Valmieras Sporta skola

Dibinātājs:
Valmieras novada pašvaldība
Reģistrācijas numurs:
90001827028
Juridiskā adrese:
Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201
Faktiskā adrese:
Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201
Vadītājs:
Līga Dzene 29448010
Telefons:
64231094; 20220759
E-pasts:
valmieras.sportaskola@valmiera.edu.lv
Mājas lapa:
http://vbss.valmiera.lv/

Sportisti

Sportists No
Sanija Ramona Ābeltiņa 2019-01-14
Karlīna Ansviesule 2020-06-01
Undīne Antone 2021-08-10
Magnuss Apinis 2021-09-01
Dita Apsīte 2020-09-01
Enija Avotiņa 2021-09-01
Emīls Bāliņš 2017-09-01
Dāvis Bāliņš
Liene Balode
Laura Balode 2021-07-19
Alfijs Mārcis Balodis 2021-07-19
Tīna Sonora Baranovska 2021-12-14
Viktorija Baumane 2016-09-01
Tomass Baumanis 2017-09-01
Sebastians Belasovs 2019-08-30
Paula Bendika 2021-12-03
Patriks Bendiks 2021-08-03
Dāvis Bergs 2020-07-15
Madara Bērziņa 2017-01-01
Annija Bērziņa 2017-09-01
Patriks Viktors Bērziņš 2017-09-01
Miķelis Bērziņš 2021-12-03
Veronika Bespalova 2017-11-15
Jānis Biernis 2017-01-01
Luīze Biezbārde 2020-01-20
Alise Anna Boikova 2017-09-01
Dita Egita Briede 2021-08-10
Krišs Ričards Briedis 2017-01-01
Krišs Briedis 2020-06-16
Anna Brode 2017-01-01
Ariana Buliņa 2020-09-01
Nils Edvards Butka 2017-01-01
Madara Cauce 2020-09-01
Agate Caune 2017-01-01
Asnate Caune 2020-01-08
Annija Čečiņa 2017-09-01
Emīls Čečiņš 2020-09-01
Dāvis Helmuts Ceļmals 2020-01-10
Rainers Cinis 2020-09-01
Aivita Cipruse 2017-09-01
Evelīna Čižinoka 2017-11-03
Emilija Črešnare 2019-10-01
Anna Daiga 2019-11-11
Gustavs Daiga 2020-09-01
Dārta Dalka 2017-09-01
Kristena Deine 2017-01-01
Ralfs Deine 2021-09-01
Armīns Juris Dukurs 2017-01-01
Mareks Dukurs 2019-09-01
Elīna Estere Dzedone 2021-12-27
Elija Eglīte 2017-09-01
Anna Luīze Eglīte 2021-03-08
Elēna Eglīte 2017-06-09
Roberts Eglītis 2017-09-01
Elans Eglītis 2017-09-01
Reinis Feldmanis 2021-12-01
Melānija Fjodorova 2020-01-08
Madara Galauliņa 2020-12-29
Elīza Garsele 2017-01-01
Dārta Gartmane 2020-09-01
Klāvs Geļevs 2018-09-01
Keita Giptere 2021-07-19
Viesturs Goba 2020-09-01
Gustavs Grāvelsiņš 2019-10-01
Marta Monta Gredzena 2018-06-06
Edgars Gredzens 2017-01-01
Patriks Pauls Hāns 2021-07-06
Luīze Hasani 2020-09-01
Laurēna Hemmele 2021-07-19
Anna Hemmele 2020-09-01
Everts Hemmelis 2017-09-01
Amanda Linda Hohlova 2021-07-02
Alise Ipatova 2017-09-01
Marta Aleksandra Jansone 2020-01-08
Valters Jansons 2017-01-01
Džuljeta Jēkabsone 2020-09-01
Kristaps Jursons 2020-01-20
Dāvis Juškevičs 2019-10-01
Reinis Kājiņš 2018-09-01
Dārta Kalniņa 2021-09-01
Marks Kalniņš 2021-12-27
Katrīna Kārkliņa 2020-06-01
Lote Karlivāne 2021-07-19
Renāte Kaša 2021-08-10
Mareks Kašs 2021-03-08
Kārlis Kebbe 2017-09-01
Krista Ķepīte 2017-01-01
Mareks Ķerpe 2021-07-19
Katrīna Kiršblūma 2021-01-08
Elīza Krista Kiršblūma
Emīlija Klapare 2019-09-01
Sāra Kļaviņa 2019-10-01
Estere Kļaviņa 2021-08-03
Madara Kļavniece 2021-09-01
Ance Lote Klodža 2017-09-01
Tīna Kotāne 2018-08-31
Rita Krauja 2017-01-01
Kate Krusta 2021-08-10
Rūdolfs Krūze 2017-09-01
Daniela Kužuma 2021-07-19
Agate Lāce 2021-09-01
Emīlija Lakuča 2019-09-01
Rūta Lapiņa 2021-03-08
Laura Lezdiņa 2021-08-10
Jānis Līviņš 2019-11-15
Mārtiņš Līviņš 2019-11-15
Gustavs Ločmelis 2020-01-20
Dāvids Lūsa 2021-09-01
Paula Lužinska 2017-09-01
Liene Malceniece 2018-09-01
Elīza Markevica 2020-01-08
Marta Marksa 2020-09-01
Lauma Medne 2019-03-07
Rasa Melbārde 2017-11-03
Amanda Miltiņa 2020-09-01
Karīna Ņikuļina
Loreta Nikola Nolberga 2020-01-08
Olivers Onzuls 2021-09-01
Evelīna Ozola-Antone 2020-01-08
Marks Ozoliņš 2021-09-01
Jēkabs Emīls Paiders 2020-01-08
Ričards Peders 2021-09-01
Sintija Penka 2017-01-01
Sonora Pētersone 2017-01-01
Anete Pētersone 2020-01-08
Dāvis Pētersons 2019-09-01
Nils Pētersons 2019-09-01
Ņikita Petrovičevs
Kristija Karolīna Pole 2017-09-01
Eduards Polks 2020-01-08
Kārlis Priede 2014-09-01
Līva Puriņa 2021-09-01
Gustavs Eduards Puriņš 2018-09-01
Betija Rasa 2020-10-08
Anastasija Rubacka 2017-09-01
Nils Rudiņš 2021-07-19
Zane Rēzija Rudzīte 2021-07-02
Viesturs Rudzītis 2020-01-09
Mārtiņš Rudzītis 2019-10-01
Alise Šalājeva 2021-12-01
Eva Salnīte 2021-08-03
Zane Saulīte 2019-10-01
Jānis Sausais 2018-09-01
Roberts Semjonovs 2021-11-03
Madara Senkāne 2020-01-08
Kristīne Siksaliete 2017-01-01
Daniels Šimaņecs 2017-09-01
Ardžuns Singhs 2021-07-02
Kristaps Skalītis 2021-11-03
Elans Smiļģis 2021-09-16
Reds Šmits 2020-05-01
Robijs Šmits 2021-07-05
Rolands Šmits 2021-11-03
Valters Stalīdzāns 2021-07-02
Maksims Štefans 2019-03-07
Šarlote Šteinberga 2021-09-01
Oskars Šteinbergs 2021-07-02
Beatrise Stepanoviča 2021-01-08
Rainers Strads 2017-01-01
Rēzija Grēta Štrausa 2021-09-01
Emīls Strazdiņš 2017-09-01
Rihards Šulcs 2020-01-08
Daniela Supe 2017-01-01
Valters Tarbuns 2021-08-03
Kārlis Teicis 2021-09-16
Artūrs Teteris 2021-07-05
Ralfs Tomsons 2018-06-06
Agate Trauberga 2017-09-01
Marta Ūdre 2018-05-31
Ralfs Ūdris 2017-01-01
Eduards Mārcis Ulmanis 2021-07-19
Diāna Valdmane 2021-06-16
Roberts Valdmanis 2020-01-08
Ernests Vanags 2021-07-02
Pērle Austra Veide 2021-09-01
Krišjānis Vekters 2017-09-01
Dairis Vekters 2018-08-31
Estere Vesmane 2017-09-01
Sindija Vītiņa 2020-03-04
Elīza Zaķe 2020-01-08
Monta Zariņa 2017-09-01
Dāvis Zariņš 2021-10-11
Rafaels Zariņš 2021-12-15
Samanta Zeibarte 2017-09-01
Paula Ziemane 2019-09-01
Hanna Gabriela Ziemiņa 2020-09-01
Norleta Leila Žingele 2020-09-01
Laura Žirne 2017-01-01
Alise Zujāne 2021-09-01
Zane Zujāne 2021-09-16
Rūta Zūle 2021-09-16

Treneri

Treneris No
Alvis Čākurs 2020-09-01
Līga Dzene 2017-01-01
Inga Dzene
Pēteris Karlivāns 2017-01-01
Baiba Kaufmane 2017-01-01
Raitis Ravinskis 2017-01-01
Paula Riba 2017-09-01
Santa Rulle 2017-01-01
Ineta Zviedre 2008-09-01

Notikumi

Sacensības Datums Norises vieta
Valmieras BSS un Rūjeinas NSS pārbaudes sacensības 14. - 14. Novembris
Valmieras BSS un Rūjienas NSS pārbaudes sacensības U14 15. - 15. Novembris
Valmieras BSS un Rūjienas NSS pārbaudes sacensības vieglatlētikā U12, U10 22. - 22. Novembris
Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 12. - 12. Janvāris Valga EST
Ziemas sprinta čempionāts - Sportland sprints 04. - 04. Februāris Tartu
Valmieras BSS pārbaudes sacensības vieglatlētikā U12 un U10 grupām 20. - 20. Februāris Valmiera
STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA 12. - 12. Janvāris Igaunija
Valmieras Vieglatlētikas kluba 19. skriešanas seriāla 2 kārta, 10. - 10. Jūnijs Rencēnu pamatskolas stadions
VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS VALMIERA-RŪJIENA U-14 grupai 1.posms 11. - 11. Jūnijs Rencēni
VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBĀM VALMIERA-RŪJIENA U-14 grupai, 2.posms 29. - 29. Jūnijs Rūjiena
Valmieras Vieglatlētikas kluba 19. skriešanas seriāls,Pusstundas skrējiens 18. - 18. Augusts Rencēnu pamatskolas stadions
Slēgtās Valmieras BSS pārbaudes sacensības vieglatlētikā U12, U14 un U16 vecuma grupām 04. - 04. Jūlijs Rencēnu pamatskolas stadions
Valmiera-Valga JAVELIN CUP 2021 18. - 18. Septembris Valmiera, Latvija
Valmieras Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U12 un U14 vecuma grupām 18. - 18. Septembris Valmiera, Latvija
Slēgtās pārbaudes sacensības U14 grupai vieglatlētikā (uzaicinātām komandām) 13. - 13. Janvāris Valmiera
Latvijas U14 čempionāta telpās atlase (Ziemeļu zona) 26. - 26. Janvāris Valmiera