Līvānu novada vieglatlētikas čempionāts (0)

Norises datums: 28/05/2016 - 28/05/2016 Norises vieta: Līvānu 1. vidusskolas stadions Kategorija: Cita

Rezultāti

lc16_a.xls
lc16_b.xls
lc16_pieaugusie.xls
lc16_c.xls
Nolikums Statistika/Rezultāti

Programma

Vieglatletikas_cempionats1 prog.docx
Vieglatletikas_cempionats2.docx


Sveiciens vieglatlētikas draugiem! AFIŠA

Līvānu novada vieglatlētikas klubs, sadarbojoties ar Līvānu novada domi, Līvānu sporta skolu un multifunkcionālo jauniešu centru “Kvartāls” 28. maijā rīko ikgadējo novada čempionātu vieglatlētikā. Sacensības notiks “C”, “B”, “A” vecuma grupām, kā arī pieaugušajiem un veterāniem, sīkāk ar disciplīnām var iepazīties sacensību nolikumā www.livanuvk.lv un www.lat-athletics.lv mājas lapās.

Aicinām arī jūsu komandas/skolas/organizācijas sportistus piedalīties mūsu sacensībās! Šogad sagādāsim daudz patīkamu sīkumu arī ārpus stadiona skrejceliņa…

Pirmkārt, esam vienojušies ar ASICS Latvia pārstāvjiem par mūsu reģiona nebijušo aktivitāti – ASICS testiem! Jebkurš sacensību dalībnieks varēs BEZMAKSAS notestēt savu skriešanas tehniku, noteikt pēdas gaitas īpatnības un saņemt profesionālu konsultāciju par apavu izvēli no pazīstamāka sporta fizioterapeita Mareka Osovska, apavus piegadās Sporta Punkts. 

Otrkārt
, par teipošanas, sporta traumu ārstēšanas un profilakses metodēm konsultēs Oskars Dombrovskis. 

Treškārt
, par “A” un pieaugušo grupu labāko sportistu apbalvošanu īpaši parūpēsies Līvānu VK un ASICS Latvia, arī citu vecuma grupu uzvarētāju apbalvošanas neizpaliks, paredzētas balvas par augstvērtīgāko rezultātu sasniegšanu, iespējami vēl kādi nelieli uzlabojumi līdz sacensību dienai…

Rezultāti tiks fiksēti ar elektronisko mērīšanas sistēmu, sektorus apkalpos pieredzējušas tiesnešu brigādes, domājams, tāds sīkums ka 250m garš celiņš nenobiedēs īstus vieglatlētikas cienītājus!?

Nevelciet garumā, sūtiet pieteikumus jau tagad!

Sekojiet līdzi informācijai www.livanuvk.lv vai facebook.com/livanuvk

Uz tikšanos Līvānos!

Ziņas

Foto

Video