Ilze Stukule

Gender:
female
Date of birth:
14.09.1963.
Country:
Latvia
Classification:
Second-class

Organisations

Organisation Role From To
Kuldīgas novada sporta skola Coach 01.01.2017.

Athletes coached

Athlete From To
Endijs Abersons 2017-01-01
Kristaps Abersons 2017-01-01
Aivo Ansons 2017-01-01
Marks Ansons
Jānis Astičs 2017-01-01
Krista Brasla 2017-01-01
Maksimilians Brazovskis
Beāte Buka
Daila Cēberga 2017-01-01
Telma Marta Cimermane 2017-01-01
Kristaps Citlavs 2017-01-01
Liene Daškeviča 2017-01-01
Nikola Demčenko
Kristīne Dubure 2017-12-05
Līga Freiberga 2017-01-01
Mareks Gindra 2017-01-01
Roberts Gluškovs
Kristīne Grīnberga 2017-01-01
Zane Grīnberga 2017-01-01
Sendija Grīniņa 2017-01-01
Ralfs Gruntiņš 2017-01-01
Deivids Kristiāns Imangulovs
Līva Jakobsone 2017-01-01
Monta Jankovska 2017-01-01
Dāvis Jansons 2017-01-01
Jānis Jansons
Ērika Jēkabsone 2017-01-01
Kintija Jēkabsone 2017-01-01
Arians Jevdokimovs
Ksenija Kairiša
Niks Leo Kaltnieks
Artūrs Kalugins-Dzenis
Mārtiņš Kārkliņš 2017-01-01
Ādams Ķesters 2017-01-01
Marija Kima 2017-01-01
Rasma Ķīvīte 2017-01-01
Liene Krekovska 2017-01-01
Niklāvs Krūmiņš 2017-01-01
Rebeka Krupņikova 2017-01-01
Ernests Lācis 2017-01-01
Jānis Lancmanis 2017-01-01
Evelīna Laškova 2017-01-01
Luīze Ļebeģeva 2017-01-01
Aleksandra Ļeļa 2017-01-01
Emīls Līdaka 2017-01-01
Ieva Marska
Ritvars Marskis 2017-01-01
Niks Maulis 2017-01-01
Beatrise Miezīte 2017-01-01
Agrēta Elizabete Eliza Millere
Rihards Millers 2017-01-01
Marks Dornijs Murfijs
Elmārs Navickis 2017-01-01
Mareks Ņikiforovs 2015-09-01
Elza Olte 2017-01-01
Madara Ozola-Gutpelca
Anna Peskova 2017-01-01
Sanija Puriņa
Sanita Puriņa
Patriks Purviņš 2017-01-01
Agnija Putniņa 2017-01-01
Toms Raikstiņš 2017-01-01
Lauris Rimaševskis 2017-01-01
Sanija Robežniece 2017-01-01 2017-12-04
Estere Luīze Rožkalna 2017-01-01
Ralfs Ruiķis 2017-01-01
Janeks Rumbergs 2017-01-01
Niks Samauskis 2017-01-01
Jorens Stepanovs 2017-01-01
Aivis Štoks 2017-01-01
Anna Tilgale
Mārīte Turka 2017-01-01 2017-12-01
Monta Uzare 2017-01-01
Ieva Valdmane 2017-01-01
Aleksandrs Vaskops
Mārtiņš Vasmuss 2017-01-01
Dace Verpakovska 2017-01-01
Elza Marisa Vikštrema
Roberts Vītols 2019-10-01
Krista Paula Zaķe 2017-01-01
Ralfs Zazerskis
Edgars Ziņģis 2017-01-01
Ralfs Kristers Zirnis 2017-01-01

Best results

Discipline Result IAAF Classification Date Event
60m hurdles 11.1 13.02.2005. Baltijas valstu Ziemas čempionāts telpās veterāniem
Javelin Throw 31.12 Second-class 27.09.2014. Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas kausa izcīņas sacensības,Ventspils
10km 0:50:25.0 379 18.03.2017. Rozentāla skriešanas svētki 2017,Saldus
Half Marathon 1:54:49.0 320 02.04.2017. 37th Berlin Half Marathon
12km 1:12:29.0 22.10.2016. Taku skrējiens Stirnu buks 7.posms,Beverīnas pilskalns
15km 2:01:13.0 02.08.2014. "Cēsis ECO Trail" Ultra Marathon
3km 0:15:19.0 31.12.2012. Ventspils Vecgada skrējiens/Ventspils OC pl,12.00.
11km 1:01:09.0 15.04.2017. "Stirnu Buks" (Ogres "Zilie kalni")
4.60 km 0:22:58.0 17.07.2011. Liepājas pusmaratons
10.5km 0:53:22.0 10.10.2015. BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Siguldas pusmaratons, 7.posms - Fināls
13km 1:20:07.0 24.09.2016. Taku skrējiens Stirnu buks 6.posms,Mākoņkalns

Results by event

Result IAAF Date Venue type Event Wind Reaction Electronic measurement Height of hurdles
11.1 13.02.2005. Indoor Baltijas valstu Ziemas čempionāts telpās veterāniem 0 76.20

Officiated events

Event Date Position
Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai November 16 - 16 Competition Director Steward
Latvian U18 and U20 indoor championships February 08 - 09 Meeting Manager