National Team Candidates

100m vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Roberts Jānis Zālītis 10.70 1.9 E. Voitkevičs SS Arkādija, Enterprise 14.09.2000. 977 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
2 Emīls Kristofers Jonāss 10.70 1.8 V. Lācis Lāča SS 15.01.2001. 977 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
3 Valērijs Valinščikovs 10.78 1.6 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija, Aversa 11.08.1997. 952 Candidate for master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
4 Jānis Mezītis 10.86 1.6 E. Voitkevičs Gulbenes BJSS, Aversa 14.08.1986. 928 Candidate for master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
5 Mikus Pētersons 10.96 1.6 V. Lācis Lāča SS 15.08.2001. 898 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
6 Oskars Grava 10.99 1.8 A. Saņņikovs SS Arkādija 07.10.2001. 889 First-class Sportland Cup 18.07.2020.

200m vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Iļja Petrušenko 21.66 0.0 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1036 Master Sportland Cup 10.01.2020.
2 Jānis Mezītis 22.02 -1.9 E. Voitkevičs Gulbenes BJSS, Aversa 14.08.1986. 923 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 14:25
3 Valērijs Valinščikovs 22.04 0.0 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija, Aversa 11.08.1997. 982 Candidate for master Latvian indoor championships 29.02.2020.
4 Matīss Gržibovskis 22.05 0.0 I. Puķīte, G. Bitītis Lielvārdes SC, MSĢ, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 15.12.2003. 918 First-class Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.

400m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Artūrs Pastors 47.33 Z. Kincis Ogres SC 15.03.2001. 1024 Master Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.
2 Iļja Petrušenko 47.66 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1002 Candidate for master Lietuvas sporta kluba „Cosma” tradicionālās kausu izcīņas sacensības,Viļņa 21.07.2020.
3 Maksims Sinčukovs 47.72 V. Beļikovs 26.06.1998. 998 Candidate for master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
4 Austris Karpinskis 48.39 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 1017 Candidate for master Latvian indoor championships 29.02.2020.
5 Matīss Gržibovskis 48.67 I. Puķīte, G. Bitītis Lielvārdes SC, MSĢ, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 15.12.2003. 939 Candidate for master Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.
6 Dmitrijs Ļašenko 49.10 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. 912 Candidate for master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
7 Jānis Leitis U. Kurzemnieks Ventspils OC 13.04.1989.

800m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Maksims Sinčukovs 1:50.06 V. Beļikovs 26.06.1998. 1024 Candidate for master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
2 Oskars Bambals 1:50.34 V. Lācis Lāča SS 19.09.2001. 1016 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 12:40
3 Austris Karpinskis 1:51.03 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 997 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 12:40
4 Uģis Jocis 1:52.40 G. Bitītis, S. Grišule Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1011 Candidate for master Sportland Cup 10.01.2020.

1500m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Uģis Jocis 3:48.34 G. Bitītis, S. Grišule Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1043 Candidate for master Karsten Warholm international ulsteinvik 28.02.2020.
2 Jānis Razgalis 3:50.7 J. Višķers SK "Tērauds", Madona 26.05.1985. 968 Candidate for master LSC atklātais čempionāts stadionā 6. posms 19.09.2020.
3 Arnis Ozoliņš 3:55.28 J. Razgalis, J. Višķers SK "Tērauds", Valka 27.08.1989. 911 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
4 Rojs Puks 3:56.21 D. Lauva Liepājas SSS 05.02.2000. 900 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.

3000m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Uģis Jocis 8:10.49 G. Bitītis, S. Grišule Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1016 Candidate for master Gugl-Meeting Indoor Linz 08.02.2020.
2 Jānis Razgalis 8:17.7 J. Višķers SK "Tērauds", Madona 26.05.1985. 954 Candidate for master LSC stadionā 7. posms 03.10.2020.
3 Alberts Blajs 8:34.61 A. Saņņikovs SS Arkādija 09.08.1995. 862 First-class Sportland Cup 18.07.2020.
4 Artūrs Niklāvs Medveds 8:36.01 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 855 First-class Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.

5000m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Uģis Jocis 14:24.41 G. Bitītis, S. Grišule Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 920 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 18:35
2 Dmitrijs Serjogins 14:25.38 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 917 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 18:35
3 Edgars Šumskis 14:40.37 V. Beļikovs, L. Beļikova Aversa 03.04.1988. 870 First-class Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 18:35
4 Artūrs Niklāvs Medveds 14:53.35 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 830 First-class Latvian U18 and U20 championships 22.07.2020.

10000m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Uģis Jocis 30:03.26 G. Bitītis, S. Grišule Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 950 Candidate for master Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00
2 Artūrs Niklāvs Medveds 31:40.61 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 817 First-class Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00
3 Jevgēnijs Turkins 31:55.79 J. Razgalis SK "Tērauds" 31.12.1985. 798 First-class Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00
4 Rihards Linde 33:02.07 M. Ārente Valmieras VK 30.08.1992. 714 Second-class Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00

110m/b vīriešiem

# Athlete Result Wind Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kārlis Sondors 15.01 1.5 106.70 V. Bonders Preiļu BJSS, RTU 15.04.1997. 891 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
2 Kristaps Sunteiks 15.04 1.8 106.70 R. Maķevics Bauskas BJSS 21.06.2002. 886 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 13:40
3 Armands Buivids 15.12 1.8 106.70 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 03.06.1998. 873 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 13:40
4 Reinis Krēgers 15.18 1.1 106.70 22.01.1992. 863 First-class Track & Field Kolín 17.06.2020.
5 Jānis Sausais R. Ravinskis Valmieras BSS 17.08.2002.

400m/b vīriešiem

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Maksims Sinčukovs 49.95 91.40 V. Beļikovs 26.06.1998. 1132 Master „Grand Prix” „Motonet GP” Espo 05.08.2020.
2 Dmitrijs Ļašenko 53.25 91.40 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. 974 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 11:20
3 Gints Drigulis 54.19 91.40 D. Stumbre Liepājas SSS 14.08.2001. 931 Candidate for master Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.
4 Etjens Viktors Beļašovs 54.22 91.40 A. Domaņins Daugavpils ISVS 19.06.2003. 930 Candidate for master Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.

3000m/kav vīriešiem

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Alberts Blajs 9:09.75 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija 09.08.1995. 954 Candidate for master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
2 Artūrs Niklāvs Medveds 9:23.45 91.40 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 899 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
3 Artūrs Lapiņš 9:42.25 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija, SS Arkādija 27.06.2002. 827 First-class Latvian U18 and U20 championships 22.07.2020.
4 Santis Setkovskis 9:56.73 91.40 S. Petrakovs, S. Petrakova VK Olimpija, Daugavpils NSS 13.04.2001. 773 Second-class Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā 11.07.2020.

Tāllēkšana vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Elvijs Misāns 7.50 0.0 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 1029 Candidate for master Kuldiga Catherine's Cup 18.01.2020.
2 Edvīns Hadakovs 7.32 0.9 D. Hadakovs, J. Hadakova Daugavpils NSS, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 03.07.2003. 991 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 18:30
3 Reinis Krēgers 7.30 0.6 22.01.1992. 986 Candidate for master Čehijas čempionāts daudzcīņās,National Championships in Combined Events,Prāga 25.07.2020.
4 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 7.05 0.0 A. Priževoits Ogres SC 27.08.2002. 933 First-class Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās 31.01.2020.

Trīssoļlēkšana vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Elvijs Misāns 16.40 0.0 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 1101 Master Latvian indoor championships 29.02.2020.
2 Edvīns Hadakovs 14.98 0.1 D. Hadakovs, J. Hadakova Daugavpils NSS, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 03.07.2003. 951 First-class Latvian U18 and U20 championships 22.07.2020.
3 Rinalds Smilga 14.76 1.0 V. Zariņš, M. Lūse Bauskas BJSS 17.02.2001. 928 First-class Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 12:50
4 Ēriks Gusevs 14.71 0.4 J. Hadakova Daugavpils NSS 30.12.2001. 923 First-class Latvian U18 and U20 championships 22.07.2020.

Augstlēkšana vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rihards Bremze 2.06 V. Lācis Lāča SS, Ogres SC 14.05.2001. 967 Candidate for master Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 14.07.2020.
2 Rihards Vaivads 2.05 I. Vītola Aizkraukles NSS 06.10.2000. 958 Candidate for master Latvian indoor championships 29.02.2020.
3 Edvarts Eglītis 2.03 A. Raubiškis Jēkabpils SS 09.03.2004. 940 Candidate for master Baltic U18 indoor team championships 07.03.2020.
4 Niks Samauskis 1.99 P. Karlivāns 02.04.1999. 905 First-class Latvian Combined events and race walking championships 25.01.2020.

Kārtslēkšana vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Mareks Ārents 5.46 M. Ārents, I. Bortaščenoka Ventspils OC, Enterprise 06.08.1986. 1119 Master „Grand Prix” „Motonet GP” Espo 05.08.2020.
2 Marks Aleksandrs Harčenko 4.80 10.11.2000. 940 Candidate for master Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās 31.01.2020.
3 Reinis Krēgers 4.60 22.01.1992. 886 Candidate for master Nacionālais Čehijas čempionāts daudzcīņā,Prāga 07.02.2020.
4 Rūdolfs Vucāns 4.55 R. Vucāns Preiļu BJSS 19.09.1999. 873 Candidate for master Latvian indoor championships 29.02.2020.
5 Ralfs Ūdris 4.50 R. Ravinskis, P. Karlivāns Valmieras BSS, Enterprise 25.08.2001. 859 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 17:10
6 Jurijs Avsiščers 4.50 M. Ārents Preiļu BJSS 01.02.2002. 859 Candidate for master Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās 31.01.2020.

Lodes grūšana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Māris Urtāns 17.07 7.260 G. Gailītis Cēsu PSS, Cēsu vieglatlētikas klubs 09.02.1981. 946 Candidate for master Latvian indoor championships 29.02.2020.
2 Edgars Berķis 16.13 7.260 G. Gailītis MSĢ 25.01.1996. 891 Candidate for master Latvian indoor championships 29.02.2020.
3 Reinis Nungurs 15.62 7.260 I. Lulle, D. Kalniņš Kokneses SC 01.04.1999. 860 Candidate for master Latvian indoor championships 29.02.2020.
4 Dins Demidočkins 15.20 7.260 M. Gerke, G. Gailītis Valkas novada BJSS, MSĢ 06.01.2000. 835 First-class Latvian indoor championships 29.02.2020.

Šķēpa mešana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Gatis Čakšs 84.56 800.000 A. Vaivads Jelgavas SC, MSĢ 13.06.1995. 1166 Grandmaster Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 19:00
2 Jānis Svens Grīva 81.85 800.000 M. Grīva Aversa, Ventspils OC 23.04.1993. 1128 Master Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 19:00
3 Rolands Štrobinders 77.00 800.000 M. Štrobinders Ventspils OC, M.Štrobindera ŠK 14.05.1992. 1059 Master MOTONET GP LAHTI 15.07.2020.
4 Arnolds Strenga 73.66 800.000 A. Vaivads MSĢ, Siguldas Sporta skola 02.03.1992. 1011 Master Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā 05.09.2020.
5 Patriks Gailums G. Palameiks SS Arkādija 10.05.1998.
6 Krišjānis Suntažs M. Štrobinders Talsu SS 19.12.2000.

Diska mešana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Aleksandrs Volkovs 50.22 2.000 M. Urtāns Cēsu PSS, Cēsu vieglatlētikas klubs 18.12.1999. 881 Candidate for master Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 04.07.2020.
2 Oskars Vaisjūns 49.80 2.000 S. Škutāne Jelgavas SC, Enterprise 21.09.1983. 873 Candidate for master Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 04.07.2020.
3 Arnis Žviriņš 48.30 2.000 P. Karlivāns Valmieras VK 30.11.1986. 846 First-class Sportland Cup 18.07.2020.
4 Reinis Krēgers 47.46 2.000 22.01.1992. 831 First-class MEMORIÁL JOSEFA HÁJKA KOLÍN 30.05.2020.

Vesera mešana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Igors Sokolovs 64.10 7.260 . Patstāvīgi Salaspils SS, Enterprise 17.08.1974. 950 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 12:30
2 Makars Korotkovs 62.62 7.260 I. Sokolovs Salaspils SS, Enterprise 08.03.2002. 927 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 12:30
3 Eļčins Gasanovs 56.03 7.260 I. Sokolovs Salaspils SS, Enterprise 06.03.1997. 826 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
4 Edgars Gailis 54.67 7.260 I. Sokolovs 20.09.1991. 805 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.

Desmitcīņa vīriešiem

20km soļošana vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Ruslans Smolonskis 1:31:26.0 M. Liepiņš SS Spars 15.12.1996. 956 Candidate for master Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
2 Normunds Ivzāns 1:37:47.0 A. Kažemāka Siliņa Jēkabpils SC 07.11.1971. 837 First-class Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
3 Edgars Gjačs 1:50:20.0 J. Gjačs Gulbenes BJSS 27.08.1993. 624 Second-class Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
4 Arnis Rumbenieks A. Rumbenieks Aversa 04.04.1988.
5 Raivo Saulgriezies I. Saulgriezis Jēkabpils SC 04.07.1994.

50km soļošana vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Arnis Rumbenieks 3:55:27.0 A. Rumbenieks Aversa 04.04.1988. Grandmaster Ukrainian Race Walking championships 50 un 20km soļošanas sacensības 18.10.2020.
2 Ruslans Smolonskis 3:56:02.0 M. Liepiņš SS Spars 15.12.1996. Grandmaster The Spanish Race walking Championships in Torrevieja 16.02.2020.
3 Arnis Rumbenieks A. Rumbenieks Aversa 04.04.1988.
4 Raivo Saulgriezies I. Saulgriezis Jēkabpils SC 04.07.1994.

Pusmaratons vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Dmitrijs Serjogins 1:06:51.0 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 923 Candidate for master 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 25.07.2020.
2 Edgars Šumskis 1:07:46.0 V. Beļikovs, L. Beļikova Aversa 03.04.1988. 890 Candidate for master Mitja De Terrassa Halfmarathon 26.01.2020.
3 Artūrs Bareiķis 1:08:20.0 V. Žolnerovičs 2BE1ST 06.06.1986. 869 First-class Aramco Houston half marathon 19.01.2020.
4 Krists Siņicins 1:09:38.0 J. Razgalis, J. Višķers SK "Tērauds", Liepāja 06.01.1995. 823 First-class Mitja marato de Barcelona,Barselonas pusmaratons 16.02.2020.

Maratons vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Dmitrijs Serjogins 2:19:49.0 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 993 Master Starptautiskais Viļņas maratons 13.09.2020.
2 Artūrs Bareiķis 2:25:54.0 V. Žolnerovičs 2BE1ST 06.06.1986. 895 Candidate for master Zurich Seviļas maratons 23.02.2020.
3 Jānis Višķers J. Razgalis SK "Tērauds" 30.03.1989.

100m sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Sindija Bukša 11.73 0.2 M. Lūse Auseklis 14.12.1997. 1046 Master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
2 Evija Šēfere 11.94 1.9 I. Zālīte SS Arkādija, Running Club Napoli 28.11.1994. 1003 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
3 Līga Vecbērza 11.99 1.9 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 993 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
4 Māra Anna Zīverte 12.05 0.6 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 982 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
5 Amanda Hilda Gromova 12.08 1.5 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 976 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
6 Anna Paula Auziņa 12.17 0.2 M. Lūse Auseklis, Valsugana 14.02.1996. 958 Candidate for master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.

200m sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Sindija Bukša 23.59 1.3 M. Lūse Auseklis 14.12.1997. 1076 Master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 14:10
2 Māra Anna Zīverte 24.48 0.7 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 990 Candidate for master Sportland Cup 05.07.2020.
3 Evija Šēfere 24.54 0.7 I. Zālīte SS Arkādija, Running Club Napoli 28.11.1994. 984 Candidate for master Sportland Cup 05.07.2020.
4 Patrīcija Sarmule 24.75 0.7 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 965 Candidate for master Sportland Cup 05.07.2020.

400m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Patrīcija Sarmule 55.66 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 989 Candidate for master Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.
2 Patricija Cīrule 56.03 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 975 Candidate for master Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.
3 Amanda Hilda Gromova 56.46 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 960 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 19:25
4 Māra Anna Zīverte 56.96 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 976 Candidate for master Kuldiga Catherine's Cup 18.01.2020.
5 Madara Lungeviča 57.40 L. Olijara, P. Lungevičs Vecumnieki 10.05.2001. 926 First-class Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 14.07.2020.
6 Paula Katrīna Skalberga 57.61 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis, Gioiatletica 18.05.2002. 919 First-class Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 19:25
7 Gunta Vaičule P. Stripkāns, E. Krūms Rēzeknes BJSS, Valsugana 09.03.1995.

800m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Līga Velvere 2:02.52 J. Beļinskis Gioiatletica, Liesma SB 10.02.1990. 1144 Grandmaster AIT International Grand Prix 2020 Athlone 12.02.2020.
2 Patricija Cīrule 2:07.26 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 1036 Master Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 18:15
3 Invida Mauriņa 2:12.67 A. Saņņikovs SS Arkādija 23.07.2003. 947 First-class Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 18:15
4 Kamilla Vanadziņa 2:14.39 L. Strekalovskis SS Arkādija 03.10.2003. 960 Candidate for master Baltic U18 indoor team championships 07.03.2020.

1500m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kamilla Vanadziņa 4:30.27 L. Strekalovskis SS Arkādija 03.10.2003. 974 Candidate for master Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.
2 Agate Caune 4:32.71 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 957 Candidate for master Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.
3 Elēna Miezava 4:34.17 V. Lācis Talsu SS 09.01.1997. 946 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 13:10
4 Invida Mauriņa 4:39.80 A. Saņņikovs SS Arkādija 23.07.2003. 907 First-class EESTI STAADIONIJOOKSUSARJA RAKVERE ETAPP 07.07.2020.

3000m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Karīna Helmane-Soročenkova 9:41.41 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 991 Candidate for master Latvian indoor championships 29.02.2020.
2 Elēna Miezava 9:54.3 V. Lācis Talsu SS 09.01.1997. 931 First-class LSC stadionā 7. posms 03.10.2020.
3 Agate Caune 10:01.20 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 910 First-class Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.
4 Sandra Grosberga 10:17.97 J. Višķers, J. Razgalis LSPA, SK "Tērauds" 18.11.1995. 860 First-class Sportland Cup 18.07.2020.

5000m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Karīna Helmane-Soročenkova 16:16.08 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 1020 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 11:55
2 Agate Caune 17:26.41 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 896 First-class Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 11:55
3 Diāna Liepiņa 17:30.85 J. Beļinskis SK Metroons 22.01.1992. 889 First-class Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 11:55
4 Agata Strausa 18:10.20 V. Lācis Ādažu BJSS, Lāča SS 02.12.1989. 823 First-class BTC Berlin 2020 5000m TT 13.09.2020.

10000m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Karīna Helmane-Soročenkova 35:45.38 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 949 Candidate for master Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 18:00
2 Agate Caune 37:24.2 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 871 First-class Valmieras Vieglatlētikas kluba 19. skriešanas seriāla 6 kārta 10000m 27.08.2020.
3 Kitija Valtere 38:25.69 D. Serjogins Līvānu VK 27.06.1991. 824 Second-class Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 18:00
4 Anna Marija Petrakova 38:59.78 S. Petrakovs, S. Petrakova VK Olimpija, Daugavpils NSS 14.06.2000. 798 Second-class Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 18:00

100m/b sievietēm

# Athlete Result Wind Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Marta Marksa 13.97 -1.3 83.80 G. Markss Valmieras BSS 06.07.2002. 1022 Master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
2 Kristīne Blaževiča 14.16 -1.3 83.80 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 998 Candidate for master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
3 Patrīcija Ozoliņa 14.19 0.8 83.80 V. Lācis Alūksnes BJSS, MSĢ 20.06.2002. 994 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
4 Paula Sprudzāne 14.66 1.0 83.80 E. Voitkevičs SS Arkādija, Gioiatletica 19.03.1999. 936 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
5 Luīze Dārta Sietiņa 14.66 1.5 83.80 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 936 Candidate for master Latvian U18 and U20 championships 22.07.2020.

400m/b sievietēm

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Madara Lungeviča 1:02.02 76.20 L. Olijara, P. Lungevičs Vecumnieki 10.05.2001. 963 Candidate for master Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.
2 Patrīcija Sarmule 1:03.28 76.20 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 928 Candidate for master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
3 Paula Kaupe 1:05.33 76.20 D. Vizule Dartija 06.09.2001. 872 First-class Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.
4 Emmija Ivule 1:05.44 76.20 A. Koziča Ķekavas SS 30.05.2003. 869 First-class Sportland Cup 05.07.2020.
5 Amanda Radava D. Stumbre Liepājas SS 16.07.2002.

3000m/kav sievietēm

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Alīna Sokunova 11:27.77 76.20 A. Saņņikovs SS Arkādija 05.08.2004. 894 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
2 Anna Marija Petrakova 11:29.45 76.20 S. Petrakovs, S. Petrakova VK Olimpija, Daugavpils NSS 14.06.2000. 890 First-class Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā 11.07.2020.
3 Solveiga Ozola-Ozoliņa 11:37.62 76.20 A. Bondarevs Līvānu VK 18.04.1990. 873 Second-class Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 17:20

Tāllēkšana sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rūta Kate Lasmane 6.16 0.4 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1033 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 14:20
2 Kristīne Blaževiča 6.11 0.0 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 1023 Candidate for master International U20 match 25.02.2020.
3 Ieva Turķe 6.07 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1014 Candidate for master Big Ten Indoor Track and Field Championships 28.02.2020.
4 Māra Grīva 6.06 0.0 M. Grīva Ventspils OC, Gioiatletica 04.08.1989. 1012 Candidate for master Latvian indoor championships 29.02.2020.

Trīssoļlēkšana sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rūta Kate Lasmane 13.82 1.3 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1099 Master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
2 Ieva Turķe 13.12 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1028 Candidate for master 5th Annual Indoor Gorilla Classic,Pittsburg, KS | 300m (Flat) 14.02.2020.
3 Zane Zemīte 12.96 0.5 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 1011 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
4 Darja Sopova 12.86 -0.6 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 18.02.2002. 1001 Candidate for master Latvian U18 and U20 championships 22.07.2020.

Augstlēkšana sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Solvita Dzilnava 1.81 R. Maķevics Bauskas BJSS 30.09.1997. 1033 Candidate for master Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.
2 Lāsma Zemīte 1.81 A. Raubiškis Jēkabpils SS 08.05.2003. 1033 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 18:50
3 Darja Sopova 1.77 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 18.02.2002. 994 Candidate for master Latvian U18 and U20 championships 22.07.2020.
4 Zane Zemīte 1.75 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 974 Candidate for master Latvian U18 and U20 indoor championships 07.02.2020.
5 Kristīne Blaževiča 1.75 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 974 Candidate for master Latvian U18 and U20 indoor championships 07.02.2020.

Kārtslēkšana sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Alisona Neidere 4.00 R. Vucāns 21.02.2004. 960 Master NWPV August Invitational, Wilson Field, Olympia, WA 05.08.2020.
2 Ildze Bortaščenoka 3.75 M. Ārents Gioiatletica, Ventspils OC 04.12.1987. 883 Master Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
3 Sonija Aškinezere 3.65 M. Ārents Rīga 17.04.2001. 853 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.
4 Anete Jete Meiere 3.30 11.08.1998. 747 First-class Sportland Cup 18.07.2020.

Lodes grūšana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Linda Ozola 14.24 4.000 G. Gailītis Valmieras VK, Salaspils SS 13.06.1993. 848 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 13:45
2 Anna Gulbe 14.16 4.000 K. Gulbis Ventspils nov. BJSS 02.07.1995. 843 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 13:45
3 Lāsma Padedze 13.84 4.000 A. Priževoits Ogres SC 29.07.1998. 824 First-class Metro Atlantic Indoor Track & Field Championships 22.02.2020.
4 Kristīne Strazdīte 13.78 4.000 P. Karlivāns, L. Igaune Valmieras VK 17.08.1999. 820 First-class Liberty Kickoff,Indoor Track complex,Lynchburg 24.01.2020.

Šķēpa mešana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Līna Mūze 63.19 600.000 K. Kinnunen Smiltenes SC 04.12.1992. 1137 Grandmaster KAMILA SKOLIMOWSKA MEMORIAL CHORZÓW 06.09.2020.
2 Anete Kociņa 59.51 600.000 V. Eiduka, I. Eversone SS Arkādija 05.02.1996. 1069 Master Mešanu disciplīnu sacensības ''Metēju diena 2020'' 19.09.2020.
3 Madara Palameika 58.91 600.000 G. Palameiks Ventspils OC 18.06.1987. 1058 Master Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 17:30
4 Laine Donāne 51.94 600.000 J. Doniņš Jēkabpils SC, Valsugana 01.10.1998. 929 Candidate for master Sportland Cup 18.07.2020.

Diska mešana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Inga Miķelsone - Leimane 45.70 1.000 V. Smoča Jelgavas SC 17.03.1991. 809 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
2 Dace Šteinerte 45.58 1.000 M. Ukstiņa Jelgavas VK 23.01.1987. 807 First-class Baltic Team Championships/ President's Cup 14.08.2020. 15:30
3 Vineta Krūmiņa 44.76 1.000 M. Urtāns Cēsu PSS, Cēsu vieglatlētikas klubs 15.05.2003. 792 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
4 Elīza Puķāne 41.04 1.000 V. Smoča MSĢ, Bauskas BJSS 17.01.1999. 723 Second-class Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.

Vesera mešana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Elva Vestarta 47.70 4.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.12.2003. 734 Candidate for master Baltic Team Championships/ President's Cup 15.08.2020. 11:00
2 Kristiāna Poļakova 46.41 4.000 I. Sokolovs Salaspils SS 06.02.2001. 714 First-class Latvian U18 and U20 championships 22.07.2020.
3 Liene Roziņa 45.56 4.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.06.1999. 700 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships 08.08.2020.
4 Natālija Zeica 43.69 4.000 V. Ņuhtiļins Aizkraukles NSS 13.09.2002. 670 First-class Baltic U18 and U20 team championships 01.08.2020.
5 Laura Igaune Gioiatletica 10.02.1988.

Septiņcīņa sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kristīne Blaževiča 5660 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 1008 Master Latvian Combined events championships 04.08.2020.
2 Kristīne Siksaliete 5648 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 1006 Master Baltic Outdoor Team championships of Combined Events 04.09.2020.
3 Luīze Opolā 5008 A. Priževoits Ogres SC 23.04.2001. 882 Candidate for master Latvian Combined events championships 04.08.2020.
4 Patrīcija Ozoliņa 4871 V. Lācis Alūksnes BJSS, MSĢ 20.06.2002. 856 Candidate for master Baltic Outdoor Team championships of Combined Events 04.09.2020.
5 Laura Ikauniece A. Nazarovs Ventspils OC 31.05.1992.

20km soļošana sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Modra Ignate 1:46:55.0 M. Liepiņš Engures novads 02.08.1985. 860 Candidate for master Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
2 Elīna Lāce 2:01:18.0 M. Liepiņš Engures novads 13.01.1986. 655 Second-class Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.

Pusmaratons sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Ilona Marhele 1:17:58.0 L. Strekalovskis SS Arkādija 05.04.1986. 962 Candidate for master Mitja marato de Barcelona,Barselonas pusmaratons 16.02.2020.
2 Karīna Helmane-Soročenkova 1:19:20.0 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 932 Candidate for master 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 25.07.2020.
3 Diāna Liepiņa 1:26:50.0 J. Beļinskis SK Metroons 22.01.1992. 776 Second-class Kuldīgas pusmaratons/ Latvijas čempionāts pusmaratonā 08.08.2020.
4 Kitija Valtere 1:27:24.0 D. Serjogins Līvānu VK 27.06.1991. 765 Second-class 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 25.07.2020.

Maratons sievietēm