Active athletes in year 2023

2021 Visi Pieaugušie U20 U18 U16 U14 U12
2022 Visi Pieaugušie U20 U18 U16 U14 U12
2023 Visi Pieaugušie U20 U18 U16 U14 U12

Showing 1 to 200 of 10896 records.
# Athlete Year of birth Organisation
1 Valters Kreišs 2003 Sporta skola Arkādija , USD Elite Giovani Atleti
2 Sima Aškinezere 2006 Sporta skola Arkādija , Atletica Cascina
3 Sava Aškinezers 2009 Sporta skola Arkādija
4 Marta Kuzņecova 2008 Sporta skola Arkādija
5 Paula Kļaviņa 2005 Sporta skola Arkādija , Running Club Napoli
6 Mārcis Muižnieks 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
7 Lorencs Hemke Lapsiņš 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
8 Kristers Asaris 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
9 Daniels Zīders 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
10 Markuss Suščenko 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
11 Justs Skuruls 2009 Kuldīgas novada sporta skola
12 Olivers Reboks 2009 Kuldīgas novada sporta skola
13 Toms Krūze 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
14 Arvis Tindenovskis 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
15 Nils Bibļivs 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
16 Roberts Bahs 2009 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
17 Frederiks Šuspāns 2009 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
18 Gustavs Bitenieks 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
19 Ieva Miķelsone 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
20 Sabīne Ozoliņa 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
21 Laura Balandina 2009 Kuldīgas novada sporta skola
22 Dārta Šenhofa 2009 Kuldīgas novada sporta skola
23 Elza Kuzma 2009 Kuldīgas novada sporta skola
24 Helēna Jūrmale 2010 Kuldīgas novada sporta skola
25 Daniela Kruga 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
26 Karolīna Krauča 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
27 Roberta Rozentāle 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
28 Gabriela Žerdeva 2009
29 Brenda Džiliana Apsīte 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
30 Aleksandra Rassa 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
31 Estere Gersone 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
32 Ieva Jirgensone 2008
33 Emīlija Koščejeva 2009
34 Elīza Eikena 2008 Tukuma sporta skola
35 Kristiāna Gudriniece 2008 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
36 Alise Kožurova 2009 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
37 Sanija Hohfelde 2006 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
38 Agita Priekule 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
39 Emīlija Upīte 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
40 Elza Rasa Vilnīte 2009 Sporta skola Arkādija
41 Žanete Ošiņa 2009 Sporta skola Arkādija
42 Paulīne Šķiere 2008 Sporta skola Arkādija
43 Marta Jakovicka 2009 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
44 Kate Mozga 2008 Sporta skola Arkādija
45 Laura Vadone 2008 Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
46 Megija Arpa 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
47 Sabīne Baumane 2008 Siguldas Sporta skola
48 Elizabete Petenoka 2009 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
49 Nikola Beļankina 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
50 Elīna Maruščaka 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
51 Evelīna Paegle 2009 Limbažu novada Sporta skola
52 Denīze Nora Dzene 2009 Ogres novada sporta centrs
53 Anete Āboliņa 2009 Iecavas sporta skola Dartija
54 Lelde Cielaka 2009 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
55 Estere Kalniņa 2009 Iecavas sporta skola Dartija
56 Daiga Ostrovska 2009 Krāslavas novada sporta skola
57 Elīna Bainora 2009 Salaspils sporta skola
58 Elza Eglīte 2009 Jēkabpils Sporta skola
59 Laura Dumpe 2008 Iecavas sporta skola Dartija
60 Annija Davidova 2009 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
61 Elizabete Kalniņa 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
62 Anna Pumpura 2008 Saldus novada sporta skola
63 Paula Zvaigzne 2009 Jēkabpils Sporta skola
64 Kate Prudāne 2008
65 Rēzija Dārta Krūmiņa 2008 Sporta skola Arkādija
66 Annija Bogdanova 2008 Jēkabpils Sporta skola
67 Eveina Līna Smoļenska 2009 Balvu Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
68 Marta Užule 2008 Aizkraukles novada Sporta skola , Kokneses sporta centrs
69 Elīza Zaķe 2008 Valmieras Sporta skola
70 Rūta Rutka 2008 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
71 Lizete Spila 2008 Ogres novada sporta centrs
72 Maksimilians Brazovskis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
73 Olafs Rungevics 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
74 Kristofers Markuss Lapiņš 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
75 Kārlis Piziks 2005 Dienvidkurzemes Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
76 Andris Skadiņš 2005 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , ASD Enterprise Sport & Service
77 Artūrs Ozols 2004 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
78 Bruno Spūlis 2004 Ogres novada sporta centrs
79 Marks Kalniņš 2004 Valmieras Sporta skola
80 Emīls Birznieks 2005 Sporta skola Arkādija
81 Rihards Stūrītis 2005 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
82 Artūrs Viestards Konderko 2004 Jelgavas vieglatlētikas klubs
83 Adriana Kandu 2004 Augšdaugavas novada sporta skola , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
84 Luīze Geistarde 2004 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs , A.S.D. ATL. AGROPOLI
85 Gerda Kerija Dreimane 2004 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
86 Paula Rozenberga-Kokina 2005 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
87 Elīza Lemberga 2004 Ogres novada sporta centrs , ASD Enterprise Sport & Service
88 Alise Ciemiņa 2005 Tukuma sporta skola
89 Linda Renāte Šmeikste 2005 Aizkraukles novada Sporta skola
90 Kārlis Āboliņš 2008 Limbažu novada Sporta skola
91 Toms Samauskis 2008 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
92 Samuels Istratijs 2008
93 Emīls Bāliņš 2008 Valmieras Sporta skola
94 Artūrs Ciemiņš 2008 Tukuma sporta skola
95 Egīls Rudzītis 2009 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
96 Ņikita Latiševs 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
97 Ralfs Jānis Mūrnieks 2009 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
98 Rolands Šmits 2009 Valmieras Sporta skola
99 Ričards Bundzis 2009 Valmieras Sporta skola
100 Roberts Krūmiņš 2009 Valmieras Sporta skola
101 Rūdolfs Doncovs 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
102 Anna Gabriela Hofmane 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , ASD Enterprise Sport & Service
103 Arta Marija Dreimane 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
104 Katrīna Klāsupa 2006 Iecavas sporta skola Dartija
105 Keitija Liepa 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
106 Kristīne Elizabete Čuba 2007 Iecavas sporta skola Dartija
107 Aivita Cipruse 2007 Valmieras Sporta skola
108 Elīna Ustupa 2007 Sporta skola Arkādija
109 Agate Bainora 2007 Salaspils sporta skola
110 Monta Zariņa 2006 Valmieras Sporta skola
111 Elizabete Šterna 2006 Jūrmalas sporta skola
112 Vendija Latkovska 2007 Ogres novada sporta centrs
113 Kristiāna Ozola 2006 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
114 Madara Dokāne 2007 Balvu Sporta skola
115 Žanete Munda 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
116 Līna Liepa 2006 Jūrmalas sporta skola
117 Līva Austrupa 2007 Jūrmalas sporta skola
118 Keita Arāja 2007 Talsu novada Sporta skola
119 Laura Gruntmane 2007 Valmieras Sporta skola
120 Raits Markus 2006 Balvu Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
121 Nils Meijers 2006 Ogres novada sporta centrs
122 Gatis Karabanovs 2006 Aizkraukles novada Sporta skola
123 Ričards Sticers 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
124 Kristers Simsons 2007 Sporta skola Arkādija
125 Rainers Ušāns Čips 2006 Balvu Sporta skola
126 Romans Šūpuļnieks 2007 JS 2. novada pārvalde , Balvu Sporta skola
127 Miks Jānis Opolais 2006 Ogres novada sporta centrs , Running Club Napoli
128 Kristers Pipcāns 2006 Balvu Sporta skola
129 Jēkabs Berkholcs 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
130 Mareks Kašs 2007 Valmieras Sporta skola
131 Kārlis Jēkabs Karlsbergs 2007 Ogres novada sporta centrs , Running Club Napoli
132 Ģirts Pugačovs 2007 Rūjienas Sporta skola
133 Bruno Kalniņš 2007 Sporta skola Arkādija
134 Krišjānis Laizāns 2006 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
135 Adrians Maisaks 2007 Sēlijas Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
136 Toms Ķivers 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
137 Gustavs Eduards Puriņš 2006 Valmieras Sporta skola
138 Artis Prombergs 2007 Sporta skola Arkādija
139 Patrīcija Jansone 2005 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs , CUS CATANIA
140 Niklass Kalniņš 2006 Iecavas sporta skola Dartija
141 Markuss Meiļuns 2006 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
142 Rūdolfs Skulte 2007 Sporta skola Arkādija
143 Arsēnijs Babuka 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
144 Reinis Rivsenieks 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
145 Kristaps Stepiņš 2007 Krāslavas novada sporta skola
146 Jēkabs Emīls Paiders 2007 Valmieras Sporta skola
147 Teodors Fiņķis 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
148 Sindija Miķelsone 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
149 Keita Žerdeva 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
150 Unda Berga 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
151 Loreta Bērziņa 2007 Rūjienas Sporta skola
152 Dinara Soboļenkova 2007 Jūrmalas sporta skola , Latvijas Skriešanas sporta centrs
153 Karlīna Ansviesule 2006 Valmieras Sporta skola , A.S.D.Atletica Gran Sasso Teramo
154 Santa Ostrovska 2007 Krāslavas novada sporta skola
155 Alisa Gerasimova 2007 Augšdaugavas novada sporta skola
156 Maija Bāliņa 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
157 Nora Osīte 2007 Talsu novada Sporta skola
158 Lauma Medne 2007
159 Kārlis Daniels Lazda 2008 Iecavas sporta skola Dartija
160 Renārs Bents 2008 Sporta skola Arkādija
161 Viks Viljams Donis 2009 Talsu novada Sporta skola
162 Maksims Giruckis 2008 Krāslavas novada sporta skola
163 Domeniks Kunigs 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
164 Kalle Jēkabs Valdmanis 2008 Jelgavas novada Sporta centrs
165 Olafs Vēveris 2008 Rūjienas Sporta skola
166 Anna Domenika Satovska 2009 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
167 Kadrija Amanda Birkāne 2009 Aizkraukles novada Sporta skola , Kokneses sporta centrs
168 Alise Lūkina 2009 Ogres novada sporta centrs
169 Samanta Magdalēna Pētersone 2008 Ogres novada sporta centrs
170 Anhela Lūse 2008 Talsu novada Sporta skola
171 Alise Akmane 2009 Salaspils sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
172 Dārta Miezere 2008 Iecavas sporta skola Dartija
173 Inta Karabaņa 2008 Krāslavas novada sporta skola
174 Luīze Pauriņa 2009
175 Kailija Bediķe 2008 Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola , Smiltenes vieglatlētikas klubs (Pagaidu Juridiskais biedrs)
176 Amēlija Kotāne 2009 Jūrmalas sporta skola
177 Monta Lapiņa 2009 Jēkabpils Sporta skola
178 Ieva Kauliņa 2009 Ogres novada sporta centrs
179 Emīlija Muceniece 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
180 Lilija Siļčonoka 2009 Augšdaugavas novada sporta skola
181 Kadrija Gerda Vītola 2009 Ogres novada sporta centrs
182 Loreta Ruble 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
183 Dārta Siminaite 2009 Iecavas sporta skola Dartija
184 Vivita Gausiņa 2009 Sporta skola Arkādija
185 Megija Bediķe 2009 Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola , Smiltenes vieglatlētikas klubs (Pagaidu Juridiskais biedrs)
186 Katrīna Markus 2009 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
187 Adriāna Daniela Selušinska 2009 Iecavas sporta skola Dartija
188 Valters Jansons 2004 Valmieras Sporta skola , Valmieras vieglatlētikas klubs
189 Gustavs Griboniks 2005 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
190 Roberts Geide 2005 Valmieras Sporta skola
191 Kārlis Rūķis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
192 Emīls Baumanis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
193 Niks Šēniņš 2009 Kuldīgas novada sporta skola
194 Daniels Hildebrants 2009 Kuldīgas novada sporta skola
195 Mārtiņš Zauers 2009 Tukuma sporta skola
196 Reinis Šulcs 2006 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
197 Timurs Endrjū Bražins 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
198 Kārlis Radvils 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
199 Helvijs Jankovskis 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
200 Roberts Ratnieks 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola