Eiropas U18 čempionāts (0)

Norises datums: 05/07/2018 - 08/07/2018 Norises vieta: Ģēra (Ungārija)

Rezultāti

www.european-athletics.org
Nolikums Programma Starta saraksts Statistika

​​​​​​Latvijas U18 izlases sastāvs:

Sportists Disciplīna Treneris
Oļegs Kozjakovs Daudzcīņa V.Veļčinskis
Kristīne Blaževiča Septiņcīņa; 100m/b A.Austrups
Patrīcija Cīrule 800m; Zviedru stafete L.Strekalovskis
Artūrs Šarkovičs Tāllēkšana; Trīssoļlēkšana V.Beinarovičs
Zane Zemīte Augstlēkšana; Trīssoļlēkšana A.Noris
Luīze Opolā Septiņcīņa A.Priževoits
Gints Drigulis 400m/b D.Stumbre
Klāvs Ozoliņš Šķēpa mešana G.Markss
Artis Čakšs Šķēpa mešana A.Vaivads
Karims Ali Daudzcīņa A.Priževoits
Makars Korotkovs Vesera mešana I.Sokolovs
Elīza Marija Kraule 100m/b A.Austrups
Artūrs Pastors 400m Z.Kincis
Nikola Ozola Šķēpa mešana A.Priževoits
Veronika Lisovska Šķēpa mešana L.Krūkliņa
Eemīls Kristofers Jonass 100m; 200m V.Lācis
Nora Ķigure 100m; Zviedru stafete I.Zālīte
Katrīna Paula Skalberga 100m; 200m; Zviedru stafete M.Lūse
Kitija Paula Melnbārde Tāllēkšana V.Lācis
Stepans Kolontajs 100m M.Ārente
Dmitrijs Ļašenko 400m/b V.Goļinskis
Luīze Dārta Sietiņa 200m; Zviedru stafete J.Petrovičs/A.Kronbergs
Oskars Grava 200m A.Saņņikovs
Olga Ignatjeva Trīssoļlēkšana D.Hadakovs

Kvalifikācijas normatīvi:

Dalībnieku skaits Vīrieši Disciplīnas Sievietes
40 11.10 100m 12.35
40 22.55 200m 25.25
40 49.75 400m 57.50
40 1:56.00 800m 2:15.00
27 4:02.00 1500m 4:43.00
15 8:35.00 3000m 9:50.00
30 6:10.00 2000m kav. 7:20.00
40 14.60 (0.914m) 110mb/ 100mb 14.40 (0.762m)
40 56.20 (0.838m) 400mb 63.50 (0.762m)
25 48:30.00 10 000m soļošana  
25   5000 m soļošana 26:00.00
16 Bez normatīva Zviedru stafete Bez normatīva
30 2.00 Augstlēkšana 1.73
30 4.55 Kārtslēkšana 3.60
30 6.90 Tāllēkšana 5.80
30 14.20 Trīssoļlēkšana 12.00
30 17.00 (5kg) Lodes grūšana 14.00 (3kg)
30 53.00 (1.5kg) Diska mešana 40.00 (1kg)
30 61.50 (5kg) Vesera mešana 55.00 (3kg)
30 62.00 (700gr) Šķēpa mešana 45.00 (500gr)
24 6100 Daudzcīņa 5000

Kvalificēšanās noteikumi

• Katrā disciplīnā var pieteikt 3 dalībniekus, no kuriem 2 var piedalīties;
• Normatīvi izpildāmi no 2017.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 25.jūnijam.
Papildus noteikumi
• Obligāts starts Latvijas U18 čempionātā savā vai radniecīgā disciplīnā;
• Ja normatīvu izpilda vairāk nekā 2 sportisti, tad atlase ir Latvijas U18 čempionāts;
• Visi normatīvi izpildāmi sacensībās, kuras atbilst IAAF noteikumiem;
• Sportistam ir jābūt licencētam LVS;
• Sportistam ir spēkā esošas līgumsaistības ar LVS;
• Izpildītais kvalifikācijas normatīvs negarantē dalību Eiropas U18 čempionātā;
• Par dalību sacensībās lemj Jaunatnes komisija un LVS valde.

Kvalificējušies atlēti

# Vārds, uzvārds Disciplīna Normatīvs Rezultāts (2017) Datums Rezultāts (2018) Datums Treneris
1 Artūrs Šarkovičs Tāllēkšana 6.90 7.19 08.07.2017 7.17 23.02.2018 V.Beinarovičs
Trīssoļlēkšana 14.20 14.50 05.08.2017    
2 Oļegs Kozjakovs Augstlēkšana 2.00     2.01 27.01.2018 V.Veļčinskis
Lodes grūšana 17.00 18.06 12.07.2017 17.66 23.02.2018
Daudzcīņa 6100     7594 19.05.2018
110m/b 14.60     14.59 18.05.2018
Tāllēkšana 6.90     7.18 27.01.2018
3 Kristiāns Skuruls Šķēpa mešana 62.00 62.32 03.06.2017     I.Skurule
4 Izabella Bogdanova 100m 12.35 12.15 22.05.2017     V.Lācis
5 Patrīcija Cīrule 400m 57.50 56.87 08.07.2017 57.39 17.05.2018 L.Strekalovskis
800m 2:15.00 2:10.10 10.06.2017 2:11.47 25.05.2018
1500m 4:43.00 4:35.70 05.08.2017 4:37.94 17.02.2018
6 Kristīne Blažēviča 100mb 14.40 13.80 08.07.2017 14.00 18.05.2018 A.Austrups
Daudzcīņa 5000     5415 19.05.2018
Tāllēkšana 5.80 6.28 10.02.2017 5.94 02.02.2018
7 Elīza Marija Kraule 100mb 14.40 13.86 12.07.2017 14.67 18.05.2018 A.Austrups
Tāllēkšana 5.80 5.96 20.05.2017    
Daudzcīņa 5000 5204 20.05.2017    
Augstlēkšana 1.73 1.79 12.07.2017    
8 Grieta Griezīte 400mb 63.50 62.84 08.07.2017     D.Stumbre
9 Kitija Paula Melnbārde Tāllēkšana 5.80 6.28 16.07.2017 5.82 03.03.2018 V.Lācis
10 Luīze Opolā Trīssoļlēkšana 12.00 12.57 01.07.2017 12.35 03.03.2018 A.Priževoits
Daudzcīņa 5000     5130 19.05.2018
11 Zane Zemīte Trīssoļlēkšana 12.00     12.32 02.02.2018 A.Noris
Augstlēkšana 1.73     1.79 15.05.2018
12 Marija Svistuna Šķēpa mešana 45.00 52.42 22.07.2017 45.47 02.06.2018 M.Alaine
13 Nikola Ozola Šķēpa mešana 45.00 51.22 03.06.2017 48.12 04.05.2018 A.Priževoits
14 Sabīne Marksa Šķēpa mešana 45.00 49.01 13.09.2017     G.Markss
15 Gints Drigulis 400mb 56.20     54.32 07.06.2018 D.Stumbre
16 Patrīcija Sarmule 400m 57.50     57.05 17.02.2018 V.Lācis
800m 2:15.00     2:12.34 07.06.2018
17 Ilarija Ločmele 1500m 4:43.00     4:38.02 17.02.2018 G.Bitītis
18 Makars Korotkovs Vesera mešana 61.50m     66.12m 09.05.2018 I.Sokolovs
19 Artis Čakšs Šķēpa mešana 62.00m     66.00m 01.05.2018 A.Vaivads
20 Dāvis Krauklis Šķēpa mešana 62.00m     69.23m 16.03.2018 G.Markss
21 Artūrs Pastors 200m 22.55     21.98 17.05.2018 Z.Kincis
400m 49.75     49.50 11.05.2018
22 Karims Ali      Daudzcīņa 6100     6597 19.05.2018 A.Priževoits
23 Emīls Kristofers Jonāss 100m 11.10     10.98 07.06.2018 V.Lācis
200m 22.55     22.52 27.05.2018
24

Paula Katrīnan Skalberga

200m 25.25     25.04 18.05.2018 M.Lūse
100m 12.35     12.21 15.06.2018
25 Luīze Dārta Sietiņa 100m/b 14.40     14.04 18.05.2018

J.Petrovičs/

A.Kronbergs

26 Dmitrijs Ļašenko 400m/b 56.20     55.28 07.06.2018 V.Goļinskis
27 Artūrs Vecbaštiks 400m/b 56.20     55.91 07.05.2018 A.Vērdiņš
28 Ieva Annija Stepiņa Šķēpa mešana 45.00     45.07 18.05.2018 M.Indulis
29 Klāvs Ozoliņš Šķēpa mešana 62.00     67.65 17.06.2018 G.Markss
30 Nora Ķigure 100m 12.35     12.16 15.06.2018 G.Zālīte
200m 25.25     25.18 16.06.2018
31 Veronika Lisovska Šķēpa mešana 45.00     47.43 17.06.2018 L.Krūkliņa
32 Oskars Grava 200m 22.55     22.51 21.06.2018 A.Saņņikovs
33 Olga Ignatjeva trīsoļlēkšana 12.00     12.25 27.05.2018 D.Hadakovs