National Team Candidates

100m zēniem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Edgars Avens 11.86 2.0 M. Lūse Auseklis 16.03.2004. 650 Second-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
2 Aleksis Goba 12.56 1.5 R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS 03.05.2004. 485 Third-class Valgas čempionāts 12.06.2018.
3 Alens Balans 12.57 -1.3 M. Anzenavs Jelgavas BJSS 18.02.2004. 483 Third-class Individual athletics competition „SALDUS SPORT SCHOOL’S ATHLETIC’S COMPETITION” 25.05.2018.
4 Ņikita Kaseckis 12.60 1.6 S. Fenčenko Ludzas SS 16.01.2004. 476 Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
5 Mareks Kārkliņš 12.64 2.0 G. Tipāns 30.01.2004. 468 Third-class Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 04.05.2018.
6 Mareks Kristiāns Klempers 12.72 1.9 L. Krūkliņa Valkas BJSS 08.01.2004. 451 First-class junior Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.

200m zēniem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Aleksis Goba 25.72 1.9 R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS 03.05.2004. 485 Third-class Sportland CUP 14.07.2018.
2 Mareks Kristiāns Klempers 25.95 0.4 L. Krūkliņa Valkas BJSS 08.01.2004. 463 First-class junior Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.
3 Rolands Blūms 26.02 0.0 I. Aizpure Gulbenes BJSS 25.03.2004. 501 Third-class Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 12.01.2018.
4 Nils Ivanovskis 26.26 0.0 K. Siņicins SS Arkādija 06.05.2004. 433 First-class junior Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.

400m zēniem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rolands Blūms 52.70 I. Aizpure Gulbenes BJSS 25.03.2004. 706 Second-class Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
2 Nils Ivanovskis 57.68 K. Siņicins SS Arkādija 06.05.2004. 464 Third-class Sportland CUP 14.07.2018.
3 Mihails Filipovičs 57.78 A. Saņnikovs SS Arkādija 03.09.2004. 459 Third-class Sportland CUP 14.07.2018.
4 Arvis Sūna 58.82 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 30.06.2004. 415 First-class junior Daudzcīņas sacensības Rakverē 14.08.2018.
5 Aleks Kožuškevičs 59.12 D. Lauva Liepājas SSS 25.12.2004. 403 First-class junior Sportland CUP 14.07.2018.
6 Daniils Baikovs 59.66 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 14.07.2004. 381 First-class junior Sportland CUP 17.05.2018.

800m zēniem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Nils Ivanovskis 2:11.97 K. Siņicins SS Arkādija 06.05.2004. 534 Third-class Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības 16.12.2018.
2 Roberts Aleksis Glazers 2:12.36 A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 26.11.2004. 526 Third-class Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības 16.12.2018.
3 Reinis Martinsons 2:13.67 K. Siņicins SS Arkādija 17.06.2005. 500 Third-class Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības 16.12.2018.
4 Dāvis Dambergs 2:14.50 R. Ābeltiņa SS Arkādija 15.04.2004. 446 Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.

1500m zēniem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Gustavs Pļevoks 4:40.99 R. Maķevics Bauskas BJSS 09.07.2004. 439 First-class junior Marijampoles čempionāts jauniešiem 02.10.2018.
2 Roberts Aleksis Glazers 4:41.10 A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 26.11.2004. 438 First-class junior Sportland CUP 14.07.2018.
3 Nils Ivanovskis 4:43.95 K. Siņicins SS Arkādija 06.05.2004. 415 First-class junior European Kids Athletics Games 2018 10.09.2018.
4 Dāvis Dambergs 4:44.87 R. Ābeltiņa SS Arkādija 15.04.2004. 407 First-class junior Sportland CUP 14.07.2018.

3000m zēniem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Ardis Liepiņš 11:08.71 G. Klibiķe Sēlijas SS 13.03.2004. 239 Second-class junior Latvian U16 Championships 29.06.2018.
2 Emils-Edvards Vegmanis 11:27.2 LSSC 01.01.2005. 190 Second-class junior LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos. 1.kārta 28.04.2018.
3 Daniels Šimaņecs 12:33.5 R. Ravinskis Valmieras BSS 16.11.2005. 60 VVK skriešanas seriāls, 14. posms 20.06.2018.
4 Dāvids Liepiņš 12:38.5 Valmieras BSS 05.07.2005. 54 VVK skriešanas seriāls, 22. posms 05.09.2018.

110m/b zēniem

# Athlete Result Wind Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Arvis Sūna 16.51 -1.9 83.80 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 30.06.2004. Third-class Sportland CUP 17.05.2018.
2 Ralfs Zazerskis 16.73 1.9 83.80 I. Stukule Kuldīgas SS 28.03.2004. Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
3 Kristiāns Lipenītis 17.01 1.4 83.80 A. Noris Jēkabpils SS 26.05.2004. Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
4 Matīss Bahšteins 17.65 -0.6 83.80 K. Siņicins SS Arkādija 07.05.2004. Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.

300m/b zēniem

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Ņikita Kaseckis 44.17 76.20 S. Fenčenko Ludzas SS 16.01.2004. Latvian U16 Championships 29.06.2018.
2 Aleks Kožuškevičs 46.11 76.20 D. Lauva Liepājas SSS 25.12.2004. Latvian U16 Championships 29.06.2018.
3 Edvarts Eglītis 46.32 76.20 A. Raubišķis Jēkabpils SS 09.03.2004. Latvian U16 Championships 29.06.2018.
4 Aleksandrs Zinkevičs 47.28 76.20 V. Goļinskis Liepājas SSS 05.12.2004. Latvian U16 Championships 29.06.2018.

2000m/kav zēniem

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Mihails Filipovičs 6:57.11 76.20 A. Saņnikovs SS Arkādija 03.09.2004. Latvian U16 Championships 29.06.2018.
2 Dāvis Pankoks 7:08.76 76.20 D. Lauva Liepājas SSS 15.04.2004. Latvian U16 Championships 29.06.2018.
3 Gints Zilpuris 7:18.54 76.20 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 26.09.2004. Sportland CUP 17.05.2018.
4 Matīss Oto Filippovs 7:54.56 76.20 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 07.03.2004. IAAF athletics day 12.05.2018.

Tāllēkšana zēniem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Ralfs Zazerskis 5.98 0.0 I. Stukule Kuldīgas SS 28.03.2004. 706 Third-class Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus 24.03.2018.
2 Rihards Robins Helmanis 5.92 0.0 A. Čākurs Tukuma SS 19.08.2004. 693 Third-class Latvian 16 championships 24.02.2018.
3 Arvis Sūna 5.78 0.0 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 30.06.2004. 664 Third-class Sportland CUP 13.01.2018.
4 Edvarts Eglītis 5.57 1.6 A. Raubišķis Jēkabpils SS 09.03.2004. 620 Third-class Latvian Championships combined events 09.06.2018.

Trīssoļlēkšana zēniem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kaspars Plotnieks 11.03 1.0 A. Čaklis Ventspils nov. BJSS 28.01.2004. 544 Second-class junior Ventspils novada BJSS sacensības vieglatlētikā U 16 08.06.2018.
2 Ēriks Marians Skukovskis 9.89 0.0 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 17.09.2004. 430 Kuldīgas kauss 17.03.2018.

Augstlēkšana zēniem

Kārtslēkšana zēniem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Valters Jansons 3.00 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 22.08.2004. 466 Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
2 Arvis Sūna 2.88 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 30.06.2004. 435 First-class junior Daudzcīņas sacensības Rakverē 14.08.2018.
3 Edvarts Eglītis 2.60 A. Raubišķis Jēkabpils SS 09.03.2004. 363 First-class junior Latvian Championships combined events 09.06.2018.
4 Reinis Melbārdis 2.60 L. Dzene Valmieras BSS 25.01.2004. 363 First-class junior Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā 09.05.2018.

Lodes grūšana zēniem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rikardo Ivanovs 13.22 4.000 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 25.02.2004. Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.
2 Dāvis Stepanovs 12.69 4.000 S. Keisele Balvu SS 29.01.2004. Madonas "Gada Jaunatnes vieglatlēts 2018" 2.posms 26.06.2018.
3 Rihards Stūrītis 12.62 3.000 I. Aizpure Gulbenes BJSS 01.05.2005. Third-class Latvian U14 championships 06.06.2018.
4 Ņikita Kaseckis 12.58 4.000 S. Fenčenko Ludzas SS 16.01.2004. Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei 02.06.2018.

Šķēpa mešana zēniem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Klāvs Bogdanovs 48.27 600.000 A. Čaklis Ventspils nov. BJSS 10.08.2004. Third-class Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
2 Kristers Krauklis 47.00 400.000 I. Grēns Smiltenes SC 12.05.2005. First-class junior Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā 28.06.2018. 11:00
3 Toms Žmuida 45.89 600.000 I. Eversone SS Arkādija 01.02.2004. First-class junior Latvian U16 Championships 29.06.2018.
4 Juris Konrāds 45.56 400.000 A. Cāns Gulbenes BJSS 03.04.2005. Second-class junior Jāņa Lūša balvu izcīņa šķēpa mešanā 10.08.2018.

Diska mešana zēniem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rikardo Ivanovs 44.15 1.000 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 25.02.2004. Third-class Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
2 Arvis Sūna 38.26 1.000 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 30.06.2004. First-class junior Rudens sacensības mešanu disciplīnās ''Kokneses kauss 2018'' 22.09.2018.
3 Artūrs Ozols 36.74 1.000 M. Urtāns Cēsu PSS 10.06.2004. First-class junior Sportland CUP 14.07.2018.
4 Augusts Skride 34.32 1.000 V. Kumermane Ķekavas SS 01.01.2004. Second-class junior Rudens sacensības mešanu disciplīnās ''Kokneses kauss 2018'' 22.09.2018.

Vesera mešana zēniem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Roberts Bessarabs 53.33 3.000 I. Sokolovs Salaspils SS 11.07.2005. First-class junior Vesera mešanas sacensības "Rudens 2018" 10.11.2018.
2 Mārtiņš Saulītis 41.89 4.000 V. Kumermane Ķekavas SS 01.01.2004. Second-class junior Vesera mešanas sacensības "Ziemassvētku kauss 2018" 27.12.2018.
3 Mārtiņš Pundiņš 40.70 4.000 V. Kumermane Ķekavas SS 28.12.2004. Second-class junior Vesera mešanas sacensības "Ziemassvētku kauss 2018" 27.12.2018.
4 Augusts Skride 40.58 4.000 V. Kumermane Ķekavas SS 01.01.2004. Second-class junior Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā mešanu disciplīnās U16, U14, U12 24.04.2018.

Desmitcīņa zēniem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Arvis Sūna 4850 (U16) R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 30.06.2004. 648 Third-class Daudzcīņas sacensības Rakverē 14.08.2018.
2 Edvarts Eglītis 4252 (U16) A. Raubišķis Jēkabpils SS 09.03.2004. 560 Third-class Latvian Championships combined events 09.06.2018.
3 Ivans Safonovs 2753 (U16) A. Priževoits Ogres SC 10.08.2004. 341 Latvian Championships combined events 09.06.2018.
4 Roberts Pustenko 1075 (U16) R. Melgailis Vecumnieki 12.09.2004. 101 Latvian Championships combined events 09.06.2018.

100m meitenēm

200m meitenēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Arina Matvejeva 26.43 -1.5 A. Titovs, A. Titovs Jūrmalas SS 15.11.2004. 815 First-class Sportland CUP 14.07.2018.
2 Rēzija Grēta Štrausa 26.88 -1.5 A. Kļava, A. Matisons Liepājas raj. SS 28.10.2004. 777 Second-class Sportland CUP 14.07.2018.
3 Alise Smilte 26.92 -1.5 R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS 21.09.2004. 773 Second-class Sportland CUP 14.07.2018.
4 Megija Sirmā 27.33 1.3 R. Parandjuks, M. Urtāns Cēsu PSS 27.10.2004. 740 Second-class Sportland CUP 14.07.2018.

400m meitenēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kitija Zaula 59.95 G. Teko, A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 13.05.2004. 839 Second-class Sportland CUP 17.05.2018.
2 Renāte Beļājeva 1:02.00 A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 17.02.2004. 771 Second-class Sportland CUP 17.05.2018.
3 Alisa Proščinko 1:03.03 J. Hadakova Daugavpils NSS 20.12.2004. 739 Second-class Sportland CUP 17.05.2018.
4 Agate Caune 1:03.59 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 721 Second-class Valgas čempionāts 12.06.2018.
5 Kristīne Urtāne 1:03.69 S. Ziediņa Siguldas Sporta skola 23.12.2004. 718 Second-class Atlases sacensības ISF J.Humberta kauss vieglatlētikā 02.10.2018.
6 Alise Šterna 1:03.73 D. Stumbre Liepājas SSS 28.11.2004. 717 Second-class Sportland CUP 17.05.2018.

800m meitenēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Agate Caune 2:21.15 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 815 First-class Sportland CUP 17.05.2018.
2 Amanda Valtasa 2:22.99 J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 11.08.2005. 787 Second-class Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.
3 Baiba Bērziņa 2:25.19 A. Klapote SS Arkādija 20.05.2004. 755 Second-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
4 Rebeka Draudiņa 2:28.10 A. Klapote, L. Strekalovskis SS Arkādija 16.08.2004. 714 Second-class Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.

1500m meitenēm

3000m meitenēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Agate Caune 10:38.89 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 799 Second-class Baltic U18 Team Championships 02.08.2018.
2 Darija Ločmele 11:34.03 V. Krišāns, G. Bitītis Ludzas SS, MSĢ 31.03.2004. 649 Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
3 Veronika Bespalova 12:20.01 R. Ravinskis Valmieras BSS 11.11.2004. 537 Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
4 Paula Krūmiņa 12:33.10 A. Raubišķis Jēkabpils SS 20.09.2004. 507 First-class junior Latvian U16 Championships 29.06.2018.

100m/b meitenēm

# Athlete Result Wind Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rēzija Grēta Štrausa 15.41 1.0 76.20 A. Kļava, A. Matisons Liepājas raj. SS 28.10.2004. Second-class European Kids Athletics Games 2018 10.09.2018.
2 Dārta Auziņa 16.02 1.3 76.20 G. Blūmiņa, A. Strenga Siguldas Sporta skola 14.06.2004. Second-class European Kids Athletics Games 2018 10.09.2018.
3 Alise Kupše 16.44 1.3 76.20 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 23.02.2004. Third-class Latvian Championships combined events 09.06.2018.
4 Gerda Kerija Dreimane 16.54 -1.6 76.20 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 27.01.2004. Third-class Sportland CUP 17.05.2018.

300m/b meitenēm

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Samanta Dorči 49.18 76.20 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 03.02.2004. Second-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
2 Valērija Sokolova 50.68 76.20 J. Petrovskis Daugavpils NSS 21.01.2004. Third-class Atlases sacensības ISF J.Humberta kauss vieglatlētikā 02.10.2018.
3 Alise Kupše 51.06 76.20 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 23.02.2004. Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
4 Marta Kvašina 52.08 76.20 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 19.05.2004. Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.

2000m/kav meitenēm

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Estere Vingre 11:20.37 76.20 V. Ņuhtiļins Aizkraukles NSS 12.03.2004. 179 Latvian U16 Championships 29.06.2018.

Tāllēkšana meitenēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Gerda Kerija Dreimane 5.49 0.0 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 27.01.2004. 888 Second-class Sportland CUP 02.03.2018.
2 Kitija Zaula 5.40 0.4 G. Teko, A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 13.05.2004. 869 Second-class Sportland CUP 17.05.2018.
3 Madara Bērziņa 5.35 0.0 L. Dzene Valmieras BSS 30.03.2005. 858 Second-class Latvian U14 championships 11.02.2018.
4 Alise Melnbārde 5.19 0.0 V. Lācis Lāča SS 23.01.2004. 824 Latvian Championships combined events and race walking 27.01.2018.

Trīssoļlēkšana meitenēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rita Krauja 10.96 1.1 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 30.06.2004. 810 Third-class Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
2 Emīlija Tralmaka 10.85 1.2 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 15.07.2004. 799 Third-class IAAF athletics day 12.05.2018.
3 Anete Čistjakova 10.10 -1.2 S. Lorence Jelgavas BJSS 09.06.2004. 725 First-class junior Sportland CUP 14.07.2018.
4 Nikoleta Šleiva 10.05 -0.5 A. Priževoits Ogres SC 18.03.2004. 720 First-class junior IAAF athletics day 12.05.2018.

Augstlēkšana meitenēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Marija Elksniņa 1.62 J. Markevičs Daugavpils ISVS 07.01.2004. 849 Second-class 15. H.Silova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā 14.12.2018.
2 Agate Lāce 1.62 E. Krūms, S. Krūma SS Arkādija, LBJSA 06.10.2005. 849 Second-class European Kids Athletics Games 2018 10.09.2018.
3 Luīze Barkāne 1.61 A. Krauklītis Madonas BJSS 21.08.2004. 840 Second-class Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei 02.06.2018.
4 Dagmāra Midzene 1.59 A. Raubišķis Jēkabpils SS 11.01.2005. 820 Second-class 15. H.Silova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā 14.12.2018.

Kārtslēkšana meitenēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Paula Estere Bojāre 2.70 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 22.08.2004. 567 Third-class Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā 09.05.2018.
2 Rita Krauja 2.60 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 30.06.2004. 538 Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
3 Luīze Barkāne 2.20 A. Krauklītis Madonas BJSS 21.08.2004. 420 First-class junior IAAF athletics day 12.05.2018.
4 Alise Cvetkova 2.00 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 29.12.2004. 362 Second-class junior Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā 08.12.2018.

Lodes grūšana meitenēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Alise Ciemiņa 15.09 A. Čākurs Tukuma SS 26.10.2005. Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai 02.11.2018.
2 Amanda Regute 12.60 2.000 Z. Karols Aizkraukles NSS 02.05.2005. Second-class Rokiškis 2018 09.05.2018.
3 Adriana Kandu 12.60 3.000 D. Hadakovs Daugavpils NSS 25.02.2004. Second-class MANIEŽO TAURĖ-2018 07.12.2018.
4 Rēzija Špone 12.26 2.000 G. Teko, I. Eversone Limbažu un Salacgrīvas NSS 11.02.2004. Third-class Limbažu, Salacgrīvas, Alojas novadu skolēnu sporta spēles. Vieglatlētika "A", "B", "C" grupas 08.05.2018.

Šķēpa mešana meitenēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Hanna Gabriela Ziemiņa 42.37 400.000 G. Markss Smiltenes SC 14.03.2004. Second-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
2 Gerda Kerija Dreimane 40.60 400.000 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 27.01.2004. Second-class Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" 02.06.2018.
3 Sanija Ozoliņa 39.99 400.000 A. Cāns Gulbenes BJSS 07.01.2004. Second-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.
4 Sandra Brikmane 39.78 400.000 A. Raubišķis Jēkabpils SS 11.01.2005. Second-class Latvian U14 championships 06.06.2018.

Diska mešana meitenēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Amanda Malatkovska 36.05 0.750 M. Holsts Aizkraukles NSS 04.05.2004. Third-class Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
2 Ramona Nahtmane 30.50 0.750 M. Holsts Aizkraukles NSS 18.05.2005. First-class junior Aizkraukles NSS sacensības diska mešanā 13.06.2018.
3 Amanda Regute 30.02 0.750 Z. Karols Aizkraukles NSS 02.05.2005. First-class junior Aizkraukles NSS sacensības diska mešanā 13.06.2018.
4 Adriana Kandu 29.88 1.000 D. Hadakovs Daugavpils NSS 25.02.2004. 520 Third-class Sportland CUP 14.07.2018.

Vesera mešana meitenēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Elīna Lazdoviča 48.54 2.000 M. Holsts Aizkraukles NSS 10.11.2005. Second-class Vesera mešanas sacensības "Rudens 2018" 10.11.2018.
2 Amanda Malatkovska 36.72 3.000 M. Holsts Aizkraukles NSS 04.05.2004. Third-class Vesera mešanas sacensības "Rudens 2018" 10.11.2018.
3 Ramona Nahtmane 35.76 2.000 M. Holsts Aizkraukles NSS 18.05.2005. First-class junior Vesera mešanas sacensības "Rudens 2018" 10.11.2018.
4 Ksenija Pavliščeva 34.20 2.000 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 15.11.2005. First-class junior Rudens sacensības mešanu disciplīnās ''Kokneses kauss 2018'' 22.09.2018.

Septiņcīņa meitenēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Gerda Kerija Dreimane 4248 (U16) R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 27.01.2004. 736 First-class Daudzcīņas sacensības Rakverē 14.08.2018.
2 Alise Kupše 3838 (U16) A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 23.02.2004. 659 Second-class Latvian Championships combined events 09.06.2018.
3 Luīze Barkāne 3639 (U16) A. Krauklītis Madonas BJSS 21.08.2004. 621 Second-class Latvian Championships combined events 09.06.2018.
4 Samanta Ņesterenko 3150 (U16) A. Raubišķis Jēkabpils SS 24.06.2004. 529 Third-class Latvian Championships combined events 09.06.2018.