Zigurds Kincis

Tiesāšanas līmenis:
B
Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
1986 (Pieaugušie)
Valsts:
🇱🇻 Latvija
Licence:
Nav licences
I run clean:
Nav sertifikāta

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Ogres novada sporta centrs Treneris 01.01.2017.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Renārs Akmins 2019-09-01
Dārta Ambulte
Līva Elīza Andersone
Aleksis Alens Araids 2017-01-01 2021-01-01
Elīna Trīne Ārgale 2017-01-01
Sofija Baženova
Paula Marta Bērziņa 2017-01-01
Gita Bistrova 2017-01-01
Emīls Justs Bite
Anrijs Bitenieks 2023-09-01
Viktorija Elizabete Borisēviča
Rihards Bremze 2023-09-01
Pēteris Broks 2017-01-01
Jānis Caune 2023-09-01
Miks Jānis Caune 2022-06-21
Adele Čavare 2017-12-12
Niklāvs Damanis
Lelde Dilāne
Daniela Dimitrijeva 2017-01-01 2017-12-12
Sofija Dmitrijenko
Karlīna Kitija Dommere 2017-01-01
Anna Dreismane
Emīlija Marta Drone 2017-01-01
Kārlis Drone
Anna Drulle 2023-09-01
Ralfs Dzosens 2019-06-15
Letīcija Erele 2023-09-01
Estere Gaile 2017-01-01
Agnese Graudiņa
Marta Gribuste
Annija Grinberga
Adriāns Grīnvalds Ozols 2023-09-01
Marta Raina Groziņa 2017-01-01 2017-12-12
Matīss Gržibovskis 2021-12-01
Alekss Hmeļņickis
Jānis Ieviņš 2017-01-01 2017-12-12
Krista Igenberga 2017-01-01 2017-12-12
Jēkabs Jakovļevs 2017-01-01 2017-12-12
Estere Jukmane
Katrīna Olga Jurševica 2017-12-12
Nikola Kalniņa
Santa Kalniņa 2017-01-01 2017-12-12
Kristaps Karvelis 2022-09-01
Laura Kazāka 2017-01-01
Evelīna Ķēniņa 2023-09-01
Marta Karlīna Kočāne 2023-09-01
Zane Krastiņa 2023-09-01
Aleksis Krasts 2017-01-01 2017-12-11
Elizabete Kreile
Kamila Aleksa Krustiņa
Maksims Kudrjavcevs
Anna Kuldo 2017-01-01 2017-12-12
Patrīcija Lagzdiņa 2017-01-01
Ralfs Lapinskis 2017-01-01 2017-12-12
Artūrs Lasis 2017-01-01
Ričards Lastiņš 2017-01-01
Amanda Laučjuna 2017-01-01 2017-12-11
Evelīna Tīna Lazdiņa
Jūlija Paula Lazdiņa 2017-01-01
Dana Leibome 2019-09-01
Evelīna Lismane 2022-09-01
Indra Mackeviča
Ivars Mackevičs 2017-01-01
Anete Makarova 2017-01-01
Mariana Maļinovska
Gabriela Līva Mamedova
Elīza Maurmane 2022-09-01
Melānija Mazule
Edgars Meiers 2017-01-01 2017-12-12
Jānis Meiers 2017-01-01 2017-12-12
Ieva Meijere
Sabīne Mendrika 2017-01-01 2017-12-12
Līva Mikitova 2022-09-01
Karlīna Millere 2023-09-01
Dāvis Ormanis 2017-12-12
Sandis Ozoliņš 2017-01-01
Artūrs Pastors 2017-01-01
Keita Elīza Paukšēna
Tīna Kristīna Paukšēna 2022-09-01
Klāvs Eduards Paukšēns
Daniils Pliskovskis
Loreta Plociņa 2017-01-01
Laura Pudāne 2017-12-12
Rolands Putniņš 2019-11-16
Ādams Rasims 2020-01-23
Emīls Matiass Reinfelds 2022-07-08
Matti Rudlof
Anna Marija Rutkovska
Roberts Šers 2019-09-17
Luīze Simsone
Katrīna Skujiņa 2017-01-01
Marisa Skujiņa
Samanta Sloka
Monvids Stahovskis 2017-01-01
Ance Stukāne 2023-09-01
Kārlis Stukāns 2017-01-01
Jonatans Suraks
Diāna Salvija Surikova 2017-01-01
Ernests Ulass 2022-09-01
Amanda Umule 2017-01-01
Gustavs Valdmanis
Ingus Vanags
Daniela Varlamova
Līva Vasioleka
Elvis Veinbergs 2020-09-01
Anna Marija Vinjukova 2022-09-01
Evelīna Vinjukova 2022-09-01
Zigmārs Kalvis Vinovskis 2019-09-01
Melānija Viša
Hannelora Voiciša 2020-05-21
Reinhards Voicišs 2017-01-01
Roberts Volonts 2017-01-01
Laura Zalāne
Marta Zalāne 2022-09-01
Oto Teodors Zariņš
Estere Zazerska
Estere Zazerska
Džonatans Ziņģītis 2017-01-01 2017-12-12

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15. - 16. Jūnijs Galvenais tiesnesis
Rīgas Kausi 2019 04. - 04. Jūnijs Galvenais tiesnesis
Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27. - 28. Jūlijs Galvenais tiesnesis
Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai 10. - 10. Jūlijs Galvenais tiesnesis Palīgpersonāls
Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14. - 15. Augusts Galvenais tiesnesis Palīgpersonāls
Latvijas čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20) 04. - 05. Augusts Galvenais tiesnesis
Latvijas 32. Universiāde 06. - 06. Maijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām 16. - 16. Maijs Galvenais tiesnesis
LVS/ Maxima Jaunatnes kauss (U16) 18. - 18. Maijs Galvenais tiesnesis
SELL spēles 20. - 21. Maijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 13. - 13. Jūnijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada atklātais čempionāts 19. - 19. Jūlijs Galvenais tiesnesis
Latvijas U16 čempionāts 30. Jūnijs - 01. Jūlijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai 21. - 21. Jūnijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai 28. - 28. Jūnijs Galvenais tiesnesis
LVS/ Sportland kauss 4.posms (U18, U20) 21. - 21. Maijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām 19. - 19. Septembris Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 un U16 vecuma grupām 19. - 19. Septembris Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U12 vecuma grupai 16. - 16. Janvāris Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai 23. - 23. Janvāris Galvenais tiesnesis
Latvijas XXXIII Universiāde vieglatlētikā 12. - 12. Maijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 03. - 03. Jūnijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai 05. - 05. Jūnijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām 07. - 07. Jūnijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai 14. - 14. Jūnijs Galvenais tiesnesis
Latvijas U18 un U20 čempionāts 16. - 17. Jūnijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem 07. - 07. Jūlijs Galvenais tiesnesis
Baltijas U16 komandu čempionāts 11. - 11. Jūlijs Galvenais tiesnesis
Ogres novada atklātais čempionāts un MySport / Hoka balvu izcīņa 07. - 07. Janvāris Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 grupai un Olijara balvu izcīņa 12. - 12. Janvāris Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 grupām un MySport / Hoka balvu izcīņa 21. - 21. Janvāris Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 grupai un Olijara balvu izcīņa 04. - 04. Februāris Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 ( tāllēkšana) grupām 25. - 25. Februāris Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U12 grupai 03. - 03. Marts Galvenais tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 grupām 02. - 02. Jūnijs Galvenais tiesnesis