Genādijs Ļebedevs

Tiesāšanas līmenis:
C
Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
1986 (Pieaugušie)
Valsts:
🇱🇻 Latvija
Licence:
Nav licences
I run clean:
Ir sertifikāts
Klasifikācija:
II klase

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Sporta skola Arkādija Sportists 01.01.2017.
Mārupes novada pašvaldība Treneris 22.08.2022.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Kirils Ahrems 2017-01-01
Marta Alksnīte 2017-01-01
Kārlis Andersons 2017-01-01
Evelīna Marta Apeine 2023-09-01
Edgars Aseris Indriķis 2017-01-01
Aleksandrs Atrohovs 2017-01-01
Rūta Auzenbaha 2022-09-01
Iļja Azarevičs 2017-01-01
Matīss Bahšteins 2015-09-01 2016-08-31
Jānis Balandins 2022-09-06
Mikus Balodis 2017-09-01
Kārlis Bārda 2022-09-01
Edvards Barkāns 2023-09-01
Valdis Bebris 2023-09-01
Alfrēds Beinerts 2023-01-01
Evelīna Bērziņa 2015-09-01 2016-08-31
Artūrs Blūmenfelds 2017-01-01 2018-08-31
Marina Bolotova 2017-01-01
Rūdolfs Bondars 2024-01-01
Sintija Brante 2015-09-01 2017-08-31
Sanija Raina Brenča 2015-09-01 2017-01-01
Daniels Briedis 2017-01-01
Kristaps Briška 2017-01-01
Lūkass Bruzinskis 2022-09-06
Dominiks Buiko 2022-10-03
Marika Butkeviča 2017-01-01
Omario Čembers 2023-09-01
Kitija Cimare 2017-01-01
Elza Danute Deičmane 2017-01-01 2018-08-31
Bruno Deičmanis 2023-09-04
Ralfs Dorči
Darja Druganova 2017-01-01
Mareks Dubinskis 2022-11-14
Alberts Dubrovskis 2023-09-01
Ernests Dzelme 2017-01-01
Elizabete Fārenhorste 2023-09-01
Melija Freca
Anna Freiberga 2017-01-01 2018-08-31
Rihards Freimanis 2017-01-01
Kristīne Galvāne 2023-11-01
Demi Garbuševa 2017-01-01
Sindija Garuta 2017-01-01
Francis Gustavs Gelpers 2017-01-01 2018-08-31
Alisa Gintere 2023-10-01
Jūlija Glazačeva 2017-01-01
Elizabete Granta 2017-01-01
Oskars Grava 2015-09-01 2017-08-31
Eva Terēze Grāvīte 2022-08-23
Loreta Griķe 2022-09-06
Jēkabs Grūbe 2022-11-01
Maksims Gviļovs 2017-01-01
Aleksandrs Hadakovskis 2017-01-01
Alise Hafizova 2022-09-06
Artūrs Harlamovs 2017-01-01
Emīls Hatilovs 2017-01-01
Edgars Indriksons 2017-01-01
Ronalds Indriksons 2017-09-01 2017-10-02
Rēzija Irbe 2023-09-01
Pāvels Ivanovs 2017-01-01
Evija Jansone 2023-09-01
Monta Jansone 2022-09-01
Gustavs Jasinskis 2023-09-01
Marks Jaskevičs
Kristiana Jercuma 2017-01-01
Kristīne Jercuma 2017-01-01
Rūdolfs Joma 2022-09-06
Antra Jūlmane 2023-09-01
Elīza Jūlmane
Amanda Jundase 2017-01-01
Artūrs Jurāns 2017-01-01
Anna Jurčenoka 2017-01-01
Alise Elizabete Kalniņa 2023-09-01
Konrāds Kaņeps 2023-09-01
Tomass Pauls Kantiševs 2022-09-01
Arīna Karasjova 2017-01-01
Artūrs Jānis Karss 2016-09-01 2017-08-31
Roberts Kārlis Karss 2017-01-01 2018-08-31
Roberts Karūss 2023-09-01
Grēta Nora Kasparāne 2022-09-01
Santa Marija Kaufelde 2017-01-01
Sintija Kaufelde 2017-01-01
Kalvis Kilups 2016-09-01 2017-08-31
Romāns Kistners 2017-01-01
Romāns Kistners 2017-01-01
Kristiāna Kļava 2018-08-31
Elizabete Kļaviņa 2017-01-01
Helēna Klingenberga 2022-11-14
Anastasija Knorringa 2017-01-01
Anna Kokoreviča 2015-01-01 2015-12-31
Zane Konanoviča 2017-01-01
Ņikita Končakovs 2017-01-01
Maksims Kononovs 2017-01-01
Helēna Kore 2023-09-01
Artis Kostomārovs 2017-01-01 2018-08-31
Jana Kotova 2017-09-01
Juris Krakts 2022-09-06
Alberts Kreišs 2023-11-01
Patrīcīja Krieviņa 2017-01-01
Renārs Krievs 2022-10-02
Kārlis Kristapsons 2022-09-01
Romāns Kristners 2017-01-01
Kirils Kubrenkovs 2023-09-01
Volters Kundziņš 2023-09-01
Gabriels Kuprašovs 2022-09-06
Egons Lācis 2022-09-06
Artūrs Lapiņš 2016-09-01 2017-08-31
Sergejs Laskins 2017-01-01 2018-08-31
Markuss Lecinskis 2022-09-01
Ģirts Leontjevs 2017-01-01
Evelija Ļevčenko 2023-12-01
Kārlis Liede 2016-09-01 2018-07-31
Monta Liepiņa 2017-01-01
Artūrs Ļipatovs 2017-09-01 2018-07-02
Maksims Lobanovs 2017-01-01
Darja Loiko 2017-01-01
Martins Lorencs 2022-09-06
Dana Magrīna 2015-01-02 2017-01-01
Aleksandrs Mihelsons 2022-09-06
Roberts Miķelsons 2017-09-01
Maksims Mingelevičs 2017-01-01
Jevgēnijs Mironovs 2017-01-01
Dana Narimana 2017-01-01
Liāna Narnicka 2017-01-01
Elizabete Neilande 2022-09-06
Jānis Ozols 2022-09-01
Mārtiņš Pavlovskis 2017-01-01
Valters Pelcis 2023-01-02
Enija Pļaviņa 2016-01-01 2016-08-31
Alīna Postnova 2017-01-01 2017-08-31
Alekss Pugejs 2015-09-01 2018-07-03
Katrīna Pūķe 2022-09-01
Renārs Puriņš 2023-10-02
Līva Putniņa 2023-11-01
Leonards Ratkevičs 2022-09-01
Henrijs Rāviņš 2023-09-01
Gabriela Rubene 2022-09-01
Anna Marta Rubule 2023-11-01
Antonija Sakse 2022-09-01
Artūrs Šalme 2017-01-01
Aleksandrs Saļzirins 2017-01-01
Jeļisejs Šamarins 2017-01-01
Darja Samuilova 2023-09-01
Sofija Šarkova 2017-01-01
Sintija Saulriete 2017-01-01
Aleksandrs Sazirins 2017-01-01
Anastasija Seļiverstova 2022-09-01
Pāvels Sidorovs 2017-01-01
Pārsla Esmeralda Sietiņa 2008-09-01 2015-08-31
Agate Šķerberga 2023-09-01
Katrīna Skulme 2017-01-01
Raiens Šmitmanis 2023-09-01
Alīna Sokunova 2017-01-01 2018-07-02
Ralfs Sovāns 2017-01-01
Jānis Spilve 2022-09-06
Armands Štāls 2014-01-01 2015-08-31
Renārs Strods
Valters Sudmalis 2017-01-01
Milana Šurančiuka 2017-01-01
Ņikita Šuvakins 2023-09-04
Emma Švarce 2023-09-01
Orests Taškovs 2017-01-01
Lāsma Endija Tērauda 2017-01-01
Niāra Tiltiņa 2022-11-14
Vladislava Timšenko 2017-01-01
Antons Tjumins 2017-01-01
Diāna Trūpa 2023-10-02
Renāte Trūpa 2023-10-02
Vitālijs Truškovs 2017-01-01
Edvards Vācietis 2023-09-01
Elizabeta Vasiljeva
Alekss Vasiļjevs 2017-01-01
Artjoms Vasiļjevs 2017-01-01
Denis Vasiļjevs
Maksims Veilers 2023-09-01
Henrijs Veiskops
Lidija Veremčuka 2017-01-01
Jānis Toms Vēveris 2022-09-06
Anna Vība 2022-09-06
Ralfs Viļčuks 2017-01-01
Ņikita Voroncovs 2017-01-01
Rūdolfs Jānis Vuļs 2017-01-01
Andra Žagata 2017-01-01
Nikita Zajec 2017-01-01
Rūdolfs Zālīte 2017-01-01
Agate Zemniece 2017-01-01
Lūkass Žerbis 2022-09-01
Tomass Žigadlo
Marta Ziņģe
Estere Žvīgure

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
60m 8.03 489 II j. klase 14.01.2023. Kevek Vecmaistaru atklātās sacensības vieglatlētikā telpās
100m 12.65 (+0.1) 466 I j. klase 26.08.2023. Latvijas čempionāts vecmeistariem
200m 25.48 (+1.0) 510 III klase 20.07.2023. Valmieras novada atklātais čempionāts
300m 40.2 * 520 III klase 06.08.2022. LSC čempionāts stadionā 5. posms
400m 56.11 534 III klase 26.08.2023. Latvijas čempionāts vecmeistariem
800m 2:08.70 562 II klase 23.09.2007. LSC čemp. stadionā 11.kārta (200č+800+5000)
1000m 2:52.90 483 III klase 08.07.2007. LSC čemp. stadionā 7.kārta (200+1000č+10000)
1500m 4:29.90 538 III klase 08.09.2007. LSC čemp. stadionā 9.kārta (400+1500č+3000)
2000m 6:54.10 282 29.04.2007. LSC čemp. stadionā 4.kārta (400č+2000č+10000)
Tāllēkšana 5.67 641 III klase 05.02.2023. Ventspils atklātais čempionāts vecmeistariem
5km 19:50 173 02.09.2023. Tautas skrējiens "Mārupe 2023"
10km 0:42:45 180 24.09.2006. Tallina Rahvajooks maratons
8km 0:32:56 * 16.09.2006. Mārupes pagasta skrējiens
3.20 km 0:11:31 * 07.10.2007. Šri Činmoja 2.jūdžu skrējiens
10.30 km 0:40:02 * 02.09.2007. "Vecāķu skrējiens" (pludmale)

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
8.03 489 14.01.2023. Telpās Kevek Vecmaistaru atklātās sacensības vieglatlētikā telpās 1
8.03 489 04.03.2023. Telpās LSVS Vecmeistaru sporta spēles vieglatlētikā telpās 1
8.09 467 05.02.2023. Telpās Ventspils atklātais čempionāts vecmeistariem 1
8.18 435 12.03.2022. Telpās LSVS Veterānu sporta spēles vieglatlētikā telpās 1

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2022 22. - 22. Decembris Galvenais tiesnesis
Sporta skolas "Arkādija" atklātās sacensības U14 vecuma grupai 10. - 10. Janvāris Galvenais tiesnesis
Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024 18. - 18. Janvāris Galvenais tiesnesis