Iecavas sporta skola Dartija

Dibinātājs:
Bauskas novada pašvaldība
Reģistrācijas numurs:
9000009116223
Juridiskā adrese:
Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas nov., LV - 3901
Faktiskā adrese:
Grāfa laukums 7, Iecava, LV-3913
Vadītājs:
Baiba Gāga, tālr. 29413982
Kontaktpersona:
Dace Vizule, tālr.29501162
Telefons:
63941103
E-pasts:
iecava.sportaskola@bauskasnovads.lv

Sportisti

Sportists No
Anete Āboliņa 2022-12-14
Eduards Ābollapa 2020-09-01
Alekss Agarskis 2023-05-09
Patrīcija Albuže 2021-06-18
Valters Ansons 2022-09-01
Toms Augucevičs 2022-04-27
Adrija Avdeviča 2022-09-18
Deivids Balodis 2023-09-20
Adrians Beikmanis 2023-09-24
Alise Benta 2023-01-27
Olīvija Berga 2022-05-11
Ance Anete Berkmane 2018-09-17
Jānis Bērtiņš 2023-09-20
Ņikita Besprozvannijs 2017-01-01
Milana Bitele 2023-01-27
Niklāvs Brasovs 2022-04-27
Ričards Briedis 2022-04-27
Megija Bumbule 2023-09-25
Kristīne Elizabete Čuba 2018-06-05
Marats Dubkevičs 2022-04-27
Ketija Dūmiņa 2022-01-24
Laura Dumpe 2018-09-17
Artūrs Ērglis 2023-09-25
Linards Fabriks 2022-09-01
Lauris Fabriks 2022-09-01
Timurs Fadejevs 2023-09-19
Raitis Fomrats 2017-01-01
Dārta Glušaka 2022-01-24
Eva Gorškova 2023-01-27
Alise Graudiņa 2023-09-20
Matīss Griška 2023-09-20
Amanda Hilda Gromova 2017-01-01
Līva Grosberga 2023-05-09
Anete Paula Gulbe 2022-01-24
Līva Gulbe 2023-09-24
Raivo Irbe 2024-04-29
Meldra Ivanāne 2023-09-22
Teodors Ivanāns 2023-09-25
Maija Elīza Janušjaviča 2021-09-01
Anete Lote Janušjaviča 2022-09-18
Luīze Jarusova 2023-12-11
Linda Jermoloviča 2023-05-09
Enija Jostiņa 2024-01-02
Sofija Anna Kadiķe 2019-09-01
Markuss Kristaps Kadiķis 2020-01-07
Estere Kalniņa 2022-01-24
Niklass Kalniņš 2017-01-01
Emīlija Kanberga 2022-05-10
Paula Kaupe 2017-01-01
Maija Kazāka 2022-04-27
Kristians Armands Kazaks 2022-06-17
Katrīna Klāsupa 2017-12-14
Anna Kļaveniece 2024-01-02
Stefans Knutze 2024-01-09
Gustavs Georgs Kohanovičs 2023-05-09
Kate Monika Korņejeva 2017-01-01
Ralfs Korņejevs 2020-01-07
Emerita Kraukle 2021-06-21
Kitija Krūmiņa 2023-05-09
Valters Krūmiņš 2023-11-13
Adriana Krūzmane 2017-01-01
Sāra Lagzdiņa 2018-06-05
Lauris Lapiņš 2017-01-01
Kristiāna Lasmane 2022-01-24
Leons Laups 2023-03-01
Kārlis Daniels Lazda 2018-09-17
Kristers Voldemārs Lazda 2018-09-17
Ēriks Eduards Lazda 2018-09-17
Enia Emīlija Lejniece 2022-05-10
Anna Ļeļamera 2022-12-14
Toms Lešinskis 2023-01-09
Endijs Līcis 2023-01-09
Lizete Liepiņa 2022-04-27
Tomass Līrums 2018-09-01
Nora Litčenko 2022-04-27
Anabella Luika 2022-09-01
Lars Anders Luiks 2022-06-17
Leo Macuļēvičs 2019-09-01
Dinis Malakauskis 2023-01-13
Santa Matīsiņa 2022-05-10
Filips Marts Mežulis 2022-04-27
Dārta Miezere 2018-09-17
Gvido Miezers 2017-01-01
Roberts Mihailovs 2022-09-01
Megija Kristiāna Mora 2022-03-08
Tamara Movsesyan 2023-05-09
Melita Naļivaika 2022-04-27
Dārta Nolberga 2022-09-01
Ēriks Nolbergs 2023-05-29
Pāvels Ogurcovs 2022-09-01
Kira Oļseviča 2023-06-05
Tīna Ozoliņa 2022-05-26
Ralfs Pelsis 2023-09-20
Kate Pļaviņa 2023-12-11
Henrijs Pļaviņš
Rodrigo Pļaviņš 2023-09-28
Keita Poļaka 2022-04-27
Paula Pūķe 2018-09-01
Rihards Pūķis 2017-01-01
Ričards Rovens Ragozins 2023-09-20
Aleksandrs Raiņiks 2023-01-04
Olafs Rautenšilds 2023-09-20
Ralfs Rāzmanis 2023-09-25
Paula Emīlija Retiķe 2017-01-01
Gustavs Riekstiņš 2016-01-01
Amanda Rozentāle 2020-06-19
Emīlija Rozīte 2022-04-27
Sabīne Rupule 2023-01-27
Adriāna Daniela Selušinska 2018-09-01
Nikolass Selušinskis 2023-05-09
Dārta Siminaite 2019-09-01
Miķelis Sinkēvičs 2023-01-27
Žanete Sinkovska 2018-06-05
Sabīne Emīlija Šķensberga 2022-09-19
Mišella Sladze 2022-04-27
Katrīna Šmite 2022-09-18
Edvards Straujais 2020-09-01
Emīlija Straumīte 2017-09-01
Evija Straumīte 2022-04-27
Elīna Štrausa 2023-01-27
Erlends Strautmanis
Ēvalds Stumbris 2023-09-24
Elizabete Stūrmane 2022-09-18
Sanda Šubrovska 2021-09-01
Laura Šuherte 2020-09-01
Samanta Šulca 2022-04-27
Enia Tīna Šusta 2017-01-01
Samuels Tālums 2023-09-28
Marija Tkačenko 2022-09-19
Estere Tomsone 2022-04-27
Sofija Trofimova 2022-09-01
Ketija Ušacka 2022-09-18
Ričards Ušackis 2022-03-09
Annija Vēja 2022-04-27
Gabriela Elēna Velpa 2019-09-01
Roberts Alekss Velps 2022-09-01
Kirils Verhovskis 2022-09-01
Matīss Gustavs Vītols 2018-12-13
Dominiks Volkovs 2022-09-01
Emīlija Zabeļska 2024-04-29
Haralds Zabeļskis 2024-03-25
Haralds Zabeļskis 2024-03-25
Zane Zaķe 2022-09-01
Luka Zalsters 2022-04-27
Keita Zariņa
Ance Ziemele 2022-01-01
Gusts Ziemelis 2018-12-10
Marta Žuka 2022-09-18
Lianda Žvirble 2018-05-12

Treneri

Treneris No
Emīls Sevastjanovs 2016-01-01
Valdis Šusts 2017-01-01

Notikumi

Sacensības Datums Norises vieta
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U-12 grupai 31. - 31. Janvāris Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U-16 grupai 07. - 07. Februāris Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U-14 grupai 28. - 28. Februāris Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām 03. - 03. Maijs Iecava
Zemgales reģiona "Jauno vieglatlētu kauss" (2002.-2003.g.dzim.) 08. - 08. Maijs Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" atklātās sacensības vieglatlētikā "Sprinta diena" U-12 un U-14 grupām 19. - 19. Septembris Iecava
Skrējiens "Iecavas rudens 2018" 06. - 06. Oktobris Iecava
Latvijas simtgadei veltīts 100 apļu skrējiens 16. Oktobris - 13. Novembris Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sacensības vieglatlētikā telpās U-12 grupai 2.posms 30. - 30. Janvāris Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sacensības vieglatlētikā telpās U-12 grupai 3.posms 06. - 06. Marts Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sacensības vieglatlētikā telpās U-14 grupai 2.posms 20. Marts - 18. Decembris Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sacensības vieglatlētikā telpās U-16 grupai 2.posms 27. - 27. Marts
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām 03. - 03. Maijs Iecava
Zemgales reģiona "Jauno vieglatlētu kauss" (2003.-2004.g.dzim.) 08. - 08. Maijs Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sacensības vieglatlētikā "Sprinta diena" U-14 un U-12 grupām 18. - 18. Septembris Iecava
Skrējiens "Iecavas rudens 2019" 05. - 05. Oktobris Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" atklātās sacensības vieglatlētikā telpās 2.posms U - 12 vecuma grupai 29. - 29. Janvāris Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" atklātās sacensības vieglatlētikā telpās 2.posms U-14 vecuma grupa 04. - 04. Marts Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" atklātās sacensības vieglatlētikā telpās 2.posms U-16 vecuma grupa 11. - 11. Marts Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" atklātās sacensības vieglatlētikā telpās 3.posms U-12 vecuma grupa 25. - 25. Marts Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sacensības vieglatlētikā "Sprinta diena" 23. - 23. Septembris
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" slēgtās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai 22. - 22. Jūnijs Iecava
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sacensības vieglatlētikā "Sprinta diena" 28. - 28. Septembris
Skrējiens "Iecavas rudens 2021" 09. - 09. Oktobris Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-12 un U-18 vecuma grupām 29. - 29. Aprīlis Iecavas stadions
Iecavas sporta skolas "Dartija" sacensības vieglatlētikā "Sprinta diena" 21. - 21. Septembris Iecava
Skrējiens "Iecavas Rudens 2022" 01. - 01. Oktobris Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" slēgtās sacensības vieglatlētikā telpās 1.posms U-10 un U-16 vecuma grupām 07. - 07. Decembris Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" SLĒGTĀS sacensības vieglatlētikā telpās 1.posms U-12 un U-14 vecuma grupām 14. - 14. Decembris Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" slēgtās sacensības vieglatlētikā telpās U-12, U-14 01. - 01. Marts Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" slēgtās sacensības vieglatlētikā telpās U-10; U-16 08. - 08. Marts Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-12 grupai 19. - 19. Maijs Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" sacensības vieglatlētikā "Sprinta diena" U-10, U-12 vecuma grupas 27. - 27. Septembris
Skrējiens "Iecavas Rudens 2023" 07. - 07. Oktobris Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" slēgtās sacensības vieglatlētikā telpās U-12 grupai 2.posms 06. - 06. Marts Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" slēgtās sacensības vieglatlētikā telpās U-10 grupai 2.posms 18. - 18. Marts Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" slēgtās sacensības vieglatlētikā telpās U-14 grupai 1.posms 20. - 20. Marts Iecava
Iecavas sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētika U-12 un U-18 vecuma grupām 02. - 02. Maijs Iecava
Skrējiens "Iecavas Rudens 2024" 05. - 05. Oktobris Iecava