Anna Marija Rutkovska

Tiesāšanas līmenis:
C
Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
17.11.2005.
Valsts:
Latvija
Licence:
Nav licences
Licence 2023. gadam:
Nav licences
I run clean:
Nav sertifikāta
Klasifikācija:
II klase

Treneri

Treneris No Līdz
Zigurds Kincis
Uldis Doniņš 01.09.2021.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Ogres novada sporta centrs Sportists 27.12.2018.

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
60m 9.31 II j. klase 27.04.2019. Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā
100m 14.68 531 III klase 24.07.2021. LVS/Sportland kauss 3.posms
200m 31.11 527 III klase 22.11.2019. Limbažu un Salacgrīvas NSS sacensības U-16, U-14
800m 2:41.88 534 III klase 29.06.2019. Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās
1000m 3:58.00 364 II j. klase 14.02.2019. Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai
1500m 5:51.79 474 I j. klase 29.06.2019. Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās
Tāllēkšana 4.09 591 II j. klase 16.05.2019. Salaspils pavasaris vieglatlētikā
Lodes grūšana 7.09 II j. klase 05.01.2019. STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16
Šķēpa mešana 30.32 23.09.2020. Skolēnu sporta spēļu vieglatlētikas sacensības
Bumbiņas mešana 29.90 27.04.2019. Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā
Jaunsardzes četrcīņa U16 S 1702 27.04.2019. Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā
4x150m 1:39.17 14.02.2019. Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
9.31 27.04.2019. Stadionā Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā 1

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
Latvijas 32. Universiāde 06. - 06. Maijs Sacensību sekretārs Tāllēkšana (Senior, S): Sekretārs
Tāllēkšana (Senior, V): Sekretārs
Lodes grūšana (Senior, S): Laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (Senior, V): Laukuma veidu tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām 16. - 16. Maijs Laukuma veidu tiesnesis Augstlēkšana (U12, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (U12, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
LVS/ Maxima Jaunatnes kauss (U16) 18. - 18. Maijs Laukuma veidu tiesnesis
SELL spēles 20. - 21. Maijs Pulcēšanās vietas tiesnesis
LVS/ Sportland kauss 4.posms (U18, U20) 21. - 21. Maijs Laukuma veidu tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai 21. - 21. Jūnijs Laukuma veidu tiesnesis
Latvijas U14 čempionāts 05. - 05. Jūlijs Laukuma veidu tiesnesis Augstlēkšana (U14, S): Palīgpersonāls
Augstlēkšana (U14, V): Palīgpersonāls
Kārtslēkšana (U14, S): Palīgpersonāls
Kārtslēkšana (U14, V): Palīgpersonāls
Latvijas U16 čempionāts 30. Jūnijs - 01. Jūlijs Laukuma veidu tiesnesis
Ogres novada atklātais čempionāts 19. - 19. Jūlijs Laukuma veidu tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām 19. - 19. Septembris Vecākais laukuma veidu tiesnesis Augstlēkšana (U12, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (U12, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 un U16 vecuma grupām 19. - 19. Septembris Vecākais laukuma veidu tiesnesis Augstlēkšana (U14, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (U14, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U14, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U14, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (U16, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (U16, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U16, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U16, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis