Viktors Lācis

Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
1977 (Pieaugušie)
Valsts:
🇱🇻 Latvija
Licence:
Nav licences
I run clean:
Ir sertifikāts
Klasifikācija:
Meistars
Augums:
191cm
Svars:
95.0 kg

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Lāča sporta skola Treneris

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Jeļena Ābele 2017-01-01 2017-12-31
Ernests Ābols 2022-09-01
Alise Akmane 2023-09-01
Janita Antipina 2022-09-01
Reinis Auce 2023-09-01
Daniels Bambals 2017-01-01
Oskars Bambals
Elza Zeta Baumane 2018-01-01
Alise Behmane 2019-12-08
Odrija Beitāne 2023-12-29
Letīcija Belova 2024-01-01
Luīze Beņislavska 2019-04-01
Beāte Berga 2024-01-01
Emīls Bērziņš 2023-09-01
Izabella Bogdanova 2017-01-01
Emīlija Brauna 2023-09-01
Rihards Bremze
Olīvija Broka 2022-09-01
Sindija Bukša 2021-08-25
Nikola Buļa 2021-09-01
Sara Buliņa 2023-12-29
Daira Deičmane 2017-01-01
Eleonora Dombrovska 2021-09-01
Loreta Drulle 2018-01-01
Laura Dūma 2020-07-01
Jolanta Fogele
Roberts Fulss 2017-01-01
Aleksis Gailītis 2022-09-01
Anna Elīze Glāzīte 2021-09-01
Elīza Grāva 2023-09-01
Oskars Grava 2021-01-01
Greta Grīnberga 2019-02-01
Kate Grīnfelde 2023-12-29
Odrija Gulbe 2022-09-01
Marta Helmane 2024-01-01
Ričards Hovalko 2018-01-01
Tīna Iesalniece 2024-01-01
Emīlija Indriksone 2024-01-01
Viesturs Ivbulis 2017-01-01
Sofija Jauntirāne 2021-09-01
Keita Jēkabsone 2023-09-01
Emīlija Jemeļjanova 2024-01-01
Hugo Jermaks 2022-01-01
Teo Jermaks 2022-09-01
Emīls Kristofers Jonāss 2018-01-01
Anna Marija Kalna 2017-01-01
Kristers Kalniņš 2015-01-01
Karlīna Kalnozola 2019-02-01
Māra Aleksandra Karina
Kārlis Kariņš 2017-01-01
Ivars Katkevičs 2019-01-01
Gustavs Kehris 2017-01-01
Elizabete Kociņa 2022-09-01
Dārta Neringa Krastkalne 2024-01-01
Rēzija Kriķe 2022-09-01
Kristers Kriķis 2022-09-01
Kristofers Krivišs 2022-01-01
Marta Kronberga 2016-09-01 2021-06-25
Anna Krūmiņa 2021-09-01
Džūlija Krūmiņa 2017-01-01
Jānis Krūmiņš 2022-09-01
Otto Krūmiņš
Adriana Krūzmane 2022-09-01
Anna Kuļikovska 2024-01-01
Katrīna Greisija Lāce 2017-12-05
Roberts Lācis 2024-01-01
Sofija Landzmane 2023-12-29
Austra Lankovska 2024-01-01
Alberts Lauva 2024-01-01
Katrīna Lavrentjeva 2017-09-01
Estere Lavrinoviča 2024-01-01
Elīza Lemberga 2020-07-27 2022-08-31
Ernests Lešinskis 2022-09-01
Franciska Liniņa 2022-06-06
Elizabete Logina 2024-01-01
Artis Lokmanis 2022-09-01
Gabriela Lūse
Ralfs Maļkevičs 2020-07-27 2020-10-01
Amanda Mankus
Ernests Markovskis 2022-09-01
Mia Melbārde 2018-01-10
Alise Krista Melnbārde 2017-01-01 2019-11-24
Kitija Paula Melnbārde 2017-01-01 2019-11-24
Sofija Meļņikova 2024-01-01
Maija Meniķe 2021-09-01
Elēna Miezava 2017-09-01 2021-11-01
Egija Mihailova 2023-09-01
Maija Mihelsone 2019-02-01
Enija Miļkeviča 2024-01-01
Luīza Navicka 2024-01-01
Odrija Nemme 2024-01-01
Odrija Norda 2022-09-01
Laura Osipenko 2022-09-01
Viktorija Osipenko 2018-09-01
Alise Ozola 2018-01-01
Annija Ozola 2023-12-29
Patrīcija Ozoliņa 2020-07-27
Kristofers Ozols 2023-12-29
Miķelis Augusts Ozols 2023-12-29
Agate Patmalniece 2024-01-01
Šarlote Patmalniece 2023-12-29
Arnolds Patmalnieks 2024-01-01
Dita Pazāne 2022-09-01 2023-09-30
Aleks Pelcmanis 2022-09-01
Berhards Leo Pelēcis 2024-01-01
Mikus Pētersons 2018-09-01
Monta Pinkule 2018-01-01
Pauls Pinkulis
Estere Pole 2022-04-01 2022-09-01
Evelīna Rancāne 2018-01-01
Anna Rībena 2024-01-01
Andris Rībens 2022-01-01
Dairis Rinčs 2016-09-01
Ralfs Roga 2022-09-01
Andrejs Romaņivs 2017-01-01
Kārlis Romanovs 2017-09-01
Rovens Rozenbergs 2021-09-01
Kevins Rudzinskis 2022-09-01
Luīze Ruskule 2017-01-01
Līva Saleniece 2020-07-27
Mārtiņš Salenieks 2024-01-01
Sabīne Salmane 2019-02-04
Paula Luīze Sangoviča 2024-01-01
Emīls Gustavs Sangovičs 2023-09-01
Patrīcija Sarmule 2017-01-01
Maija Saulespurēna 2024-01-01
Alise Sedliņa 2024-01-01
Ģirts Šenkevics 2022-09-01
Sonora Sergejeva 2019-09-02
Simona Seržāne 2022-01-01
Anna Ševčenko 2020-01-20
Emīlija Siliņa 2017-01-01
Evelīna Krista Sitnika 2022-09-01
Maksims Sitovs 2017-01-01 2017-12-12
Laura Skudrule 2021-09-01
Edvards Šneps 2017-01-01
Estere Sproģe 2023-12-29
Marks Šteinerts 2021-09-01
Renārs Stepiņš 2017-01-01
Elizabete Stepīte 2024-01-01
Agata Strausa 2017-01-01
Luīze Sturme
Enia Tīna Šusta 2017-09-01
Rojs Suveizda 2020-07-27
Agita Švetere 2017-01-01
Kate Svikle 2024-01-01
Vladyslava Taranovska 2022-01-01
Žanete Tensone 2024-01-01
Žanete Tomsone 2024-01-01
Renāte Tropa 2021-09-01
Rūdolfs Upe 2023-05-30
Valērijs Valinščikovs 2022-09-01
Letīcija Kristija Vecvagare 2024-01-01
Felicita Veļika 2020-02-02
Luīze Velmere 2017-09-01
Ralfs Velmers 2020-02-02
Līga Velvere 2016-01-01 2019-11-07
Roberts Vidžus 2016-09-02
Edgars Vilks 2019-11-11
Nathan Vladson 2023-09-01
Viviena Vita Volbeta 2020-07-27
Kitija Zaula 2020-09-01 2024-02-26
Ralfs Zazerskis 2021-01-01
Roberts Zeiburliņš 2022-09-01 2023-08-31
Toms Henrijs Zeltiņš 2017-09-01
Amanda Ziediņa 2022-09-01 2023-08-31
Ernests Zinkevičs 2022-09-01
Marta Zunte 2019-09-01
Ance Zvīgule 2024-01-01

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
400m 47.87 989 Meistarkandidāts 02.07.1999. Valsts prezidenta balvas izcīņa(labākie rezultāti)
800m 1:46.71 1122 Meistars 20.05.1998. Latvijas čempionāts(labākie rezultāti)
1500m 3:58.38 874 I klase 06.06.1998. Eiropas kausu izcīņa I līgā
4x400m 3:07.08 1084 Meistars 07.06.1997. Eiropas kausu izcīņa I līgā

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
47.87 🥈 989 02.07.1999. Stadionā Valsts prezidenta balvas izcīņa(labākie rezultāti) 1