Pasaules U20 čempionāts (0)

Norises datums: 01/08/2022 - 06/08/2022 Norises vieta: Kali, Kolumbija
Nolikums Programma Statistika/Rezultāti

  • Katrā disciplīnā var piedalīties 2 dalībnieki no valsts.
  • Pasaules U20 čempionātam ir noteiktā kvalifikācijas normatīva izpilde.
  • Kvalifikācijas normatīvu izpildes datumi – 01.10.2021. - 18.07.2022.
  • Ja normatīvu izpilda vairāk nekā 2 sportisti vienā disciplīnā, tad atlases kritēriji ir šādi:
      - vieta Pasaulē (Top list) 2022. gada vasaras sezonā (pirmais dalībnieks),
      - vieta Latvijas U20 čempionātā (otrais dalībnieks),
      - daudzcīņās atlases kritērijs ir vieta Pasaulē (Top list) 2021. gada vasaras sezonā.
  • Lai pretendētu uz LVS finansējumu sacensību izdevumu segšanai, normatīvs jāizpilda 2022. gadā vasaras sezonā.
  • Obligāta antidopinga apmācības sistēmas Run Clean derīgs apmācības sertifikāts.
  • Izpildītais kvalifikācijas normatīvs negarantē dalību Pasaules U20 čempionātā.
  • Sportistam ir jābūt iegādātai LVS A licencei.
  • Par dalību sacensībās lemj Treneru komisija un LVS valde.

Kvalifikācijas normatīvi

Vīrieši Disciplīna Sievietes
7050 Desmitcīņa
Septiņcīņa 5300
10.60 100m 11.90
21.40 200m 24.40
47.60 400m 55.20
1:51.00 800m 2:09.00
3:48.50 1500m 4:29.00
8:15.00 3000m 9:32.00
14:15.00 5000m 16:40.00
9:08.00 3000m kavēkļu skrējiens 10:36.00
Bez normatīva 4x100m Bez normatīva
Bez normatīva 4x400m Bez normatīva
100m barjeras 14.20
14.20 110m barjeras
53.20 400m barjeras 1:01.00
7.55 Tāllēkšana 6.12
15.55 Trīssoļlēkšana 12.85
2.15 Augstlēkšana 1.81
5.05 Kārtslēkšana 4.05
18.20 Lodes grūšana 14.50
56.50 Diska mešana 48.50
69.00 Šķēpa mešana 50.00
68.30 Vesera mešana 57.50
43:50.00 10000m soļošana 50:40.00
Bez normatīva Jauktā 4x400m stafete Bez normatīva

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Datums Treneris
Alisona Diāna Neidere Kārtslēkšana 4.05 4.11 18.12.2021. R. Vucāns
Agate Caune 3000m 9:32.00 9:30.61 05.02.2022. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:29.00 4:24.53 26.02.2022. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:32.00 9:27.34 26.02.2022. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:29.00 4:27.94 04.03.2022. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:29.00 4:28.66 16.06.2022. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:29.00 4:18.15 03.07.2022. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:29.00 4:22.62 09.07.2022. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:32.00 9:17.93 09.07.2022. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:32.00 9:12.67 16.07.2022. L. Dzene, R. Ravinskis
Lāsma Zemīte Augstlēkšana 1.81 1.83 04.03.2022. A. Raubiškis
Lāsma Zemīte Augstlēkšana 1.81 1.81 04.06.2022. A. Raubiškis
Lāsma Zemīte Tāllēkšana 6.12 6.38 18.06.2022. A. Raubiškis
Lāsma Zemīte Tāllēkšana 6.12 6.45 25.06.2022. A. Raubiškis
Lāsma Zemīte Augstlēkšana 1.81 1.84 16.07.2022. A. Raubiškis
Sanija Ozoliņa Šķēpa mešana 50.00 51.80 07.05.2022. A. Vaivads, I. Aizpure
Sanija Ozoliņa Šķēpa mešana 50.00 50.87 15.05.2022. A. Vaivads, I. Aizpure
Sanija Ozoliņa Šķēpa mešana 50.00 50.46 04.06.2022. A. Vaivads, I. Aizpure
Sanija Ozoliņa Šķēpa mešana 50.00 50.09 09.06.2022. A. Vaivads, I. Aizpure
Vineta Krūmiņa Lodes grūšana 14.50 14.55 21.05.2022. M. Urtāns
Vineta Krūmiņa Diska mešana 48.50 50.24 25.05.2022. M. Urtāns
Gerda Kerija Dreimane Septiņcīņa 5300 5397 28.05.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Gerda Kerija Dreimane Septiņcīņa 5300 5462 11.06.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Invida Mauriņa 800m 2:09.00 2:06.91 11.06.2022. A. Saņņikovs
Invida Mauriņa 400m 55.20 54.55 16.07.2022. A. Saņņikovs
Agate Caune 5000m 16:40.00 16:24.37 25.06.2022. L. Dzene, R. Ravinskis
Gerda Kerija Dreimane Tāllēkšana 6.12 6.25 25.06.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Gerda Kerija Dreimane Tāllēkšana 6.12 6.27 09.07.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Gerda Kerija Dreimane Tāllēkšana 6.12 6.31 16.07.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Valters Kreišs Kārtslēkšana 5.05 5.10 30.06.2022. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Aleks Pelcmanis 400m barjeras 53.20 52.82 16.07.2022. D. Brence