Latvijas izlases kandidāti

100m zēniem

200m zēniem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Aleksandrs Tiščenko 24.16 1.5 V. Goļinskis Liepājas SSS 21.05.2006. 653 Second-class Sportland Cup 05.07.2020.
2 Toms Rainers Feldmanis 24.35 -0.1 A. Sprincis Valkas novada BJSS 23.05.2006. 631 Third-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.
3 Oskars Bārtuls 24.74 1.5 A. Domaņins Daugavpils ISVS 01.04.2006. 588 Third-class Sportland Cup 05.07.2020.
4 Aleksis Gailītis 24.98 1.5 I. Skurule Kuldīgas SS 15.02.2006. 562 Third-class Sportland Cup 05.07.2020.

400m zēniem

800m zēniem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Jānis Stūrītis 2:11.01 G. Blūmiņa, G. Bitītis Siguldas Sporta skola, MSĢ 03.02.2006. 514 Third-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.
2 Artūrs Jēcis 2:14.96 A. Gross Kandavas BJSS 08.08.2006. 438 Third-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.
3 Ričards Dāvis Špacs 2:17.10 A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 05.09.2006. 399 Third-class Pērnavas atklātās sacensības vieglatlētikā, Pärnu Rannastaadion 22.08.2020.
4 Markuss Tarabans 2:19.40 V. Goļinskis Liepājas SSS 28.04.2007. 359 Third-class Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.

1500m zēniem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rūdolfs Vanadziņš 4:42.3 A. Klapote SS Arkādija 01.01.2007. 428 I j. klase LSC atklātais čempionāts stadionā 6. posms 19.09.2020.
2 Jānis Stūrītis 4:45.01 G. Blūmiņa, G. Bitītis Siguldas Sporta skola, MSĢ 03.02.2006. 406 I j. klase Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai 10.07.2020.
3 Atvars Ernests Paļulis 4:55.02 I. Ladusāne, M. Rūgums Bauskas BJSS 06.08.2006. 329 I j. klase Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)/ Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem 04.09.2020.
4 Patriks Rullis 4:59.12 S. Lorence Jelgavas BJSS 13.11.2006. 299 I j. klase Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai 10.07.2020.

110m/b zēniem

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Atvars Ernests Paļulis 15.67 -0.7 83.80 I. Ladusāne, M. Rūgums Bauskas BJSS 06.08.2006. II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 20.07.2020.
2 Aleksis Gailītis 16.33 -0.7 83.80 I. Skurule Kuldīgas SS 15.02.2006. III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 20.07.2020.
3 Nils Meijers 16.43 0.0 83.80 A. Priževoits Ogres SC 03.05.2006. III klase Latvijas čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20) 04.08.2020.
4 Kārlis Lūkass Koloda 16.50 0.0 83.80 M. Štrobinders, R. Štrobinders Talsu SS 18.05.2006. III klase Latvijas čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20) 04.08.2020.

300m/b zēniem

2000m/kav zēniem

Tāllēkšana zēniem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kārlis Lūkass Koloda 6.37 0.0 M. Štrobinders, R. Štrobinders Talsu SS 18.05.2006. 788 Second-class Latvian U16 indoor championships 22.02.2020.
2 Atvars Ernests Paļulis 5.82 -0.2 I. Ladusāne, M. Rūgums Bauskas BJSS 06.08.2006. 672 Third-class Latvian Combined events championships 04.08.2020.
3 Nils Meijers 5.80 -0.6 A. Priževoits Ogres SC 03.05.2006. 668 Third-class Latvian Combined events championships 04.08.2020.
4 Aleksis Gailītis 5.79 -1.0 I. Skurule Kuldīgas SS 15.02.2006. 666 Third-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.

Trīssoļlēkšana zēniem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Aleksis Gailītis 13.52 1.9 I. Skurule Kuldīgas SS 15.02.2006. 799 Second-class Baltic U16 Championships 28.07.2020.
2 Kristers Zekunde 11.27 0.0 A. Čākurs Tukuma SS 07.06.2006. 569 Second-class junior Latvian U16 indoor championships 22.02.2020.
3 Dominiks Majorovs 11.10 -0.2 A. Koziča Ķekavas SS 09.08.2006. 551 Second-class junior Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai 10.07.2020.
4 Jegors Pņovs 10.91 0.0 V. Goļinskis Liepājas SSS 20.07.2006. 532 Second-class junior A.K. Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā 08.03.2020.

Augstlēkšana zēniem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Ralfs Eglītis 1.76 A. Raubiškis Jēkabpils SS 05.07.2006. 706 Second-class Baltic U16 Championships 28.07.2020.
2 Atvars Ernests Paļulis 1.69 I. Ladusāne, M. Rūgums Bauskas BJSS 06.08.2006. 646 Third-class Latvian U16 indoor championships 22.02.2020.
3 Kārlis Lūkass Koloda 1.68 M. Štrobinders, R. Štrobinders Talsu SS 18.05.2006. 638 Third-class Baltic Outdoor Team championships of Combined Events 04.09.2020.
4 Edgars Prūsis 1.66 S. Paipals-Šulcs SS Spars 12.04.2006. 621 Third-class Latvian U16 indoor championships 22.02.2020.

Kārtslēkšana zēniem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Atvars Ernests Paļulis 3.80 I. Ladusāne, M. Rūgums Bauskas BJSS 06.08.2006. 674 Second-class Latvian Combined events championships 04.08.2020.
2 Kristers Pipcāns 3.30 I. Kairišs Balvu SS 11.07.2006. 543 Third-class Starpnovadu sporta skolu atklātās (Madona-Balvi-Jēkabpils) spēles vieglatlētikā 2020 17.06.2020.
3 Rainers Ušāns Čips 3.20 I. Kairišs Balvu SS 28.12.2006. 517 Third-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.
4 Nils Meijers 3.00 A. Priževoits Ogres SC 03.05.2006. 466 Third-class Latvian Combined events championships 04.08.2020.

Lodes grūšana zēniem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Raits Markus 13.62 4.000 S. Keisele, I. Kairišs Balvu SS 12.05.2006. III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 20.07.2020.
2 Gustavs Eriņš 12.58 2.000 J. Upenieks Preiļu BJSS 03.12.2007. Preiļu novada BJSS jauno vieglatlētu sacensības"Maza balva"2.kārta 15.01.2020.
3 Arnis Mileika 12.50 4.000 A. Gross Kandavas BJSS 25.06.2006. I j. klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 20.07.2020.
4 Gatis Karabanovs 12.38 4.000 I. Vītola Aizkraukles NSS 11.02.2006. III klase ANSS slēgtās sacensības vieglatlētikā 19.06.2020.

Šķēpa mešana zēniem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kārlis Lūkass Koloda 48.27 600.000 M. Štrobinders, R. Štrobinders Talsu SS 18.05.2006. III klase Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša piemiņas kauss 2020 22.08.2020.
2 Nikita Baikovs 48.06 400.000 M. Pokšāne Preiļu BJSS 18.05.2007. I j. klase Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša piemiņas kauss 2020 22.08.2020.
3 Renārs Ragovskis 47.80 400.000 S. Lorence Jelgavas BJSS 05.03.2007. I j. klase Latvijas U14 čempionāts 15.07.2020.
4 Martins Kaudze 43.43 600.000 B. Romanovska SS Spars 23.03.2006. II j. klase Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša piemiņas kauss 2020 22.08.2020.

Diska mešana zēniem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Raits Markus 43.52 1.000 S. Keisele, I. Kairišs Balvu SS 12.05.2006. III klase Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 04.07.2020.
2 Atvars Ernests Paļulis 39.74 1.000 I. Ladusāne, M. Rūgums Bauskas BJSS 06.08.2006. I j. klase Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 04.07.2020.
3 Jānis Zemītis 36.88 1.000 M. Urtāns Cēsu PSS 24.02.2006. I j. klase Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 04.07.2020.
4 Nils Meijers 34.40 1.000 A. Priževoits Ogres SC 03.05.2006. II j. klase Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)/ Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem 04.09.2020.

Vesera mešana zēniem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kaspars Vasiļjevs 40.47 4.000 Z. Karols, G. Klibiķe Aizkraukles NSS 06.10.2006. II j. klase Baltijas U16 komandu čempionāts 28.07.2020.
2 Konstantins Ozerickis 32.70 4.000 Z. Karols, G. Klibiķe Aizkraukles NSS 19.12.2006. III j. klase ANSS slēgtās sacensības vieglatlētikā 19.06.2020.

Desmitcīņa zēniem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Atvars Ernests Paļulis 5536 (U16) I. Ladusāne, M. Rūgums Bauskas BJSS 06.08.2006. 751 Second-class Baltic Outdoor Team championships of Combined Events 04.09.2020.
2 Nils Meijers 5190 (U16) A. Priževoits Ogres SC 03.05.2006. 699 Second-class Baltic Outdoor Team championships of Combined Events 04.09.2020.
3 Kārlis Lūkass Koloda 4811 (U16) M. Štrobinders, R. Štrobinders Talsu SS 18.05.2006. 643 Third-class Latvian Combined events championships 04.08.2020.
4 Raits Markus 4135 (U16) S. Keisele, I. Kairišs Balvu SS 12.05.2006. 543 Third-class Latvian Combined events championships 04.08.2020.

100m meitenēm

200m meitenēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elizabete Kociņa 25.76 -0.4 A. Kļava Liepājas raj. SS 17.02.2006. 873 I klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 20.07.2020.
2 Anna Gabriela Hofmane 26.73 -0.4 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS 19.01.2006. 789 I klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 20.07.2020.
3 Alise Broka 27.06 -1.5 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 10.08.2006. 762 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 20.07.2020.
4 Lorēna Anna Briede 27.65 0.0 L. Olijare SS Arkādija 25.02.2007. 773 II klase Sprintu sacensības "Talvine sprindi mitmevõistlus'' Tartu Ülikooli Spordihoone 12.01.2020.

400m meitenēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anna Luīze Dombrovska 1:00.71 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 28.12.2006. 813 Second-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.
2 Adriana Krūzmane 1:01.83 D. Vizule Dartija 20.05.2006. 777 Second-class Sportland Cup 05.07.2020.
3 Madara Kļavniece 1:03.47 S. Krūma, E. Krūms, G. Bitītis Carnikava, LBJSA 04.03.2006. 725 Second-class Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.
4 Austra Ošiņa 1:04.16 A. Klapote SS Arkādija 01.01.2006. 703 Third-class Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 14.07.2020.
5 Sanija Gasparoviča 1:04.46 M. Anzenavs Jelgavas BJSS 05.02.2007. 694 Third-class Sportland Cup 05.07.2020.
6 Taiga Tugarinova 1:04.61 A. Klapote SS Arkādija 29.05.2006. 690 Third-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.

800m meitenēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Austra Ošiņa 2:20.62 A. Klapote SS Arkādija 01.01.2006. 823 First-class Baltic U16 Championships 28.07.2020.
2 Madara Kļavniece 2:31.02 S. Krūma, E. Krūms, G. Bitītis Carnikava, LBJSA 04.03.2006. 674 Second-class Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.
3 Taiga Tugarinova 2:34.10 A. Klapote SS Arkādija 29.05.2006. 632 Second-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.
4 Laura Ozola 2:34.48 A. Ješkins, S. Krūma Ādažu BJSS 03.09.2007. 627 Second-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.

1500m meitenēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Austra Ošiņa 4:48.57 A. Klapote SS Arkādija 01.01.2006. 847 II klase Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai 10.07.2020.
2 Madara Kļavniece 5:21.75 S. Krūma, E. Krūms, G. Bitītis Carnikava, LBJSA 04.03.2006. 638 III klase Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai 10.07.2020.
3 Diāna Bičkovska 5:30.3 A. Klapote SS Arkādija 29.12.2007. 589 III klase LSC atklātais čempionāts stadionā 6. posms 19.09.2020.
4 Taiga Tugarinova 5:31.1 A. Klapote SS Arkādija 29.05.2006. 584 III klase LSC atklātais čempionāts stadionā 6. posms 19.09.2020.

3000m meitenēm

100m/b meitenēm

# Athlete Result Wind Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anna Gabriela Hofmane 14.61 -0.2 76.20 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS 19.01.2006. Candidate for master Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai 10.07.2020.
2 Inese Bembere 16.21 -0.4 76.20 I. Aperāne, L. Olijare SS Arkādija 19.01.2006. Latvian Combined events championships 04.08.2020.
3 Tīna Jakubone 16.26 -0.6 76.20 S. Dzilnava Bauskas BJSS 21.08.2006. Latvian Combined events championships 04.08.2020.
4 Madara Ruņģe 16.28 -0.4 76.20 A. Kronbergs SS Spars 19.10.2006. Latvian Combined events championships 04.08.2020.

300m/b meitenēm

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Adriana Krūzmane 45.60 76.20 D. Vizule Dartija 20.05.2006. First-class Baltic U16 Championships 28.07.2020.
2 Anna Gabriela Hofmane 46.85 76.20 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS 19.01.2006. Second-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.
3 Annija Roze 50.18 76.20 I. Skurule Kuldīgas SS 06.01.2006. Third-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.
4 Andīna Lapa 54.53 76.20 D. Caune Ostrovska, A. Kaļiņins Ilūkstes NSS 20.04.2006. Third-class Latvian U16 championships and Latvian U14 Combined events championships 20.07.2020.

2000m/kav meitenēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Alberta Zeltiņa 8:07.64 76.20 A. Kaļiņins Ilūkstes NSS, VK Olimpija 04.06.2006. I j. klase Preiļu novada čempionāts pieaugušajiem un jaunatnei. 14.08.2020.
2 Andīna Lapa 9:07.45 76.20 D. Caune Ostrovska, A. Kaļiņins Ilūkstes NSS 20.04.2006. 497 Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā 11.07.2020.
3 Anastasija Leitāne 10:26.59 76.20 M. Pokšāne Preiļu BJSS 08.05.2006. Preiļu novada čempionāts pieaugušajiem un jaunatnei. 14.08.2020.

Tāllēkšana meitenēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anna Gabriela Hofmane 5.34 -1.7 R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS 19.01.2006. 856 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20) 04.08.2020.
2 Tīna Jakubone 5.32 0.0 S. Dzilnava Bauskas BJSS 21.08.2006. 852 II klase Maxima Jaunatnes kauss U14 un U16 vecuma grupām 12.02.2020.
3 Inese Bembere 5.29 0.0 I. Aperāne, L. Olijare SS Arkādija 19.01.2006. 845 II klase Maxima Jaunatnes kauss U14 un U16 vecuma grupām 12.02.2020.
4 Sonora Rasa 5.18 0.0 A. Čākurs Tukuma SS 30.06.2006. 822 III klase Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 grupai 14.02.2020.

Trīssoļlēkšana meitenēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Liliāna Jakubovska 11.75 1.5 G. Kozireva Daugavpils ISVS 24.03.2006. 889 II klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 20.07.2020.
2 Annija Roze 10.48 1.8 I. Skurule Kuldīgas SS 06.01.2006. 762 III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 20.07.2020.
3 Darja Oņiščenko 10.43 0.0 J. Hadakova, D. Hadakovs Daugavpils NSS 08.06.2006. 757 III klase Daugavpils ISVS atklātās meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās U-16 un U-18 vecuma grupām 02.03.2020.
4 Madara Ruņģe 10.42 0.4 A. Kronbergs SS Spars 19.10.2006. 756 III klase Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās 20.07.2020.

Augstlēkšana meitenēm

Kārtslēkšana meitenēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Tīna Jakubone 2.50 S. Dzilnava Bauskas BJSS 21.08.2006. 508 Third-class Latvian U16 indoor championships 22.02.2020.
2 Krista Lapiņa 2.35 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 10.03.2006. 464 First-class junior Latvian U16 indoor championships 22.02.2020.
3 Betija Rutka 2.10 I. Kupčiuna Bauskas BJSS 11.07.2007. 391 Second-class junior Latvian U14 championships 15.07.2020.
4 Jekaterīna Zāgere 2.00 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 26.04.2006. 362 Second-class junior Latvian U16 indoor championships 22.02.2020.

Lodes grūšana meitenēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Elīna Ustupa 12.53 2.000 A. Vitte SS Arkādija 29.01.2007. Second-class Latvian U14 indoor championships 02.02.2020.
2 Ksenija Luriņa 12.15 1.000 A. Iļjins Preiļu BJSS 02.05.2007. Preiļu novada BJSS jauno vieglatlētu sacensības"Maza balva"2.kārta 15.01.2020.
3 Agneta Muskeite 12.14 2.000 A. Gross Kandavas BJSS 27.08.2007. Third-class Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai 01.07.2020.
4 Una Spriņģe 11.98 2.000 I. Roziņš Jelgavas SC 27.10.2007. Third-class ANSS slēgtās sacensības vieglatlētikā 19.06.2020.

Šķēpa mešana meitenēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Madara Ruņģe 40.48 500.000 A. Kronbergs SS Spars 19.10.2006. I klase Ventspils Sporta skolas "Spars" slēgtās sezonas noslēguma sacensības vieglatlētikā. 26.09.2020.
2 Marta Kociņa 39.86 400.000 A. Gromova Limbažu un Salacgrīvas NSS 03.01.2006. II klase Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa šķēpa mešanā "Talsu šķēpi 2020" 25.07.2020.
3 Elza Lazdiņa 38.44 400.000 D. Kalniņš Aizkraukles NSS 20.11.2006. II klase Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai 10.07.2020.
4 Estere Lamberte 37.30 400.000 A. Zeile Olaines VK 18.06.2007. III klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai 01.07.2020.

Diska mešana meitenēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Evelīna Lazdiņa 40.79 0.750 I. Aizpure, V. Smoča Gulbenes BJSS, MSĢ 06.07.2006. II klase Baltijas U16 komandu čempionāts 28.07.2020.
2 Katrīna Klāsupa 29.74 0.750 D. Vizule Dartija 05.08.2006. 518 III klase Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 04.07.2020. 10:00
3 Marta Rūta Šteinberga 28.25 0.750 A. Gross Kandavas BJSS 16.09.2007. I j. klase Latvijas U14 čempionāts 15.07.2020.
4 Agate Bainora 27.88 0.750 A. Feteris Salaspils SS 13.07.2007. I j. klase Latvijas U14 čempionāts 15.07.2020.

Vesera mešana meitenēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Jansena 49.28 3.000 V. Kumermane Ķekavas SS 13.05.2006. I klase Baltijas U16 komandu čempionāts 28.07.2020.
2 Patrīcija Bērzkalna 36.32 3.000 V. Ņuhtiļins Aizkraukles NSS 25.05.2006. III klase Baltijas U16 komandu čempionāts 28.07.2020.
3 Kristija Kalniņa 34.75 2.000 M. Holsts Aizkraukles NSS 01.02.2007. I j. klase ANSS slēgtās sacensības vieglatlētikā 19.06.2020.
4 Una Spriņģe 28.86 2.000 I. Roziņš Jelgavas SC 27.10.2007. III j. klase ANSS slēgtās sacensības vieglatlētikā 19.06.2020.

Septiņcīņa meitenēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anna Gabriela Hofmane 4470 (U16) R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS 19.01.2006. 779 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20) 04.08.2020.
2 Arta Marija Dreimane 4102 (U16) R. Maķevics, I. Kupčiuna Bauskas BJSS 09.09.2006. 709 I klase Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)/ Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem 04.09.2020.
3 Inese Bembere 3941 (U16) I. Aperāne, L. Olijare SS Arkādija 19.01.2006. 678 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20) 04.08.2020.
4 Tīna Jakubone 3844 (U16) S. Dzilnava Bauskas BJSS 21.08.2006. 660 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20) 04.08.2020.