022-08-31
Katrīna Smoļaka 2020-09-01
Marianna Smoļaka 2018-09-01 2023-08-31
Emīls Straume 2019-09-01 2022-08-31
Estere Straume 2019-09-01 2022-08-31
Kārlis Strodāns 2018-09-01
Ralfs Strodāns 2023-09-01
Ralfs Strodāns 2021-09-01
Daniela Šumakova 2019-09-01 2023-08-31
Estere Tarasa 2021-09-01 2022-08-31
Lauma Dita Taurmane 2021-09-01
Patrīcija Tetere-Teterovska 2021-09-01
Reinis Teters-Teterovskis 2021-09-01
Renārs Niklāvs Tomiņš 2017-09-01 2022-08-31
Rihards Tomsons 2017-09-01
Alise Upeniece 2019-09-01
Raens Visendorfs 2023-09-01
Adrians Voroņins 2021-09-01
Jānis Žagars 2020-09-01
Ralfs Zaikovskis 2022-09-01
Markuss Zālītis 2019-09-01 2022-08-31
Markuss Zalužinskis 2019-09-01
Annika Ziņģe 2021-09-01 2023-08-31
Alens Ziņģis 2021-09-01
Santa Zvirbule 2021-09-01

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
1500m 6:52.88 220 III j. klase 04.03.2023. LSVS Vecmeistaru sporta spēles vieglatlētikā telpās
3000m soļošana 17:10.17 608 15.07.2023. 60. LSVS PAŠVALDĪBU SPORTA SPĒLES VIEGLATLĒTIKĀ.
5000m soļošana 31:02.01 530 15.07.2023. 60. LSVS PAŠVALDĪBU SPORTA SPĒLES VIEGLATLĒTIKĀ.
1 jūdzes soļošana 9:23.72 04.03.2023. LSVS Vecmeistaru sporta spēles vieglatlētikā telpās

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Elektroniskais mērījums
6:52.88 220 04.03.2023. Telpās LSVS Vecmeistaru sporta spēles vieglatlētikā telpās 1