Miks Oskerko

Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
17.06.1998.
Valsts:
Latvija
Licence:
1889
I run clean:
Ir sertifikāts
Klasifikācija:
Meistarkandidāts
Augums:
182
Svars:
80

Treneri

Treneris No Līdz
Mārcis Štrobinders 01.01.2017.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Talsu novada Sporta skola Sportists 01.01.2017.
M.Štrobindera šķēpmetēju klubs Sportists 01.01.2017.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Keita Arāja 2018-09-01
Annija Augšpule 2017-09-01
Kevins Aveniņš 2021-09-01
Roberta Bāre 2017-12-12
Madara Barone
Raivo Bergmanis 2019-11-04
Edgars Beržinskis 2019-01-01
Āris Bērzkalns
Marts Emīls Bērzkalns 2021-09-01
Marta Biezā 2020-09-22
Grēta Bodniece 2021-09-01
Anne Anija Brāle 2021-09-01
Emīlija Brauere 2020-09-22
Edgars Brežinskis 2017-12-12
Kristers Bucenieks
Emīlija Burke - Burkevica 2017-12-12
Amanda Čuhnova 2017-09-01
Emīls Dārziņš 2021-06-28
Eduards Dimitrijevs 2020-09-22
Normunds Dinsbergs 2017-09-01
Viks Viljams Donis 2017-09-01
Adriana Feldmane 2017-09-01
Klāvs Gēgermanis 2017-09-01
Dāvis Gitendorfs 2021-09-01
Annija Grīva 2017-09-01
Emīlija Gulbe 2019-01-01
Aleksandrs Gumeņuks 2017-09-01
Emīlija Anna Hodjačiha 2019-10-01
Marta Kaceviča 2017-09-01
Aksels Kēnigsvalds 2020-01-01
Karmena Kiršentāle 2019-09-02
Sanija Krauze 2017-09-01
Elza Kugelāne 2017-09-01
Marta Leinberge-Lemberga
Marta Lemberga - Leinberga 2017-09-01
Martins Liberts 2017-09-01
Valters Liepiņš 2017-09-01
Lelde Lukševica 2017-09-01
Anhela Lūse 2018-09-01
Evija Mitenberga 2019-01-01
Laura Santīna Murauska 2017-09-01
Emīlija Oša 2017-09-01
Kristers Olivers Pētersons 2017-09-01
Roberts Pičukans 2019-12-02
Evelīna Malvīne Pirvite 2017-09-01
Līga Pociusa 2020-09-22
Keita Prūse 2020-09-22
Patriks Prūsis 2017-09-01
Elza Šēnberga 2017-09-01
Estere Stepiņa 2017-09-01
Katrīna Sudakova
Kristaps Šulcs 2017-09-01
Leons Sutra 2017-09-01
Justīne Tabūne 2018-09-01
Renāte Tīfentāle
Elza Tupiņa 2017-09-01
Anna Vadone 2020-09-22
Līna Vadone 2017-09-01
Elīna Vēvere 2019-01-02
Krista Vicinska 2020-09-22
Anete Zariņa 2020-09-22
Šarlote Zaula 2017-09-01
Daniels Zihmanis 2017-09-01
Paula Zorģe 2017-09-01

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
Septiņcīņa 3505 24.01.2015. Latvījas čempionāts daudzcīņās Jauniešiem un Jaunietēm RSM
60m 7.53 689 25.11.2017. Kuldīgas novada čempionāts
1000m 3:40.16 44 III j. klase 24.01.2015. Latvījas čempionāts daudzcīņās Jauniešiem un Jaunietēm RSM
60m barjerskrējiens 9.59 24.01.2015. Latvījas čempionāts daudzcīņās Jauniešiem un Jaunietēm RSM
Tāllēkšana 6.38 790 II klase 25.11.2017. Kuldīgas novada čempionāts
Augstlēkšana 1.80 741 II klase 14.11.2015. Kuldīgas novada čempionāts,
Kārtslēkšana 2.90 440 I j. klase 21.12.2014. Ventspils Ziemassvetku kauss
Lodes grūšana 11.41 I j. klase 20.02.2016. Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga
Šķēpa mešana 71.63 982 Meistarkandidāts 09.07.2019. Talsu novada domes balvu izcīņa šķēpa mešanā

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības
3505 24.01.2015. Telpās Latvījas čempionāts daudzcīņās Jauniešiem un Jaunietēm RSM
3505 628 24.01.2015. Telpās Latvījas čempionāts daudzcīņās Jauniešiem un Jaunietēm RSM