Augusts Blekte

Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
1993 (Pieaugušie)
Valsts:
🇱🇻 Latvija
Licence:
Nav licences
I run clean:
Nav sertifikāta
Klasifikācija:
I klase

Treneri

Treneris No Līdz
Indra Eversone 01.01.2017.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola Sportists 01.01.2017. 31.08.2023.
Mārupes novada sporta skola Sportists 01.09.2023.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Pauls Ābeltiņš
Kevins Aniņš 2023-01-02
Matīss Apse 2023-09-01
Felicita Ausekle 2022-11-14
Kate Balode 2023-01-09
Radrigo Belousovs 2022-11-14
Filips Fridrihs Bergs 2022-11-14
Bruno Bērziņš 2023-09-01
Grieta Bute 2022-11-14
Sabīne Dārziņa 2020-01-01
Mareks Dubinskis 2022-11-14 2022-11-14
Alberts Dubrovskis 2022-01-01 2023-05-31
Artūrs Dūmiņš 2023-09-01
Emma Elstiņa 2023-01-02
Emīlija Gertmane 2022-01-01
Jete Godiņa
Gabriels Greiškalns 2022-01-01
Sofija Jirgensone 2022-01-01
Leonards Junka
Valters Knope 2022-11-14
Helēna Kore 2022-12-31
Sofija Kozlovska
Kristīne Kurkovska
Jēkabs Lejiņš
Aleksandrs Liepnieks 2020-09-01
Marta Maculēviča 2023-01-02
Dāvids Marsells 2021-09-14
Melānija Masāne 2022-01-01
Gabriēls Mazurs 2022-11-14
Gustavs Millers 2023-01-09
Daniels Orehovs 2022-11-14 2023-08-31
Renāte Ozola 2023-09-01
Roberts Ozols 2023-09-01
Laura Pajuste 2023-09-01
Dita Pazāne 2022-08-31
Rūdolfs Priedīte
Dominiks Prohorenko 2023-09-01
Emīlija Pūliņa 2023-01-09
Artems Reuts 2023-01-02
Haralds Salenieks 2023-09-01
Elmārs Samcovs 2020-01-01
Darja Samuilova 2024-01-01
Rūdolfs Saulīte 2023-01-02
Adrija Skavronska 2023-09-01
Darja Smirnova
Raiens Šmitmanis 2021-09-01 2023-08-31
Rodrigo Šneiders
Daniels Špeļkovs
Mārcis Sproga 2022-01-01
Rinalds Stabulnieks 2020-02-02
Sofija Sviķe 2022-11-14
Emīlija Sofija Tiļļa
Niāra Tiltiņa 2022-11-14 2022-11-14
Austra Trumpika 2023-01-01
Jānis Trūps 2020-09-01
Matīss Vaidakovs 2023-09-01
Lauma Vaitkevica 2023-01-01
Madara Vaivare 2023-01-01
Kendra Lenija Van Rosuma 2023-01-02
Ernests Vecelis 2023-01-09
Kārlis Veiss 2023-01-02
Artūrs Zakulis 2023-01-09
Annika Zvirbule 2023-01-01

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
Desmitcīņa 4610 613 III klase 02.06.2012. Latvijas čempionāts daudzcīņās
60m 7.56 676 05.02.2016. Rīgas čempionāts telpās,RSM
100m 12.32 (+0.0) 539 III klase 02.06.2012. Latvijas čempionāts daudzcīņās
1500m 5:33.51 107 III j. klase 02.06.2012. Latvijas čempionāts daudzcīņās
110m barjeras (100 cm) 22.13 (-1.0) 02.06.2012. Latvijas čempionāts daudzcīņās
Tāllēkšana 6.00 710 III klase 04.02.2015. Madonas BJSS ziemas čempionāts,U-18,20 (A,J gr.)
Augstlēkšana 1.70 655 III klase 02.06.2012. Latvijas čempionāts daudzcīņās
Kārtslēkšana 2.70 389 I j. klase 02.06.2012. Latvijas čempionāts daudzcīņās
Lodes grūšana 12.70 687 12.05.2017. Latvijas 27. studentu Universiāde
Lodes grūšana (5 kg) 13.62 III klase 26.07.2016. Madonas Gada jaunatnes vieglatlēts 2016, 3.posms,Varakļāni
Lodes grūšana (6 kg) 13.10 II klase 19.05.2012. IAAF jauno vieglatlētu diena Jēkabpilī
Lodes grūšana (7.257 kg) 12.62 II klase 07.08.2016. Sportland kausa V posms
Diska mešana 28.41 484 29.04.2018. Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā
Diska mešana (1.75 kg) 33.73 III klase 19.05.2012. IAAF jauno vieglatlētu diena Jēkabpilī
Šķēpa mešana 64.15 876 I klase 03.06.2016. Rīgas čempionāts
Šķēpa mešana (700 g) 66.11 I klase 26.07.2016. Madonas Gada jaunatnes vieglatlēts 2016, 3.posms,Varakļāni

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības
4610 613 02.06.2012. Stadionā Latvijas čempionāts daudzcīņās