Matīss Bahšteins

Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
07.05.2004. (U23)
Valsts:
🇱🇻 Latvija
Licence:
Nav licences
I run clean:
Ir sertifikāts
Klasifikācija:
III klase

Treneri

Treneris No Līdz
Genādijs Ļebedevs 01.09.2015. 31.08.2016.
Krists Siņicins 01.09.2016. 31.08.2019.
Edvīns Krūms 01.09.2019. 01.09.2020.
Lāsma Buķe 01.09.2014. 31.08.2015.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Sporta skola Arkādija Sportists 01.01.2017.
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija Sportists 01.09.2019. 01.01.2020.

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
60m 7.85 557 I j. klase 12.01.2020. STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA
100m 13.05 (+0.3) 384 II j. klase 10.07.2018. Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18
200m 25.88 516 III klase 31.01.2020. Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās
300m 42.80 379 I j. klase 10.09.2018. European Kids Athletics Games 2018
1000m 3:25.89 124 II j. klase 06.05.2018. Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā
Jūdze 10:46.00 0 06.05.2023. Latvijas čempionāts jūdzes skrējienā/ Rimi Rīgas maratons 2023
4x100m 47.99 571 III klase 29.06.2019. Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās
60m barjerskrējiens (0 cm) 9.14 31.01.2019. Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām
60m barjerskrējiens (83.8 cm) 8.98 III klase 10.02.2019. Maxima Jaunatnes kauss
60m barjerskrējiens (91.4 cm) 9.30 III klase 12.01.2020. STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA
100m barjeras (83.8 cm) 16.37 (+0.9) 10.09.2018. European Kids Athletics Games 2018
110m barjeras (83.8 cm) 16.37 (+0.2) III klase 29.06.2019. Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās
Tāllēkšana 5.47 599 I j. klase 30.11.2018. 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības
Trīssoļlēkšana 11.12 553 II j. klase 31.01.2019. Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām
1.90 km 0:08:52 * 10.10.2015. 15 Gintarine Jūrmyle,Smiltyne
2.10 km 0:10:06 * 01.06.2015. Skrējienu seriāls „Baložu bizons 2015” 4.kārta
4x160m 1:27.62 23.02.2019. Latvijas U16 čempionāts
80m 11.66 (+?) * 05.06.2016. Latvijas čempionāts U-14 grupai
Bumbiņas mešana 45.67 06.05.2018. Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā
Jauktā 4x200m stafete 1:48.34 29.05.2018. Pirmie starti vieglatlētikā
100+200+300+400m 2:13.24 29.06.2019. Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
7.85 557 12.01.2020. Telpās STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA 1
7.89 541 31.01.2020. Telpās Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās 1
8.05 481 10.02.2019. Telpās Maxima Jaunatnes kauss 1
8.19 06.05.2018. Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā 1
8.63 293 19.01.2017. Telpās Rīgas zonas atlases sacensības LČ U-14 1
9.07 182 12.02.2017. Telpās Latvijas čempionāts U14 1
9.52 95 05.01.2016. Telpās TARPTAUTINĖS VARŽYBOS ,,SPRINTO DIENA PANEVĖŽYJE" 1
7.9 * 449 27.11.2018. Telpās Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18
8.0 * 🥈 415 27.11.2018. Telpās Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 0
8.75 * 🥉 14.06.2016. Stadionā Valmieras spēles I kārta 1
8.77 * 🥉 14.06.2016. Stadionā Valmieras spēles I kārta 1
10.3 * 1 11.02.2015. Telpās SS "Arkādija" 3-cīņas sacensības,D vec.grupai 0