National Team Candidates

100m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elvijs Misāns 10.77 2.0 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 955 Meistarkandidāts Lietuvas kausu izcīņa 06.06.2019.
2 Reinis Kreipāns 10.78 0.7 E. Krūms ASK "Patria", Enterprise 17.03.1994. 952 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.
3 Emīls Kristofers Jonāss 10.80 0.7 V. Lācis Lāča SS 15.01.2001. 946 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.
4 Valērijs Valinščikovs 10.85 -0.3 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija, Aversa 11.08.1997. 931 Meistarkandidāts Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
5 Jānis Mezītis 10.89 1.7 E. Voitkevičs Gulbenes BJSS, Aversa 14.08.1986. 919 Meistarkandidāts Itālijas klubu čempionāts Florencē un Orvieto 16.06.2019.
6 Ričards Alans Kļaviņš 10.96 1.7 S. Lorence Jelgavas BJSS 03.05.2003. 898 I klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.

200m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Jānis Leitis 21.48 -1.2 U. Kurzemnieks Ventspils OC 13.04.1989. 998 Meistarkandidāts Eiropas komandu čempionāts (2. līga) 10.08.2019.
2 Aleksandrs Kucs 21.81 0.0 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 1014 Meistars Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08.02.2019.
3 Artūrs Pastors 21.96 -0.7 Z. Kincis Ogres SC 15.03.2001. 931 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
4 Valērijs Valinščikovs 22.06 -1.3 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija, Aversa 11.08.1997. 917 I klase XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.

400m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Jānis Leitis 46.23 U. Kurzemnieks Ventspils OC 13.04.1989. 1096 Meistars Eiropas komandu čempionāts (2. līga) 10.08.2019.
2 Iļja Petrušenko 47.36 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1022 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Austris Karpinskis 47.40 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 1019 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
4 Aleksandrs Kucs 47.58 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 1007 Meistarkandidāts Viļņas atklātais čempionāts 10.07.2019.
5 Valērijs Valinščikovs 47.71 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija, Aversa 11.08.1997. 999 Meistarkandidāts Rīgas Kausi 2019 04.06.2019.
6 Artūrs Pastors 47.84 Z. Kincis Ogres SC 15.03.2001. 991 Meistarkandidāts Eiropas U20 čempionāts 18.07.2019.

800m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Oskars Bambals 1:49.62 V. Lācis Lāča SS 19.09.2001. 1037 Candidate for master Latvian U18 and U20 championships 21.06.2019.
2 Daniels Bambals 1:50.29 V. Lācis Lāča SS 02.08.1998. 1018 Candidate for master Baltic Team championships/ President's cup 15.06.2019.
3 Maksims Sinčukovs 1:51.04 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 996 Candidate for master 2019 Villie Villiams Classics College,Arizona 15.03.2019.
4 Rojs Puks 1:51.51 D. Lauva Liepājas SSS 05.02.2000. 983 Candidate for master Sportland cup 26.06.2019.

1500m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 3:50.16 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1020 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.
2 Jānis Razgalis 3:52.80 J. Višķers SK "Tērauds" 26.05.1985. 941 Meistarkandidāts TARTU KEVEK STAADIONIJOOKSU SARI 2019,TAMME STAADION 07.08.2019.
3 Dmitrijs Serjogins 3:54.10 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 969 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.
4 Rojs Puks 3:54.18 D. Lauva Liepājas SSS 05.02.2000. 924 Meistarkandidāts Eiropas U20 čempionāts 18.07.2019.

3000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 8:09.99 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1019 Meistarkandidāts Eiropas čempionāts telpās 01.03.2019.
2 Dmitrijs Serjogins 8:25.20 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 932 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.
3 Edgars Šumskis 8:28.76 V. Beļikovs Aversa 03.04.1988. 894 I klase British Athletics League Division Premiership 09.06.2019.
4 Artūrs Bareiķis 8:34.16 . Patstāvīgi 06.06.1986. 883 I klase GVSU Big Meet 09.02.2019.

5000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 13:56.89 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1010 Meistars Payton Jordan Invitational,Stanford 02.05.2019.
2 Dmitrijs Serjogins 14:46.29 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 851 I klase Rete General Meeting Napoles Salerno 30.05.2019.
3 Artūrs Niklāvs Medveds 15:01.14 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 806 I klase XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
4 Salvis Gruševs 15:22.88 A. Prokopčuks Skriešanas akad. 02.09.1990. 742 II klase Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.

10000m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Dmitrijs Serjogins 29:56.95 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 959 Candidate for master European Cup 10000m 06.07.2019.
2 Edgars Šumskis 30:20.24 V. Beļikovs Aversa 03.04.1988. 926 Candidate for master Orion Harriers Fast Friday England Championships 10 000m 07.06.2019.
3 Kristaps Bērziņš 33:27.86 . Patstāvīgi ASK "Patria" 29.01.1992. 683 Second-class Latvian championships 27.07.2019.
4 Jevgēnijs Bogdanovs 34:24.37 J. Beļinskis Tukuma VK 02.08.1997. 617 Second-class Latvian championships 27.07.2019.

110m/b vīriešiem

# Athlete Result Wind Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kristaps Sietiņš 14.40 0.1 106.70 A. Čumakovs, L. Olijare SS Arkādija 13.03.1993. 995 Candidate for master Latvian championships 27.07.2019.
2 Kārlis Sondors 15.03 0.1 106.70 V. Bonders Preiļu BJSS, RTU 15.04.1997. 888 Candidate for master Latvian championships 27.07.2019.
3 Emīls Rūgums 15.12 -0.4 106.70 R. Maķevics Bauskas BJSS, Aversa 16.06.1999. 873 Candidate for master XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
4 Niks Samauskis 15.38 -2.6 106.70 P. Karlivāns Valmieras BSS 02.04.1999. 831 First-class Riga championships 31.05.2019.

400m/b vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Maksims Sinčukovs 49.83 91.40 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 1138 Meistars Eiropas komandu čempionāts (2. līga) 10.08.2019.
2 Iļja Petrušenko 51.73 91.40 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1046 Meistars Itālijas klubu čempionāts Florencē un Orvieto 16.06.2019.
3 Gints Drigulis 52.81 91.40 D. Stumbre Liepājas SSS 14.08.2001. 995 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Dmitrijs Ļašenko 55.07 91.40 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. 892 Meistarkandidāts CDS SU PISTA ALLIEVI E CRI CADETTI 2019 SALERNO 18.05.2019.

3000m/kav vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Niklāvs Medveds 9:15.41 91.40 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 931 Meistarkandidāts Rīgas Kausi 2019 04.06.2019.
2 Alberts Blajs 9:26.43 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija 09.08.1995. 887 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Dmitrijs Serjogins 9:28.00 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. I klase Itālijas klubu čempionāts Florencē un Orvieto 16.06.2019.
4 Aigars Feteris 9:52.96 91.40 A. Feteris Liesma SB 16.11.1991. 787 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

Tāllēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elvijs Misāns 7.78 -0.2 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 1090 Meistars Eiropas komandu čempionāts (2. līga) 10.08.2019.
2 Jānis Leitis 7.71 -1.4 U. Kurzemnieks Ventspils OC 13.04.1989. 1075 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Roberts Jānis Zālītis 7.47 0.0 E. Voitkevičs SS Arkādija, Enterprise 14.09.2000. 1023 Meistarkandidāts Starptautiskās valstsvienību sacensības U20 25.02.2019.
4 Dairis Rinčs 7.43 0.0 V. Lācis Lāča SS, Preiļu BJSS, Aversa 03.07.1993. 1014 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.

Trīssoļlēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elvijs Misāns 16.71 -1.6 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 1134 Meistars Baltkrievijas čempionāts vieglatlētikā,Minska 30.08.2019.
2 Edvīns Hadakovs 14.95 1.4 D. Hadakovs, J. Hadakova Daugavpils NSS, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 03.07.2003. 948 I klase ISF Pasaules skolēnu čempionāts vieglatlētikā 16.05.2019.
3 Sandis Dzenītis 14.90 1.0 A. Feteris, A. Trumpe Salaspils SS 23.06.2001. 943 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Ilmārs Kalniņš 14.76 0.3 V. Bonders Kokneses SC 23.04.1997. 928 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

Augstlēkšana vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rihards Bremze 2.12 V. Lācis Lāča SS, Ogres SC 14.05.2001. 1019 Candidate for master European Games 21.06.2019.
2 Jānis Vanags 2.06 Madonas BJSS, BJC "Laimīte", Enterprise 16.06.1992. 967 Candidate for master Itālijas klubu čempionāts Florencē un Orvieto 16.06.2019.
3 Rihards Vaivads 2.05 I. Vītola Aizkraukles NSS 06.10.2000. 958 Candidate for master Riga championships 01.02.2019.
4 Edvīns Voitiņš 2.02 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 04.08.1999. 932 Candidate for master Lietuvas federācijas kausa izcīņa 26.01.2019.

Kārtslēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Mareks Ārents 5.61 M. Ārents Ventspils OC, Enterprise 06.08.1986. 1160 Lielmeistars Vladislava Komara un Tadeuša Šļusarska piemiņas sacensības,Medzizdroje 17.08.2019.
2 Pauls Pujāts 5.23 A. Obižajevs SS Arkādija 06.08.1991. 1056 Meistars Latvijas vieglatlētu starti Šarlotesvilā un Memfisā 25.04.2019.
3 Marks Aleksandrs Harčenko 4.80 I. Izotovs 10.11.2000. 940 Meistarkandidāts Starptautiskās valstsvienību sacensības U20 25.02.2019.
4 Ronalds Vucāns 4.70 A. Obižajevs Preiļu BJSS 19.07.1993. 913 Meistarkandidāts Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās 01.02.2019.

Lodes grūšana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Edgars Berķis 15.89 7.260 G. Gailītis MSĢ 25.01.1996. 876 Candidate for master 7. Martina Kutmana piemiņas sacensības 05.02.2019.
2 Arnis Žviriņš 15.49 7.260 P. Karlivāns Aversa 30.11.1986. 853 First-class Agropoli Interclubs CAMPIONATO DI SOCIETA 11.05.2019.
3 Lauris Kaufmanis 15.22 7.260 G. Gailītis MSĢ, Bauskas BJSS 16.04.1998. 837 First-class Riga championships 31.05.2019.
4 Mārtiņš Broks 14.95 7.260 L. Haritonovs BJC "Laimīte" 19.05.1986. 821 First-class 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” 05.01.2019.

Šķēpa mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Gatis Čakšs 83.72 800.000 A. Vaivads Jelgavas SC, MSĢ 13.06.1995. 1154 Lielmeistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
2 Rolands Štrobinders 83.15 800.000 M. Štrobinders Ventspils OC, Talsu SS, Enterprise 14.05.1992. 1146 Lielmeistars 2019 Nanjing World Chalange 21.05.2019.
3 Patriks Gailums 79.91 800.000 V. Eiduka SS Arkādija 10.05.1998. 1100 Meistars XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
4 Krišjānis Suntažs 79.23 800.000 M. Štrobinders Talsu SS, Enterprise 19.12.2000. 1090 Meistars Eiropas U20 čempionāts 18.07.2019.

Diska mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Oskars Vaisjūns 51.42 2.000 S. Škutāne Jelgavas SC, Enterprise 21.09.1983. 903 Meistarkandidāts "Svētavots" kauss diska mešanā 17.08.2019.
2 Arnis Žviriņš 50.12 2.000 P. Karlivāns Aversa 30.11.1986. 879 Meistarkandidāts "Svētavots" kauss diska mešanā 17.08.2019.
3 Dāvis Oliņš 49.62 2.000 G. Gailītis, P. Karlivāns Enterprise 04.02.1997. 870 Meistarkandidāts Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
4 Aleksandrs Volkovs 49.30 2.000 M. Urtāns Cēsu PSS 18.12.1999. 864 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.

Vesera mešana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Igors Sokolovs 68.10 7.260 . Patstāvīgi Salaspils SS, Enterprise 17.08.1974. 1011 Master Marijampoles atklātās sacensības vesera mešanā 17.04.2019.
2 Igors Sokolovs 62.81 7.260 05.12.1991. 930 Candidate for master Agropoli Interclubs CAMPIONATO DI SOCIETA 11.05.2019.
3 Eļčins Gasanovs 62.34 7.260 I. Sokolovs Salaspils SS, Enterprise 06.03.1997. 923 Candidate for master Baltic Team championships/ President's cup 15.06.2019.
4 Makars Korotkovs 60.24 7.260 I. Sokolovs Salaspils SS, Enterprise 08.03.2002. 890 Candidate for master Latvian championships 27.07.2019.

Desmitcīņa vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Reinis Krēgers 7392 22.01.1992. 1033 Meistars Eiropas komandu čempionāts daudzcīņās 05.07.2019.
2 Krišjānis Beļaunieks 7108 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 989 Meistarkandidāts Eiropas komandu čempionāts daudzcīņās 05.07.2019.
3 Pēteris Krauja 6694 P. Karlivāns, E. Lācis Enterprise 02.05.1996. 926 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
4 Niks Samauskis 6504 A. Eikens, I. Stukule Kuldīgas SS, MSĢ 02.04.1999. 897 I klase Eiropas komandu čempionāts daudzcīņās 05.07.2019.

20km soļošana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Raivo Saulgriezis 1:27:45.0 I. Saulgriezis Jēkabpils SC 04.07.1994. 1029 Meistars Race Walking permitPodebrady CZE 06.04.2019.
2 Normunds Ivzāns 1:36:14.0 A. Kažemāka Siliņa Jēkabpils SC 07.11.1971. 865 Meistarkandidāts Eiropas kauss soļošanā 19.05.2019.
3 Edgars Gjačs 1:43:20.0 J. Gjačs Gulbenes BJSS 27.08.1993. 739 I klase Eiropas kauss soļošanā 19.05.2019.

Pusmaratons vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Jānis Višķers 1:04:56.0 J. Razgalis SK "Tērauds" 30.03.1989. 995 Meistars Tallinas maratons 08.09.2019.
2 Dmitrijs Serjogins 1:05:13.0 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 984 Meistars Viļņas maratons 08.09.2019.
3 Edgars Šumskis 1:06:27.0 V. Beļikovs Aversa 03.04.1988. 938 Meistarkandidāts Terrassa half marathon 27.01.2019.
4 Salvis Gruševs 1:09:33.0 A. Prokopčuks Skriešanas akad. 02.09.1990. 826 I klase Siguldas pusmaratons, Skrien Latvija 8.posms 19.10.2019.

Maratons vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Jānis Višķers 2:16:59.0 J. Razgalis SK "Tērauds" 30.03.1989. 1040 Meistars 46.BMW Berlīnes maratons 29.09.2019.
2 Dmitrijs Serjogins 2:24:00.0 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 925 Meistarkandidāts Pasaules čempionāts 27.09.2019.
3 Artūrs Bareiķis 2:25:53.0 . Patstāvīgi 06.06.1986. 895 Meistarkandidāts Grandma's Marathon 22.06.2019.
4 Kārlis Vīksne 2:29:42.0 A. Matisons Matisons RC 20.11.1989. 836 I klase Valmieras maratons, Skrien Latvija 7. posms un Latvijas čempionāts pusmaratonā 15.09.2019.

100m sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sindija Bukša 11.60 0.7 M. Lūse Auseklis 14.12.1997. 1072 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
2 Līga Vecbērza 11.91 0.7 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 1009 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Evija Šēfere 11.98 0.1 I. Zālīte SS Arkādija, Running Club Napoli 28.11.1994. 995 Meistarkandidāts Lietuvas kausu izcīņa 06.06.2019.
4 Māra Anna Zīverte 12.06 1.0 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 980 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
5 Nora Ķigure 12.13 0.1 I. Zālīte SS Arkādija, Valsugana 14.03.2001. 966 Meistarkandidāts Lietuvas kausu izcīņa 06.06.2019.
6 Luīze Dārta Sietiņa 12.28 0.6 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 937 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.

200m sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Gunta Vaičule 23.08 1.0 P. Stripkāns, E. Krūms Rēzeknes BJSS, Valsugana 09.03.1995. 1126 Meistars IAAF Dimanta līga 05.07.2019.
2 Sindija Bukša 23.24 -0.9 M. Lūse Auseklis 14.12.1997. 1110 Meistars Eiropas U23 čempionāts 11.07.2019.
3 Laura Ikauniece 24.19 0.3 A. Nazarovs Ventspils olimpiskā vienība 31.05.1992. 1018 Meistars IAAF WORLD COMBINED EVENTS CHALLENGE GOETZIS 25.05.2019.
4 Evija Šēfere 24.36 0.6 I. Zālīte SS Arkādija, Running Club Napoli 28.11.1994. 1001 Meistarkandidāts 30. Vasaras universiāde 03.07.2019.

400m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Gunta Vaičule 52.66 P. Stripkāns, E. Krūms Rēzeknes BJSS, Valsugana 09.03.1995. 1135 Lielmeistars Eiropas čempionāts telpās 01.03.2019.
2 Patrīcija Karlīna Roshofa 54.19 G. Teko Limbažu un Salacgrīvas NSS 19.01.1999. 1043 Meistarkandidāts Mountain West Outdoor Track&Field Championship 08.05.2019.
3 Patricija Cīrule 55.56 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 992 Meistarkandidāts Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 13.07.2019.
4 Māra Anna Zīverte 56.37 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 963 Meistarkandidāts Track & Field Interclubs Udine 01.06.2019.
5 Viktorija Osipenko 57.27 V. Lācis Lāča SS 15.01.1999. 931 I klase Sportland kauss IV posms 19.07.2019.
6 Patrīcija Sarmule 57.58 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 920 I klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.

800m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Līga Velvere 2:01.10 J. Beļinskis Lāča SS, Gioiatletica 10.02.1990. 1168 Lielmeistars Meeting Elite en salle féminin du Val d'Oise 12.02.2019.
2 Patricija Cīrule 2:08.52 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 1015 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
3 Marija Medvedeva 2:10.89 M. Lūse Auseklis, Valsugana 23.11.2000. 976 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
4 Agita Švetere 2:11.78 V. Lācis Lāča SS 25.04.1999. 961 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.

1500m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Agata Strausa 4:21.20 V. Lācis Ādažu BJSS, Lāča SS 02.12.1989. 1041 Meistarkandidāts Eiropas komandu čempionāts (2. līga) 10.08.2019.
2 Līga Velvere 4:23.96 J. Beļinskis Lāča SS, Gioiatletica 10.02.1990. 1021 Meistarkandidāts Itālijas klubu čempionāts Florencē un Orvieto 16.06.2019.
3 Elēna Miezava 4:31.69 V. Lācis Talsu SS 09.01.1997. 964 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
4 Kamilla Vanadziņa 4:34.92 L. Strekalovskis SS Arkādija 03.10.2003. 941 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.

3000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Agata Strausa 9:38.24 V. Lācis Ādažu BJSS, Lāča SS 02.12.1989. 981 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
2 Karīna Helmane Soročenkova 9:46.80 A. Bondarevs Tukuma VK 05.09.1989. 973 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.
3 Dace Almane 10:14.5 Tukuma VK, SK "Tērauds" 17.09.1990. 870 I klase LSC atklātais čempionāts stadionā, 7.posms. 60m(u-14), 400m, 1000m čempionāts, 3000m J.Ulpes piemiņai, tāllēkšana no vietas 05.10.2019.
4 Agate Caune 10:18.0 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 860 I klase Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā 2019 01.06.2019.

5000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Helmane Soročenkova 16:19.52 A. Bondarevs Tukuma VK 05.09.1989. 1014 Meistarkandidāts Eiropas komandu čempionāts (2. līga) 10.08.2019.
2 Jeļena Ābele 17:45.10 V. Lācis Gioiatletica 11.05.1986. 865 I klase Itālijas klubu čempionāts Florencē un Orvieto 16.06.2019.
3 Kitija Valtere 17:55.71 D. Serjogins Līvānu VK 27.06.1991. 847 I klase Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
4 Agate Caune 18:05.50 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 831 I klase Valmieras Vieglatlētikas kluba 18. skriešanas seriāls,17.posms 5000m 21.08.2019.

10000m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Karīna Helmane Soročenkova 36:28.62 A. Bondarevs Tukuma VK 05.09.1989. 914 First-class Latvian championships 27.07.2019.
2 Lelde Neimande 40:41.43 A. Matisons Matisons RC 18.08.1983. 725 Second-class Latvian championships 27.07.2019.
3 Gita Karlsone 40:58.84 A. Matisons Matisons RC, Liesma SB 10.04.1983. 713 Second-class IV открытый Чемпионат РБ по легкой атлетике Masters 29.06.2019.

100m/b sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Laura Ikauniece 13.45 -0.7 83.80 A. Nazarovs Ventspils olimpiskā vienība 31.05.1992. 1090 Meistars Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
2 Paula Sprudzāne 14.31 0.0 83.80 E. Voitkevičs SS Arkādija, Gioiatletica 19.03.1999. 979 Meistarkandidāts Southland Conference Outdoor,Northwestern St 03.05.2019.
3 Ilona Dramačonoka 14.43 0.0 83.80 R. Maķevics Bauskas BJSS, Gioiatletica 04.09.1992. 964 Meistarkandidāts Eiropas komandu čempionāts (2. līga) 10.08.2019.
4 Luīze Dārta Sietiņa 14.50 -0.5 83.80 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 956 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

400m/b sievietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Māra Anna Zīverte 1:00.96 76.20 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 994 Meistarkandidāts Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
2 Grieta Griezīte 1:01.72 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS, Valsugana 09.08.2001. 972 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Amanda Radava 1:02.52 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS 16.07.2002. 949 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Emmija Ivule 1:04.00 76.20 A. Koziča Ķekavas SS 30.05.2003. 908 I klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.

3000m/kav sievietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Solveiga Ozola-Ozoliņa 11:55.01 76.20 A. Bondarevs Līvānu VK 18.04.1990. 836 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
2 Anna Marija Petrakova 11:56.62 76.20 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, Gioiatletica 14.06.2000. 832 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Kristīne Jevsejeva 12:04.89 76.20 S. Petrakovs, S. Petrakova Daugavpils NSS, VK Olimpija 01.12.1996. 815 II klase Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.

Tāllēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Māra Grīva 6.41 0.0 M. Grīva Ventspils OC, Gioiatletica 04.08.1989. 1088 Meistars HVĚZDY V NEHVIZDECH 01.02.2019.
2 Lauma Grīva 6.36 1.1 M. Grīva Ventspils OC, Gioiatletica 27.10.1984. 1077 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Laura Ikauniece 6.33 0.0 A. Nazarovs Ventspils olimpiskā vienība 31.05.1992. 1071 Meistars Eiropas čempionāts telpās 01.03.2019.
4 Rūta Kate Lasmane 6.07 1.0 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1014 Meistarkandidāts Rīgas Kausi 2019 04.06.2019.

Trīssoļlēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Māra Grīva 13.62 1.5 M. Grīva Ventspils OC, Gioiatletica 04.08.1989. 1079 Meistars Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
2 Rūta Kate Lasmane 13.57 0.8 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1073 Meistars Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Ieva Turķe 12.96 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1011 Meistarkandidāts Tyson Invitational 08.02.2019.
4 Zane Zemīte 12.50 -0.5 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 965 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

Augstlēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Laura Ikauniece 1.87 A. Nazarovs Ventspils olimpiskā vienība 31.05.1992. 1091 Meistars Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
2 Lāsma Zemīte 1.79 A. Raubišķis, J. Knodze Jēkabpils SS 08.05.2003. 1013 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.
3 Zane Zemīte 1.79 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 1013 Meistarkandidāts Biržu rajona atklātās jaunatnes meistarsacīkstes 08.05.2019.
4 Jūlija Tarvide 1.76 J. Markevičs VK Galaxy 21.09.1997. 984 Meistarkandidāts Don McGarey Invitational 26.04.2019.

Kārtslēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ildze Bortaščenoka 4.10 M. Ārents Gioiatletica, Ventspils OC 04.12.1987. 990 Lielmeistars Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 19.01.2019.
2 Anete Jete Meiere 3.50 J. Petrovičs, I. Izotovs SS Spars 11.08.1998. 807 Meistarkandidāts Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās 01.02.2019.
3 Sonija Aškinezere 3.50 A. Obižajevs Rīga 17.04.2001. 807 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08.02.2019.
4 Samanta Homiča 3.30 I. Izotovs, A. Eikens MSĢ, Vecumnieki 25.05.1999. 747 I klase Kārtslēkšanas sacensības Tartu 19.02.2019.
5 Ērika Līna Rivseniece 2.90 A. Krauklītis Madonas BJSS 22.10.2003. 627 II klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.

Lodes grūšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Lāsma Padedze 14.33 4.000 A. Priževoits Ogres SC 29.07.1998. 854 Meistarkandidāts METRO ATLANTIC INDOOR TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS NEW YORK 16.02.2019.
2 Anna Gulbe 14.11 4.000 K. Gulbis Ventspils nov. BJSS 02.07.1995. 840 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Linda Ozola 13.96 4.000 G. Gailītis Valmieras VK 13.06.1993. 831 I klase Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās 01.02.2019.
4 Laura Ikauniece 13.92 4.000 A. Nazarovs Ventspils olimpiskā vienība 31.05.1992. 829 I klase International Combined Events Meeting 02.02.2019.

Šķēpa mešana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Līna Mūze 64.87 600.000 K. Kimmo Smiltenes SC 04.12.1992. 1168 Grandmaster IAAF Diamond League Shanghai 18.05.2019.
2 Madara Palameika 63.22 600.000 G. Palameiks Ventspils OC 18.06.1987. 1138 Grandmaster European Games 21.06.2019.
3 Anete Kociņa 61.10 600.000 V. Eiduka SS Arkādija 05.02.1996. 1098 Grandmaster Starptautiskās sacencības Pērnavā 24.08.2019.
4 Laura Ikauniece 54.13 600.000 A. Nazarovs Ventspils olimpiskā vienība 31.05.1992. 969 Master IAAF WORLD COMBINED EVENTS CHALLENGE GOETZIS 25.05.2019.

Diska mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Dace Šteinerte 53.19 1.000 M. Ukstiņa Jelgava, Valsugana 23.01.1987. 946 Meistars Sportland kauss III posms 26.06.2019.
2 Kristīne Strazdīte 46.68 1.000 P. Karlivāns Valmieras BSS 17.08.1999. 827 Meistarkandidāts Valgamaa 2019.a. lahtised meistrivõistlused kergejõustikus,Valga 12.06.2019.
3 Anna Tuulia Olkkonen 45.62 1.000 RSU 27.09.1992. 807 I klase Latvijas 29.studentu Universiāde 10.05.2019.
4 Inga Miķelsone - Leimane 45.02 1.000 V. Smoča Jelgavas SC 17.03.1991. 796 I klase Aizkraukles NSS diska mešanas sacensības 13.06.2019.

Vesera mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Laura Igaune 73.56 4.000 Gioiatletica 10.02.1988. 1151 Lielmeistars 2019 Mount Olive Final Qualifier, 10.05.2019.
2 Kristiāna Poļakova 50.62 4.000 I. Znūtiņa Salaspils SS 06.02.2001. 781 Meistarkandidāts Atklātās sacensības vesera mešanā "Rudens 2019" 19.10.2019.
3 Eva Rudzīte 46.46 4.000 V. Kuzņecovs Liesma SB, Liesma SB 23.09.1995. 714 I klase Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
4 Kristīne Strazdīte 44.43 4.000 P. Karlivāns Valmieras BSS 17.08.1999. 682 I klase HPU VERT KLASSE,HIGH POINT 21.03.2019.

Septiņcīņa sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Laura Ikauniece 6518 A. Nazarovs Ventspils olimpiskā vienība 31.05.1992. 1177 Lielmeistars IAAF WORLD COMBINED EVENTS CHALLENGE, TALENCE 22.06.2019.
2 Kristīne Deruma 5403 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 958 Meistars Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
3 Amanda Savicka 5272 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 933 Meistars Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
4 Krista Sprūde 4794 D. Stumbre Liepājas SSS, Enterprise 13.10.2001. 841 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.

20km soļošana sievietēm

Pusmaratons sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Helmane Soročenkova 1:16:13.0 A. Bondarevs Tukuma VK 05.09.1989. 1001 Meistars Valmieras maratons, Skrien Latvija 7. posms un Latvijas čempionāts pusmaratonā 15.09.2019.
2 Ilona Marhele 1:17:40.0 L. Strekalovskis SS Arkādija 05.04.1986. 969 Meistarkandidāts Jelgavas nakts pusmaratons, Skrien Latvija 5. posms 13.07.2019.
3 Jeļena Ābele 1:20:50.0 V. Lācis Gioiatletica 11.05.1986. 900 Meistarkandidāts Jelgavas nakts pusmaratons, Skrien Latvija 5. posms 13.07.2019.
4 Klinta Lauska 1:21:10.0 M. Vilcāne 01.01.1990. 893 I klase Jelgavas nakts pusmaratons, Skrien Latvija 5. posms 13.07.2019.

Maratons sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Helmane Soročenkova 2:36:20.0 A. Bondarevs Tukuma VK 05.09.1989. 1071 Meistars Mainova Frankfurt marathon 27.10.2019.
2 Ilona Marhele 2:37:29.0 L. Strekalovskis SS Arkādija 05.04.1986. 1060 Meistars Volkswagen Prague Marathon 05.05.2019.
3 Lelde Neimande 2:49:31.0 A. Matisons Matisons RC 18.08.1983. 948 Meistarkandidāts 46.BMW Berlīnes maratons 29.09.2019.
4 Klinta Lauska 2:57:17.0 M. Vilcāne 01.01.1990. 880 Meistarkandidāts Rhein Energie Koln marathon 13.10.2019.