Sportistu reģistrs 2024. gadā

2021 Visi Pieaugušie U20 U18 U16 U14 U12
2022 Visi Pieaugušie U20 U18 U16 U14 U12
2023 Visi Pieaugušie U20 U18 U16 U14 U12

Rāda no 1. līdz 200. no kopā 5512 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas gads Organizācija
1 Paula Rozenberga-Kokina 2005 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2 Sanija Robežniece 2005 Kuldīgas novada sporta skola
3 Elizabete Šterna 2006 Jūrmalas sporta skola
4 Matīss Kaudze 2002 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
5 Edgars Prūsis 2006 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
6 Ivars Viktors Juzkivs 2006 Dienvidkurzemes Sporta skola
7 Roberts Gluškovs 2007 Kuldīgas novada sporta skola
8 Kristers Kļava 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
9 Kārlis Jānis Meldrājs 2008 Sporta skola Arkādija
10 Krista Sprūde 2001 ASD ARCA ATLETICA AVERSA , Liepājas sporta spēļu skola
11 Aivita Smiļģe 2000 Sporta skola Arkādija
12 Elza Ķēde 2007 Liepājas sporta spēļu skola
13 Elīna Ustupa 2007 Atletica Cascina , Sporta skola Arkādija
14 Rēzija Dārta Krūmiņa 2008 Sporta skola Arkādija
15 Alise Robežniece 2008 Kuldīgas novada sporta skola
16 Nellija Jēkabsone 2008 Kuldīgas novada sporta skola
17 Elīza Klaumane 2008 Sporta skola Arkādija
18 Monika Krūče 2008 Liepājas sporta spēļu skola
19 Elīna Maruščaka 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
20 Ance Auniņa 2007 Sporta skola Arkādija
21 Roberta Strazdiņa 2008 Kuldīgas novada sporta skola
22 Madara Peisniece 2007 Sporta skola Arkādija
23 Una Lorberga 2007 Kuldīgas novada sporta skola
24 Kerija Kupalinska 2005 ASD Enterprise Sport & Service , Liepājas sporta spēļu skola
25 Estere Pole 2008 Liepājas sporta spēļu skola
26 Emīlija Spruģevica 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
27 Līna Liepa 2006 Jūrmalas sporta skola
28 Līna Grasmane 2007 Jūrmalas sporta skola
29 Karīna Jansone 2005 Liepājas sporta spēļu skola
30 Tomass Rudītis 2005 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
31 Aleksis Prūsis 2007 Kuldīgas novada sporta skola
32 Kristens Viļums 2007 Kuldīgas novada sporta skola
33 Martins Kaudze 2006 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
34 Valdis Brūveris 2006 Liepājas sporta spēļu skola
35 Marks Grantiņš 2003 ASD ARCA ATLETICA AVERSA , Sporta skola Arkādija , Liepāja
36 Jānis Lancmanis 2003 Kuldīgas novada sporta skola
37 Viesturs Kazbuķis 2007 Liepājas sporta spēļu skola
38 Kristaps Bergmanis 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
39 Eduards Strelkovs 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
40 Erlends Freibergs 2008 Kuldīgas novada sporta skola
41 Brenda Džiliana Apsīte 2008 Atletica Cascina , Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
42 Anna Zvejniece 2005 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
43 Nikola Bērziņa 2006 Kuldīgas novada sporta skola
44 Aleksandra Rassa 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
45 Kate Krauze 2006 Kuldīgas novada sporta skola
46 Kristiāna Slūka 2007 Liepājas sporta spēļu skola
47 Grieta Tīlišķe 2008 Liepājas sporta spēļu skola
48 Patrīcija Škapare 2007 Kuldīgas novada sporta skola
49 Ernests Ģēģeris 2006 Liepājas sporta spēļu skola
50 Atis Ērciņš 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
51 Mikus Irbe 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
52 Jurģis Liniņš 2004 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
53 Eduards Fūrmanis 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
54 Keita Saučuka 2009 Liepājas sporta spēļu skola
55 Ance Miltiņa 2010 Liepājas sporta spēļu skola
56 Agnese Šalna 2007 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
57 Amanda Zvagule 2009 Liepājas sporta spēļu skola
58 Stella Starovecka 2007 Liepājas sporta spēļu skola
59 Anna Goļinska 2012 Liepājas sporta spēļu skola
60 Kitija Sandija Muižarāja 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
61 Mērija Megija Zabe 2003 Liepājas sporta spēļu skola
62 Artūrs Radvils 2006 Dienvidkurzemes Sporta skola
63 Enriks Kalns 2005 Liepājas sporta spēļu skola
64 Roberts Marnauza 2010 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
65 Rihards Katkovskis 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
66 Rihards Žilinskis 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
67 Ralfs Apfelbaums 2005 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
68 Eļina Goļinska 2007 Liepājas sporta spēļu skola
69 Roberts Prieduls 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
70 Skārlete Terēzija Viģele 2007 Liepājas sporta spēļu skola
71 Marija Tarabana 2007 Liepājas sporta spēļu skola
72 Marta Kārkliņa 2007 Kuldīgas novada sporta skola
73 Katrīna Jansone 2007 Liepājas sporta spēļu skola
74 Diāna Dzintara 2008 Kuldīgas novada sporta skola
75 Dāvids Skuška 2008 Kuldīgas novada sporta skola
76 Ralfs Kiršteins 2006 Kuldīgas novada sporta skola
77 Krišjānis Martinovs 2006 Kuldīgas novada sporta skola
78 Alfrēds Laivenieks 2008 Liepājas sporta spēļu skola
79 Jānis Rūķis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
80 Kārlis Rūķis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
81 Edijs Vitomskis 2007 Kuldīgas novada sporta skola
82 Emīls Baumanis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
83 Marats Nadjaks 2006 Dienvidkurzemes Sporta skola
84 Niko Sļisarenko 2006 Kuldīgas novada sporta skola
85 Maksimilians Brazovskis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
86 Pauls Bertrams Klucis 1997 Sporta skola Arkādija , ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
87 Valters Kreišs 2003 USD Elite Giovani Atleti , Sporta skola Arkādija
88 Mareks Ārents 1986 ASD Enterprise Sport & Service , Ventspils OC
89 Emīls Līdaka 2002 Kuldīgas novada sporta skola , NBS Sporta klubs
90 Sava Aškinezers 2009 Sporta skola Arkādija
91 Anete Paula Smikarste 2003 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
92 Paula Kļaviņa 2005 Running Club Napoli , Sporta skola Arkādija
93 Sima Aškinezere 2006 Atletica Cascina , Sporta skola Arkādija
94 Nikola Trasūne 2008 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , Atletica Cascina
95 Elza Valdmane 2009 Liepājas sporta spēļu skola
96 Helēna Jūrmale 2010 Kuldīgas novada sporta skola
97 Anna Vecbaštika 2009 Liepājas sporta spēļu skola
98 Rēzija Anastasija Špude 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
99 Liene Blumberga 2010 Kuldīgas novada sporta skola
100 Karmena Kiršentāle 2009 Talsu novada Sporta skola
101 Elza Ivanovska 2009 Kuldīgas novada sporta skola
102 Ksenija Kairiša 2009 Kuldīgas novada sporta skola
103 Leonora Kāposta 2009 Liepājas sporta spēļu skola
104 Kristīne Grinberga 2010 Kuldīgas novada sporta skola
105 Loreta Jaunzeme 2009 Liepājas sporta spēļu skola
106 Laura Balandina 2009 Kuldīgas novada sporta skola
107 Lelde Rateniece 2010 Kuldīgas novada sporta skola
108 Anete Alenčika 2010 Vecumnieku Sporta skola
109 Enija Geste 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
110 Elizabete Deksne 2009 Talsu novada Sporta skola
111 Santa Brūkle 2009 Kuldīgas novada sporta skola
112 Keita Kupalinska 2009 Liepājas sporta spēļu skola
113 Kemija Fedosejeva 2010 Tukuma vieglatlētikas klubs , Tukuma sporta skola
114 Anna Tilgale 2009 Kuldīgas novada sporta skola
115 Nikola Zalenskaite 2010 Kuldīgas novada sporta skola
116 Petra Šilova 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
117 Laura Paipala 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
118 Nikola Pūrīte 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
119 Rūta Rebeka Jūrmale 2009 Kuldīgas novada sporta skola
120 Rūta Skavronska-Krūziņa 2012 Tukuma vieglatlētikas klubs , Tukuma sporta skola
121 Annija Gakina 2010 Kuldīgas novada sporta skola
122 Sāra Sļusare 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
123 Anna Moldovāne 2010 Kuldīgas novada sporta skola
124 Marta Leinberga-Lemberga 2009 Talsu novada Sporta skola
125 Linda Liparte 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
126 Annija Melne 2009 Kuldīgas novada sporta skola
127 Sofija Purekle 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
128 Elīza Elizabete Skuška 2010 Kuldīgas novada sporta skola
129 Beāte Līdaka 2010 Kuldīgas novada sporta skola
130 Laima Eze 2009 Kuldīgas novada sporta skola
131 Līna Liepiņa 2010 Tukuma vieglatlētikas klubs , Tukuma sporta skola
132 Evelīna Elpere 2010 Vecumnieku Sporta skola
133 Līga Stepanova 2010 Talsu novada Sporta skola
134 Patrīcija Līna Bērziņa 2010 Talsu novada Sporta skola
135 Luīze Laukšteina 2010 Talsu novada Sporta skola
136 Megija Jansone 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
137 Daina Eze 2009 Kuldīgas novada sporta skola
138 Estere Tunne 2010 Kuldīgas novada sporta skola
139 Diāna Pušīlova 2010 Kuldīgas novada sporta skola
140 Madara Zvagule 2010 Liepājas sporta spēļu skola
141 Rebeka Turkopule 2010 Talsu novada Sporta skola
142 Oļesja Vardakova 2010 Liepājas sporta spēļu skola
143 Evelīna Simsone 2010 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
144 Elizabete Estere Sileniece 2009 Liepājas sporta spēļu skola
145 Dārta Roze 2009 Liepājas sporta spēļu skola
146 Niks Šēniņš 2009 Kuldīgas novada sporta skola
147 Oskars Kronbergs 2009 Dienvidkurzemes Sporta skola
148 Timurs Endrjū Bražins 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
149 Olafs Rungevics 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
150 Daniels Ķepals 2012 Dienvidkurzemes Sporta skola
151 Edgars Brežinskis 2009 Talsu novada Sporta skola
152 Mārtiņš Zauers 2009 Tukuma sporta skola
153 Gustavs Siliņš 2010 Dienvidkurzemes Sporta skola
154 Kristers Li Siliņš 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
155 Markuss Erdmanis 2009 Kuldīgas novada sporta skola
156 Mārtiņš Jēkabsons 2009 Kuldīgas novada sporta skola
157 Kristers Asaris 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
158 Viks Viljams Donis 2009 Talsu novada Sporta skola
159 Valters Važa 2009 Tukuma vieglatlētikas klubs , Tukuma sporta skola
160 Markuss Suščenko 2009 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
161 Elans Bertmanis 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
162 Marts Roberts 2009 Kuldīgas novada sporta skola
163 Justs Skuruls 2009 Kuldīgas novada sporta skola
164 Frederiks Šuspāns 2009 Tukuma vieglatlētikas klubs , Tukuma sporta skola
165 Roberts Jānis Urķis 2009 Vecumnieku Sporta skola
166 Kevins Aveniņš 2010 Talsu novada Sporta skola
167 Maksims Ļašenko 2009 Liepājas sporta spēļu skola
168 Kristers Vītoliņš 2009 Kuldīgas novada sporta skola
169 Daniels Roberts Sauka 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
170 Olivers Lučkovskis 2009 Tukuma vieglatlētikas klubs , Tukuma sporta skola
171 Haralds Ekmanis 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
172 Deivids Semjonovs 2010 Vecumnieku Sporta skola
173 Rūdolfs Penezis 2010 Liepājas sporta spēļu skola
174 Deivids Pūris 2009 Kuldīgas novada sporta skola
175 Martins Lode 2010 Kuldīgas novada sporta skola
176 Alekss Kārkliņš 2010 Tukuma sporta skola
177 Ģirts Kalnmalis 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
178 Rodrigo Frāms 2009 Kuldīgas novada sporta skola
179 Jurģis Zariņš 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
180 Alberts Sprudzāns 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
181 Renāts Grims 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
182 Jēkabs Vitomskis 2010 Kuldīgas novada sporta skola
183 Marts Emīls Bērzkalns 2010 Talsu novada Sporta skola
184 Valdis Rubenis 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
185 Mareks Elans Landzbergs 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
186 Edgars Krūmiņš 2010 Vecumnieku Sporta skola
187 Markus Gunārs Pajats 2010 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
188 Dāvis Gitendorfs 2010 Talsu novada Sporta skola
189 Roberts Bahs 2009 Tukuma vieglatlētikas klubs , Tukuma sporta skola
190 Stefans Kaurovs 2010 Vecumnieku Sporta skola
191 Leo Ozoliņš 2010 Vecumnieku Sporta skola
192 Daniels Zīders 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
193 Kurts Žvīgurs 2010 Kuldīgas novada sporta skola
194 Adrians Švarcs 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
195 Jānis Jansons 2010 Liepājas sporta spēļu skola
196 Sabīne Ozoliņa 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
197 Laura Vaska 2010 Jelgavas novada Sporta centrs
198 Rēzija Janovska 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
199 Katrīna Reinfelde 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
200 Evelīna Māliņa 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola