Jēkabpils atklātais čempionāts pieaugušajiem un sporta skolas U-16 čempionāts vieglatlētikā, veltīts P.Zeltiņa un J.Bērziņa piemiņai (0)

Norises datums: 30/04/2016 - 30/04/2016 Norises vieta: Jēkabpils stadions Kategorija: Cita

Rezultāti

30_04_2016-B-meitenes.xls
30_04_2016-B-zeeni.xls
30_04_2016-sievietes.xls
30_04_2016-viriesji.xls
Nolikums Programma Statistika/Rezultāti


Jēkabpils čempionātā sacenšas vairāk nekā 300 vieglatlētu

30.aprīlī Jēkabpilī jau 27.reizi norisinājās soļotāja Pētera Zeltiņa un lodes grūdēja Jura Bērziņa piemiņai veltītais Jēkabpils čempionāts vieglatlētikā. Tajā startēja vairāk nekā 300 sportistu no Latvijas un Lietuvas.

No jēkabpiliešu vidus pieaugušo konkurencē augstākais sasniegums Edvīnam Voitiņam - 1.vieta augstlēkšanā. Savukārt lodes grūšanā 2.vieta Viktorijai Daļeckai. Otro labāko rezultātu 400 m barjerskrējienā uzrādīja Aleksandrs Kucs, taču rezultāts tika fiksēts ārpus konkurences. Ar panākumiem startējuši arī jēkabpilieši U-16 grupā – augstlēkšanā 1.vieta Jānim Vilnragam, diska mešanā – 2.vieta Krišjānim Knodzem, bet tāllēkšanā 3.vietu izcīnīja Zane Zemīte.

Soļošanā notiek ne tikai individuālā, bet arī komandu cīņa, kur jau vairākus gadus pēc kārtas ceļojošo kausu iegūst Gulbenes novada soļotāji. Individuālajā cīņā augstākos rezultātus uzrādīja Edgars Gjačs (Gulbene) un Liega Krasovska (Aizkraukle). Lodes grūšanā sportisti šajā čempionātā saņēma daudzkārtējā Latvijas čempiona Jura Bērziņa piemiņas kausus. Uzvarētāju godā šajā sezonā pjedestāla augstāko virsotni iekaroja Lāsma Padedze no Ogres un Mārtiņš Broks no Kokneses.

Paldies sacensību atbalstītājiem – SIA “Rītausma” un SIA “Dona” par veselīgu balvu klāstu labākajiem vieglatlētiem! Pateicamies par atbalstu un dalību pasākumā Ārim Zeltiņam un ģimenei un Ausmai Bērziņai!

AFIŠA
Stadiona rekordi:
SIEVIETES
VĪRIEŠI

Ziņas

Foto

Video