Artūrs Priževoits

Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
29.03.1987.
Valsts:
Latvija
Licence:
Nav licences
Licence 2023. gadam:
Nav licences
I run clean:
Nav sertifikāta
Klasifikācija:
I klase
Augums:
1.92m
Svars:
100kg

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Murjāņu sporta ģimnāzija Sportists 01.01.2017. 01.01.2018.
Ogres novada sporta centrs Treneris 01.01.2017.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Karims Ali 2017-01-01
Miks Babris 2017-01-01
Gustavs Baļčūns 2020-10-01
Aiga Bernāne 2018-01-01
Roberts Bleidelis
Kristaps Aleksandrs Cauna 2019-01-12
Jānis Hugo Doniņš 2021-09-01
Denija Driksna
Pēteris Ēķis 2017-01-01
Edijs Elksnis 2017-01-01 2016-09-06
Edgars Eriņš 2017-09-01
Sofija Gaile
Eva Igenberga
Krista Igenberga 2017-01-01
Eduards Nils Jaunbērziņš 2017-01-01 2017-04-06
Madara Kaire 2017-01-01
Laila Kalvāne 2017-01-01 2017-12-20
Kārlis Jēkabs Karlsbergs
Elīza Marija Kraule 2019-12-13
Diāna Alise Latkovska 2017-01-01
Vendija Latkovska 2019-09-09
Elīna Lūkina 2017-01-01 2017-10-01
Nils Meijers
Luīze Minkoviča 2017-01-01 2016-09-01
Luīze Opolā 2017-01-01
Miks Jānis Opolais
Austra Ozola 2017-01-01
Nikola Ozola 2017-01-01
Lāsma Padedze 2017-01-01
Adelīna Parma 2017-01-01 2017-08-01
Eduards Parms 2017-09-01
Tatjana Paškoviča 2017-01-01
Tīna Pauriņa 2020-01-16
Laura Pudāne
Mārtiņš Pumpuriņš 2017-01-01
Emīls Pureniņš 2017-01-01 2017-08-31
Karolīna Reinsone
Adriana Reitmane 2018-09-01
Sandija Reitmane 2022-03-21
Linda Rekmane 2017-01-01
Rendijs Rubenis 2017-01-01
Artūrs Rūtiņš 2017-01-01
Andrejs Safonovs 2017-01-01
Ivans Safonovs 2017-01-01
Luīze Sergējeva
Bruno Šers
Patriks Šers
Marta Sīviņa 2017-01-01
Kristīne Skuja 2017-01-01
Nikoleta Šleiva 2017-01-01
Lizete Spila 2018-06-06
Bruno Spūlis 2017-01-01
Nikolajs Vasiļjevs 2017-01-01 2017-06-04
Alise Vaskāne
Signe Vilhovika 2017-01-01 2017-01-31
Aleksis Aleksandrs Vilnītis 2019-12-13 2020-12-31
Kristers Zemmers
Elvis Zvaigzne 2017-01-01

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
100m 11.5 * 681 II klase 24.07.2004. LR skolēnu spēles daudzcīņās(24.-25.07.)
400m 55.7 * 547 III klase 24.07.2004. LR skolēnu spēles daudzcīņās(24.-25.07.)
1500m 5:30.6 * 120 III j. klase 22.05.2004. Baltijas kauss daudzcīņās
110m barjeras 15.7 * II klase 24.07.2004. LR skolēnu spēles daudzcīņās(24.-25.07.)
Lodes grūšana 13.28 II klase 25.05.2016. Sportland kausa III posms
Diska mešana 41.45 721 II klase 03.06.2016. Rīgas čempionāts
Šķēpa mešana 63.41 866 I klase 12.05.2012. Latvijas xxii Universiāde

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
11.5 * 681 24.07.2004. Stadionā LR skolēnu spēles daudzcīņās(24.-25.07.) 0
12.18 * 572 22.05.2004. Stadionā Baltijas kauss daudzcīņās 1

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
LVS/ Maxima Jaunatnes kauss (U16) 18. - 18. Maijs Vecākais laukuma veidu tiesnesis Kārtslēkšana (U16, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Kārtslēkšana (U16, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis