Eiropas U20 čempionāts (0)

Norises datums: 07/08/2025 - 10/08/2025 Norises vieta: Tampere, Somija Kategorija: D
Nolikums

Kvalifikācijas normatīvi

Vīrieši Disciplīna Sievietes
7200 Desmitcīņa
Septiņcīņa 5350
10.62 100m 11.80
21.55 200m 24.40
48.15 400m 55.50
1:50.00 800m 2:07.80
3:47.50 1500m 4:24.00
8:17.00 3000m 9:48.00
14:26.00 5000m 17:05.00
9:15.00 3000m kavēkļu skrējiens 10:50.00
100m barjeras 13.92
14.12 110m barjeras
53.25 400m barjeras 1:01.00
7.40 Tāllēkšana 6.20
15.05 Trīssoļlēkšana 12.85
2.11 Augstlēkšana 1.80
5.12 Kārtslēkšana 4.00
17.80 Lodes grūšana 14.10
54.50 Diska mešana 47.50
66.00 Šķēpa mešana 48.50
68.00 Vesera mešana 57.50
45:30.00 10000m soļošana 51:00.00

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Datums Treneris
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.85 12.93 03.02.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.85 13.33 10.02.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.85 13.32 11.05.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.85 13.50 25.05.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.85 13.13 08.06.2024. A. Kronbergs
Aleksis Gailītis Trīssoļlēkšana 15.05 15.51 10.02.2024. V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, I. Skurule
Aleksis Gailītis Trīssoļlēkšana 15.05 15.18 25.05.2024. V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, I. Skurule
Aleksis Gailītis Trīssoļlēkšana 15.05 15.19 08.06.2024. V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, I. Skurule
Sima Aškinezere Kārtslēkšana 4.00 4.00 02.03.2024. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Sima Aškinezere Kārtslēkšana 4.00 4.00 16.06.2024. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Aleksis Gailītis Tāllēkšana 7.40 7.59 16.05.2024. V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, I. Skurule
Aleksis Gailītis Tāllēkšana 7.40 7.51 25.05.2024. V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, I. Skurule
Toms Samauskis Diska mešana 54.50 55.37 16.05.2024. M. Urtāns
Elza Lazdiņa Šķēpa mešana 48.50 49.93 16.05.2024. D. Kalniņš, A. Vaivads
Elza Lazdiņa Šķēpa mešana 48.50 49.91 15.06.2024. D. Kalniņš, A. Vaivads
Aleksandrs Tiščenko 400m 48.15 47.92 25.05.2024. V. Goļinskis
Aleksandrs Tiščenko 400m 48.15 47.57 15.06.2024. V. Goļinskis
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.80 1.82 25.05.2024. I. Grava
Emīls Lamba 400m 48.15 47.94 04.06.2024. Ģ. Lamba
Inese Bembere Tāllēkšana 6.20 6.23 08.06.2024. L. Olijara

Ziņas

Foto

Video