Ludzas novada Sporta skola

Dibinātājs:
Ludzas novada pašvaldība
Reģistrācijas numurs:
90000017453
Juridiskā adrese:
P.Mīglinīka iela 27a, Ludza, LV-5701
Faktiskā adrese:
P.Mīglinīka iela 27a, Ludza, LV-5701
Vadītājs:
Elēna Fjodorova 26457564
Kontaktpersona:
Andris Vengra (29883909), Valērijs Rimšs (28482245)
Telefons:
65723240
E-pasts:
sports@ludzasnovads.lv

Sportisti

Sportists No
Daniels Andrejevs 2018-01-02
Žans Artamonovs 2018-01-02
Maksims Avdejenko 2014-09-01
Anastasija Avdejenoka 2019-09-01
Katrīna Baklāne 2020-09-01
Mihails Baklāns 2020-01-01
Elīna Barančuka 2021-09-01
Kristaps Barančuks 2021-09-01
Germans Baranovskis 2018-09-01
Katrīna Barkāne 2023-09-01
Dāvis Barkāns 2020-09-01
Oskars Barkāns 2022-01-01
Rainers Barkāns 2021-09-01
Daiga Blaua 2023-11-27
Dāvis Blaus 2013-09-02
Timurs Bogdanovs 2022-09-01
Elīna Bogurdoviča 2022-01-01
Marija Bojāre 2018-01-02
Artjoms Boļšakovs 2021-01-01
Ērika Boļševica 2019-09-01
Potaps Bondarenko 2019-09-01
Jurijs Bondarevs 2021-09-01
Edvīns Borisenoks 2017-01-01
Ilārija Borovika 2018-09-03
Lote Brakovska 2024-06-13
Intars Brencis 2018-09-01
Daniels Briļs 2017-01-01
Ivo Burmeisters 2016-01-04
Nadežda Čabanova 2022-09-01
Elīna Caune 2014-12-30
Kitija Čehova 2021-09-01
Nikola Čehova 2021-09-01
Iļja Čelbajevs 2014-01-02
Madara Čerņavska 2023-09-01
Ingus Ciprus 2017-01-01
Elīna Ciuļa 2017-01-01
Jānis Ciuļa 2018-09-01
Vladislavs Čulkovs 2014-09-01
Matvejs Čurakovs 2022-09-01
Reinis Čurens
Lana Cvetkova 2021-09-01
Sanita Daliba 2016-09-01
Daniils Daškevičs 2021-09-01
Dairis Dauksts 2016-04-01
Vladislavs Dembovskis 2023-09-01
Anastasija Dimkova 2018-09-01
Valērija Djubko 2022-12-04
Faina Dobrovoļska 2014-12-30
Vladislavs Dobrovoļskis 2019-01-01
Ērika Dolgiļeviča 2017-01-01
Jana Dolgiļeviča 2018-01-02
Lāsma Dolgileviča 2021-09-01
Kintija Dorožkina 2022-12-04
Jana Dūmiņa 2017-01-01
Anastasija Dzierkale 2022-09-01
Sabīne Anna Dzierkale 2022-09-01
Nikola Enikova 2021-09-01
Adrians Ervalds 2021-09-01
Sindija Evertovska 2023-09-01
Valērija Golovenko 2020-09-01
Haralds Goremiko 2022-09-01
Tomass Grebežs 2020-09-01
Valērija Grišuļonoka 2018-01-02
Kristīne Grohoļska 2018-09-01
Viktorija Grohoļska 2019-01-01
Amanda Gutāne 2021-09-01
Katrīna Gutāne 2022-09-01
Vitalijs Haritonovs 2017-01-01
Artūrs Ignatjevs 2011-09-01
Janis Iļjinovs-Jakovlevs 2021-09-01
Sergejs Inšakovs 2017-01-01
Sandis Ivanovs 2017-01-01
Ernests Jakimovs 2017-01-01
Ņikita Jakimovs 2014-12-30
Linda Jakovļeva 2019-01-01
Madara Jakupāne 2021-09-01
Ronalds Jakušenko 2021-09-01
Viktorija Jermakova 2017-01-01
Romāns Joničenoks 2017-01-01
Maksims Kairovs 2019-09-01
Jānis Rainers Kalvāns 2024-05-20
Anastasija Karpisonova 2019-01-01
Ņikita Kaseckis 2013-01-03
Aleksandrs Katkevičs 2010-09-21
Amanda Kaziniece 2021-09-01
Pavels Kiģitovičs 2021-09-01
Rostislavs Kiģitovičs 2022-01-01
Bogdans Kleimjonovs 2017-01-01
Lauris Klīdzejs 2021-09-01
Salvis Kodorāns
Ērika Kondratjeva 2017-01-01
Daniels Kondrāts 2019-09-01
Dominiks Kondrāts 2021-09-01
Andris Korņejevs 2016-09-01
Deniss Kosmačevs 2019-09-01
Jānis Kozlovs 2015-08-31
Izabella Kravale 2021-09-01
Viktorija Krišāne 2013-09-02
Gustavs Krišāns 2018-09-03
Mārtiņš Krišāns 2021-09-01
Viktorija Krištopāne 2018-09-01
Sabine Krīviņa 2019-09-01
Artjoms Krompāns 2019-01-01
Elīna Krotova 2017-01-01
Viktorija Kukule 2022-09-01
Signija Kulačkovska 2018-09-01
Deniss Kulakovskis 2020-09-01
Evija Kuzņecova 2023-09-01
Kristers Kuzņecovs 2023-09-01
Emīls Lakušs 2017-01-01
Jurijs Lazarevs 2017-01-01
Zlata Lazukova 2019-01-01
Maksims Lemeševs 2021-09-01
Artjoms Lemeševs 2019-09-01
Leonīds Levčenoks 2019-01-01
Markus Līpacis 2017-01-02
Lauris Lipovskis 2023-09-01
Ivans Litčenko 2018-01-02
Darija Ločmele 2017-01-01
Katrīna Ločmele 2016-09-01
Ketija Locova 2021-09-01
Marks Ločs 2024-01-01
Linards Losāns 2020-09-01
Jorens Losevičs 2022-09-01
Nils Losevičs 2023-09-01
Daniils Losevičs 2024-01-21
Pavels Lukačs 2019-09-01
Aleksejs Lukašenko
Ričards Mackāns 2017-01-01
Alise Majorova 2021-09-01
Dmitrijs Makarovs 2017-01-01
Dairis Maksimovs 2020-09-01
Roberts Malakovs 2021-09-01
Jānis Malakovs 2021-01-01
Guntija Maļavkina 2017-01-01
Anastasija Maļiņņikova 2013-09-02
Jegors Maļiņņikovs 2019-09-01
Deivids Matisāns 2022-09-01
Evelīna Matjušenoka 2021-09-01
Albina Matjušenoka 2023-09-01
Adriāna Matule 2020-09-01
Rihards Matvijenko 2020-09-01
Katrīna Medne 2019-01-01
Tomass Mednis 2022-09-01
Edgars Melderis 2017-09-01
Olga Meleka Gaļilejeva 2021-09-01
Jevgēnijs Meteļovs 2017-01-01
Simona Mikaskina 2021-09-01
Elīna Miščenko 2017-01-01
Artis Mortukāns 2019-09-01
Laura Mortuzāne 2018-09-01
Ilja Možaiko 2021-09-01
Jevgēņijs Murašovs 2011-09-01
Brigita Mūrniece Krišāne 2017-01-01
Ilvija Nagle 2015-09-01
Denīza Loreta Nagle 2019-01-01
Ēriks Naglis 2017-01-01
Elvis Nalivaiko 2018-09-01
Natālija Nasaļska 2019-09-01
Timurs Nazins 2011-09-01
Jurijs Noviks 2016-09-01
Edgars Oščenkovs 2018-09-01
Marija Paklenkova 2017-01-01
Rainers Patmalnieks 2017-01-01
Enija Paulāne 2023-04-10
Iļja Pavlovs 2017-01-01
Danila Perehoževs 2021-09-01
Kaspars Petinens 2021-09-01
Raita Pickule 2019-09-01
Edgars Pirogs 2016-09-01
Alens Piterjaņinovs 2024-01-01
Albīna Podoļecs 2021-09-01
Kristīne Polukejeva 2017-02-01
Juris Pomerancevs 2017-01-01
Deniss Popovs 2017-01-01
Māris Popovs 2017-01-01
Māris Popovs 2017-01-01
Megija Pozņaka 2018-01-02
Deniss Pridanovs 2020-01-01
Nikola Prikule 2018-09-01
Niķita Prikuls 2018-01-02
Edmunds Probuks 2017-01-01
Leila Pule 2022-01-01
Patriks Harvijs Puļs 2021-09-01
Ralfs Punans 2020-09-01
Paula Pundure 2018-09-01
Kaspars Pundurs 2021-09-01
Dana Puzane 2017-09-01
Alīna Puzinkina 2022-09-01
Andrejs Puzinkins 2021-09-01
Kristaps Račiks 2017-09-11
Markuss Rekšņa 2021-09-01
Maksims Rezņiks 2017-01-01
Deniss Roļuks 2019-09-01
Jeļena Romanova 2009-08-31
Emīlija Romanovska 2023-09-01
Reinis Romanovskis 2022-09-01
Roberts Rudovičs 2016-01-04
Kristena Rudzīte 2021-09-01
Evelīna Rudzīte 2021-09-01
Vitālijs Rutkovskis 2022-09-01
Renats Sakaļs 2019-09-01
Lotārs Šalgūns 2017-01-01
Deniss Saļihovs 2011-09-01
Anete Salīte 2021-09-01
Daiga Sarkane 2017-01-01
Viktors Šarovs 2017-01-01
Evelīna Savicka 2020-09-01
Elīna Savicka 2023-09-01
Jānis Savickis 2022-09-01
Ilona Sevastyanova 2023-09-01
Ilja Ševčiks 2020-01-01
Katrīne Silicka 2021-09-01
Timofejs Siličs 2023-09-01
Edgars Silovs 2017-01-01
Nikita Sipčenoks 2023-05-17
Valērija Širokova 2019-09-01
Polina Skuke 2022-01-01
Ksenija Sladze 2024-01-01
Olīvija Sorokina 2021-09-01
Andis Stefanovičs 2017-01-01
Andis Stefanovičs 2017-01-02
Samanta Stepanova 2017-01-01
Roberts Stepanovs 2017-01-01
Aleksandrs Stepanovs 2016-01-04
Lauris Stepanovs 2021-09-01
Artūrs Stopka 2017-01-01
Junora Strelča 2014-12-30
Solvita Streļča 2021-09-01
Aleksejs Streļčs 2021-09-01
Samanta Šumska 2021-09-01
Jana Šupolniece 2019-09-01
Sofija Šupolniece 2019-09-01
Ņikita Šupolnieks 2011-09-01
Kristaps Sutra 2019-01-01
Annija Sutra 2021-09-01
Enija Sutra 2021-09-01
Raivis Svetiņš 2018-09-01
Valdis Svetiņš 2018-09-01
Daniils Svetlovs 2016-01-04
Markus Tereško 2021-09-01
Gabriels Tiltiņš 2021-09-01
Eliass Tiltiņš 2019-09-01
Jegors Timofejevs 2021-09-01
Nelda Treikale 2017-01-01
Darīna Trojanovska 2021-09-01
Anželika Truhanova 2019-01-01
Matvejs Truhanovs 2019-09-01
Amālija Trukāne 2018-01-02
Sofija Trukšane 2020-09-01
Raivis Tutins 2017-01-01
Oskars Ulnicāns 2018-09-03
Anastasija Usačova 2018-01-02
Ilārija Vasiļjeva 2018-01-02
Raiens Vasiļjevs 2022-09-01
Erika Veļičko 2023-09-01
Sabīne Venšava 2021-09-01
Katrīna Vidžupe 2017-01-01
Agnese Višere 2021-09-01
Poļina Višņakova 2019-09-01
Artjoms Voigenica 2020-01-01
Ņikita Voitkevičš 2022-09-01
Karolīna Volaja 2021-09-01
Renalds Volkovs 2017-01-01
Dzintars Volkovs
Arsenijs Volkovs 2022-01-01
Kristaps Vorza 2017-01-02
Edgars Zaezerskis 2017-01-01
Māriss Zaharovs 2018-09-01
Māris Zalters 2017-01-01
Roberts Žeikars 2017-01-01
Rinalds Zelčs 2021-09-01
Zoja Zirnīte 2023-09-01
Agnese Zirnīte 2024-04-08
Indra Žogota 2023-04-09

Treneri

Treneris No
Sergejs Fenčenko 1998-09-01
Jurijs Ostaševs 1998-09-01
Valērijs Rimšs 2009-09-01
Jolanta Silicka 2020-09-01
Vita Tutina 2007-01-03
Andris Vengra 2015-09-01
Armands Volajs 2021-09-01

Notikumi

Sacensības Datums Norises vieta
Ludzas NSS atklātās vieglatlētikas sacensības slēgtas telpās, I etaps (U20, U18, U16) 24. - 24. Novembris Ludza
Ludzas NSS atklātās vieglatlētikas sacensības slēgtas telpās (U14, U12, U10) 15. - 15. Decembris Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās vieglatltikas sacensbas slēgtā telpā, II etaps (U20,U18,U16) 26. - 26. Janvāris Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās vieglatltikas sacensbas slēgtā telpā (U14,U12,U10) 06. - 06. Aprīlis Ludza
2017./2018. mācību gada starpnovadu skolu kausa izcīņa vieglatlētikā 09. - 09. Maijs Zilupe
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās 23. - 23. Novembris Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās D, C, E grupām 07. - 07. Decembris Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās 25. - 25. Janvāris Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās D, C, E grupām 05. - 05. Aprīlis Ludza
2018./2019. mācību gada starpnovadu skolu kausa izcīņa vieglatlētikā 08. - 08. Maijs Zilupe
Starptautiskais vieglatlētiks turnīrs veltīts Baltkrievijas Republikas godātam trenerim Sergeja Homčuka piemiņai 16. - 17. Novembris Minska, Baltkrievija
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās C, D, E grupās 22. - 22. Novembris Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās 06. - 06. Decembris Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās U16, U18, U20 grupās 23. - 23. Janvāris Ludza
Ludzas novada Sporta skolas Slēgtās sacensības trīssoļlēkšanā U18 vecuma grupā 26. - 26. Jūnijs Ludza
Ludzas NSS slēgtās sacensības U10,U12 un U14 grupām 01. - 01. Aprīlis Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās U10, U12, U14 grupās 24. - 24. Novembris Ludzas novada Sporta skolas manēžā, Sporta ielā 21
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās U16, U18, U20 grupās 08. - 08. Decembris Ludzas novada Sporta skolas manēžā, Sporta ielā 21
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18, U20 grupām 31. - 31. Marts Ludzas novada Sporta skolas manēžā, Sporta ielā 21
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās U10, U12, U14 grupām 14. - 14. Aprīlis Ludzas novada Sporta skolas manēžā, Sporta ielā 21
Ludzas novada Sporta skolas slēgtās sacensības vieglatlētikā 21. - 21. Jūnijs Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U10, U12, U14 grupās 30. - 30. Novembris Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18, U20 grupās 08. - 08. Decembris Ludza
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U14, U16, U18 grupās 02. - 02. Februāris Ludzas novada Sporta skolas manēžā, Sporta ielā 21
Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U10, U12, U14 grupās 12. - 12. Aprīlis Ludza, Sporta ielā 21
Ludzas novada Sporta skolas Pavasara krosa sacensības (Slēgtas) 19. - 19. Aprīlis Ludzas novads, Ciblas Kapu kalns
Ludzas novada 2023./2024.m.g. skolu vieglatlētikas sacensībās 08. - 08. Maijs Zilupe, Ludzas nov.
Vasaras kross Zīdūņī 2024 08. - 08. Jūnijs Malnava, parks “Zīdūņs”.