Marita Lesiņa

Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
26.04.1990.
Valsts:
Latvija
Licence:
Nav licences
Licence 2023. gadam:
Nav licences
I run clean:
Nav sertifikāta
Klasifikācija:
I klase

Treneri

Treneris No Līdz
Gints Palameiks 01.01.2017.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Ralfs Ābelnieks
Marks Adlers 2017-09-01 2019-08-31
Adelīna Ālīte 2017-09-01
Keita Ālīte 2020-01-25
Nikola Valērija Andersona
Nikola Valērija Andersona 2017-09-01 2017-12-06
Rainers Dominiks Andersons 2017-09-01 2018-08-31
Daniels Bāliņš 2018-11-08
Daniels Bāliņš 2018-11-27 2018-11-28
Dans Bergmanis 2017-09-01 2018-08-31
Andris Birkmanis 2019-02-05 2019-08-31
Kristofers Blumanis 2019-02-05 2020-08-31
Viktorija Blumentāle 2017-09-01 2018-08-31
Lalita Blumfelde-Stojaka 2017-09-01 2018-08-31
Roberts Burnevics 2017-09-01 2020-08-31
Alma Ērika Cēbere 2017-09-01
Marta Čerņavska 2022-10-01
Dēzija Daldere 2020-01-25 2020-08-31
Edgars Damanis 2017-09-01 2018-08-31
Normunds Didžus 2017-09-01 2018-08-31
Natālija Kate Dinsberga 2017-09-01 2019-04-05
Rolans Doniņš 2017-09-01 2018-08-31
Damirs Drozdeks 2022-10-06
Elīna Dundure 2017-09-01 2018-08-31
Ralfs Duščaks 2017-09-01 2019-08-31
Rēzija Ēce 2017-09-01
Anas Elamidi 2019-01-09 2020-08-31
Agnis Formulevičs 2020-01-25
Katrīna France 2017-09-01 2018-08-31
Katrīna France 2019-02-14 2020-08-31
Sabīne Freimane 2017-09-01 2018-08-31
Elza Gaņģe 2017-09-01 2018-08-31
Dārta Grieze 2019-11-22
Elza Grieze 2020-01-25 2020-08-31
Paula Grīnvalde 2019-04-05
Aksels Gruntmanis 2017-09-01 2018-08-31
Alekss Gruntmanis 2017-09-01 2019-08-31
Anete Gurgāne 2020-01-25
Mikus Irbe 2018-11-08
Jēkabs Jansons 2019-01-09
Beāte Junkere 2019-04-05
Rihards Junkers 2017-09-01
Marta Jurševska 2022-10-01
Georgs Kairjaks 2021-01-25 2020-08-31
Kristians Kārkliņš 2020-01-25
Valters Ķeņģis 2017-09-01 2018-08-31
Edijs Kiršteins 2018-11-27
Edijs Kišteins 2017-09-01 2020-08-31
Dženifera Klajuma 2017-09-01 2018-08-31
Miks Korāts
Annija Marta Kronberga 2017-09-01
Evija Māra Kronberga 2022-10-01
Alise Krūmiņa 2017-09-01
Ernests Kukainis 2017-09-01 2018-08-31
Ričards Kuršis 2020-01-25
Kevins Kvasņins 2022-10-01
Kristena Nika Landzberga 2017-09-01
Nensija Landzberga 2017-09-01
Alise Ļaudāma 2017-09-01
Alise Ļaudāma 2018-11-27
Gustavs Liepājnieks 2020-01-25
Pols Liepājnieks 2017-09-01 2018-08-31
Ance Liepiņa 2020-01-25
Marko Mārtinsons 2017-09-01 2017-08-31
Olivers Matvejevs 2017-09-01 2017-08-31
Keita Meiere 2017-09-01 2017-08-31
Meldra Mežvagare 2017-09-01 2018-08-31
Kristiana Ellija Miezīte 2017-09-01 2017-08-31
Gļebs Osipovs 2018-09-01
Renārs Ozols 2022-09-01
Laura Paipala 2019-04-05
Markus Gunārs Pajats 2020-01-25
Loreta Pēdiņa 2017-09-01 2019-08-31
Luīze Pinkena 2017-09-01 2019-08-31
Māris Priekulis 2017-09-20 2019-08-31
Gatis Putāns 2020-01-25 2020-08-31
Elza Pužaka 2020-01-25
Estere Robežniece 2017-09-01 2019-08-31
Alise Roģe 2022-09-01
Anda Karolīna Rozentāle 2017-09-01 2019-08-31
Krists Kristians Rozentāls 2017-09-01 2019-08-31
Reinolds Rudzājs 2017-09-01 2018-08-31
Rikards Rudzājs 2017-09-01
Emīlija Santenava 2022-09-01
Krista Šefele 2017-09-01 2019-08-31
Darja Serina 2017-09-01 2020-08-31
Anna Šķepere 2022-09-01
Edgars Šķesters 2017-09-01 2019-08-31
Alise Jasmīna Slava 2020-09-01 2020-11-25
Kristaps Šmidebergs 2020-01-25
Emīlija Spruģevica 2020-09-01
Safina Suleimanova 2022-10-01
Markuss Suščenko 2022-10-01
Markuss Suščenko 2022-11-01
Tīna Treija 2017-09-01 2019-08-31
Alise Tunne 2017-09-01 2019-08-31
Terēze Ella Upnere 2020-01-25
Aleksis Urbāns 2017-09-01 2019-08-31
Alise Veckāgane 2017-09-01
Alise Veckāgane 2018-11-27 2020-08-31
Rinalts Veckāgans 2017-09-01 2019-08-31
Rendijs Vestfāls 2018-11-08 2019-08-31
Linda Zaharevska 2017-09-01 2019-08-31
Dinara Zakirova 2020-01-25 2020-08-31
Alise Zandere 2022-01-10
Elza Zecmane 2019-02-12 2019-03-27
Rebeka Zēvalde 2022-10-01
Kitija Zīberga 2018-12-21
Gabriela Ieva Žižkune 2020-03-06

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
60m 8.15 852 20.01.2006. Rīgas čemp. A, B gr. (20.-21.01)
100m 13.32 * 747 II klase 16.07.2004. Skolēnu sporta spēles - junioru A-B grupa (16-18.07)
200m 26.46 812 I klase 09.06.2006. Latvijas čemp. daudzc. pieaug, jun, A gr. (9.-10.06)
600m 2:10.0 347 II j. klase 29.07.2005. LR Skolēnu spēles (daudzcīņas)
800m 2:49.38 447 III klase 15.06.2007. Latvijas čemp. daudzcīņas (15-16.06)
60m barjerskrējiens 9.18 06.01.2006. Baltijas sacensības daudzcīņās
100m barjeras 15.05 889 I klase 15.06.2007. Latvijas čemp. daudzcīņas (15-16.06)

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
8.15 852 20.01.2006. Telpās Rīgas čemp. A, B gr. (20.-21.01) 1
8.16 849 01.03.2006. Telpās LVS kausa izcīņa 1
8.18 843 25.02.2006. Telpās Baltijas jaunatnes čempionāts 1
8.20 837 08.01.2005. Telpās LJSC Kurzemes zonas sacensības 1
8.27 817 27.01.2006. Telpās Latvijas čempionāts A gr. (27.-28.01) 1

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
Sporta skolas "Spars" atklātās sacensības B un C gr vieglatlētikā 25. - 25. Maijs Galvenais tiesnesis