Eiropas Jaunatnes Olimpiskais festivāls (EYOF) (0)

Norises datums: 23/07/2023 - 29/07/2023 Norises vieta: Maribora, Slovēnija

Atlases kritēriji:

  • Var piedalīties 2006. un 2007. gadā dzimušie sportisti.
  • Individuālajos veidos var piedalīties 1 dalībnieks no valsts.
  • Maksimālais dalībnieku skaits – LOK piešķirtā kvota.
  • Noteiktā kvalifikācijas normatīva izpilde laika periodā no 01.01.2022. līdz 02.07.2023.
  • Ja kvalifikācijas normatīvu izpilda vairāk sportisti nekā piešķirtā LOK kvota, tad atlase ir vieta Eiropā (Top list) 2023. gada vasaras sezonā.
  • Sportistam ir jābūt iegādātai LVS licencei.
  • Obligāta antidopinga apmācības sistēmas I Run Clean derīgs apmācības sertifikāts.
  • Par dalību sacensībās lemj Jaunatnes komisija un LVS valde.

Kvalifikācijas normatīvi

Vīrieši Disciplīna Sievietes
6300 Desmitcīņa
Septiņcīņa 4900
11.00 100m 12.25
22.45 200m 25.20
50.00 400m 57.40
1:56.00 800m 2:14.00
4:01.00 1500m 4:40.00
8:34.00 3000m 9:50.00
6:10.00 2000m kavēkļu skrējiens 7:15.00
100m barjeras 14.30
14.55 110m barjeras
56.20 400m barjeras 63.50
7.00 Tāllēkšana 5.85
14.20 Trīssoļlēkšana 12.20
2.01 Augstlēkšana 1.74
4.55 Kārtslēkšana 3.65
17.00 Lodes grūšana 14.30
53.00 Diska mešana 40.50
63.00 Šķēpa mešana 46.50
62.50 Vesera mešana 57.50

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Datums Treneris
Austra Ošiņa 800m 2:14.00 2:12.2 15.01.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:29.21 04.06.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 800m 2:14.00 2:12.69 13.06.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:31.82 18.06.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 800m 2:14.00 2:11.66 19.06.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:32.74 04.07.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:29.83 06.07.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 3000m 9:50.00 9:44.40 09.07.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 800m 2:14.00 2:10.84 16.07.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:29.40 16.07.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:36.28 27.07.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:25.11 30.07.2022. A. Klapote
Adriana Krūzmane Augstlēkšana 1.74 1.74 11.02.2022. D. Vizule, V. Lācis, D. Brence
Adriana Krūzmane Augstlēkšana 1.74 1.74 04.06.2022. D. Vizule, V. Lācis, D. Brence
Adriana Krūzmane Augstlēkšana 1.74 1.74 09.07.2022. D. Vizule, V. Lācis, D. Brence
Nikola Innus Diska mešana 40.50 41.01 06.05.2022. A. Krauklīte, V. Smoča, A. Smočs
Nikola Innus Diska mešana 40.50 40.64 06.07.2022. A. Krauklīte, V. Smoča, A. Smočs
Nikola Innus Diska mešana 40.50 40.57 16.07.2022. A. Krauklīte, V. Smoča, A. Smočs
Karīna Jansena Vesera mešana 57.50 57.70 12.05.2022. V. Kumermane
Karīna Jansena Vesera mešana 57.50 59.83 28.07.2022. V. Kumermane
Sima Aškinezere Kārtslēkšana 3.65 3.69 18.05.2022. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Sima Aškinezere Kārtslēkšana 3.65 3.70 13.06.2022. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Sima Aškinezere Kārtslēkšana 3.65 3.65 09.07.2022. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Aleksis Gailītis Trīssoļlēkšana 14.20 14.28 21.05.2022. I. Skurule, V. Lācis, D. Brence
Atvars Ernests Paļulis Desmitcīņa 6300 6573 (U18) 28.05.2022. R. Maķevics, M. Rūgums, I. Ladusāne
Atvars Ernests Paļulis Desmitcīņa 6300 6906 (U18) 11.06.2022. R. Maķevics, M. Rūgums, I. Ladusāne
Atvars Ernests Paļulis Desmitcīņa 6300 6811 (U18) 06.07.2022. R. Maķevics, M. Rūgums, I. Ladusāne
Atvars Ernests Paļulis 110m barjeras 14.55 14.44 06.07.2022. R. Maķevics, M. Rūgums, I. Ladusāne
Atvars Ernests Paļulis 110m barjeras 14.55 14.43 16.07.2022. R. Maķevics, M. Rūgums, I. Ladusāne
Atvars Ernests Paļulis Desmitcīņa 6300 6790 (U18) 26.07.2022. R. Maķevics, M. Rūgums, I. Ladusāne
Atvars Ernests Paļulis 110m barjeras 14.55 14.23 26.07.2022. R. Maķevics, M. Rūgums, I. Ladusāne
Elza Lazdiņa Šķēpa mešana 46.50 46.75 28.05.2022. D. Kalniņš, A. Vaivads
Elza Lazdiņa Šķēpa mešana 46.50 46.58 16.07.2022. D. Kalniņš, A. Vaivads
Kristers Kudlis 1500m 4:01.00 3:55.74 04.06.2022. A. Klapote
Kristers Kudlis 1500m 4:01.00 3:59.40 25.06.2022. A. Klapote
Kristers Kudlis 1500m 4:01.00 3:58.32 04.07.2022. A. Klapote
Kristers Kudlis 1500m 4:01.00 3:58.61 16.07.2022. A. Klapote
Raits Markus Diska mešana 53.00 53.93 09.06.2022. S. Keisele, G. Gailītis
Raits Markus Diska mešana 53.00 53.41 22.06.2022. S. Keisele, G. Gailītis
Raits Markus Diska mešana 53.00 55.38 29.07.2022. S. Keisele, G. Gailītis
Anna Gabriela Hofmane Septiņcīņa 4900 5146 (U18) 11.06.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Anna Gabriela Hofmane 100m barjeras 14.30 14.16 11.06.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Anna Gabriela Hofmane Septiņcīņa 4900 5034 (U18) 04.07.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Anna Gabriela Hofmane 100m barjeras 14.30 13.92 16.07.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.76 15.06.2022. I. Grava
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.77 21.07.2022. I. Grava
Elizabete Kociņa 100m 12.25 12.08 18.06.2022. V. Lācis, D. Brence
Elizabete Kociņa 100m 12.25 12.09 05.07.2022. V. Lācis, D. Brence
Elizabete Kociņa 200m 25.20 25.19 16.07.2022. V. Lācis, D. Brence
Francis Gustavs Gelpers 400m barjeras 56.20 56.01 18.06.2022. L. Olijara
Francis Gustavs Gelpers 400m barjeras 56.20 56.12 09.07.2022. L. Olijara
Francis Gustavs Gelpers 400m barjeras 56.20 54.79 16.07.2022. L. Olijara
Jānis Stūrītis 800m 1:56.00 1:55.96 25.06.2022. G. Blūmiņa, G. Bitītis
Jānis Stūrītis 800m 1:56.00 1:55.92 16.07.2022. G. Blūmiņa, G. Bitītis

Ziņas

Foto

Video