Aizkraukles novada Sporta skola

Dibinātājs:
Aizkraukles novada pašvaldība
Reģistrācijas numurs:
90000074812
Juridiskā adrese:
Draudzības krastmala 6, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, LV-5101
Faktiskā adrese:
Draudzības krastmala 6, Aizkraukle, Aizkraukles pilsēta, LV-5101
Vadītājs:
Sporta skolā - Kaspars Židovs (t. 26120026)
Kontaktpersona:
Albrehta Jolanta, metodiķe (t.29459696)
Telefons:
27843667
E-pasts:
sportask@inbox.lv
Mājas lapa:
https://aizkrauklessportaskola.lv

Sportisti

Sportists No
Rajana Al Atriba 2018-11-20
Sāra Al Atriba 2024-01-10
Daniels Niks Andersons 2018-02-20
Makss Andersons 2019-09-03
Ņikita Aņenko 2021-06-19
Markus Aņisimovs 2022-05-13
Jānis Ansabergs 2022-03-09
Mārcis Ansabergs 2023-06-01
Keita Apsāne 2021-09-01
Anabella Apsāne 2023-09-01
Megija Arpa 2018-10-03
Juris Jānis Balta 2022-09-15
Elvijs Baltgalvis 2024-02-01
Ritvars Baltgalvis 2024-02-01
Monta Barševska 2023-09-01
Kristiāns Bartkus 2018-02-20
Daniels Baumanis 2024-01-10
Izabella Bebriša 2022-09-01
Gundega Beķere 2018-01-04
Edmunds Beķers 2022-01-19
Jūlija Beļajeva 2022-09-15
Nikola Beļankina 2022-12-01
Anna Beļūne 2019-09-03
Madelaina Bērziņa 2022-06-11
Nora Bērziņa 2023-09-01
Leonards Bērziņš 2019-09-27
Patrīcija Bērzkalna 2018-01-04
Otto Gustavs Bērzkalns 2017-01-01
Kadrija Amanda Birkāne 2018-11-20
Emīlija Blaubuka 2023-09-01
Artjoms Bogdanovs 2022-09-01
Estere Bojaruna 2024-01-10
Rihards Bokiševs 2018-10-03
Daniela Boldaševiča 2018-10-03
Gabriels Boldaševičs 2019-09-03
Lelde Brice 2023-09-01
Kārlis Bricis 2018-10-03
Keita Brimmere 2023-09-01
Linda Briška 2022-05-13
Toms Brovackis 2019-05-27
Paula Bubina 2023-04-25
Gustavs Bubins 2023-03-05
Adriāna Budēviča 2023-09-01
Gvido Bukšs 2018-10-03
Arnis Burga 2022-04-09
Aivars Butte 2022-05-13
Santa Butte 2022-06-10
Megija Čakste 2017-01-01
Samanta Cakule 2022-12-05
Nellija Čapiņa 2022-01-25
Arons Cirkovs 2023-10-02
Ennija Cīrule 2024-01-10
Reinis Cīrulis 2020-01-02
Katrīna Tīna Dābola 2019-09-03
Katrīna Dadzīte 2021-09-01
Patrīcija Dardece 2017-01-01
Viktorija Dardece 2019-02-15
Luīze Elizabete Dika 2022-05-13
Rūdolfs Doncovs 2018-11-20
Paula Dzene 2023-09-01
Signe Dzērve 2018-04-26
Adhams Elšarkavijs 2019-05-21
Emija Elste 2023-06-01
Jānis Rodrigo Feldmanis 2018-10-03
Una Gadzāne 2018-01-02
Ernests Galino 2023-09-01
Amanda Galviņa 2022-09-15
Matīss Ģēģeris 2024-02-01
Gustavs Geida 2023-09-01
Alens Geida 2023-09-01
Samanta Geršebeka 2023-06-01
Markuss Goldbergs Kuzņecovs 2019-09-02
Jogita Grandāne 2019-09-02
Keita Grāvleja 2019-05-21
Raiena Grāvleja 2019-05-21
Dāvids Grieze 2022-09-15
Elizabete Grieze 2022-09-15
Krista Grigoroviča 2019-05-27
Dominiks Grīnhāgens 2024-01-10
Lorenss Grīnvalds Ozols 2022-12-05
Elizabete Anna Grišina 2022-09-15
Daniela Grotus 2023-01-12
Gabriela Leila Hauka 2023-10-10
Diāna Hohlačova 2023-01-12
Adriāno Rauls Holus 2022-05-13
Ritvars Igaunis 2022-09-15
Paula Ivanova 2021-09-08
Miks Ivanovs 2018-10-03
Elīna Jakubovska 2023-09-01
Katrīna Jansone 2018-04-23
Aiva Jansone 2022-04-23
Renāte Jēkabsone 2024-02-01
Janeks Jermakovs 2024-01-10
Kristiāna Keita Jonaste 2024-01-10
Ivita Juškāne 2022-09-15
Paula Kalēja 2021-09-27
Ņikita Kaļiņičevs 2023-09-01
Elizabete Kalniņa
Lote Kalniņa 2023-09-01
Artūrs Kalniņš 2023-03-01
Olivers Kalniņš 2023-09-01
Roberta Kalnozola 2023-03-01
Toms Kalnriekstiņš 2019-05-27
Agnija Kalva-Vaivode 2019-09-03
Raivo Kaņepējs 2023-05-15
Endija Kapele 2017-01-01
Elīna Kapele 2024-01-10
Gatis Karabanovs 2018-01-19
Eva Kārkliņa 2023-09-01
Ance Kārkliņa 2023-09-01
Dominiks Kippari 2018-10-03
Viktorija Kippari 2018-10-03
Reinis Donāts Kirkils 2018-02-20
Emīlija Ķirse 2022-01-21
Markuss Kļaviņš 2018-10-03
Vendija Kokare 2017-12-01
Annija Ance Kokareviča 2022-12-05
Jānis Kondratskis 2022-09-15
Valērija Kovaļevska 2019-01-08
Alekss Kovaļevskis 2023-09-01
Daniels Kovaļevskis 2022-09-29
Kristaps Krastiņš 2019-09-03
Andis Kreiza 2022-05-13
Markuss Krievāns 2021-09-01
Toms Kroičs 2018-05-18
Rihards Kūla 2023-01-12
Viktorija Kuzmas 2023-09-01
Ralfs Daniels Lācis 2022-12-05
Ričards Rolfs Lācītis 2018-04-19
Ņikita Latiševs 2023-03-01
Elvis Laukazīle 2023-09-01
Elza Lazdiņa 2017-12-20
Kitija Lazdiņa 2021-09-21
Elīna Lazdoviča 2017-01-01
Madara Leite 2018-10-03
Alfrēds Lejiņš 2021-11-30
Laura Leķe 2023-09-01
Alīna Levinska 2024-01-01
Gustavs Ločmelis 2022-05-13
Ričards Logins 2019-09-04
Roberts Lukevičs 2023-06-12
Reinis Mackēvičs 2022-06-10
Amanda Malatkovska 2017-01-01
Marks Maršalko 2019-01-09
Andris Martinovs 2021-09-08
Toms Matlavs 2023-09-01
Kristaps Matulis 2023-03-01
Kristers Matulis 2023-03-01
Renāte Melberga 2019-01-14
Aiga Mieze 2022-09-15
Everts Migla 2022-12-05
Rinalds Miglāns 2018-10-03
Kārlis Mikāls 2023-09-01
Patriks Milaičikovs 2023-04-25
Alise Madara Možeika 2019-09-03
Emīlija Muceniece 2018-11-20
Enija Mūrniece 2018-10-03
Mija Mūrniece 2018-10-03
Luīze Naroga 2024-01-10
Evelīna Amēlija Neija 2022-12-05
Signe Niedre 2023-09-01
Emīls Ņikitins 2019-09-03
Adrians Novaselovs 2023-03-05
Haralds Nungurs 2021-09-01
Santa Onukrāne 2018-10-08
Renāte Onužāne 2018-04-19
Paula Ošiņa 2024-01-10
Markuss Ošiņš 2017-01-01
Artūrs Ošiņš 2024-01-10
Dominiks Ossovskis 2019-05-27
Alise Jurata Ozola 2018-10-08
Adriāna Ozola 2019-05-27
Dženija Ozoliņa 2022-09-01
Elizabete Ozoliņa 2022-09-15
Loreta Ozoliņa 2023-07-01
Emīlija Ozoliņa 2024-01-10
Melisa Ozoliņa 2023-09-01
Loreta Ozoliņa 2024-02-01
Gustavs Alfrēds Ozoliņš 2017-12-20
Mareks Ozoliņš 2023-05-17
Renis Jonas Ozols 2024-01-10
Reinis Jonas Ozols 2024-01-10
Alens Paļskis 2017-01-01
Artūrs Pastars 2024-01-10
Helēna Pavliņa 2024-01-10
Rovens Pētersons 2023-03-01
Matīss Petraitis 2019-09-03
Oskars Piebalgs 2023-04-25
Dženifera Pinkse 2019-09-03
Alise Podniece 2022-12-01
Patrīcija Sandija Popova 2021-09-01
Kristers Pudāns 2022-01-22
Markuss Puriņš 2023-04-25
Kārlis Putniņš 2019-09-03
Raitis Radziņš 2023-09-01
Rebeka Ratniece 2021-09-08
Alise Rauska 2024-01-18
Evelīna Beāte Regute 2024-01-10
Igo Reguts 2018-10-08
Līna Reinicāne 2022-12-05
Ksenija Riekstiņa 2018-11-26
Aleksa Robežniece 2022-09-15
Roberts Rode 2022-04-04
Paula Romancāne 2023-09-01
Dāvis Romanovs 2019-05-27
Kristija Rotkāja 2017-12-01
Adrians Rubiķis 2019-09-02
Loreta Ruble 2018-10-03
Liene Ruble 2022-03-09
Evelīna Rudmieze 2023-09-01
Gatis Rusiņš 2023-04-25
Uldis Rutks 2024-01-10
Mārtiņš Šarkūns 2018-11-25
Paula Sārta 2017-01-01
Oskars Saulītis 2017-12-01
Artis Savickis 2023-09-01
Tomass Seļiverstovs 2023-01-12
Keita Siliņa 2021-09-01
Šarlote Paula Sīpoliņa 2024-01-10
Aleksandrs Skoromko 2023-03-01
Sofija Tīna Skrastiņa 2022-06-11
Keitija Skribāne 2023-09-01
Sanita Skrimble 2021-09-08
Oskars Skrimblis 2023-09-01
Marta Skudrova 2022-09-15
Markuss Skuja 2018-10-03
Linda Renāte Šmeikste 2018-01-01
Elza Smirnova 2024-01-10
Rainers Šmits
Lote Spalva 2019-09-02
Emīls Jānis Spūlis 2023-09-01
Sofija Špundzāne 2022-12-05
Dārta Šteinberga 2022-01-25
Ričards Sticers 2018-04-22
Nikola Patrīcija Stolbņikova 2022-09-01
Vanesa Štrāle 2022-06-10
Nils Straševskis 2018-05-20
Sandija Strautniece 2018-04-19
Gabriella Nikola Strautniece 2022-05-13
Annija Tihonova 2023-09-01
Matias Trainis 2019-09-02
Madara Travina 2023-04-25
Andris Trokša 2021-09-27
Laura Ulme 2023-09-01
Aleksandrs Urtāns 2019-05-28
Evelīna Usāne 2024-01-10
Aigars Usāns 2024-01-10
Marta Užule 2019-09-10
Valters Uzulnieks 2022-09-15
Annika Vaivode 2023-03-01
Alekss Valdheims 2023-09-01
Darens Viljams Vanags 2019-01-08
Beāte Valentīna Vasiļjeva 2018-10-08
Adrians Veļčinskis 2017-01-01
Klāvs Vēveris 2023-09-01
Aimens Vēvers 2021-09-27
Arta Vilciņa 2024-01-10
Raitis Vilciņš 2019-09-03
Julians Vilciņš 2024-01-10
Martins Vilnis 2018-10-03
Evelīna Vitenberga 2017-01-01
Roberts Vītoliņš 2018-10-03
Dāvis Vorotinskis 2023-09-01
Grieta Zālīte 2019-09-03
Estere Zālīte 2024-01-02
Viesturs Zālītis 2019-09-03
Mārtiņš Zariņš 2024-01-10
Keira Zeiliša 2018-01-01
Jānis Zeimals 2023-09-01
Anete Zeimuļa Priževoita 2023-01-12
Džeina Zeimuļa Priževoita 2023-01-12
Elza Zenfa 2022-06-06
Nellija Zībārte 2023-09-01
Rūta Židova 2022-12-05
Kaspars Židovs 2023-09-01
Tonms Židovs 2023-09-01
Toms Židovs 2023-09-01
Sandija Zizlāne
Edvarts Gustavs Žuravskis 2023-05-15
Kitija Zvilna 2018-10-08
Patrīcija Zvilna 2019-05-27
Melisa Zvirgzdiņa 2019-05-21
Rauls Zvirgzdiņš 2023-01-21

Treneri

Notikumi

Sacensības Datums Norises vieta
Aizkraukles reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā U20, U18 09. - 09. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U12 25. - 25. Novembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā 27. - 27. Novembris Nereta
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U14 02. - 02. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā 04. - 04. Decembris Nereta
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 16. - 16. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 19. - 19. Aprīlis Aizkraukle
Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā mešanu disciplīnās U16, U14, U12 24. - 24. Aprīlis Aizkraukle
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 10. - 10. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles NSS atklātās vesera mešanas sacensības U12, U14 14. - 14. Maijs Nereta
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U16, U14 17. - 17. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U12, U10 22. - 22. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības diska mešanā 13. - 13. Jūnijs Aizkraukle
Rudens sacensības mešanu disciplīnās ''Kokneses kauss 2018'' 22. - 22. Septembris Koknese
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības rudens krosā 02. - 02. Oktobris Pļaviņas
Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā 24. - 24. Novembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS ziemas sacensības 26. - 26. Novembris Nereta
Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā 01. - 01. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS ziemas sacensības 03. - 03. Decembris Nereta
Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā 08. - 08. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS ziemas sacensības U10 12. - 12. Janvāris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnās U18, U20 18. - 18. Aprīlis Aizkraukle
Aizkraukles NSS sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnās U16, U14, U12 25. - 25. Aprīlis Aizkraukle
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās skolēnu sacensības U18, U20 09. - 09. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles novada 6.pusmaratons 11. - 11. Maijs Aizkraukles SC
Aizkraukles NSS sacensības vesera mešanā 13. - 13. Maijs Nereta
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās skolēnu sacensības U16, U14 16. - 16. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās skolēnu sacensības U12, U10 21. - 21. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles NSS diska mešanas sacensības 13. - 13. Jūnijs Aizkraukle
P. Poškaus piemiņas sacensības vieglatlētikā 20. - 20. Septembris Biržai, Lietuva
Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21. - 21. Septembris Koknese
Aizkraukles novada sporta skolas sacensības vieglatlētikā ''Sprinta diena 2019'' 27. - 27. Septembris Nereta
Aizkraukles NSS reģionālās skolēnu sacensības rudens krosā 01. - 01. Oktobris Pļaviņas
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U14 30. - 30. Novembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 07. - 07. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U 12 11. - 11. Janvāris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības U10, U12 11. - 11. Februāris Nereta
Aikzraukles NSS sacensības U12, U10 24. - 24. Februāris Nereta
Aizkraukles NSS sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā ''Metēju diena'' U18, U20(ATCELTS) 21. - 21. Aprīlis Aizkraukle
Aizkraukles NSS sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā ''Metēju diena'' U16, U14, U12(ATCELTS) 28. - 28. Aprīlis Aizkraukle
7.Aizkraukles pusmaratons 02. - 02. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā vesera mešanā (ATCELTS) 11. - 11. Maijs Nereta
Aizkraukles NSS reģionālo skolu sacensības vieglatlētikā U14, U16 (ATCELTS) 19. - 19. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles NSS reģionālo skolu sacensības vieglatlētikā U12, U10 (ATCELTS) 27. - 27. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības U18, U20 ( ATCELTS) 04. - 04. Jūnijs
Mešanu disciplīnu sacensības ''Metēju diena 2020'' 19. - 19. Septembris Koknese
Aizkraukles NSS sacensības "Sprinta diena 2020" 25. - 25. Septembris Nereta
ANSS reģionālās skolēnu sacensības rudens krosā 29. - 29. Septembris Pļaviņas
Aizkraukles NSS mācību - treniņu sacensības ( ATCELTS) 03. - 03. Oktobris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības U14 (ATCELTS) 28. - 28. Novembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības U16, U18 ( ATCELTS) 05. - 05. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības U12 ( ATCELTAS) 16. - 16. Janvāris Aizkraukle
ANSS slēgtās sacensības vesera un pildbumbas mešanā 30. - 30. Septembris Nereta
ANSS slēgtās sacensības vesera mešanā 30. - 30. Septembris Aizkraukle
Aizkraukles novada sporta skolas slēgtās sacensības 01. - 01. Oktobris Nereta
Aizkraukles novada sporta skolas slēgtās sacensības skriešanas disciplīnās 09. - 09. Oktobris Nereta
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā 21. - 21. Aprīlis Nereta
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā 22. - 22. Aprīlis Nereta
Aizkraukles NSS slēgtās sacensības U12, U 14, U16 09. - 09. Jūnijs Jaunjelgava
Aizkraukles novada Sporta skolas slēgtās sacensības vesera mešanā 25. - 25. Jūnijs
Rudens sacensības - SLĒGTAS 27. - 27. Septembris Jaunjelgava
ANSS SLĒGTĀS sacensības divcīņā 01. - 01. Oktobris Aizkraukle
Aizkraukles NSS slēgtās sacensības mešanu trīscīņā 29. - 29. Oktobris Aizkraukle
Aizkraukles NSS pārbaudes sacensības vieglatlētikā 10. - 10. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS slēgtās pārbaudes sacensības U 14 21. - 21. Janvāris Aizkraukle
Aizkraukles novada Sporta skolas pārbaudes sacensības 28. - 28. Janvāris Aizkraukle
Aizkraukles NSS slēgtās sacensības augstlēkšanā un lodes grūšanā 03. - 04. Marts Nereta
Aizkraukle NSS sacensības mešanu disciplīnās 1. kārta - veseris 11. - 11. Marts Aizkraukle
Aizkraukles NSS slēgtās sacensības vieglatlētikā telpās 17. - 17. Marts Aizkraukle
Aizkraukles NSS slēgtās sacensības mešanu disciplīnās - 2. kārta disks 18. - 18. Marts Aizkraukle
Aizkraukles NSS slēgtās sacensības mešanu disciplīnās -3. kārta šķēps 25. - 25. Marts Aizkraukle
Aizkraukles NSS slēgtās sacensības augstlēkšanā 29. - 29. Marts Jaunjelgava
Aizkraukles NSS pārbaudes sacensības vieglatlētikā U14 20. - 20. Aprīlis Aizkraukle
Aizkraukles NSS sezonas atklāšanas sacensības ''Metēju diena'' U 18, U20 20. - 20. Aprīlis Aizkraukle
Aizkraukles NSS slēgtās sacensības ''Sprinta diena'' 21. - 21. Aprīlis Nereta
Aizkraukles NSS sezonas atklāšanas sacensības ''Metēju diena'' U 12, U14, U16 27. - 27. Aprīlis Aizkraukle
Aizkraukle novada skolēnu vieglatlētikas festivāls 18. - 18. Maijs Koknese
Aizkraukles NSS sacensibas mesanu divcina SLEGTAS 27. - 27. Maijs Aizkraukle
Aizkraukles NSS slēgtās sacensības U14 02. - 02. Jūnijs Jaunjelgava
Aizkraukles NSS slēgtās sacensības 14. - 14. Jūnijs Aizkraukle
Aizkraukles novada skolēnu sacensības rudens krosā - SLĒGTAS 05. - 05. Oktobris Pļaviņas
Aizkraukles NSS sacensību 3Xsprints 07. - 07. Oktobris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā U16, U18 - SLĒGTAS 02. - 02. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā U14 - SLĒGTAS 06. - 06. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensību 3Xsprints 2. etaps - SLĒGTAS 09. - 09. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS pārbaudes sacensības SLĒGTAS 15. - 15. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS pārbaudes sacensības SLĒGTAS 16. - 16. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības SLĒGTAS 16. - 16. Decembris Aizkraukle
Aizkraukles NSS VFS sagatavotības sacensības ''Ziemas brīvdienu 2024 kauss'' SLĒGTAS 03. - 03. Janvāris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības Ziemas brīvdienu kauss 2024 SLĒGTAS 03. - 03. Janvāris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sacensības - Slēgtas 30. - 30. Janvāris Nereta
Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā lodes grūšana, bumbiņas mešana - SLĒGTAS 06. - 06. Februāris Nereta
Aizkraukles NSS SLĒGTĀS sacensības četrcīņā 2013. - 2016.g.dz. 07. - 07. Februāris Aizkraukle
Aizkraukles NSS sezonas atklātās sacensības ''Metēju diena" U18, U20 17. - 17. Aprīlis Aizkraukle
Aizkraukles NSS sezonas atklātās sacensības ''Metēju diena" U12, U14, U16 24. - 24. Aprīlis Aizkraukle
Aizkraukles novada skolēnu vieglatlētikas festivāls - kausu izcīņa SLĒGTAS 16. - 16. Maijs Koknese