Zināms U18 un U20 izlases sastāvs dalībai Baltijas komandu čempionātā

Ieva Bļusina, 29/07/2020 19:00
Guntis Bērziņš

1. un 2. augustā Pērnavā notiks Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts.

U18 izlase

Disciplīna Sportists/-e Treneris
100m Daniela Lasmane Daila Mankusa 
100m Patrīcija Grosberga Skaidrīte Velberga 
200m Jeļizaveta Romaņenko Andrejs Saņņikovs 
200m Kristīne Urtāne Solveiga Ziediņa 
400m Jeļizaveta Romaņenko Andrejs Saņņikovs 
400m Kitija Zaula Ginta Teko, Agris Ķirsis
800m Invida Mauriņa Andrejs Saņņikovs 
800m  Kamilla Vanadziņa Leonīds Strekalovskis
1500m Kamilla Vanadziņa Leonīds Strekalovskis
1500m Agate Caune Raitis Ravinskis, Līga Dzene
3000m Agate Caune Raitis Ravinskis, Līga Dzene
3000m Ilvija Nagle Viktorijs Krišāns
2000m šķ. Alīna Sokunova Andrejs Saņņikovs 
2000m šķ. Beatrise Bikovska Ignāts Cipruss 
100m/b Emmija Ivule Anita Koziča
100m/b Lāsma Zemīte Ainis Raubišķis
400m/b Emmija Ivule Anita Koziča
400m/b Anastasija Kisele Andrejs Domaņins 
Tāllēkšana Alise Krista Melnbārde Vilnis Klucis 
Tāllēkšana Sonora Sergejeva Viktors Lācis
Trīssolļēkšana Viktorija Popovičeva Gaļina Kozireva 
Trīssolļēkšana Dārta Auziņa Arnolds Strenga
Augstlēkšana Lāsma Zemīte Ainis Raubišķis
Augstlēkšana Elīna Tumša Ainis Raubišķis
Kārtlēkšana Ērika Līna Rivseniece Aleksandrs Krauklītis
Kārtlēkšana    
Lodes grūšana Vineta Krūmiņa Māris Urtāns 
Lodes grūšana Elva Vestarta Imants Roziņš 
Diska mešana Vineta Krūmiņa Māris Urtāns 
Diska mešana Paula Emīlija Retiķe Valentīna Smoča 
Šķēpa mešana Sanija Ozoliņa Andrejs Vaivads 
Šķēpa mešana Hanna Gabriela Ziemiņa Guntars Markss 
Vesera mešana Elva Vestarta Imants Roziņš 
Vesera mešana Amanda Malatkovska Mārtiņš Holsts 
     
100m Ginters Ķelps Guntars Markss 
100m Kārlis Degins Anita Koziča
200m Matīss Gržibovskis Gints Bitītis
200m Kārlis Degins Anita Koziča
400m Matīss Gržibovskis Gints Bitītis
400m Markuss Ozols Gints Bitītis
800m Etjens Viktors Beļašovs Andrejs Domaņins 
800m  Jānis Etjantens Gints Bitītis
1500m Renārs Ruģelis Krists Siņicins 
1500m Lauris Grīniņš Uģis Jocis, Aija Lacmane
3000m Lauris Grīniņš Uģis Jocis, Aija Lacmane
3000m Renārs Ruģelis Krists Siņicins 
2000m šķ. Ralfs Roga Diāna Lauva 
2000m šķ. Māris Ansbergs Kaspars Gulbis 
100m/b Kristiāns Lauva Raivis Maķevics
100m/b Ralfs Zazerskis Ilze Stukule
400m/b Etjens Viktors Beļašovs Andrejs Domaņins 
400m/b Gvido Miezers Dace Vizule
Tāllēkšana Edvīns Hadakovs Dmitrijs Hadakovs, Jana Hadakova
Tāllēkšana Kristiāns Lauva Raivis Maķevics
Trīssolļēkšana Edvīns Hadakovs Dmitrijs Hadakovs, Jana Hadakova
Trīssolļēkšana Marks Grantiņš Daiga Stumbre
Augstlēkšana Edvarts Eglītis Ainis Raubišķis
Augstlēkšana Valters Jansons Līga Dzene, Raitis Ravinskis 
Kārtlēkšana Niks Maulis Ilze Stukule
Kārtlēkšana Kristiāns Lauva Ilona Dramačonoka, Raivis Maķevics
Lodes grūšana Roberts Sorokins Aija Lancmane 
Lodes grūšana Niks Kļaviņš Māris Urtāns 
Diska mešana Lauris Krists Lūsis Guntars Gailītis 
Diska mešana Roberts Sorokins Aija Lancmane 
Šķēpa mešana Andis Briška Edgars Vaivods
Šķēpa mešana Aleksandrs Patriks Pašulis Guntis Auziņš
Vesera mešana Ramils Gasanovs Igors Sokolovs 
Vesera mešana Oleksijs Serbinenko Jānis Kolidzejs 
4X100m Alens Judovs Sandis Sabājevs 


U20 izlase

Disciplīna Sportists/-e Treneris
100m Māra Anna Zīverte Laila Nagle
100m Patrīcija Ozoliņa Andis Austrups
200m Māra Anna Zīverte Laila Nagle
200m Patrīcija Sarmule Viktors Lācis
400m Patrīcija Cīrule Leonīds Strekalovskis
400m Amanda Hilda Gromova Dace Vizule
800m Patrīcija Cīrule Leonīds Strekalovskis
800m Marta Ločmele Mārīte Lūse
1500m Antra Saviča Viktors Beļikovs
1500m Viktorija Sidorova Jeļena Tarasova
3000m Estere Vīksne Gunta Blūmiņa
3000m Veronika Masjuka Andrejs Domaņins
100m/b Marta Marksa Guntars Markss
100m/b Kristīne Blažēvica Andis Austrups
400m/b Madara Lungeviča Ludmila Olijare
400m/b Paula Kaupe Dace Vizule
2000m šķ. Sofija Kolosova Edgars Kļaviņš
2000m šķ.   Daniela Kerija Lielupe Anita Krauklīte
Tāllēkšana Kristīne Blažēvica Andis Austrups
Tāllēkšana Darja Sopova Juris Petrovičs
Augstlēkšana Zane Zemīte Aivars Noris
Augstlēkšana Darja Sopova Juris Petrovičs
Trīssoļlēkšana Darja Sopova Juris Petrovičs
Trīssoļlēkšana Zane Zemīte Aivars Noris
Kārtslēkšana Sonija Aškinezere Mareks Ārents
Kārtslēkšana    
Lodes grūšana Laura Dūma Andis Austrups
Lodes grūšana Samanta Čunčule Andis Zeile
Šķēpa mešana Sabīne Marksa Guntars Markss
Šķēpa mešana Veronika Lisovska Lija Krūkliņa
Diska mešana Elizabete Elza Stīpniece Valentīna Smoča
Diska mešana Samanta Čunčule Andis Zeile
Vesera mešana Kristiāna Poļakova Igors Sokolovs
Vesera mešana Natālija Zeica Viktors Ņihtiļins
     
100m Emīls Kristofers Jonāss Viktors Lācis
100m Mikus Pētersons Viktors Lācis
200m Mikus Pētersons Viktors Lācis
200m Oskars Grava Andrejs Saņņikovs
400m Artūrs Pastors Zigurds Kincis
400m Oskars Bambals Viktors Lācis
800m Oskars Bambals Viktors Lācis
800m Ņikita Bogdanovs Andrejs Domaņins
1500m Jānis Seņkāns Ignāts Cipruss
1500m Jegors Ivanovs Leonīds Strekalovskis
3000m Jānis Seņkāns Ignāts Cipruss
3000m Kristiāns Upenieks Jānis Rezgalis
100m/b Jānis Sausais Raitis Ravinskis
100m/b Artūrs Vecbaštiks Daiga Stumbre
400m/b Dmitrijs Ļašenko Vjačeslavs Goļinskis
400m/b Gints Drigulis Daiga Stumbre
2000m šķ.  Artūrs Lapiņš Andrejs Saņņikovs
2000m šķ.  Santis Setkovskis Sergejs Petrakovs
Tāllēkšana Sandis Dzenītis  Aigars Feters
Tāllēkšana Artūrs Ignatjevs Andris Venga
Augstlēkšana Rihards Bremze Viktors Lācis
Augstlēkšana Ralfs Ūdris Pēteris Karlivāns
Trīssoļlēkšana Ēriks Gusevs Dmitrijs Hadakovs
Trīssoļlēkšana Rinalds Smilga Raivis Maķevics
Kārtslēkšana Ralfs Ūdris Pēteris Karlivāns
Kārtslēkšana Jurijs Avsiščers Mareks Ārents
Lodes grūšana Artūrs Demidočkins Guntars Gailītis
Lodes grūšana Ralfs Eduards Gauja Daila Mankusa
Šķēpa mešana Artis Čakšs Andrejs Vaivads
Šķēpa mešana Matīss Kaudze Brigita Romanovska
Diska mešana Jānis Mārtiņš Gruzdiņš Māris Urtāns
Diska mešana Ralfs Ūdris Pēteris Karlivāns
Vesera mešana Makars Korotkovs Igors Sokolovs
Vesera mešana Otto Gustavs Bērzkalns Viktors Ņihtiļins

 

Treneri
Jana Hadakova
Aija Lancmane
Leonīds Strekalovskis
Andrejs Vaivads 
Viktors Lācis
Dace Vizule
Raivis Maķevics
Anita Koziča
Andrejs Domaņins 
Andrejs Saņņikovs 
Gints Bitītis
Daiga Stumbre
Guntars Markss 
Juris Petrovičs
Andris Kronbergs
Dmitrijs Hadakovs
Mārtiņš Holsts 
Edgars Kļaviņš
Pēteris Karlivāns 
Māris Urtāns 
Ilze Stukule
Ainis Raubišķis
Aivars Noris
Aļona Fomenko
Dmitrijs Miļkevičs

 

Izbraukšana 1. augustā plkst. 10.00 no Olimpiskā centra (Grostonas iela 6b).
Izlases formas tiks izsniegtas uz vietas. Sportistiem, kuriem jau ir formas (ieskaitot t-kreklu), tās jāņem līdzi
Izbraukšana atpakaļ 2. augustā pēc sacensībām.
U18 komandas vadītāja Aļona Fomenko (t.: 26549932). 
U20 komandas vadītājs Raivis Maķevics (t.: 26648232). 
Neskaidrību gadījumos var sazināties ar Dmitriju Miļkeviču (t.: 27101020).

Veiksmi un izdošanos Latvijas komandām!