Eiropas Jaunatnes Olimpiskais festivāls (4)

Norises datums: 21/07/2019 - 27/07/2019 Norises vieta: Baku (Azerbaidžāna)

Kvalifikācijas normatīvi



Atlases kritēriji

•Piedālās dalībnieki, kuri dzimuši 2002.-2003.gadā (U18 grupa)
•Katrā disciplīnā var piedalīties 1 dalībnieks
•Disciplīnās, kur vairākiem sportistiem būs izpildīti kvalifikācijas normatīvi, atlase notiek Latvijas Jaunatnes Olimpiādē.
•Komandas sastāvu apstiprina Jaunatnes komisija.
 

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Vārds, uzvārds Disciplīna Normatīvs Rezultāts (2018) Rezultāts (2019) Izpildes datums   Treneris
Lāsma Zemīte Augstlēkšana 1.73 m   1.79 m 17.02.2019.   Ainis Raubišķis / Jānis Knodze
Kamilla Vanadziņa 1500m 4:43.00   4:38.75 16.02.2019.   Leonīds Strekalovskis
Stepans Kolontajs 100m 11.10 11.03   21.06.2018.   Marita Ārente
Dmitrijs Ļašenko 400mb 56.20 55.28   07.06.2018.   Vjačeslavs Goļinskis
Artūrs Ignatjevs Tāllēkšana 6.90  m 7.05 m   20.01.2018.   Jurijs Ostaševs / Andris Vengra
Makars Korotkovs Vesera mešana 61.50 m 69.90 m 72.32 m 16.05.2019.   Igors Sokolovs
Dāvis Krauklis Šķēpa mešana 62.00 m 69.23 m   16.03.2018.   Guntars Markss
Artis Čakšs Šķēpa mešana 62.00 68.82 m   16.03.2018.   Andrejs Vaivads
Paula Katrīna Skalberga

100m

200m

12.35

25.25

12.18

24.82



25.59 i

21.05.2018.

22.06.2018.

  Mārīte Lūse / Dimitrijs Vinogradovs
Patrīcija Sarmule

400m

800m

57.50

2:15.00

56.40

2:12.34

 

25.05.2018.

07.06.2018.

  Viktors Lācis
Sonora Sergejeva Tāllēkšana 5.80 m 5.88 m   30.06.2018.   Daila Mankusa
Marija Justīne Svistuna Šķēpa mešana 45.00 m 48.08 m   27.04.2018.   Mārīte Alaine
Ieva Annija Stepiņa Šķēpa mešana 45.00 m 47.90 m 49.20 m 16.03.2019.   Indulis Matīss / Andrejs Vaivads
Elva Vestarta Šķēpa mešana 45.00 m   46.10 m 16.03.2019.   Imants Roziņš
Edvīns Hadakovs

Trīssoļlēkšana

Tāllēkšana

14.20 m

6.90 m

 

14.95 m

6.98 m

16.05.2019.

12.01.2019.

  Dmitrijs Hadakovs / Jana Hadakova
Māra Anna Zīverte

100m

200m 

400m

12.35

25.25

57.50

 

12.26

25.15

57.19

11.05.2019.

16.02.2019.

28.04.2019.

  Laila Nagle
Ieva Annija Stepiņa Lodes grūšana 14.00 m   14.14 m 02.03.2019.   Indulis Matīss / Andrejs Vaivads
Olga Ignatjeva Trīssoļlēkšana 12.00 m   12.27 m 22.02.2019.   Dmitrijs Hadakovs
Raivo Liniņš 10000m soļošana 48:30.00   48:00.25 05.05.2019.   Anita Kažemāka Siliņa / Viktorija Neištadte

Komentāri (4)

Latvijas Šķēpmetēju klubs, biedrība 19/02/2019 14:54, pirms 2 mēnešiem

Lūdzu papildiniet kandidātu sarakstu Kamilla Vanadziņa 2003.dz.g 1500m Latvijas čempionātā izskrēja 4:38,75
Murjāņu sporta ģimnāzija 18/03/2019 13:04, pirms 2 mēnešiem
Kas ar daudzcīņu? Tomēr nebūs?
Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skola 21/03/2019 12:02, pirms 1 mēneša
Ievai Annijai Stepiņai ir arī normatīvs lodē 14.11 Baltijas valstu U-18 02.03. 19.
Viļānu novada pašvaldības Sporta skola 26/03/2019 10:24, pirms 1 mēneša
2017.gadā piedalījās 2001.-2002. dzimšanas gadi, 2019. gadā 2002.-2003. dzimšanas gadi. Kaut kā neloģiski?