Eiropas U18 čempionāts (0)

Norises datums: 05/07/2018 - 08/07/2018 Norises vieta: Ģēra (Ungārija)
Nolikums

Kvalifikācijas normatīvi

Dalībnieku skaits Vīrieši Disciplīnas Sievietes
40 11.10 100m 12.35
40 22.55 200m 25.25
40 49.75 400m 57.50
40 1:56.00 800m 2:15.00
27 4:02.00 1500m 4:43.00
15 8:35.00 3000m 9:50.00
30 6:10.00 2000m kav. 7:20.00
40 14.60 (0.914m) 110mb/ 100mb 14.40 (0.762m)
40 56.20 (0.838m) 400mb 63.50 (0.762m)
25 48:30.00 10 000m soļošana  
25   5000 m soļošana 26:00.00
16 Bez normatīva Zviedru stafete Bez normatīva
30 2.00 Augstlēkšana 1.73
30 4.55 Kārtslēkšana 3.60
30 6.90 Tāllēkšana 5.80
30 14.20 Trīssoļlēkšana 12.00
30 17.00 (5kg) Lodes grūšana 14.00 (3kg)
30 53.00 (1.5kg) Diska mešana 40.00 (1kg)
30 61.50 (5kg) Vesera mešana 55.00 (3kg)
30 62.00 (700gr) Šķēpa mešana 45.00 (500gr)
24 6100 Daudzcīņa 5000

Kvalificēšanās noteikumi

• Katrā disciplīnā var pieteikt 3 dalībniekus, no kuriem 2 var piedalīties;
• Normatīvi izpildāmi no 2017.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 25.jūnijam.
Papildus noteikumi
• Obligāts starts Latvijas U18 čempionātā savā vai radniecīgā disciplīnā;
• Ja normatīvu izpilda vairāk nekā 2 sportisti, tad atlase ir Latvijas U18 čempionāts;
• Visi normatīvi izpildāmi sacensībās, kuras atbilst IAAF noteikumiem;
• Sportistam ir jābūt licencētam LVS;
• Sportistam ir spēkā esošas līgumsaistības ar LVS;
• Par dalību sacensībās lemj Jaunatnes komisija un LVS valde.
 

Kvalificējušies atlēti

N.p.k. Vārds, uzvārds Disciplīna Normatīvs Rezultāts Izpildes datums Treneris
1 Artūrs Šarkovičs Tāllēkšana 6.90 7.19 08.07.2017 V.Beinarovičs
Trīssoļlēkšana 14.20 14.50 05.08.2017
2 Oļegs Kozjakovs Augstlēkšana 2.00 2.00 08.07.2017 V.Veļčinskis
Lodes grūšana 17.00 18.06 12.07.2017
Daudzcīņa 6100 7377  12.07.2017
3 Kristiāns Skuruls Šķēpa mešana 62.00 62.32 03.06.2017 I.Skurule
4 Izabella Bogdanova 100m 12.35 12.15 22.05.2017 V.Lācis
5 Patrīcija Cīrule 400m 57.50 56.87 08.07.2017 L.Strekalovskis
800m 2:15.00 2:10.10 10.06.2017
1500m 4:43.00 4:35.70 05.08.2017
6 Kristīne Blažēviča 100mb 14.40 13.80 08.07.2017 A.Austrups
Daudzcīņa 5000 5004 20.05.2017
Tāllēkšana 5.80 6.28 10.02.2017
7 Elīza Marija Kraule 100mb 14.40 13.86 12.07.2017 A.Austrups
Tāllēkšana 5.80 5.96 20.05.2017
Daudzcīņa 5000 5204 20.05.2017
Augstlēkšana 1.73 1.79 12.07.2017
8 Grieta Griezīte 400mb 63.50 62.84 08.07.2017 D.Stumbre
9 Kitija Paula Melnbārde Tāllēkšana 5.80 6.28 16.07.2017 V.Lācis
10 Luīze Opolā Trīssoļlēkšana 12.00 12.57 01.07.2017 A.Priževoits
11 Zane Zemīte Trīssoļlēkšana 12.00 12.02 29.07.2017 J.Knodze
12 Marija Svistuna Šķēpa mešana 45.00 52.42 22.07.2017 M.Alaine
13 Nikola Ozola Šķēpa mešana 45.00 51.22 03.06.2017 A.Priževoits
14 Sabīne Marksa Šķēpa mešana 45.00 49.01 13.09.2017 G.Markss
15 Gints Drigulis 400mb 56.20 55.00 22.07.2017 D.Stumbre

 

Ziņas

Foto

Video