Andris Skadiņš

Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
11.05.2005.
Valsts:
Latvija
Licence:
860
Klasifikācija:
II klase

Treneri

Treneris No Līdz
Raivis Maķevics 01.01.2017.
Ilona Dramačonoka 01.01.2017.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Sportists 01.01.2017.

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts IAAF Klasifikācija Datums Sacensības
Desmitcīņa 4156 546 III klase 25.05.2019. Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
Septiņcīņa telpās 4033 25.01.2020. Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā
Pieccīņa 1579 16.03.2017. Jēkabpils sporta skolas sacensības daudzcīņās U-14 un U-12
60m 7.7 522 III klase 22.12.2019. Ventspils novada atklātais čempionāts vieglatlētikā
100m 12.97 400 I j. klase 25.05.2019. Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
200m 27.10 358 I j. klase 19.09.2018. Iecavas novada sporta skolas "Dartija" atklātās sacensības vieglatlētikā "Sprinta diena" U-12 un U-14 grupām
400m 1:05.87 176 III j. klase 25.05.2019. Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
600m 2:08.45 2 10.01.2017. Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U14
800m 2:26.30 252 I j. klase 06.05.2018. Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā
1000m 3:09.72 271 I j. klase 27.04.2019. Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā
1500m 5:20.12 171 II j. klase 25.05.2019. Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
4x100m 49.42 498 I j. klase 03.05.2019. Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U16 un U14
4x200m 1:41.97 551 III klase 22.02.2020. Latvijas U16 čempionāts telpās
60m barjerskrējiens 8.64 05.02.2020. Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai
110m barjeras 17.66 I j. klase 25.05.2019. Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
Tāllēkšana 6.14 740 II klase 12.02.2020. Maxima Jaunatnes kauss U14 un U16 vecuma grupām
Augstlēkšana 1.85 784 II klase 22.02.2020. Latvijas U16 čempionāts telpās
Kārtslēkšana 3.05 479 III klase 22.02.2020. Latvijas U16 čempionāts telpās
Lodes grūšana 12.09 I j. klase 12.01.2020. STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA
Diska mešana 34.50 II j. klase 29.06.2019. Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās
Šķēpa mešana 42.75 II j. klase 22.09.2018. Rudens sacensības mešanu disciplīnās ''Kokneses kauss 2018''
2km 0:09:54.0 17.10.2015. Latvijas čempionāts krosā,Carnikava
400+300+200+100m 2:32.10 12.05.2018. IAAF jauno vieglatlētu diena
4x160m 1:27.30 23.02.2019. Latvijas U16 čempionāts
80m barjeras 12.53 14.08.2018. Daudzcīņas sacensības Rakverē
Bumbiņas mešana 59.25 27.04.2019. Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā
Jaunsardzes četrcīņa U16 V 1937 27.04.2019. Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā
Bērnu daudzcīņa 6551 14.08.2018. Daudzcīņas sacensības Rakverē
4x60m 30.50 19.09.2018. Iecavas novada sporta skolas "Dartija" atklātās sacensības vieglatlētikā "Sprinta diena" U-12 un U-14 grupām
Jauktā 4x100m stafete 54.49 11.06.2018. Baltijas valstu bērnu festivāls vieglatlētikā (atlase uz Poliju)
4x150m 1:25.14 05.02.2020. Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai
30m 4.44 16.01.2020. Ogres novada sporta centra atklātās sacensības trīscīņā U16 vecuma grupai

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts IAAF Datums Notiek Sacensības
4156 546 25.05.2019. Stadionā Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
3999 523 08.06.2019. Stadionā Latvijas čempionāts daudzcīņās