Latvijas izlases kandidāti

100m zēniem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artis Podziņš 12.10 0.0 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 02.04.2005. 591 III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
2 Ņikita Bondarevs 12.36 1.2 V. Grigorjevs Līvānu VK 28.04.2005. 530 III klase Sportland kauss IV posms 19.07.2019.
3 Renārs Jumiķis 12.44 -1.4 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 13.05.2005. 512 III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Ģirts Šenkevics 12.45 2.0 D. Lauva Liepājas SSS 12.09.2005. 509 III klase Ventspils novada BJSS slēgtās sacensības vieglatlētikā U16, U18 12.06.2019.
5 Ričards Peders 12.53 -1.1 E. Krūms LBJSA, Carnikava 10.10.2005. 492 III klase Sportland kauss II posms 23.05.2019.
6 Rihards Pūķis 12.57 -1.1 E. Gāga Dartija 21.03.2005. 483 III klase Sportland kauss II posms 23.05.2019.

200m zēniem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ričards Peders 24.79 0.0 E. Krūms LBJSA, Carnikava 10.10.2005. 582 III klase Youth Games in Athletics,Aalborg 01.08.2019.
2 Artis Podziņš 25.03 0.0 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 02.04.2005. 606 III klase Viru sporta skolas atklātās jaunatnes sacensības telpās 16.03.2019.
3 Ģirts Šenkevics 25.77 -2.1 D. Lauva Liepājas SSS 12.09.2005. 480 III klase Saldus Sporta skolas atklātās sacensības skriešanas disciplīnās 28.04.2019.
4 Rihards Pūķis 25.87 1.7 E. Gāga Dartija 21.03.2005. 471 III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.

400m zēniem

800m zēniem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artis Podziņš 2:04.88 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 02.04.2005. 646 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
2 Reinis Martinsons 2:11.17 K. Siņicins SS Arkādija 17.06.2005. 511 III klase Youth Games in Athletics,Aalborg 01.08.2019.
3 Jānis Stūrītis 2:17.09 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 03.02.2006. 399 III klase European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019,Brno 09.09.2019.
4 Kārlis Ancāns 2:17.76 I. Vītola Skulte SS Arkādija 01.01.2005. 387 III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.

1500m zēniem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Gabriels Toms Kvecko 4:39.83 A. Kiršteins Ventspils nov. BJSS 22.07.2005. 449 III klase Ventspils novada BJSS slēgtās sacensības vieglatlētikā U16, U18 12.06.2019.
2 Deniss Averčenko 4:57.6 J. Tarasova Viļānu NSS 04.01.2005. 310 I j. klase Rēzeknes un Viļānu novadu skolēnu spartakiāde, vieglatlētika 09.05.2019.
3 Kārlis Stukāns 5:05.26 Z. Kincis Ogres SC 15.07.2005. 258 II j. klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Jānis Kravalis 5:08.50 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 17.09.2005. 237 II j. klase Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U16 un U14 03.05.2019.

3000m zēniem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Jānis Kravalis 10:36.07 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 17.09.2005. 338 I j. klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
2 Reinis Jevsins 11:36.03 V. Folkmanis, S. Petrakovs Ilūkstes NSS 08.03.2005. 168 II j. klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Ernests Dzenītis 11:50.0 J. Svetlovs Gulbenes BJSS 01.04.2005. 137 II j. klase Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā 2019 01.06.2019.
4 Emīls Reigins 12:30.53 J. Upenieks 29.08.2005. 65 Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā 08.05.2019.

110m/b zēniem

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ričards Peders 15.95 0.2 83.80 E. Krūms LBJSA, Carnikava 10.10.2005. II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
2 Ģirts Šenkevics 16.07 0.9 83.80 D. Lauva Liepājas SSS 12.09.2005. II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Renārs Jumiķis 16.35 0.5 83.80 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 13.05.2005. III klase Sportland kauss II posms 23.05.2019.
4 Rendijs Rubenis 17.48 -0.2 83.80 A. Priževoits Ogres SC 14.06.2005. III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.

300m/b zēniem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ričards Peders 42.37 76.20 E. Krūms LBJSA, Carnikava 10.10.2005. Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 13.07.2019.
2 Renārs Jumiķis 43.42 76.20 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 13.05.2005. Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Ģirts Šenkevics 43.72 76.20 D. Lauva Liepājas SSS 12.09.2005. Ventspils novada BJSS slēgtās sacensības vieglatlētikā U16, U18 12.06.2019.
4 Linards Ruks 46.99 76.20 S. Sabājevs SS Arkādija 14.06.2005. Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.

2000m/kav zēniem

Tāllēkšana zēniem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ričards Peders 5.53 0.0 E. Krūms LBJSA, Carnikava 10.10.2005. 612 I j. klase Maxima Jaunatnes kauss 10.02.2019.
2 Andris Skadiņš 5.49 0.0 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 11.05.2005. 604 I j. klase Latvijas U16 čempionāts 23.02.2019.
3 Jorens Miķelsons 5.49 -0.7 I. Grēns Smiltenes SC 17.09.2005. 604 I j. klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Kārlis Lūkass Koloda 5.32 -0.2 M. Štrobinders, R. Štrobinders Talsu SS 18.05.2006. 568 I j. klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.

Trīssoļlēkšana zēniem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rihards Pūķis 11.74 0.0 E. Gāga Dartija 21.03.2005. 616 I j. klase Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā 12.07.2019.
2 Artjoms Kisļakovs 11.52 0.0 N. Milbrete SS Arkādija 28.01.2005. 594 I j. klase Latvijas U16 čempionāts 23.02.2019.
3 Intars Brencis 10.80 0.0 V. Krišāns Ludzas SS 31.03.2005. 521 II j. klase Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās 25.01.2019.
4 Jānis Kravalis 10.45 0.0 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 17.09.2005. 486 III j. klase Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās 25.01.2019.

Augstlēkšana zēniem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Andris Skadiņš 1.71 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 11.05.2005. 663 III klase Maxima Jaunatnes kauss 10.02.2019.
2 Ričards Tarvids 1.70 A. Čākurs Tukuma SS 15.02.2005. 655 III klase "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām 09.03.2019.
3 Jorens Miķelsons 1.68 I. Grēns Smiltenes SC 17.09.2005. 638 III klase European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019,Brno 09.09.2019.
4 Ralfs Eglītis 1.66 A. Macuks Jēkabpils SS 05.07.2006. 621 III klase Starpnovadu sporta skolu (Madona-Balvi-Jēkabpils) spēles vieglatlētikā ' 2019 3.posms 23.07.2019.

Kārtslēkšana zēniem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Andris Skadiņš 2.80 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 11.05.2005. 414 I j. klase Latvijas U16 čempionāts 23.02.2019.
2 Kristers Pipcāns 2.45 I. Kacēna, I. Kairišs Balvu SS 11.07.2006. 325 II j. klase Latvijas U14 čempionāts 03.07.2019.
3 Jaroslavs Zavertailo 2.20 E. Lācis BJC "Laimīte" 28.09.2005. 261 II j. klase Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.

Lodes grūšana zēniem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kārlis Kaugars 13.17 4.000 DUNLEER A.C. 09.01.2005. III klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām 07.06.2019.
2 Gatis Karabanovs 12.78 3.000 I. Vītola Aizkraukles NSS 11.02.2006. III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Kārlis Piziks 12.77 4.000 Ģ. Ločmelis, G. Gailītis Liepājas raj. SS, MSĢ 25.04.2005. I j. klase Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21.09.2019.
4 Kristers Krauklis 12.35 4.000 I. Grēns Smiltenes SC 12.05.2005. I j. klase European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019,Brno 09.09.2019.

Šķēpa mešana zēniem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kārlis Kaugars 51.72 600.000 DUNLEER A.C. 09.01.2005. III klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām 07.06.2019.
2 Kārlis Lūkass Koloda 51.55 400.000 M. Štrobinders, R. Štrobinders Talsu SS 18.05.2006. I j. klase Javelin Cup 2019,Valga 21.09.2019.
3 Kristers Krauklis 49.38 600.000 I. Grēns Smiltenes SC 12.05.2005. III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Juris Konrāds 47.22 600.000 A. Cāns Gulbenes BJSS 03.04.2005. I j. klase European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019,Brno 09.09.2019.

Diska mešana zēniem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Juris Konrāds 35.30 1.000 A. Cāns Gulbenes BJSS 03.04.2005. I j. klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
2 Andris Skadiņš 34.50 1.000 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 11.05.2005. II j. klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Raits Markus 32.66 0.750 S. Keisele Balvu SS 12.05.2006. Latvijas U14 čempionāts 03.07.2019.
4 Eduards Soroka 32.54 0.750 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 27.02.2006. Kokneses sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā 06.09.2019.

Vesera mešana zēniem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Roberts Bessarabs 52.71 4.000 I. Sokolovs Salaspils SS 11.07.2005. I j. klase Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21.09.2019.
2 Kaspars Vasiļjevs 34.71 3.000 Z. Karols, G. Klibiķe Aizkraukles NSS 06.10.2006. III j. klase Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21.09.2019.
3 Konstantins Ozerickis 32.33 3.000 Z. Karols, G. Klibiķe Aizkraukles NSS 19.12.2006. III j. klase Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21.09.2019.
4 Rūdolfs Ivanovs 24.02 3.000 Z. Karols, G. Klibiķe Aizkraukles NSS 19.12.2006. Aizkraukles NSS sacensības vesera mešanā 13.05.2019.

Desmitcīņa zēniem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Andris Skadiņš 3999 (U16) R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 11.05.2005. 523 Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.

100m meitenēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Laura Osipenko 12.73 1.6 D. Lauva Liepājas SSS 29.06.2005. 852 I klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 13.07.2019.
2 Kerola Ozola 12.87 0.5 I. Puķīte Lielvārdes SC 03.02.2005. 826 II klase Sportland kauss IV posms 19.07.2019.
3 Lianda Žvirble 13.25 0.6 D. Vizule Dartija 02.11.2005. 759 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Pērle Austra Veide 13.27 1.0 E. Krūms LBJSA, Carnikava 19.10.2005. 756 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
5 Nikola Laņeca 13.32 1.6 V. Goļinskis Liepājas SSS 07.03.2005. 747 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
6 Marta Balanasa 13.34 -0.5 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 09.04.2005. 743 II klase Sportland kauss II posms 23.05.2019.

200m meitenēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kerola Ozola 27.00 0.2 I. Puķīte Lielvārdes SC 03.02.2005. 767 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
2 Marta Balanasa 27.24 0.7 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 09.04.2005. 747 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Laura Osipenko 27.27 -2.0 D. Lauva Liepājas SSS 29.06.2005. 745 II klase Saldus Sporta skolas atklātās sacensības skriešanas disciplīnās 28.04.2019.
4 Pērle Austra Veide 27.49 1.6 E. Krūms LBJSA, Carnikava 19.10.2005. 727 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.

400m meitenēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marta Balanasa 1:00.76 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 09.04.2005. 812 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
2 Nikole Baikova 1:03.64 L. Jēkabsone, L. Olijare SS Arkādija 04.04.2005. 719 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Anna Frolova 1:04.84 S. Birkenberga, D. Mankusa Saldus SS 19.04.2005. 683 III klase Saldus Sporta skolas atklātās sacensības skriešanas disciplīnās 28.04.2019.
4 Alise Šalājeva 1:04.89 L. Nagle Jelgavas SC 08.05.2005. 681 III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
5 Ketlīna Kohva 1:05.83 A. Muša Jūrmalas SS 29.01.2005. 653 III klase Sportland kauss II posms 23.05.2019.
6 Karlīna Vīduša 1:06.27 M. Ārente SS Arkādija 26.04.2005. 674 III klase Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 14 12.03.2019.

800m meitenēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Amanda Valtasa 2:22.09 J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 11.08.2005. 801 I klase Baltic Sea Youth Games 2019,Karlstad 05.07.2019.
2 Indra Mackeviča 2:24.59 Z. Kincis Ogres SC 10.10.2005. 764 II klase Valmieras spēles jauniešiem- 2019 U-16, U-18 16.07.2019.
3 Madara Kļavniece 2:29.09 S. Krūma, E. Krūms Carnikava, LBJSA 04.03.2006. 700 II klase European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019,Brno 09.09.2019.
4 Evelīna Bērziņa 2:30.34 K. Siņicins SS Arkādija 04.05.2005. 683 II klase Sportland kauss II posms 23.05.2019.

1500m meitenēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Amanda Valtasa 4:47.76 J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 11.08.2005. 852 I klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 13.07.2019.
2 Indra Mackeviča 5:09.59 Z. Kincis Ogres SC 10.10.2005. 711 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Austra Ošiņa 5:23.0 A. Klapote SS Arkādija 01.01.2006. 630 III klase LSC atklātais čempionāts stadionā, 6.posms. 200m, 1500m, 5000m čempionāts, trīssolis no vietas 14.09.2019.
4 Frederika Anna Grende 5:26.10 A. Blajs SS Arkādija 07.10.2005. 613 III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.

3000m meitenēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Amanda Valtasa 10:31.07 J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 11.08.2005. 821 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
2 Indra Mackeviča 11:17.17 Z. Kincis Ogres SC 10.10.2005. 694 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Izabella Bogdanova 12:10.30 V. Bogdanovs Ventspils MK 11.06.2005. 560 III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Amanda Klindžāne 16:06.56 Preiļu BJSS 26.10.2005. 138 Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā 08.05.2019.

100m/b meitenēm

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kerola Ozola 15.47 -0.1 76.20 I. Puķīte Lielvārdes SC 03.02.2005. II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
2 Krista Kločko 15.55 -0.1 76.20 D. Lauva Liepājas SSS 06.01.2005. II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Karīna Jansone 15.86 0.1 76.20 D. Lauva Liepājas SSS 13.09.2005. II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Janita Antipina 15.87 -1.2 76.20 A. Lancmane Kuldīgas SS 01.11.2005. II klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām 07.06.2019.

300m/b meitenēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Laura Osipenko 45.65 76.20 D. Lauva Liepājas SSS 29.06.2005. I klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām 07.06.2019.
2 Krista Kločko 47.55 76.20 D. Lauva Liepājas SSS 06.01.2005. II klase Ventspils novada BJSS slēgtās sacensības vieglatlētikā U16, U18 12.06.2019.
3 Nikola Laņeca 48.80 76.20 V. Goļinskis Liepājas SSS 07.03.2005. II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Singa Rozentāle 49.26 76.20 A. Čaklis Ventspils nov. BJSS 21.10.2005. II klase Ventspils novada BJSS slēgtās sacensības vieglatlētikā U16, U18 12.06.2019.

2000m/kav meitenēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Bernāne 9:13.25 76.20 K. Gulbis Ventspils nov. BJSS 18.11.2005. 480 Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.

Tāllēkšana meitenēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Madara Bērziņa 5.44 0.0 L. Dzene Valmieras BSS 30.03.2005. 878 II klase Valkas novada BJSS U-12, U-16 grupu divcīņas un U18 grupas vieglatlētikas sacensības. 23.01.2019.
2 Marta Anna Putene 5.42 1.3 A. Čākurs Tukuma SS 24.04.2005. 873 II klase Valgamaa 2019.a. lahtised meistrivõistlused kergejõustikus,Valga 12.06.2019.
3 Laura Osipenko 5.38 -0.7 D. Lauva Liepājas SSS 29.06.2005. 865 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Rēzija Kriķe 5.26 0.0 D. Lauva Liepājas SSS 28.02.2005. 839 II klase Viļņas sporta centra starptautiskās jaunatnes sacensības telpās 08.03.2019.

Trīssoļlēkšana meitenēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marta Anna Putene 11.78 0.5 A. Čākurs Tukuma SS 24.04.2005. 892 II klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 13.07.2019.
2 Janita Antipina 10.84 1.4 A. Lancmane Kuldīgas SS 01.11.2005. 798 III klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām 07.06.2019.
3 Alija Bolšteina 10.31 0.2 D. Stumbre Liepājas SSS 03.12.2005. 745 I j. klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Tīna Zēmane 10.14 0.0 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 07.02.2005. 729 I j. klase Latvijas U16 čempionāts 23.02.2019.

Augstlēkšana meitenēm

Kārtslēkšana meitenēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Evelīna Stepanova 2.20 S. Keisele Balvu SS 28.10.2005. 420 I j. klase Latvijas U16 čempionāts 23.02.2019.
2 Krista Lapiņa 2.10 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 10.03.2006. 391 II j. klase Latvijas U14 čempionāts 03.07.2019.

Lodes grūšana meitenēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Alise Ciemiņa 13.31 3.000 A. Čākurs Tukuma SS 26.10.2005. II klase Baltic Sea Youth Games 2019,Karlstad 05.07.2019.
2 Nikola Innus 12.15 2.000 A. Krauklīte Madonas BJSS 06.02.2006. III klase Latvijas U14 čempionāts 03.07.2019.
3 Inese Bembere 12.10 2.000 I. Aperāne, L. Olijare SS Arkādija 19.01.2006. III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Keitija Liepa 11.77 2.000 L. Jakutāviča Bauskas BJSS 27.05.2006. III klase Latvijas U14 čempionāts 03.07.2019.

Šķēpa mešana meitenēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sandra Brikmane 43.63 A. Raubišķis Jēkabpils SS 11.01.2005. Starpnovadu sporta skolu (Madona-Balvi-Jēkabpils) spēles vieglatlētikā ' 2019 3.posms 23.07.2019.
2 Dinija Līga Paegle 40.33 400.000 A. Vitte SS Arkādija 22.06.2005. II klase Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21.09.2019.
3 Marta Kociņa 38.69 400.000 A. Gromova Limbažu un Salacgrīvas NSS 03.01.2006. II klase Latvijas U14 čempionāts 03.07.2019.
4 Līva Zariņa 37.52 400.000 R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS 19.02.2005. III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.

Diska mešana meitenēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elīna Lazdoviča 33.31 0.750 M. Holsts Aizkraukles NSS 10.11.2005. III klase Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā 30.03.2019.
2 Ramona Nahtmane 32.90 0.750 M. Holsts Aizkraukles NSS 18.05.2005. III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
3 Anna Jolkina 32.06 0.750 I. Grava Rūjienas SS 05.02.2005. III klase Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā 30.03.2019.
4 Marta Čunčule 28.40 750.000 A. Zeile Olaines VK 15.04.2005. Aizkraukles NSS diska mešanas sacensības 13.06.2019.

Vesera mešana meitenēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Jansena 51.29 2.000 V. Kumermane Ķekavas SS 01.01.2006. II klase Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21.09.2019.
2 Elīna Lazdoviča 41.39 3.000 M. Holsts Aizkraukles NSS 10.11.2005. II klase Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21.09.2019.
3 Ramona Nahtmane 29.92 3.000 M. Holsts Aizkraukles NSS 18.05.2005. I j. klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 29.06.2019.
4 Aiga Kondrate 28.38 2.000 D. Kalniņš Aizkraukles NSS 11.07.2006. III j. klase Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21.09.2019.

Septiņcīņa meitenēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Agate Lāce 3724 (U16) E. Krūms, S. Krūma LBJSA, Carnikava 06.10.2005. 637 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
2 Evelīna Stepanova 3376 (U16) S. Keisele Balvu SS 28.10.2005. 571 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
3 Marta Čunčule 3303 (U16) A. Zeile Olaines VK 15.04.2005. 558 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
4 Evelīna Bērziņa 3251 (U16) K. Siņicins SS Arkādija 04.05.2005. 548 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.