Vieglatlētikas spēle

Intervijas

Madara Palameika: "Gribēju būt olimpiskajā trijniekā"

Eiropas čempionātā uzvarēja Zigismunds Sirmais, Rio no Latvijas vieglatlētiem labākā bija Laura Ikauniece-Admidiņa, bet Dimanta līgā uzvarēja Madara Palameika. Tieši Madarai brangākā punktu summa arī Vieglatlētikas spēlē, un viņai vārds par aizvadīto daudzšķautnaino sezonu.

27/01/2017

Renārs Stepiņš: “Viss ir sasniedzams”

Janvārī Vieglatlētikas prognožu spēlē diezgan negaidīti neuzvarēja vis kāds no favorītiem, bet vidusdistančnieks Renārs Stepiņš. Viņš šajā ziemas sezonā bija kļuvis par “amerikāni”. Kāpēc tā un kādi ir sportista nākotnes plāni, šajā sarunā.

24/02/2016

Maratons bedrē

Ar Vieglatlētikas prognožu spēles uzvarētāju novembrī gargabalnieci Jeļenu Prokopčuku vienmēr sanāk interesantas sarunas. Šoreiz par to, kāpēc Ņujorkā bija smagas kājas, kā un kāpēc sportisti sauc Portugāli, kuru maratonu Prokopčuka veikusi kā zaķis un kā divos startos maratonā, ieskaitot Ņujorku, 2015. gadā izcīnītas divas uzvaras

06/01/2016

Maratons kā patīkams izaicinājums

Šogad viņa ir uzvarējusi deviņos pusmaratonos un noskrējusi maratonu. Viņu zina pēc vārda, bet lielai daļai viņa ir mīkla, jo viņa nealkst publiskas uzmanības, kaut arī iestājusies rindā uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Tāpat kā Laura Ikauniece-Admidiņa, Jeļena Prokopčuka, Madara Palameika, Sinta Ozoliņa... Iepazīstieties...

11/12/2015

Kā zibens no skaidrām debesīm jeb Jančuks meklē sievu

Sezonu Madara Palameika būtībā pabeidza ar startu septembrī Dimanta līgas finālā Cīrihē. Pēc tam – atpūtas brīdis un rehabilitācija, kā arī ceļojums.

11/11/2015