Kintija Jēkabsone

Gender:
female
Date of birth:
03.05.2000.
Country:
Latvia
Classification:
Second-class

Coaches

Coach From To
Ilze Stukule 01.01.2017.

Organisations

Organisation Role From To
Kuldīgas novada sporta skola Athlete 01.01.2017.

Best results

Discipline Result IAAF Classification Date Event
200m 30.70 553 Third-class 02.02.2018. Latvian U18 and U20 championships
300m 49.59 570 First-class junior 16.12.2017. 17:00 Ziemassvētku kauss 2017
400m 1:07.58 602 Third-class 13.05.2016. Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā
600m 1:52.04 651 Third-class 20.02.2016. Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga
800m 2:41.5 600 Third-class 17.03.2015. Sporta skolas SPARS atklātās sacensības daudzcīņā
1000m 3:25.37 633 Third-class 07.03.2015. Kuldīgas kauss 2015,A, B grupas
1500m 5:19.77 649 Third-class 09.05.2015. Liepājas kausi 2015 IAAF jauno vieglatlētu diena, Liepāja
4x200m 1:58.24 726 Third-class 02.02.2018. Latvian U18 and U20 championships
60m hurdles 11.76 17.03.2015. Sporta skolas SPARS atklātās sacensības daudzcīņā
Long Jump 4.15 604 Second-class junior 17.03.2015. Sporta skolas SPARS atklātās sacensības daudzcīņā
High Jump 1.55 782 Second-class 08.06.2017. Liepājas atklātais čempionāts
Shot Put 8.72 507 Third-class 03.05.2019. Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām
Discus Throw 24.30 419 First-class junior 03.05.2019. Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām
Javelin Throw 32.10 First-class junior 12.09.2015. D.Kūla kauss šķēpa mešanā,OC Stadions,D,C,B,A,Jun.pieaug.seniori

Results by event

Result IAAF Date Venue type Event Wind Reaction Electronic measurement
30.70 553 02.02.2018. Indoor Latvian U18 and U20 championships 0.0 1
30.85 481 08.06.2017. Outdoor Liepājas atklātais čempionāts 0.0 1
31.16 523 18.11.2016. Indoor Tрадиционных юношеских соревнований по лѐгкой атлетике «Балтийская осень» 1

Officiated events

Event Date Position
Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai November 16 - 16 Referee for Field Events Steward