Sportistu reģistrs 2023. gadā

2021 Visi
2022 Visi
2023 Visi

Rāda no 1. līdz 200. no kopā 1589 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas gads Organizācija
1 Valters Kreišs 2003 Sporta skola Arkādija
2 Sima Aškinezere 2006 Sporta skola Arkādija , Atletica Cascina
3 Sava Aškinezers 2009 Sporta skola Arkādija
4 Marta Kuzņecova 2008 Sporta skola Arkādija
5 Paula Kļaviņa 2005 Sporta skola Arkādija
6 Mārcis Muižnieks 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
7 Lorencs Hemke Lapsiņš 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
8 Kristers Asaris 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
9 Daniels Zīders 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
10 Markuss Suščenko 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
11 Justs Skuruls 2009 Kuldīgas novada sporta skola
12 Olivers Reboks 2009 Kuldīgas novada sporta skola
13 Toms Krūze 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
14 Arvis Tindenovskis 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
15 Nils Bibļivs 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
16 Roberts Bahs 2009 Tukuma sporta skola
17 Frederiks Šuspāns 2009 Tukuma sporta skola
18 Gustavs Bitenieks 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
19 Ieva Miķelsone 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
20 Sabīne Ozoliņa 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
21 Laura Balandina 2009 Kuldīgas novada sporta skola
22 Dārta Šenhofa 2009 Kuldīgas novada sporta skola
23 Elza Kuzma 2009 Kuldīgas novada sporta skola
24 Helēna Jūrmale 2010 Kuldīgas novada sporta skola
25 Daniela Kruga 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
26 Karolīna Krauča 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
27 Roberta Rozentāle 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
28 Gabriela Žerdeva 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
29 Brenda Džiliana Apsīte 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
30 Aleksandra Rassa 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
31 Estere Gersone 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
32 Ieva Jirgensone 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
33 Emīlija Koščejeva 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
34 Elīza Eikena 2008 Tukuma sporta skola
35 Kristiāna Gudriniece 2008 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
36 Alise Kožurova 2009 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
37 Sanija Hohfelde 2006 Tukuma sporta skola
38 Agita Priekule 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
39 Emīlija Upīte 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
40 Elza Rasa Vilnīte 2009 Sporta skola Arkādija
41 Žanete Ošiņa 2009 Sporta skola Arkādija
42 Paulīne Šķiere 2008 Sporta skola Arkādija
43 Kate Mozga 2008 Sporta skola Arkādija
44 Sabīne Baumane 2008 Siguldas Sporta skola
45 Elizabete Petenoka 2009 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
46 Elīna Maruščaka 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
47 Denīze Nora Dzene 2009 Ogres novada sporta centrs
48 Lelde Cielaka 2009 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
49 Estere Kalniņa 2009 Iecavas sporta skola Dartija
50 Daiga Ostrovska 2009 Krāslavas novada sporta skola
51 Elīna Bainora 2009 Salaspils sporta skola
52 Elza Eglīte 2009 Jēkabpils Sporta skola
53 Annija Davidova 2009 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
54 Anna Pumpura 2008 Saldus novada sporta skola
55 Paula Zvaigzne 2009 Jēkabpils Sporta skola
56 Kate Prudāne 2008 Jūrmalas sporta skola
57 Rēzija Dārta Krūmiņa 2008 Sporta skola Arkādija
58 Annija Bogdanova 2008 Jēkabpils Sporta skola
59 Marta Užule 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
60 Elīza Zaķe 2008 Valmieras Sporta skola
61 Rūta Rutka 2008 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
62 Lizete Spila 2008 Ogres novada sporta centrs
63 Maksimilians Brazovskis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
64 Olafs Rungevics 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
65 Kristofers Markuss Lapiņš 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
66 Andris Skadiņš 2005 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
67 Bruno Spūlis 2004 Ogres novada sporta centrs
68 Marks Kalniņš 2004 Valmieras Sporta skola
69 Artūrs Konderko 2004 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
70 Gerda Kerija Dreimane 2004 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
71 Elīza Lemberga 2004 Ogres novada sporta centrs
72 Kārlis Āboliņš 2008 Limbažu novada Sporta skola
73 Toms Samauskis 2008 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
74 Samuels Istratijs 2008 Krāslavas novada sporta skola
75 Egīls Rudzītis 2009 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
76 Ņikita Latiševs 2009 Ogres novada sporta centrs
77 Ralfs Jānis Mūrnieks 2009 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
78 Roberts Krūmiņš 2009 Valmieras Sporta skola
79 Rūdolfs Doncovs 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
80 Anna Gabriela Hofmane 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
81 Arta Marija Dreimane 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
82 Elīna Ustupa 2007 Sporta skola Arkādija
83 Agate Bainora 2007 Salaspils sporta skola
84 Monta Zariņa 2006 Valmieras Sporta skola
85 Vendija Latkovska 2007 Ogres novada sporta centrs
86 Madara Dokāne 2007 Balvu Sporta skola
87 Līna Liepa 2006 Jūrmalas sporta skola
88 Keita Arāja 2007 Talsu novada Sporta skola
89 Raits Markus 2006 Balvu Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
90 Nils Meijers 2006 Ogres novada sporta centrs
91 Ričards Sticers 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
92 Kristers Simsons 2007 Sporta skola Arkādija
93 Rainers Ušāns Čips 2006 Balvu Sporta skola
94 Miks Jānis Opolais 2006 Ogres novada sporta centrs
95 Kristers Pipcāns 2006 Balvu Sporta skola
96 Jēkabs Berkholcs 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
97 Mareks Kašs 2007 Valmieras Sporta skola
98 Kārlis Jēkabs Karlsbergs 2007 Ogres novada sporta centrs
99 Bruno Kalniņš 2007 Sporta skola Arkādija
100 Krišjānis Laizāns 2006 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
101 Toms Ķivers 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
102 Gustavs Eduards Puriņš 2006 Valmieras Sporta skola
103 Artis Prombergs 2007 Sporta skola Arkādija
104 Patrīcija Jansone 2005 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
105 Niklass Kalniņš 2006 Iecavas sporta skola Dartija
106 Rūdolfs Skulte 2007 Sporta skola Arkādija
107 Reinis Rivsenieks 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
108 Jēkabs Emīls Paiders 2007 Valmieras Sporta skola
109 Teodors Fiņķis 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
110 Sindija Miķelsone 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
111 Keita Žerdeva 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
112 Unda Berga 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
113 Loreta Bērziņa 2007 Rūjienas Sporta skola
114 Dinara Soboļenkova 2007 Jūrmalas sporta skola , Latvijas Skriešanas sporta centrs
115 Karlīna Ansviesule 2006 Valmieras Sporta skola
116 Santa Ostrovska 2007 Krāslavas novada sporta skola
117 Alisa Gerasimova 2007 Augšdaugavas novada sporta skola
118 Maija Bāliņa 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
119 Lauma Medne 2007 Valmieras Sporta skola
120 Kārlis Daniels Lazda 2008 Iecavas sporta skola Dartija
121 Renārs Bents 2008 Sporta skola Arkādija
122 Viks Viljams Donis 2009 Talsu novada Sporta skola
123 Maksims Giruckis 2008 Krāslavas novada sporta skola
124 Domeniks Kunigs 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
125 Kalle Jēkabs Valdmanis 2008 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
126 Anna Domenika Satovska 2009 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
127 Kadrija Amanda Birkāne 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
128 Alise Lūkina 2009 Ogres novada sporta centrs
129 Samanta Magdalēna Pētersone 2008 Ogres novada sporta centrs
130 Anhela Lūse 2008 Talsu novada Sporta skola
131 Alise Akmane 2009 Salaspils sporta skola
132 Dārta Miezere 2008 Iecavas sporta skola Dartija
133 Inta Karabaņa 2008 Krāslavas novada sporta skola
134 Luīze Pauriņa 2009 Ogres novada sporta centrs
135 Kailija Bediķe 2008 Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola (Pagaidu Juridiskais biedrs)
136 Amēlija Kotāne 2009 Jūrmalas sporta skola
137 Monta Lapiņa 2009 Jēkabpils Sporta skola
138 Ieva Kauliņa 2009 Ogres novada sporta centrs
139 Emīlija Muceniece 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
140 Lilija Siļčonoka 2009 Augšdaugavas novada sporta skola
141 Kadrija Gerda Vītola 2009 Ogres novada sporta centrs
142 Dārta Siminaite 2009 Iecavas sporta skola Dartija
143 Vivita Gausiņa 2009 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
144 Katrīna Markus 2009 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
145 Adriāna Daniela Selušinska 2009 Iecavas sporta skola Dartija
146 Valters Jansons 2004 Valmieras Sporta skola
147 Gustavs Griboniks 2005 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
148 Roberts Geide 2005 Valmieras Sporta skola
149 Kārlis Rūķis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
150 Emīls Baumanis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
151 Niks Šēniņš 2009 Kuldīgas novada sporta skola
152 Daniels Hildebrants 2009 Kuldīgas novada sporta skola
153 Reinis Šulcs 2006 Tukuma sporta skola
154 Timurs Endrjū Bražins 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
155 Kārlis Radvils 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
156 Helvijs Jankovskis 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
157 Roberts Ratnieks 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
158 Daniels Kronbergs 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
159 Markuss Pabērzis 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
160 Gustavs Kvāšis 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
161 Ģirts Pļavnieks 2007 Dienvidkurzemes Sporta skola
162 Kārlis Lagzdiņš 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
163 Dāvis Bāliņš 2008 Valmieras Sporta skola
164 Ervīns Tabors 2008 Balvu Sporta skola
165 Emīls Stirna 2008 Talsu novada Sporta skola
166 Toms Silinieks 2008 Balvu Sporta skola
167 Raiens Tesļuks 2008 Talsu novada Sporta skola
168 Orests Dumpis 2008 Sporta skola Arkādija
169 Lauris Sedojs 2009 Ogres novada sporta centrs
170 Alise Veckāgane 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
171 Nikola Demčenko 2008 Kuldīgas novada sporta skola
172 Diāna Dzintara 2008 Kuldīgas novada sporta skola
173 Santa Brūkle 2009 Kuldīgas novada sporta skola
174 Anna Reimane 2009 Kuldīgas novada sporta skola
175 Enija Stara 2008 Kuldīgas novada sporta skola
176 Anna Tilgale 2009 Kuldīgas novada sporta skola
177 Elza Marisa Vikštrema 2009 Kuldīgas novada sporta skola
178 Madara Pavloviča 2008 Tukuma sporta skola
179 Emīlija Balcere 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
180 Laura Liepa 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
181 Kitija Muižarāja 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
182 Kate Juzupe 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
183 Emīlija Brauna 2009 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
184 Paula Kadaka 2008 Tukuma sporta skola
185 Kate Kadrija Slavinska 2008 Tukuma sporta skola
186 Elza Jākobsone 2008 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
187 Anna Pāvula 2008 Jūrmalas sporta skola
188 Karīna Anna Krūmiņa 2008 Sporta skola Arkādija
189 Denīze Keita Šalme 2008 Sporta skola Arkādija
190 Ance Začesta 2008 Tukuma sporta skola
191 Nikola Trasūne 2008 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
192 Elizabete Zaprivoda 2009 Sporta skola Arkādija
193 Milēna Berjozova 2008 Balvu Sporta skola
194 Loreta Baumane 2009 Saldus novada sporta skola
195 Jana Andersone 2004 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
196 Janita Antipina 2005 Kuldīgas novada sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
197 Paula Kļaviņa 2005 Jēkabpils Sporta skola
198 Madara Džeina Zakrevska 2005 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
199 Emīls Bangevics 2005 Siguldas Sporta skola
200 Nils Edvards Butka 2004 Valmieras Sporta skola