National Team Candidates

100m vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Jānis Mezītis 10.61 1.1 E. Voitkevičs Gulbenes BJSS, Aversa 14.08.1986. 1005 Master President`s Cup 15.06.2018. 20:35
2 Aleksandrs Kucs 10.81 0.5 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 943 Candidate for master Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 04.05.2018.
3 Jānis Leitis 10.81 0.4 U. Kurzemnieks Ventspils OC 13.04.1989. 943 Candidate for master Latvian championships 28.07.2018.
4 Roberts Jānis Zālītis 10.82 -0.8 E. Voitkevičs SS Arkādija 14.09.2000. 940 Candidate for master Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
5 Kristers Čams 10.89 -0.8 L. Nagle Jelgavas SC 30.10.1999. 919 Candidate for master Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
6 Daniels Fjodorovs 10.95 2.0 M. Lūse Auseklis 02.04.1998. 901 First-class President`s Cup 15.06.2018. 19:35

200m vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Aleksandrs Kucs 21.39 0.4 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 1011 Candidate for master Sportland CUP 14.07.2018.
2 Jānis Leitis 21.50 0.7 U. Kurzemnieks Ventspils OC 13.04.1989. 995 Candidate for master President`s Cup 16.06.2018. 14:21
3 Iļja Petrušenko 21.55 -0.6 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 988 Candidate for master Latvian championships 28.07.2018.
4 Jānis Baltušs 21.72 1.0 A. Čumakovs, L. Olijara Bauskas BJSS, Aversa 28.06.1991. 964 Candidate for master President`s Cup 16.06.2018. 14:15

400m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Jānis Leitis 45.53 U. Kurzemnieks Ventspils OC 13.04.1989. 1143 Grandmaster European Athletics Championships 08.08.2018. 20:37
2 Iļja Petrušenko 47.35 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1022 Master Sportland CUP 07.06.2018.
3 Austris Karpinskis 47.50 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 1013 Master President`s Cup 15.06.2018. 19:20
4 Aleksandrs Kucs 48.03 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 979 Candidate for master Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
5 Maksims Sinčukovs 48.11 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 974 Candidate for master Mt. SAC Relays 19.04.2018.
6 Valērijs Valinščikovs 48.47 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija, Aversa 11.08.1997. 951 Candidate for master Sportland CUP 07.06.2018.

800m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Maksims Sinčukovs 1:49.45 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 1042 Master 2018 Willie Williams Classic 16.03.2018.
2 Daniels Bambals 1:50.21 V. Lācis Lāča SS 02.08.1998. 1020 Candidate for master Latvian championships 28.07.2018.
3 Rolands Jierķis 1:50.83 M. Ārente LSPA, Rēzeknes BJSS, Aversa 14.10.1995. 1002 Candidate for master Latvian championships 28.07.2018.
4 Gustavs Kehris 1:51.96 V. Lācis 08.11.1995. 971 Candidate for master 2018 Jim Click Shootout 07.04.2018.

1500m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Uģis Jocis 3:44.75 G. Bitītis, P. Skoog Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1044 Master HOKA NJNY Last Chance 14.06.2018.
2 Alberts Blajs 3:50.59 A. Saņņikovs SS Arkādija 09.08.1995. 969 Candidate for master Riga Cup 2018 29.05.2018. 17:55
3 Jānis Razgalis 3:51.18 V. Lācis Madonas BJSS, SK "Tērauds" 26.05.1985. 962 Candidate for master 5th Flanders Cup 16.06.2018.
4 Rolands Jierķis 3:52.56 M. Ārente LSPA, Rēzeknes BJSS, Aversa 14.10.1995. 944 Candidate for master President`s Cup 15.06.2018. 16:55

3000m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Uģis Jocis 7:57.78 G. Bitītis, P. Skoog Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1091 Master 2018 BU John Thomas Terrier Classic 27.01.2018.
2 Dmitrijs Serjogins 8:26.57 A. Bondarevs Līvānu VK, Mārupe 23.03.1993. 906 First-class International Match 22.06.2018.
3 Jānis Razgalis 8:29.13 V. Lācis Madonas BJSS, SK "Tērauds" 26.05.1985. 892 First-class Kohila Pikamaajooksusari 16.05.2018.
4 Alberts Blajs 8:35.21 A. Saņņikovs SS Arkādija 09.08.1995. 877 First-class Latvian indoor championships 17.02.2018.

5000m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Dmitrijs Serjogins 14:23.25 A. Bondarevs Līvānu VK, Mārupe 23.03.1993. 924 Candidate for master President`s Cup 15.06.2018. 18:05
2 Uģis Jocis 14:26.65 G. Bitītis, P. Skoog Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 913 Candidate for master Battle Road Twilight Meet I 12.05.2018.
3 Edgars Šumskis 14:36.30 V. Beļikovs Aversa 03.04.1988. 882 First-class 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO 05.05.2018.
4 Reinis Hartmanis 14:42.51 04.01.1994. 863 First-class Latvian championships 28.07.2018.

10000m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Jānis Girgensons 30:49.64 J. Beļinskis Metroons, Dobeles SS 20.08.1991. 886 Candidate for master Latvian championships 28.07.2018.
2 Valērijs Žolnerovičs 30:54.93 A. Prokopčuks Ventspils, 2BE1ST 19.04.1985. 878 Candidate for master Latvian championships 28.07.2018.
3 Artūrs Bareiķis 30:59.30 . Patstāvīgi 06.06.1986. 872 Candidate for master NCC Gregory Final Qualifier 16.05.2018.
4 Artūrs Niklāvs Medveds 31:48.01 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 808 First-class Latvian championships 28.07.2018.

110m/b vīriešiem

# Athlete Result Wind Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Jānis Baltušs 14.36 0.6 106.70 A. Čumakovs, L. Olijara Bauskas BJSS, Aversa 28.06.1991. 1002 Candidate for master President`s Cup 16.06.2018. 13:40
2 Emīls Rūgums 14.61 0.6 106.70 R. Maķevics Bauskas BJSS, Aversa 16.06.1999. 959 Candidate for master President`s Cup 16.06.2018. 13:40
3 Sergejs Birjukovs 15.14 0.8 106.70 A. Titovs, A. Titovs Jūrmalas SS 17.05.1992. 870 Candidate for master Открытые республиканские соревнования по лёгкой атлетике. Baltkrievija 10.07.2018.
4 Kārlis Sondors 15.16 1.6 106.70 V. Bonders Preiļu BJSS, RTU 15.04.1997. 867 First-class Sportland CUP 14.07.2018.

400m/b vīriešiem

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Maksims Sinčukovs 50.33 91.40 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 1114 Master European Athletics Championships 07.08.2018. 20:52
2 Iļja Petrušenko 52.26 91.40 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1020 Master President`s Cup 16.06.2018. 11:25
3 Aleksandrs Kucs 54.53 91.40 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 916 Candidate for master Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 27.05.2018.
4 Salvis Krusietis 56.20 91.40 G. Bitītis MSĢ, Madonas BJSS 02.06.1999. 843 First-class Sportland CUP 07.06.2018.

3000m/kav vīriešiem

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Alberts Blajs 8:48.64 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija 09.08.1995. 1042 Master Folksam Grand Prix 28.06.2018.
2 Edgars Šumskis 8:54.88 91.40 V. Beļikovs Aversa 03.04.1988. 1015 Candidate for master IFAM Outdoor 26.05.2018.
3 Kaspars Gabaliņš-Briška 9:17.13 91.40 J. Beļinskis Metroons 20.11.1988. 924 Candidate for master President`s Cup 16.06.2018. 14:35
4 Artūrs Niklāvs Medveds 9:22.65 91.40 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 902 First-class President`s Cup 16.06.2018. 14:35

Tāllēkšana vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Elvijs Misāns 7.75 1.1 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 1083 Master Eero Lehdon muistokilpailut - Orimattilan tähtikisat 27.06.2018.
2 Dairis Rinčs 7.49 0.0 V. Lācis Lāča SS, Preiļu BJSS, Aversa 03.07.1993. 1027 Candidate for master Riga championships 09.02.2018.
3 Pēteris Pauls Vīksne 7.27 0.0 I. Zālīte SS Arkādija 20.05.1996. 980 Candidate for master Riga championships 09.02.2018.
4 Roberts Jānis Zālītis 7.25 1.0 E. Voitkevičs SS Arkādija 14.09.2000. 976 Candidate for master Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.

Trīssoļlēkšana vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Elvijs Misāns 16.68 0.9 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 1130 Master Latvian championships 28.07.2018.
2 Ilmārs Kalniņš 15.16 1.9 V. Bonders Kokneses SC 23.04.1997. 970 First-class Latvian championships 28.07.2018.
3 Artis Duļbinskis 14.85 0.0 I. Kairišs Balvu SS 19.07.2000. 937 First-class International U20 match 24.02.2018.
4 Krists Dzelstiņš 14.71 0.0 M. Lūse Auseklis 14.08.1991. 923 First-class Riga championships 09.02.2018.

Augstlēkšana vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Jānis Vanags 2.08 Madonas BJSS, BJC "Laimīte", Enterprise 16.06.1992. 984 Candidate for master President`s Cup 15.06.2018. 18:25
2 Edvīns Voitiņš 2.05 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 04.08.1999. 958 Candidate for master Sacensības Minskā "Atlēts" 03.03.2018.
3 Krišjānis Beļaunieks 2.02 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS 10.07.1998. 932 Candidate for master Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' 06.01.2018.
4 Oļegs Kozjakovs 2.01 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 13.01.2001. 923 First-class Latvian Championships combined events and race walking 27.01.2018.
5 Fēlikss Rūmnieks 2.00 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 10.01.1998. 914 First-class Ventspils pilsētas čempionāts vieglatlētikā 13.07.2018.

Kārtslēkšana vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Mareks Ārents 5.55 M. Ārents Ventspils OC, Enterprise 06.08.1986. 1143 Grandmaster 16. Internationales Indoor-Stabhochsprung-Meeting 22.02.2018.
2 Pauls Pujāts 5.32 A. Obižajevs SS Arkādija 06.08.1991. 1080 Master Home Depot Clyde Littlefield Texas Relays 28.03.2018.
3 Marks Harčenko 4.70 I. Izotovs, M. Ārente SS Arkādija 10.11.2000. 913 Candidate for master Riga championships 06.07.2018.
4 Reinis Krēgers 4.60 22.01.1992. 886 Candidate for master DeLoss Dodds Invitational 02.02.2018.

Lodes grūšana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Māris Urtāns 19.20 7.260 G. Gailītis Cēsu PSS, Aversa 09.02.1981. 1073 Grandmaster VIIMSI GALA 20.05.2018.
2 Oskars Vaisjūns 16.10 7.260 S. Škutāne Jelgavas SC, Enterprise 21.09.1983. 889 Candidate for master IFAM Outdoor 26.05.2018.
3 Edgars Berķis 15.81 7.260 G. Gailītis MSĢ 25.01.1996. 872 Candidate for master Latvian indoor championships 17.02.2018.
4 Lauris Kaufmanis 15.77 7.260 G. Gailītis MSĢ, Bauskas BJSS 16.04.1998. 869 Candidate for master Riga championships 09.02.2018.

Šķēpa mešana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rolands Štrobinders 84.80 800.000 M. Štrobinders Ventspils OC, Talsu SS, Enterprise 14.04.1992. 1170 Grandmaster Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" 02.06.2018.
2 Gatis Čakšs 83.89 800.000 A. Vaivads Jelgavas SC, MSĢ 13.06.1995. 1157 Grandmaster Riga Cup 2018 29.05.2018. 17:35
3 Patriks Gailums 78.10 800.000 V. Eiduka SS Arkādija 10.05.1998. 1074 Master European Athletics Championships 08.08.2018. 15:25
4 Ansis Brūns 77.94 800.000 U. Doniņš Ventspils OC, Aversa 29.03.1989. 1072 Master Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" 02.06.2018.

Diska mešana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Oskars Vaisjūns 55.48 2.000 S. Škutāne Jelgavas SC, Enterprise 21.09.1983. 977 Master 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO 05.05.2018.
2 Arnis Žviriņš 52.34 2.000 P. Karlivāns Valmieras VK 30.11.1986. 920 Candidate for master Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 27.05.2018.
3 Māris Urtāns 51.42 2.000 G. Gailītis Cēsu PSS, Aversa 09.02.1981. 903 Candidate for master Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā 09.05.2018.
4 Dāvis Oliņš 50.01 2.000 G. Gailītis, P. Karlivāns Valmieras VK 04.02.1997. 877 Candidate for master Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā 09.05.2018.

Vesera mešana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Igors Sokolovs 69.94 7.260 . Patstāvīgi Salaspils SS, Enterprise 17.08.1974. 1039 Master E.Jekabsona kauss vesera mešanā 12.05.2018.
2 Ainārs Vaičulēns 61.36 7.260 I. Sokolovs Salaspils SS, Aversa 21.01.1983. 908 Candidate for master Winter Latvian championships Hammer throwing 25.03.2018.
3 Andrejs Pavļenkovs 58.32 7.260 Kokneses SC 22.09.1988. 861 First-class E.Jekabsona kauss vesera mešanā 12.05.2018.

Desmitcīņa vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Reinis Krēgers 7519 22.01.1992. 1052 Master Lietuvas čempionāts 27.07.2018.
2 Krišjānis Beļaunieks 6878 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS 10.07.1998. 954 Candidate for master Lietuvas čempionāts 27.07.2018.
3 Pēteris Krauja 6540 P. Karlivāns, E. Lācis Valmieras VK 02.05.1996. 902 First-class Latvian Championships combined events 09.06.2018.
4 Pauls Bertrams Klucis 5794 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 02.11.1997. 790 Second-class Latvian Championships combined events 09.06.2018.

20km soļošana vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Ruslans Smolonskis 1:26:49.0 M. Liepiņš SS Spars 15.12.1996. 1048 Master Latvian Championships 20 km Race walking 08.06.2018.
2 Raivo Saulgriezis 1:27:01.0 I. Saulgriezis Jēkabpils SC 04.07.1994. 1044 Master Ukrainas ziemas čempionāts soļošanā 10.04.2018.
3 Edgars Gjačs 1:40:43.0 J. Gjačs Gulbenes BJSS 27.08.1993. 784 First-class Dudinská päťdesiatka 2018 25.03.2018.
4 Normunds Ivzāns 1:41:56.0 A. Kažemāka Siliņa Jēkabpils SC 07.11.1971. 763 First-class Latvian Championships 20 km Race walking 08.06.2018.

Pusmaratons vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Valērijs Žolnerovičs 1:05:52.0 A. Prokopčuks Ventspils, 2BE1ST 19.04.1985. 960 Candidate for master Tallinas maratons 07.09.2018.
2 Jānis Višķers 1:06:00.0 V. Lācis Lāča SS, Rīga, SK "Tērauds" 30.03.1989. 955 Candidate for master Tallinas maratons 07.09.2018.
3 Jānis Girgensons 1:06:07.0 J. Beļinskis Metroons, Dobeles SS 20.08.1991. 950 Candidate for master Daugavpils pusmaratons 29.04.2018.
4 Dmitrijs Serjogins 1:06:15.0 A. Bondarevs Līvānu VK, Mārupe 23.03.1993. 945 Candidate for master Kuldīgas pusmaratons 11.08.2018.

Maratons vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Valērijs Žolnerovičs 2:17:06.0 A. Prokopčuks Ventspils, 2BE1ST 19.04.1985. 1038 Master Lattelecom Riga marathon / Latvian marathon Championships 20.05.2018.
2 Jānis Girgensons 2:19:06.0 J. Beļinskis Metroons, Dobeles SS 20.08.1991. 1005 Master Lattelecom Riga marathon / Latvian marathon Championships 20.05.2018.
3 Dmitrijs Serjogins 2:22:14.0 A. Bondarevs Līvānu VK, Mārupe 23.03.1993. 953 Candidate for master Valmieras maratons 16.09.2018.
4 Artūrs Bareiķis 2:24:04.0 . Patstāvīgi 06.06.1986. 924 Candidate for master Sentluisas maratons 08.04.2018.

100m sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Sindija Bukša 11.29 1.1 M. Lūse Auseklis 14.12.1997. 1137 Grandmaster Riga Cup 2018 29.05.2018. 18:10
2 Gunta Vaičule 11.75 -0.3 P. Stripkāns, E. Krūms Rēzeknes BJSS 09.07.1995. 1042 Master International Match 22.06.2018.
3 Evija Šēfere 11.91 1.0 I. Zālīte SS Arkādija, Running Club Napoli 28.11.1994. 1009 Candidate for master President`s Cup 15.06.2018. 19:30
4 Līga Vecbērza 11.92 1.1 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 1007 Candidate for master Riga Cup 2018 29.05.2018. 18:10
5 Nora Ķigure 12.16 1.0 I. Zālīte SS Arkādija 14.03.2001. 960 Candidate for master President`s Cup 15.06.2018. 19:30
6 Paula Katrīna Skalberga 12.18 1.7 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 18.05.2002. 956 Candidate for master Latvian U18 and U20 championships 21.06.2018.

200m sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Gunta Vaičule 22.94 1.2 P. Stripkāns, E. Krūms Rēzeknes BJSS 09.07.1995. 1141 Grandmaster President`s Cup 16.06.2018. 14:03
2 Sindija Bukša 23.02 0.9 M. Lūse Auseklis 14.12.1997. 1132 Master Riga Cup 2018 29.05.2018. 20:30
3 Evija Šēfere 24.17 1.0 I. Zālīte SS Arkādija, Running Club Napoli 28.11.1994. 1020 Master President`s Cup 16.06.2018. 14:00
4 Patrīcija Karlīna Roshofa 24.69 0.5 G. Teko Limbažu un Salacgrīvas NSS 19.01.1999. 970 Candidate for master Latvian U18 and U20 championships 21.06.2018.

400m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Gunta Vaičule 51.60 P. Stripkāns, E. Krūms Rēzeknes BJSS 09.07.1995. 1142 Grandmaster European Athletics Championships 09.08.2018. 21:04
2 Patrīcija Karlīna Roshofa 54.49 G. Teko Limbažu un Salacgrīvas NSS 19.01.1999. 1032 Candidate for master President`s Cup 15.06.2018. 19:10
3 Līga Velvere 54.53 V. Lācis Lāča SS, Gioiatletica 10.02.1990. 1030 Candidate for master Latvian championships 28.07.2018.
4 Marija Medvedeva 56.09 M. Lūse Auseklis, Valsugana 23.11.2000. 973 Candidate for master Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
5 Patrīcija Sarmule 56.40 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 962 Candidate for master Individual athletics competition „SALDUS SPORT SCHOOL’S ATHLETIC’S COMPETITION” 25.05.2018.
6 Anna Ševčenko 56.78 A. Fomenko Jelgavas BJSS, Gioiatletica 10.02.1999. 948 Candidate for master Latvian U18 and U20 championships 21.06.2018.

800m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Līga Velvere 2:00.75 V. Lācis Lāča SS, Gioiatletica 10.02.1990. 1149 Grandmaster Memorial Edo Benedetti 23.08.2018.
2 Patricija Cīrule 2:06.37 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 1051 Master President`s Cup 15.06.2018. 17:40
3 Daira Deičmane 2:10.41 V. Lācis Lāča SS 08.05.1999. 983 Candidate for master Sportland CUP 07.06.2018.
4 Patrīcija Sarmule 2:12.34 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 952 First-class Sportland CUP 07.06.2018.

1500m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Agata Strausa 4:22.57 V. Lācis Ādažu BJSS, Lāča SS 02.12.1989. 1031 Candidate for master Latvian championships 28.07.2018.
2 Līga Velvere 4:27.19 V. Lācis Lāča SS, Gioiatletica 10.02.1990. 997 Candidate for master Riga championships 06.07.2018.
3 Patricija Cīrule 4:31.88 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 963 Candidate for master President`s Cup 16.06.2018. 13:10
4 Elēna Miezava 4:33.06 V. Lācis Talsu SS 09.01.1997. 954 Candidate for master President`s Cup 16.06.2018. 13:10

3000m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Agata Strausa 9:39.93 V. Lācis Ādažu BJSS, Lāča SS 02.12.1989. 976 Candidate for master Latvian championships 28.07.2018.
2 Karīna Helmane Soročenkova 9:53.57 A. Bondarevs Tukuma VK 05.09.1989. 952 First-class Latvian indoor championships 17.02.2018.
3 Ilarija Ločmele 10:10.24 V. Krišāns, G. Bitītis Ludzas SS, MSĢ 01.07.2001. 900 First-class Baltic U18 championships 03.03.2018.
4 Kitija Valtere 10:22.23 D. Serjogins Līvānu VK 27.06.1991. 864 First-class Latvian indoor championships 17.02.2018.

5000m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Agata Strausa 16:18.53 V. Lācis Ādažu BJSS, Lāča SS 02.12.1989. 1016 Candidate for master Ziemeļvācijas čempionāts 07.07.2018.
2 Karīna Helmane Soročenkova 17:01.92 A. Bondarevs Tukuma VK 05.09.1989. 939 Candidate for master President`s Cup 16.06.2018. 11:55
3 Gundega Heidingere 17:51.06 G. Gutpelcs Ogres SC, Gioiatletica 20.04.1983. 855 First-class President`s Cup 16.06.2018. 11:55

10000m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Agata Strausa 34:40.99 V. Lācis Ādažu BJSS, Lāča SS 02.12.1989. 1001 Candidate for master 2. Nacht der Zehner 10.08.2018.

100m/b sievietēm

# Athlete Result Wind Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Paula Sprudzāne 13.93 -0.7 83.80 E. Voitkevičs SS Arkādija, Gioiatletica 19.03.1999. 1027 Master Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
2 Ilona Dramačonoka 14.15 1.5 83.80 R. Maķevics Bauskas BJSS 04.09.1992. 999 Candidate for master Sportland CUP 14.07.2018.
3 Jolanta Kaupe 14.20 0.6 83.80 R. Ravinskis, A. Austrups, V. Lācis Valmieras VK, Siguldas novada pašvaldība 18.03.1995. 993 Candidate for master Riga Cup 2018 29.05.2018. 19:45
4 Kristīne Deruma 14.85 1.5 83.80 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 913 Candidate for master Sportland CUP 14.07.2018.

400m/b sievietēm

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anna Ševčenko 1:01.89 76.20 A. Fomenko Jelgavas BJSS, Gioiatletica 10.02.1999. 967 Candidate for master President`s Cup 16.06.2018. 11:40
2 Madara Lungeviča 1:04.03 76.20 L. Macarovska Vecumnieki 10.05.2001. 907 First-class Baltic U18 Team Championships 02.08.2018.
3 Madara Kaire 1:05.20 76.20 A. Priževoits Ogres SC 26.04.2000. 875 First-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2018.
4 Grieta Griezīte 1:05.30 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS 09.08.2001. 873 First-class Schweinfurt International U18-Gala 16.06.2018.

3000m/kav sievietēm

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anastasija Vidončikova 11:22.64 76.20 A. Fomenko Jelgavas BJSS, Gioiatletica 29.07.1999. 905 First-class 2^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO 26.05.2018.

Tāllēkšana sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Lauma Grīva 6.63 2.0 M. Grīva Ventspils OC, Gioiatletica 27.10.1984. 1136 Grandmaster Latvian championships 28.07.2018.
2 Māra Grīva 6.53 2.0 M. Grīva Ventspils OC, Gioiatletica 04.08.1989. 1114 Master Riga Cup 2018 29.05.2018. 17:30
3 Ieva Turķe 6.27 1.2 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1057 Master Big Ten Championships 11.05.2018.
4 Rūta Kate Lasmane 6.05 1.5 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1010 Candidate for master Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.

Trīssoļlēkšana sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Māra Grīva 13.62 0.6 M. Grīva Ventspils OC, Gioiatletica 04.08.1989. 1079 Master President`s Cup 15.06.2018. 16:15
2 Rūta Kate Lasmane 13.54 0.6 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1070 Master World U20 Championships 15.07.2018.
3 Ieva Turķe 12.98 0.9 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1013 Candidate for master Big Ten Championships 11.05.2018.
4 Madara Apine 12.97 0.5 S. Olijars SS Arkādija, RTU, Valsugana 02.03.1989. 1012 Candidate for master 1°Fase Regionale CdS Assoluto Trentino/Alto Adige 05.05.2018.

Augstlēkšana sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Madara Onužāne Saliņa 1.79 L. Haritonovs BJC "Laimīte", Gioiatletica 06.07.1989. 1013 Candidate for master Latvian indoor championships 17.02.2018.
2 Zane Zemīte 1.79 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 1013 Candidate for master Biržu rajona atklātais čempionāts jauniešiem 10.05.2018.
3 Solvita Dzilnava 1.77 R. Maķevics Bauskas BJSS 30.09.1997. 994 Candidate for master Latvian Championships combined events and race walking 28.01.2018.
4 Lāsma Zemīte 1.76 A. Raubišķis, J. Knodze Jēkabpils SS 08.05.2003. 984 Candidate for master Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.

Kārtslēkšana sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Ildze Bortaščenoka 4.01 M. Ārents Gioiatletica, Ventspils OC 04.12.1987. 963 Master 6. Martina Kutmana piemiņas sacensības 24.01.2018.
2 Anete Jete Meiere 3.55 J. Petrovičs, I. Izotovs SS Spars 11.08.1998. 822 Candidate for master Sportland CUP 02.03.2018.
3 Sonija Aškinezere 3.40 A. Obižajevs Rīga 17.04.2001. 777 Candidate for master Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.
4 Samanta Homiča 3.40 I. Izotovs, A. Eikens MSĢ, Vecumnieki 25.05.1999. 777 Candidate for master Riga championships 09.02.2018.

Lodes grūšana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Lāsma Padedze 14.81 4.000 A. Priževoits Ogres SC 29.07.1998. 884 Candidate for master 2018 Yale Season Opener 08.12.2018.
2 Linda Ozola 14.44 4.000 G. Gailītis Valmieras VK 13.06.1993. 861 Candidate for master International Match 22.06.2018.
3 Laura Ikauniece 14.03 4.000 A. Nazarovs Ventspils olimpiskā vienība 31.05.1992. 835 Candidate for master Metēju sacensības Tallinā, 3. posms 19.07.2018.
4 Kristīne Strazdīte 13.49 4.000 P. Karlivāns Valmieras BSS 17.08.1999. 802 First-class Metēju sacensības Igaunijā, 2. posms 02.06.2018.

Šķēpa mešana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Līna Mūze 63.18 600.000 K. Kimmo Smiltenes SC 04.12.1992. 1137 Grandmaster Latvian championships 28.07.2018.
2 Madara Palameika 62.98 600.000 G. Palameiks Ventspils OC 18.06.1987. 1133 Grandmaster Riga Cup 2018 29.05.2018. 19:35
3 Anete Kociņa 62.58 600.000 V. Eiduka SS Arkādija 05.02.1996. 1126 Grandmaster Riga Cup 2018 29.05.2018. 19:35
4 Sinta Sprudzāne 62.21 600.000 G. Palameiks 26.02.1988. 1119 Grandmaster President`s Cup 15.06.2018. 17:10

Diska mešana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Dace Šteinerte 51.38 1.000 M. Ukstiņa Jelgava, Valsugana 23.01.1987. 913 Candidate for master Baltic championsips for veterans 11.08.2018.
2 Kristīne Strazdīte 48.06 1.000 P. Karlivāns Valmieras BSS 17.08.1999. 852 Candidate for master Riga championships 06.07.2018.
3 Elīza Puķāne 44.10 1.000 V. Smoča MSĢ, Bauskas BJSS 17.01.1999. 779 First-class Baltic state competition throwing disciplines 26.05.2018.
4 Inga Miķelsone - Leimane 43.01 1.000 V. Smoča Jelgavas SC 17.03.1991. 760 First-class Riga championships 06.07.2018.

Vesera mešana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Laura Igaune 67.75 4.000 Gioiatletica 10.02.1988. 1057 Master Virginia Grand Prix 28.04.2018.
2 Eva Rudzīte 49.10 4.000 V. Kuzņecovs Liesma SB, Liesma SB 23.09.1995. 757 Candidate for master E.Jekabsona kauss vesera mešanā 12.05.2018.
3 Laura Feldmane 43.84 4.000 J. Kolidzejs SS Arkādija 21.04.2001. 672 First-class E.Jekabsona kauss vesera mešanā 12.05.2018.
4 Liene Roziņa 42.27 4.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.06.1999. 647 First-class Latvian championships 28.07.2018.

Septiņcīņa sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kristīne Deruma 5241 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 927 Candidate for master Latvian Championships combined events 09.06.2018.
2 Ilona Dramačonoka 5082 R. Maķevics Bauskas BJSS 04.09.1992. 896 Candidate for master Latvian Championships combined events 09.06.2018.
3 Katrīna Grigoroviča 5041 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 01.01.2000. 888 Candidate for master Baltic team championships combined events 18.05.2018.
4 Amanda Savicka 5015 R. Maķevics Bauskas BJSS 29.12.2000. 883 Candidate for master Daudzcīņas sacensības Rakverē 14.08.2018.

20km soļošana sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Agnese Pastare 1:37:47.0 G. Gutpelcs Ogre, Gioiatletica 27.10.1988. 1005 Master Dudinská päťdesiatka 2018 25.03.2018.

Pusmaratons sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Ilona Marhele 1:16:26.0 L. Strekalovskis SS Arkādija 05.04.1986. 996 Master Lattelecom Riga marathon / Latvian marathon Championships 20.05.2018.
2 Karīna Helmane Soročenkova 1:19:17.0 A. Bondarevs Tukuma VK 05.09.1989. 933 Candidate for master Siguldas pusmaratons 13.10.2018.
3 Jeļena Prokopčuka 1:19:41.0 A. Prokopčuks, L. Strekalovskis 21.10.1976. 925 Candidate for master Lattelecom Riga marathon / Latvian marathon Championships 20.05.2018.
4 Lelde Neimande 1:22:33.0 A. Matisons Matisons RC 18.08.1983. 863 First-class Kuldīgas pusmaratons 11.08.2018.

Maratons sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Karīna Helmane Soročenkova 2:45:02.0 A. Bondarevs Tukuma VK 05.09.1989. 989 Master BMW Berlin marathon 16.09.2018.
2 Lelde Neimande 2:48:02.0 A. Matisons Matisons RC 18.08.1983. 962 Candidate for master Bank of America Chicago Marathon 2018 07.10.2018.
3 Inga Zālīte 2:55:42.0 I. Marhele 09.06.1977. 894 Candidate for master Parīzes maratons 12.04.2018.
4 Jekaterina Sokunova 2:57:24.0 Līvānu VK 02.10.1982. 879 Candidate for master Valencia Trinidad Alfonso EDP marathon 02.12.2018.