Pasaules čempionāts vieglatlētikā veterāniem (4)

Norises datums: 29/06/2022 - 10/07/2022 Norises vieta: Tampere, Somija

Ziņas

Foto

Video

Komentāri (4)

Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 28/06/2022 23:30, pirms 3 dienām
Šodien tika atklāts Pasaules čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem Tamperē, kurš turpināsies līdz 10. jūlijam.
Veiksmi mūsu 46 Latviju pārstāvošajiem sportistiem, kuri startēs 24 dažādās vieglatlētikas disciplīnās uz starta kopā izejot vismaz 103 reizes (pusfinālus un finālus neskaitot)! Visbiežāk to darīs Valdis Ņilovs - 6 disciplīnas, Valdis Cela, Jānis Mankovskis - 4 disciplīnas (tai skaitā daudzcīņa) un Gunārs Rubenis - 4 disciplīnas.
Rīt, 29.06.2022 mūsu sportisti startu sāk 5 disciplīnās 100m, 5000m soļošana, 800m, Lodes grūšana un vīrieši daudzcīņā.
Ceram uz pirmajām godalgām!
Lai izdodas!!!
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 30/06/2022 22:58, pirms 1 dienas
Aizvadīta ļoti veiksmīga Latvijai 2. diena
World Masters Athletics championship Tampere 2022

Helēna Ringa - pasaules čempione vecmeistariem Lodes grūšanā S75 grupā - 9,81m !!! Sveicam !!!
Normunds Ivzāns - pasaules čempions vecmeistariem 5000mRW V50 grupā - 25.12,74 !!! Sveicam !!!
Valdis Cela - pasaules čempions vecmeistariem Desmitcīņā V70 grupā - 7133 punkti !!! Sveicam !!!
Jānis Mankovskis - 2.vieta vecmeistariem Desmitcīņā V80 grupā - 5440 punkti !!! Sveicam !!!
Ināra Rozēna - 2.vieta vecmeistariem Lodes grūšanā S65 grupā - 10,09m !!! Sveicam !!!
Leontīne Vītola - 3.vieta vecmeistariem 100m skrējienā S80 grupā - 21,70 !!! Sveicam !!!

Maija Jakabsone - 4. vieta Lodes grūšanā S75 grupā - 9,24m
Zinaīda Rācenāja - 4. vieta 6km kross S75 grupā - 33,26
Boriss Dormidonovs - 6.vieta Lodes grūšanā V50 grupā - 13,93m
Ivars Lapiņš - 7.vieta 5000mRW V45 grupā - 27.51,41
Agra Brūne - 8.vieta Lodes grūšanā S70 grupā - 7,63m
Inta Liepa - 9. vieta 6km kross S75 grupā - 41,38
Ruta Kozlovska - 10. vieta 8km kross S65 grupā - 49,17
Valentīna Petrova - 10. vieta 6km kross S70 grupā - 32,53
Valdis Ņilovs - 10. vieta 8km kross V45 grupā - 25,43
Dzidra Širve - 11. vieta 6km kross S70 grupā - 37,11
Ņina Jurciņa - 12. vieta 6km kross S70 grupā - 40,20
Ginta Rassa - 12. vieta 8km kross S45 grupā - 35,02
Mareks Antons - 14. vieta 800m V40 grupā - 2.09,25
Ludmila Joce - 17. vieta 8km kross S45 grupā - 35,53

Sacensību rezultāti - www.emaci22.vercel.app/results
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 30/06/2022 23:05, pirms 1 dienas
Aizvadīta ļoti veiksmīga Latvijai 2. diena
World Masters Athletics championship Tampere 2022

Helēna Ringa - pasaules čempione vecmeistariem Lodes grūšanā S75 grupā - 9,81m !!! Sveicam !!!
Normunds Ivzāns - pasaules čempions vecmeistariem 5000mRW V50 grupā - 25.12,74 !!! Sveicam !!!
Valdis Cela - pasaules čempions vecmeistariem Desmitcīņā V70 grupā - 7133 punkti !!! Sveicam !!!
Jānis Mankovskis - 2.vieta vecmeistariem Desmitcīņā V80 grupā - 5440 punkti !!! Sveicam !!!
Ināra Rozēna - 2.vieta vecmeistariem Lodes grūšanā S65 grupā - 10,09m !!! Sveicam !!!
Leontīne Vītola - 3.vieta vecmeistariem 100m skrējienā S80 grupā - 21,70 !!! Sveicam !!!

Maija Jakabsone - 4. vieta Lodes grūšanā S75 grupā - 9,24m
Zinaīda Rācenāja - 4. vieta 6km kross S75 grupā - 33,26
Boriss Dormidonovs - 6.vieta Lodes grūšanā V50 grupā - 13,93m
Ivars Lapiņš - 7.vieta 5000mRW V45 grupā - 27.51,41
Agra Brūne - 8.vieta Lodes grūšanā S70 grupā - 7,63m
Inta Liepa - 9. vieta 6km kross S75 grupā - 41,38
Ruta Kozlovska - 10. vieta 8km kross S65 grupā - 49,17
Valentīna Petrova - 10. vieta 6km kross S70 grupā - 32,53
Valdis Ņilovs - 10. vieta 8km kross V45 grupā - 25,43
Dzidra Širve - 11. vieta 6km kross S70 grupā - 37,11
Ņina Jurciņa - 12. vieta 6km kross S70 grupā - 40,20
Ginta Rassa - 12. vieta 8km kross S45 grupā - 35,02
Mareks Antons - 14. vieta 800m V40 grupā - 2.09,25
Ludmila Joce - 17. vieta 8km kross S45 grupā - 35,53

Sacensību rezultāti - www.emaci22.vercel.app/results
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 01/07/2022 18:33, pirms 13 stundām
01.jūlija sacensību rezultāti
Komanda krosā (Ginta Rassa, Ilona Kojaloviča, Ludmila Joce) - 2.vieta vecmeistariem S45 grupā - 1.42,17 !!! Sveicam !!!
Pēteris Ārents - 2.vieta vecmeistariem 800m skrējienā V65 grupā - 2.23,56 !!! Sveicam !!!
Vladimirs Orehovs - 2.vieta vecmeistariem 5000m soļošanā V70 grupā - 30.57,89 !!! Sveicam !!!
Andrejs Vācietis - 3.vieta vecmeistariem 5000m soļošanā V85 grupā - 45.46,19 !!! Sveicam !!!
Helēna Ringa - 3.vieta vecmeistariem Smaguma mešanā S75 grupā - 11,80m !!! Sveicam !!!

Komanda krosā (Valentīna Petrova, Dzidra Širve, Ņina Jurciņa) - 4. vieta S70 grupā - 1.50,31
Ginta Rassa - 8. vieta 800m S45 grupā - 2.30,98
Ludmila Joce - 10. vieta 800m S55 grupā - 2.57,29
Dace Saulīte - 17. vieta Smaguma mešanā S60 grupā - 7,33m
Sacensību rezultāti - https://wmatampere2022.com/results/