Edgars Siliņš

Tiesāšanas līmenis:
B
Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
1962 (Pieaugušie)
Valsts:
🇱🇻 Latvija
Licence:
Nav licences
I run clean:
Nav sertifikāta
Klasifikācija:
II j. klase

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Ogres novada sporta centrs Treneris 01.01.2017.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Kristiāna Abariņa 2021-05-03
Elīze Andersone
Raiens Andriksons
Toms Aperāns
Madara Apine
Elza Augstkalna 2023-09-01
Ringolds Bērziņš 2021-11-28
Markuss Budrevičs
Hugo Čavars
Katrīna Ciniņa
Elizabete Darge
Viktorija Dimza
Jānis Hugo Doniņš 2021-01-09
Emīlija Dziļuma
Marta Dziļuma
Līva Freimane
Elizabete Frolova
Katrīna Galvanauska
Estere Grūbe
Sofija Gūtmane
Haralds Heidingers
Viktors Hoduļins
Matīss Jansons
Maritanna Jaskuļska 2021-08-08
Katrīna Jukmane
Monta Kapustāne
Monta Kapustāne
Adrians Kapustins
Ieva Kauliņa
Karlīna Ķēniņa
Karlīna Marta Ķēniņa
Miks Kniksts
Mikus Knists 2019-09-01
Evelīna Krūze 2023-09-22
Evelīna Kupriša 2021-10-05
Markuss Ladusāns
Ņikita Latiševs 2023-02-28
Vendija Latkovska 2019-09-09
Kristiāna Lejiņa
Rihards Hugo Lepers
Melānija Loķe
Alise Lūkina
Hugo Miķelsons 2017-09-01
Viktorija Millere
Rūta Elza Norīte
Kate Pārpuce 2023-09-01
Luīze Pauriņa
Samanta Magdalēna Pētersone
Reinis Poķis
Paula Priedīte
Māris Priekulis
Sandis Ragauskis 2023-03-03
Annika Ramza
Anna Sala
Anna Sala
Nikola Aleksandra Sammuta
Nikola Skaldere
Matīss Skrūzmanis 2023-11-01
Raimonds Strods
Austra Tetere
Paula Tribuncova
Gabriels Tribuncovs
Toms Ulass
Agnese Vabele
Agnese Vabele
Justīne Vanaga
Iva Vasiļjeva
Laura Vaskāne 2019-03-13
Paula Višķe
Paula Višķere
Kadrija Gerda Vītola
Lelde Vjatere
Luīze Volodkēviča
Luīze Volodkeviča
Alise Normena Žagata
Nora Zībarte 2018-09-01
Ēriks Ziedonis
Aleksa Žiguļina 2022-01-22
Alise Zilberte
Katrīna Žukovska
Laura Žukovska
Sofija Žukovska

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
100m 13.1 (+?) * 329 II j. klase 26.06.2004. LSVS veterānu sporta spēles (26-27.06)

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
13.1 * 329 26.06.2004. Stadionā LSVS veterānu sporta spēles (26-27.06) 0

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās 31. Janvāris - 01. Februāris Starteris
Latvijas 32. Universiāde 06. - 06. Maijs Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām 16. - 16. Maijs Starteris
SELL spēles 20. - 21. Maijs Starteris
LVS/ Sportland kauss 4.posms (U18, U20) 21. - 21. Maijs Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 13. - 13. Jūnijs Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai 21. - 21. Jūnijs Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai 28. - 28. Jūnijs Starteris
Latvijas U16 čempionāts 30. Jūnijs - 01. Jūlijs Palīgpersonāls
Ogres novada atklātais čempionāts 19. - 19. Jūlijs Palīgpersonāls
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām 19. - 19. Septembris Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 un U16 vecuma grupām 19. - 19. Septembris Starteris
Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2022" (U16 un pieaugušajiem) 09. - 09. Jūnijs Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U12 vecuma grupai 16. - 16. Janvāris Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai 23. - 23. Janvāris Starteris
Latvijas XXXIII Universiāde vieglatlētikā 12. - 12. Maijs Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 03. - 03. Jūnijs Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai 05. - 05. Jūnijs Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām 07. - 07. Jūnijs Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai 14. - 14. Jūnijs Starteris
Latvijas U18 un U20 čempionāts 16. - 17. Jūnijs Palīgpersonāls
Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem 07. - 07. Jūlijs Starteris
Baltijas U16 komandu čempionāts 11. - 11. Jūlijs Palīgpersonāls
Ogres novada atklātais čempionāts un MySport / Hoka balvu izcīņa 07. - 07. Janvāris Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 grupai un Olijara balvu izcīņa 12. - 12. Janvāris Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 grupām un MySport / Hoka balvu izcīņa 21. - 21. Janvāris Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 grupai un Olijara balvu izcīņa 04. - 04. Februāris Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 ( tāllēkšana) grupām 25. - 25. Februāris Starteris
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U12 grupai 03. - 03. Marts Starteris