Latvijas izlases kandidāti
100m zēniem
200m zēniem
400m zēniem
800m zēniem
1500m zēniem
3000m zēniem
110m/b zēniem
300m/b zēniem
1500m/kav zēniem
Tāllēkšana zēniem
Trīssoļlēkšana zēniem
Augstlēkšana zēniem
Kārtslēkšana zēniem
Lodes grūšana zēniem
Šķēpa mešana zēniem
Diska mešana zēniem
Vesera mešana zēniem
Desmitcīņa zēniem
3000m soļošana zēniem
100m meitenēm
200m meitenēm
400m meitenēm
#
| Sportists | Rezultāts | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Emīlija Brauna
|
58.22
|
A. Fomenko, V. Lācis, D. Lāce
|
Jelgavas BJSS, Jelgavas VK, MSĢ
|
24.02.2009.
|
898
|
I klase
|
Baltijas U16 komandu čempionāts
|
11.07.2023.
|
2
|
Anna Vecbaštika
|
59.96
|
M. Rūgums
|
Liepājas SSS
|
20.12.2009.
|
873
|
I klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts telpās
|
03.02.2023.
|
3
|
Katrīna Daudzvārde
|
1:01.31
|
A. Raubiškis
|
Jēkabpils SS
|
14.03.2010.
|
794
|
II klase
|
Preiļu un Līvānu novadu čempionāts vieglatlētikā
|
22.06.2023.
|
4
|
Elīza Ērenfrīde
|
1:01.50
|
K. Siņicins
|
SS Arkādija, Tukuma VK
|
12.01.2010.
|
822
|
II klase
|
Ziemassvētku kauss (P)
|
17.12.2023.
|
5
|
Alise Zilberte
|
1:01.91
|
E. Siliņš
|
Ogres SC
|
28.07.2009.
|
774
|
II klase
|
Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupai, veltītas P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai
|
05.05.2023.
|
6
|
Emīlija Vīksna
|
1:01.95
|
M. Anzenavs, A. Fomenko
|
Jelgavas BJSS
|
27.08.2009.
|
807
|
II klase
|
LVS x Sportland kauss 2.posms (U14, U16)
|
22.01.2023.
|
7
|
Elizabete Zaprivoda
|
1:01.98
|
R. Saulgriezis
|
SS Arkādija
|
11.12.2009.
|
772
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
8
|
Terēza Mīkstā
|
1:02.43
|
A. Ķirsis
|
Limbažu NSS
|
06.01.2009.
|
758
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
9
|
Veronika Bībere
|
1:02.58
|
A. Pupina
|
SS Arkādija
|
24.06.2009.
|
753
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
10
|
Ksenija Fjodorova
|
1:02.65
|
I. Fjodorova
|
DSS, VK Saturn 7
|
14.06.2009.
|
751
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
800m meitenēm
#
| Sportists | Rezultāts | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Anda Zariņa
|
2:21.03
|
A. Sakne
|
Skaistkalnes vidusskola
|
20.07.2009.
|
816
|
I klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
30.06.2023.
|
2
|
Emīlija Vīksna
|
2:21.61
|
M. Anzenavs, A. Fomenko
|
Jelgavas BJSS
|
27.08.2009.
|
856
|
I klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts telpās
|
03.02.2023.
|
3
|
Elīza Ērenfrīde
|
2:23.96
|
K. Siņicins
|
SS Arkādija, Tukuma VK
|
12.01.2010.
|
824
|
II klase
|
Ziemassvētku kauss U16, U18
|
16.12.2023.
|
4
|
Anna Vecbaštika
|
2:25.22
|
M. Rūgums
|
Liepājas SSS
|
20.12.2009.
|
807
|
II klase
|
LIEPĀJAS SSS DAUDZCĪŅAS SACENSĪBAS U14, U16, U18, U20 vecuma grupām
|
28.12.2023.
|
5
|
Leonora Kāposta
|
2:25.43
|
D. Stumbre
|
Liepājas SSS
|
05.12.2009.
|
752
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
30.06.2023.
|
6
|
Angelina Sļesarenoka
|
2:25.62
|
A. Pupina
|
SS Arkādija
|
05.10.2009.
|
749
|
II klase
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai
|
14.06.2023.
|
7
|
Emīlija Brauna
|
2:26.68
|
A. Fomenko, V. Lācis, D. Lāce
|
Jelgavas BJSS, Jelgavas VK, MSĢ
|
24.02.2009.
|
734
|
II klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās
|
11.06.2023.
|
8
|
Kate Birzniece
|
2:26.76
|
R. Saulgriezis
|
SS Arkādija
|
15.01.2009.
|
733
|
II klase
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai
|
14.06.2023.
|
9
|
Kate Jukuma
|
2:28.75
|
A. Strenga
|
Siguldas Sporta skola
|
10.07.2009.
|
759
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts telpās
|
03.02.2023.
|
10
|
Veronika Bībere
|
2:29.14
|
A. Pupina
|
SS Arkādija
|
24.06.2009.
|
699
|
II klase
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai
|
14.06.2023.
|
1500m meitenēm
#
| Sportists | Rezultāts | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Elīza Ērenfrīde
|
5:00.33
|
K. Siņicins
|
SS Arkādija, Tukuma VK
|
12.01.2010.
|
769
|
II klase
|
Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupai, veltītas P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai
|
05.05.2023.
|
2
|
Angelina Sļesarenoka
|
5:13.65
|
A. Pupina
|
SS Arkādija
|
05.10.2009.
|
686
|
III klase
|
LVS x Sportland kauss 4.posms
|
27.05.2023.
|
3
|
Kate Birzniece
|
5:21.55
|
R. Saulgriezis
|
SS Arkādija
|
15.01.2009.
|
639
|
III klase
|
EUROPEAN KIDS ATHLETICS GAMES 2023
|
02.09.2023.
|
4
|
Agate Miglāne
|
5:27.46
|
A. Noris
|
Jēkabpils SS
|
26.09.2009.
|
605
|
III klase
|
Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupai, veltītas P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai
|
05.05.2023.
|
5
|
Lauma Keiša
|
5:27.77
|
R. Saulgriezis
|
SS Arkādija
|
14.10.2010.
|
603
|
III klase
|
Valmieras spēles (U14, U16, U18) 2023
|
04.07.2023.
|
6
|
Elizabete Petenoka
|
5:34.5
|
L. Krūkliņa, M. Gerke
|
Valkas novada BJSS
|
12.03.2009.
|
565
|
III klase
|
Alūksnes kausi 2023
|
27.05.2023.
|
7
|
Sofija Bokāne
|
5:38.62
|
A. Noris
|
Jēkabpils SS
|
29.05.2009.
|
543
|
III klase
|
Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupai, veltītas P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai
|
05.05.2023.
|
8
|
Anastasija Dzierkale
|
5:41.45
|
A. Volajs, J. Silicka
|
Ludzas SS
|
19.05.2010.
|
528
|
III klase
|
Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupai, veltītas P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai
|
05.05.2023.
|
9
|
Luīze Rajecka
|
5:41.7
|
A. Āboliņš
|
Cēsu PSS, SK Ašais
|
14.07.2009.
|
526
|
III klase
|
Alūksnes kausi 2023
|
27.05.2023.
|
10
|
Elīna Jahimoviča
|
5:57.68
|
I. Fjodorova
|
DSS, VK Saturn 7
|
03.02.2010.
|
445
|
I j. klase
|
Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupai, veltītas P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai
|
05.05.2023.
|
3000m meitenēm
100m/b meitenēm
#
| Sportists | Rezultāts | Vējš | Barjeras | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Keita Saučuka
|
14.83
|
0.5
|
76.20
|
M. Rūgums
|
Liepājas SSS
|
08.08.2009.
|
|
I klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
2
|
Anastasija Fomenko
|
15.16
|
0.5
|
76.20
|
A. Fomenko
|
Jelgavas VK, Jelgavas BJSS
|
10.04.2009.
|
|
I klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
3
|
Sofija Zagladova
|
15.24
|
1.1
|
76.20
|
L. Nagle
|
Jelgavas NSC, Jelgavas VK
|
06.08.2009.
|
|
I klase
|
LVS x Sportland kauss 5.posms
|
09.06.2023.
|
4
|
Laura Grieze Putniņa
|
15.60
|
1.7
|
76.20
|
A. Strenga
|
Siguldas Sporta skola
|
30.05.2009.
|
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
5
|
Kadrija Amanda Birkāne
|
15.90
|
0.0
|
76.20
|
D. Kalniņš
|
Aizkraukles NSS, Kokneses SC
|
28.05.2009.
|
|
|
Valmieras daudzcīņa 2023
|
20.07.2023.
|
6
|
Emīlija Brauna
|
16.09
|
0.7
|
76.20
|
A. Fomenko, V. Lācis, D. Lāce
|
Jelgavas BJSS, Jelgavas VK, MSĢ
|
24.02.2009.
|
|
II klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās
|
10.06.2023.
|
7
|
Sabīne Ozoliņa
|
16.18
|
1.3
|
76.20
|
R. Ziemelis
|
Ventspils nov. BJSS
|
11.05.2009.
|
|
II klase
|
Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā U16, U18
|
02.06.2023.
|
8
|
Amanda Zvagule
|
16.41
|
0.7
|
76.20
|
M. Rūgums
|
Liepājas SSS
|
31.07.2009.
|
|
III klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās
|
10.06.2023.
|
9
|
Anna Burtniece
|
16.43
|
2.0
|
76.20
|
E. Krūms
|
LBJSA, Ādažu BJSS
|
30.06.2009.
|
|
III klase
|
Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā
|
31.05.2023.
|
10
|
Anna Vecbaštika
|
16.49
|
-1.4
|
76.20
|
M. Rūgums
|
Liepājas SSS
|
20.12.2009.
|
|
III klase
|
Valmieras spēles (U14, U16, U18) 2023
|
04.07.2023.
|
300m/b meitenēm
1500m/kav meitenēm
Tāllēkšana meitenēm
#
| Sportists | Rezultāts | Vējš | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Emīlija Brauna
|
5.65
|
0.5
|
A. Fomenko, V. Lācis, D. Lāce
|
Jelgavas BJSS, Jelgavas VK, MSĢ
|
24.02.2009.
|
923
|
I klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
30.06.2023.
|
2
|
Keita Saučuka
|
5.50
|
0.0
|
M. Rūgums
|
Liepājas SSS
|
08.08.2009.
|
891
|
I klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts telpās
|
03.02.2023.
|
3
|
Anastasija Fomenko
|
5.47
|
1.5
|
A. Fomenko
|
Jelgavas VK, Jelgavas BJSS
|
10.04.2009.
|
884
|
II klase
|
Baltijas U16 komandu čempionāts
|
11.07.2023.
|
4
|
Kadrija Amanda Birkāne
|
5.37
|
0.0
|
D. Kalniņš
|
Aizkraukles NSS, Kokneses SC
|
28.05.2009.
|
863
|
II klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
|
29.01.2023.
|
5
|
Anna Vecbaštika
|
5.24
|
-1.5
|
M. Rūgums
|
Liepājas SSS
|
20.12.2009.
|
835
|
II klase
|
Valmieras spēles (U14, U16, U18) 2023
|
04.07.2023.
|
6
|
Enija Glaudāne
|
5.24
|
0.7
|
S. Sabājevs
|
SS Arkādija
|
10.05.2010.
|
835
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
7
|
Ance Miltiņa
|
5.17
|
0.0
|
M. Rūgums
|
Liepājas SSS
|
16.06.2010.
|
820
|
III klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts telpās
|
03.02.2023.
|
8
|
Sandija Reitmane
|
5.16
|
0.0
|
A. Priževoits
|
Ogres SC
|
10.05.2010.
|
818
|
III klase
|
Sporta skolas "Arkādija" balvu izcīņa U16 un U14 vecuma grupām II posms
|
24.02.2023.
|
9
|
Elizabete Zaprivoda
|
5.12
|
-0.8
|
R. Saulgriezis
|
SS Arkādija
|
11.12.2009.
|
809
|
III klase
|
Valmieras spēles (U14, U16, U18) 2023
|
04.07.2023.
|
10
|
Ieva Malnača
|
5.09
|
0.0
|
S. Sabājevs
|
SS Arkādija
|
15.03.2009.
|
803
|
III klase
|
Sporta skolas "Arkādija" balvu izcīņa U16 un U14 vecuma grupām II posms
|
24.02.2023.
|
Trīssoļlēkšana meitenēm
Augstlēkšana meitenēm
Kārtslēkšana meitenēm
Lodes grūšana meitenēm
Šķēpa mešana meitenēm
Diska mešana meitenēm
Vesera mešana meitenēm
Septiņcīņa meitenēm
3000m soļošana meitenēm