Berlīnes maratona izcilie rezultāti

Līdz ar rudens iestāšanos pieaug arī garo distanču skrējēju aktivitātes. Jau daudzu gadu garumā tieši septembrī Berlīnes ielās notiek tradicionālais maratona skrējiens – īpaši slavens ar savu neparasti ātro skrējiena trasi.

16/09/2018
Lasīt vairāk

Latvijas vieglatlētu starti Portugālē

Lietuvas vieglatlētu klubu komandas ar panākumiem piedalās Eiropas klubu čempionu kausu izcīņā (ECCC). Šīs komandas šogad tika pastiprinātas arī ar Latvijas vieglatlētiem.

15/09/2018
Lasīt vairāk

Latvijas Vieglatlētikas savienība piedalīsies Eiropas Vieglatlētikas asociācijas Federāciju fokusa programmā

2017. gadā Eiropas Vieglatlētikas asociācijas (EAA) valde nolēma ieviest “Federāciju fokusa programmu” kā līdzekli, lai uzlabotu saziņu un caurskatāmību, kā arī palielinātu izpratni par EAA un Eiropas federācijām. Šogad EAA ir uzaicinājusi programmā piedalīties Latvijas Vieglatlētikas savienību, tādā veidā stiprinot savstarpējo sadarbību.

14/09/2018
Lasīt vairāk

Latvijas vieglatlētu starti Vācijā, Igaunijā un Turcijā

Joprojām turpinās Latvijas vieglatlētu starti ārvalstu stadionos.

12/09/2018
Lasīt vairāk

Trīs vieglatlētes piedalīsies III Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs

Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā no 6. līdz 18.oktobrim risināsies III Jaunatnes Olimpiskās spēles, kur piedalīsies Patrīcija Cīrule 800m, Elīza Marija Kraule 100m/b un Nora Ķigure 100m.

10/09/2018
Lasīt vairāk

Latvijas skrējēju starti Horvātijā, Igaunijā un Britu salās

Turpinās vieglatlētu starti dažādās Eiropas pilsētās, bet tagad jau biežāk sacenšas garo distanču skrējēji – arī Latvijas pārstāvji.

09/09/2018
Lasīt vairāk

Video: Bērni apgūst programmu "Bērnu vieglatlētika" Rīgas sporta naktī

Video atskats uz aizraujošo laiku kopā ar bērniem Rīgas Sporta naktī. Kopā ar veikalu tīklu "Maxima" un Latvijas Sporta federāciju padomi radījām sportisku svētku sajūtu.

06/09/2018
Lasīt vairāk

Latvijas vieglatlētu starti Itālijas un Slovākijas pilsētu ielās un laukumos

Nobeigumam tuvojas vieglatlētu šī gada vasaras sacensību sezona. Pēdējos startus ārzemēs aizvada arī vairāki Latvijas vieglatlēti. Aizvien biežāk daudzu Eiropas valstu pilsētu ielās un laukumos notiek atraktīvas, vieglatlētiku popularizējošas sacensības – it īpaši sprintā un lēkšanu disciplīnās.

06/09/2018
Lasīt vairāk

Video: Bērnu vieglatlētikas seminārs Bauskā

Pirms jaunā mācību gada sākuma vairāk nekā 250 vieglatlētikas treneru un sporta skolotāju bezmaksas semināros Liepājā, Bauskā un Daugavpilī apguva programmu “Bērnu vieglatlētika”, ko īsteno Latvijas Vieglatlētikas savienība sadarbībā ar veikalu tīklu "Maxima" un Latvijas Sporta federāciju padomi.

05/09/2018
Lasīt vairāk

Foto: Bērnu vieglatlētikas aktivitātēs Rīgas sporta naktī

1. septembrī Rīgas sporta nakts ietvaros piedalījāmies ar Bērnu vieglatlētikas aktivitātēm. Aizraujoša un sportiska diena kopā ar bērniem Rīgas pilsētas centrā.

05/09/2018
Lasīt vairāk