Norises datums: 09/04/2016 - 09/04/2016 Norises vieta: Rēzekne Kategorija: Cita

Rezultāti

Rezeknes pusmaratons.xls

Ziņas

Neimande un Serjogins triumfē Bigbank Skrien Latvija sestajā sezonā

Sestajā Bigbank Skrien Latvija sezonā uzvaras laurus plūca cēsiniece Lelde Neimande (4950 punkti) un Dmitrijs Serjogins (4967 punkti) no Mārupes. Septiņu posmu seriālā abi garo distanču skrējēji izlaida tikai vienu skrējienu un izcīnīja vairāk uzvaru nekā tuvākie konkurenti. Abus jaunos Bigbank Skrien Latvija čempionus, kā arī pārējos laureātus sacensību rīkotāji apbalvos sestdien, 29.oktobrī plkst.12 uz prāmja Tallink vēl nebijušā ceremonijā.

22/10/2016

Renārs Roze izvirzās vadībā Bigbank Skrien Latvija kopvērtējumā

Lielisks sezonas sākums padevies garo distanču skrējējam Renāram Rozem - otrā vieta Rēzeknes pusmaratonā un ceturtā Biķernieku leģendārajā trasē, ļāvusi izvirzīties seriāla Bigbank Skrien Latvija sezonas kopvērtējuma līderpozīcijā. Sieviešu konkurencē neapšaubāma līdere ir alūksniete Ilona Marhele, kura gatavojoties Rio olimpiskajam maratonam, uzvarēja abos pirmajos Bigbank Skrien Latvija posmos.

12/05/2016

Galvenie favorīti Biķernieku pusmaratonā

Biķernieku pusmaratonā, 30.aprīlī startē astoņu valstu skrējēji. Starp vairāk nekā trim tūkstošiem skrējēju dalībnieku sarakstos redzami kaimiņvalstu Lietuvas, Igaunijas un Krievijas skrējēji, kā arī tālāku zemju - Vācijas, Francijas un pat Lielbritānijas pārstāvji.

30/04/2016

Rēzeknes pusmaratons skaitļu šķersgriezumā

Jaunais trases rekords nav vienīgais, ar ko pēc Rēzeknes pusmaratona var lepoties tā rīkotāji. Piecās distancēs finišu sasniedza 2863 dalībnieki, pārspējot līdzšinējo “Bigbank Skrien Latvija” lielāko pasākumu - pērno Sportlat Valmieras maratonu, kurā finišēja 2704 skriešanas cienītāji.

29/04/2016

Pirmajā Latvijas čempionātā komandām šosejas skrējienos triumfē “SPORTLAND/NIKE” komanda

“Bigbank Skrien Latvija” pirmajā posmā Rēzeknē vienlaikus notika arī Latvijas čempionāts komandām šosejas skrējienos. Ar 3901 punktiem šajā posmā uzvaru izcīnīja “SPORTLAND/NIKE” komanda.