Active athletes in year 2024

2021 Visi Pieaugušie U20 U18 U16 U14 U12
2022 Visi Pieaugušie U20 U18 U16 U14 U12
2023 Visi Pieaugušie U20 U18 U16 U14 U12

Showing 1 to 200 of 3801 records.
# Athlete Year of birth Organisation
1 Paula Rozenberga-Kokina 2005 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2 Sanija Robežniece 2005 Kuldīgas novada sporta skola
3 Matīss Kaudze 2002 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
4 Edgars Prūsis 2006 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
5 Ivars Viktors Juzkivs 2006 Dienvidkurzemes Sporta skola
6 Roberts Gluškovs 2007 Kuldīgas novada sporta skola
7 Kristers Kļava 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
8 Kārlis Jānis Meldrājs 2008 Sporta skola Arkādija
9 Krista Sprūde 2001 Liepājas sporta spēļu skola , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
10 Aivita Smiļģe 2000 Sporta skola Arkādija
11 Elza Ķēde 2007 Liepājas sporta spēļu skola
12 Elīna Ustupa 2007 Sporta skola Arkādija
13 Rēzija Dārta Krūmiņa 2008 Sporta skola Arkādija
14 Alise Robežniece 2008 Kuldīgas novada sporta skola
15 Nellija Jēkabsone 2008 Kuldīgas novada sporta skola
16 Elīza Klaumane 2008 Sporta skola Arkādija
17 Monika Krūče 2008 Liepājas sporta spēļu skola
18 Elīna Maruščaka 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
19 Ance Auniņa 2007 Sporta skola Arkādija
20 Roberta Strazdiņa 2008 Kuldīgas novada sporta skola
21 Madara Peisniece 2007 Sporta skola Arkādija
22 Una Lorberga 2007 Kuldīgas novada sporta skola
23 Kerija Kupalinska 2005 Liepājas sporta spēļu skola , ASD Enterprise Sport & Service
24 Estere Pole 2008 Liepājas sporta spēļu skola
25 Emīlija Spruģevica 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
26 Līna Liepa 2006 Jūrmalas sporta skola
27 Līna Grasmane 2007 Jūrmalas sporta skola
28 Karīna Jansone 2005 Liepājas sporta spēļu skola
29 Tomass Rudītis 2005 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
30 Aleksis Prūsis 2007 Kuldīgas novada sporta skola
31 Kristens Viļums 2007 Kuldīgas novada sporta skola
32 Martins Kaudze 2006 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
33 Valdis Brūveris 2006 Liepājas sporta spēļu skola
34 Marks Grantiņš 2003 Liepāja , Sporta skola Arkādija , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
35 Jānis Lancmanis 2003 Kuldīgas novada sporta skola
36 Viesturs Kazbuķis 2007 Liepājas sporta spēļu skola
37 Kristaps Bergmanis 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
38 Eduards Strelkovs 2007
39 Erlends Freibergs 2008 Kuldīgas novada sporta skola
40 Brenda Džiliana Apsīte 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars"" , Atletica Cascina
41 Anna Zvejniece 2005 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
42 Nikola Bērziņa 2006 Kuldīgas novada sporta skola
43 Aleksandra Rassa 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
44 Kate Krauze 2006 Kuldīgas novada sporta skola
45 Kristiāna Slūka 2007 Liepājas sporta spēļu skola
46 Grieta Tīlišķe 2008 Liepājas sporta spēļu skola
47 Patrīcija Škapare 2007 Kuldīgas novada sporta skola
48 Ernests Ģēģeris 2006 Liepājas sporta spēļu skola
49 Atis Ērciņš 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
50 Mikus Irbe 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
51 Jurģis Liniņš 2004 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
52 Eduards Fūrmanis 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
53 Keita Saučuka 2009 Liepājas sporta spēļu skola
54 Ance Miltiņa 2010 Liepājas sporta spēļu skola
55 Agnese Šalna 2007 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
56 Amanda Zvagule 2009 Liepājas sporta spēļu skola
57 Stella Starovecka 2007 Liepājas sporta spēļu skola
58 Anna Goļinska 2012 Liepājas sporta spēļu skola
59 Kitija Sandija Muižarāja 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
60 Mērija Megija Zabe 2003 Liepājas sporta spēļu skola
61 Artūrs Radvils 2006 Dienvidkurzemes Sporta skola
62 Enriks Kalns 2005 Liepājas sporta spēļu skola
63 Roberts Marnauza 2010 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
64 Rihards Katkovskis 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
65 Rihards Žilinskis 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
66 Ralfs Apfelbaums 2005 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
67 Eļina Goļinska 2007 Liepājas sporta spēļu skola
68 Roberts Prieduls 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
69 Skārlete Terēzija Viģele 2007 Liepājas sporta spēļu skola
70 Marija Tarabana 2007 Liepājas sporta spēļu skola
71 Marta Kārkliņa 2007 Kuldīgas novada sporta skola
72 Katrīna Jansone 2007 Liepājas sporta spēļu skola
73 Diāna Dzintara 2008 Kuldīgas novada sporta skola
74 Dāvids Skuška 2008 Kuldīgas novada sporta skola
75 Ralfs Kiršteins 2006 Kuldīgas novada sporta skola
76 Krišjānis Martinovs 2006 Kuldīgas novada sporta skola
77 Alfrēds Laivenieks 2008 Liepājas sporta spēļu skola
78 Jānis Rūķis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
79 Kārlis Rūķis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
80 Edijs Vitomskis 2007 Kuldīgas novada sporta skola
81 Emīls Baumanis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
82 Marats Nadjaks 2006 Dienvidkurzemes Sporta skola
83 Niko Sļisarenko 2006 Kuldīgas novada sporta skola
84 Maksimilians Brazovskis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
85 Pauls Bertrams Klucis 1997 ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA , Sporta skola Arkādija
86 Valters Kreišs 2003 Sporta skola Arkādija , USD Elite Giovani Atleti
87 Emīls Līdaka 2002 NBS Sporta klubs , Kuldīgas novada sporta skola
88 Sava Aškinezers 2009 Sporta skola Arkādija
89 Anete Paula Smikarste 2003 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
90 Paula Kļaviņa 2005 Sporta skola Arkādija , Running Club Napoli
91 Sima Aškinezere 2006 Sporta skola Arkādija , Atletica Cascina
92 Nikola Trasūne 2008 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , Atletica Cascina
93 Elza Valdmane 2009 Liepājas sporta spēļu skola
94 Helēna Jūrmale 2010 Kuldīgas novada sporta skola
95 Anna Vecbaštika 2009 Liepājas sporta spēļu skola
96 Rēzija Anastasija Špude 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
97 Liene Blumberga 2010 Kuldīgas novada sporta skola
98 Karmena Kiršentāle 2009 Talsu novada Sporta skola
99 Elza Ivanovska 2009 Kuldīgas novada sporta skola
100 Ksenija Kairiša 2009 Kuldīgas novada sporta skola
101 Leonora Kāposta 2009 Liepājas sporta spēļu skola
102 Kristīne Grinberga 2010 Kuldīgas novada sporta skola
103 Loreta Jaunzeme 2009 Liepājas sporta spēļu skola
104 Laura Balandina 2009 Kuldīgas novada sporta skola
105 Lelde Rateniece 2010 Kuldīgas novada sporta skola
106 Anete Alenčika 2010 Vecumnieku Sporta skola
107 Enija Geste 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
108 Elizabete Deksne 2009 Talsu novada Sporta skola
109 Santa Brūkle 2009 Kuldīgas novada sporta skola
110 Keita Kupalinska 2009 Liepājas sporta spēļu skola
111 Kemija Fedosejeva 2010 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
112 Anna Tilgale 2009 Kuldīgas novada sporta skola
113 Nikola Zalenskaite 2010 Kuldīgas novada sporta skola
114 Petra Šilova 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
115 Laura Paipala 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
116 Nikola Pūrīte 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
117 Rūta Rebeka Jūrmale 2009 Kuldīgas novada sporta skola
118 Rūta Skavronska-Krūziņa 2012 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
119 Annija Gakina 2010 Kuldīgas novada sporta skola
120 Sāra Sļusare 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
121 Anna Moldovāne 2010 Kuldīgas novada sporta skola
122 Marta Leinberga-Lemberga 2009 Talsu novada Sporta skola
123 Linda Liparte 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
124 Annija Melne 2009 Kuldīgas novada sporta skola
125 Sofija Purekle 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
126 Elīza Elizabete Skuška 2010 Kuldīgas novada sporta skola
127 Beāte Līdaka 2010 Kuldīgas novada sporta skola
128 Laima Eze 2009 Kuldīgas novada sporta skola
129 Evelīna Elpere 2010 Vecumnieku Sporta skola
130 Līga Stepanova 2010 Talsu novada Sporta skola
131 Patrīcija Līna Bērziņa 2010 Talsu novada Sporta skola
132 Luīze Laukšteina 2010 Talsu novada Sporta skola
133 Megija Jansone 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
134 Daina Eze 2009 Kuldīgas novada sporta skola
135 Estere Tunne 2010 Kuldīgas novada sporta skola
136 Diāna Pušīlova 2010 Kuldīgas novada sporta skola
137 Madara Zvagule 2010 Liepājas sporta spēļu skola
138 Rebeka Turkopule 2010 Talsu novada Sporta skola
139 Oļesja Vardakova 2010 Liepājas sporta spēļu skola
140 Evelīna Simsone 2010 Tukuma vieglatlētikas klubs , Tukuma sporta skola
141 Elizabete Estere Sileniece 2009 Liepājas sporta spēļu skola
142 Dārta Roze 2009 Liepājas sporta spēļu skola
143 Niks Šēniņš 2009 Kuldīgas novada sporta skola
144 Oskars Kronbergs 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
145 Timurs Endrjū Bražins 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
146 Olafs Rungevics 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
147 Daniels Ķepals 2012 Dienvidkurzemes Sporta skola
148 Edgars Brežinskis 2009 Talsu novada Sporta skola
149 Mārtiņš Zauers 2009 Tukuma sporta skola
150 Gustavs Siliņš 2010 Dienvidkurzemes Sporta skola
151 Kristers Li Siliņš 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
152 Markuss Erdmanis 2009 Kuldīgas novada sporta skola
153 Mārtiņš Jēkabsons 2009 Kuldīgas novada sporta skola
154 Kristers Asaris 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
155 Viks Viljams Donis 2009 Talsu novada Sporta skola
156 Valters Važa 2009 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
157 Markuss Suščenko 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
158 Elans Bertmanis 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
159 Marts Roberts 2009 Kuldīgas novada sporta skola
160 Justs Skuruls 2009 Kuldīgas novada sporta skola
161 Frederiks Šuspāns 2009 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
162 Roberts Jānis Urķis 2009 Vecumnieku Sporta skola
163 Kevins Aveniņš 2010 Talsu novada Sporta skola
164 Maksims Ļašenko 2009 Liepājas sporta spēļu skola
165 Kristers Vītoliņš 2009 Kuldīgas novada sporta skola
166 Daniels Roberts Sauka 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
167 Olivers Lučkovskis 2009 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
168 Haralds Ekmanis 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
169 Deivids Semjonovs 2010 Vecumnieku Sporta skola
170 Rūdolfs Penezis 2010 Liepājas sporta spēļu skola
171 Deivids Pūris 2009 Kuldīgas novada sporta skola
172 Martins Lode 2010 Kuldīgas novada sporta skola
173 Alekss Kārkliņš 2010 Tukuma sporta skola
174 Ģirts Kalnmalis 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
175 Rodrigo Frāms 2009 Kuldīgas novada sporta skola
176 Jurģis Zariņš 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
177 Renāts Grims 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
178 Jēkabs Vitomskis 2010 Kuldīgas novada sporta skola
179 Marts Emīls Bērzkalns 2010 Talsu novada Sporta skola
180 Valdis Rubenis 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
181 Mareks Elans Landzbergs 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
182 Edgars Krūmiņš 2010 Vecumnieku Sporta skola
183 Markus Gunārs Pajats 2010 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
184 Dāvis Gitendorfs 2010 Talsu novada Sporta skola
185 Roberts Bahs 2009 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
186 Stefans Kaurovs 2010 Vecumnieku Sporta skola
187 Leo Ozoliņš 2010 Vecumnieku Sporta skola
188 Daniels Zīders 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
189 Kurts Žvīgurs 2010 Kuldīgas novada sporta skola
190 Adrians Švarcs 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
191 Jānis Jansons 2010 Liepājas sporta spēļu skola
192 Sabīne Ozoliņa 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
193 Laura Vaska 2010 Jelgavas novada Sporta centrs
194 Katrīna Reinfelde 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
195 Evelīna Māliņa 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
196 Paula Kļava 2012 Dienvidkurzemes Sporta skola
197 Dārta Šenhofa 2009 Kuldīgas novada sporta skola
198 Evita Zaharova 2009 Tukuma sporta skola
199 Elizabete Katrīna Komisarova 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
200 Unda Berga 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola