Ilūkstes novada Sporta skola

Dibinātājs:
Ilūkstes novada Dome
Reģistrācijas numurs:
90009957178
Juridiskā adrese:
Stadiona iela 1, Ilūkste, LV-5447
Faktiskā adrese:
Stadiona iela 1, Ilūkste, LV-5447
Vadītājs:
Dzintars Pabērzs, tel. 26621403
Kontaktpersona:
Petrakovs Sergejs, kontaktpersona, tel.22375124
Telefons:
65462136
E-pasts:
ilukste.sports@inbox.lv
sporta.skola@ilukste.lv

Sportisti

Sportists No Līdz
Kariagin 2019-06-12
Kristina Aleksandrova 2018-09-03
Elvis Ancāns 2014-09-01
Ņikita Andrijevskis 2016-09-05
Līva Ašmane 2019-01-02
Ainārs Azarevičs 2018-01-02
Evija Balode 2014-09-02
Kaspars Bebrišs 2016-01-02
Tīna Bekiša 2016-09-01
Anastasija Beļavska 2013-01-01
Elvita Bērziņa 2013-09-01
Anita Bleive 2017-09-01
Maigurs Bleive 2017-09-01
Edgars Bleive 2016-09-05
Melānija Borovska 2017-09-01
Felicita Čamāne 2016-09-01
Viktorija Celpanova 2016-09-05
Daniela Celpanova 2019-05-01
Lāsma Cibiņa 2017-01-01
Ingars Cibiņš 2012-09-01
Ilona Daukste 2015-09-01
Kalvis Daukste 2009-01-01
Dainis Dembnjaks 2018-05-02
Faina Denisenko 2013-09-01
Karolīna Denisenko 2013-09-01
Diana Denisenko 2018-04-02
Vasilina Denisenko 2018-09-01
Agris Dogžents 2017-01-02
Viktorija Dreimāne 2018-09-03
Laura Viktorija Dūna 2013-09-01
Aivis Dūna 2019-01-02
Agnese Feldentāle 2016-02-22
Rūdolfs Fišers 2019-01-02
Estere Fjodorova 2016-09-01
Artis Fjodorovs 2011-09-01
Laura Gaidele 2014-09-01
Ērika Galvāne 2016-09-01
Agnese Gaudze 2017-09-01
Elīna Gerasimova 2019-01-02
Dagnija Gičevska 2016-09-01
Angelina Grīnfelde 2016-09-05
Liāna Isajeva 2013-09-01
Anna Isoda 2013-09-01
Jūlija Ivanova 2015-09-01
Vita Ivanova 2018-04-02
Anastasija Jakovļeva 2016-09-01
Maksims Jakovļevs 2018-04-02
Ance Annija Jaseviča 2018-01-02
Ruslans Jeberza 2016-09-01
Andris Jelinskis 2014-09-01
Reinis Jevsins 2018-03-30
Linda Juško 2013-09-01
Toms Kaļiņins 2016-09-01
Karīna Kārkliņa 2015-09-01
Lovisa Ķerubine 2018-03-30
Karīna Kincāne 2016-09-01
Juris Kokāns 2016-09-01
Ralfs Konovs 2017-09-01
Julija Kozlovska 2013-09-01
Megija Krapāne 2018-04-02
Melanija Ksenofontova 2018-09-01
Glenda Kuciņa 2015-09-01
Evita Kūliņa 2013-09-01
Mikus Gustavs Kūliņš 2014-09-01
Everita Lapeško 2018-09-01
Jūlija Lapova 2013-09-01
Renārs Leiskins 2017-09-01
Emīls Liepiņš 2017-09-01
Laura Linarde 2016-09-01
Alekss Litvinovičs 2019-01-02
Kristiāns Litvinovičs 2019-01-02
Darja Lučina 2013-09-01
Armands Macijevskis 2013-09-01
Sandra Maliņa 2018-01-02
Daniels Maskaļevs 2018-09-01
Jānis Miders 2014-09-01
Reinis Miders 2014-09-01
Regnārs Miders 2017-09-01
Izabella Mihailova 2013-09-01
Jolanta Miķelāne 2014-09-01
Mairis Miķelāns 2018-05-31
Nellija Miltiņa 2014-09-01
Svetlana Miļukina 2013-09-01
Jeļena Ņikiforova 2019-01-02
Valērija Nikolajeva 2016-09-01
Kristiāna Oļehnovica 2014-09-01
Kārlis Olte 2018-04-02
Jānis Didzis Osītis 2017-09-01
Simona Ostrovska 2014-09-01
Nikola Papaurele 2014-09-02
Vairis Pastars 2017-09-01
Anna Marija Petrakova 2009-09-01
Vladislavs Pilacis 2016-09-05
Nika Pildika 2018-01-02
Jurijs Plečkens 2013-09-01
Mārtiņš Plešners 2017-09-01
Dzintars Plešners 2019-01-02
Raitis Polukejevs 2017-01-02
Daniels Prokudins 2014-09-01
Odrija Purvinska 2016-09-01
Andželika Purvinska 2013-09-01
Karalīna Purvinska 2013-09-01
Raivis Purvinskis 2016-09-05
Anita Purvnska 2018-09-01
Artjoms Putro 2019-05-02
Vitalijs Radzevičs 2016-09-05
Armands Rihtikovs 2018-09-01
Armands Rimovičs 2016-09-01
Oskars Rītinš 2019-05-02
Dāniels Romanovskis 2018-04-02
Oskars Rutkovskis 2017-01-01
Krista Rutkupa 2012-09-01
Madara Šablinska 2016-09-01
Raimonds Salna 2018-09-01
Reinis Sapa 2019-05-02
Anastasija Šcedrova 2018-02-04
Kate Seile 0016-09-01
Anda Šeršņova 2019-05-02
Gints Šeršņovs 2012-09-01
Santis Setkovskis 2015-09-01
Vilmārs Settarovs 2016-09-01
Jūlija Sidorova 2015-09-01
Jana Singe 2014-09-01
Kristiāna Skrinda 2013-09-01
Sonora Skudra 2012-01-01
Andrea Strautiņš 2016-09-01
Elvita Studāne 2019-01-02
Aleksandrs Sudniks 2017-01-02
Rolands Suitiņš 2013-09-01
Nelda Šuksto 2018-04-02
Iļja Talutis 2013-09-01
Keita Teljaževiča 2019-05-01
Kristina Timšāne 2018-01-02
Daniela Toloka 2013-09-01
Timurs Toloks 2016-09-05
Egija Tretjuka 2018-04-02
Anete Upīte 2018-09-01
Evelīna Urbāne 2018-01-02
Mareka Užule 2013-09-01
Vadims Užulis 2013-09-01
Emīls Stanislavs Vabolis 2013-09-01
Aldis Vaivod-Šulte 2016-01-05
Gunita Valaine 2016-09-01
Andis Valainis 2016-09-01
Līva Valpētere 2014-09-01
Elvis Valpēteris 2018-09-01
Digna Valtere 2017-09-01
Viesturs Vasiļevskis 2010-09-01
Oksana Vasiļjeva 2013-09-01
Ainārs Vasiļjevs 2015-09-01
Raivo Veļiks 2017-09-01
Kristers Vērdiņš 2018-01-02
Elīza Viekale-Gasjūne 2018-03-30
Sanita Vitkovska 2014-09-01
Agnese Vītola 2015-09-01
Anna Vizule 2014-09-01
Luīze Vizule 2016-09-01
Einārs Zaics 2012-09-01
Alberta Zeltiņa 2018-04-02
Ralfs Roberts Zibergs 2019-05-02
Agate Žuravska 2013-09-01
Ērika Zvejniece 2018-01-02
Ēriks Zvejnieks 2018-01-02

Treneri

Treneris No Līdz
Arnis Kaļiņins 2016-09-01
Svetlana Petrakova 1993-01-15
Sergejs Petrakovs 1991-09-01

Notikumi

Sacensības Datums Norises vieta
Ilūkstes novada sporta skolas meistarsacīkstes 27. - 27. Novembris Daugavpils
Daugavpils novada skolēnu sporta spēles. Atklātās sacensības vieglatlētikā „Jauno vieglatlētu kauss” un „Vidusskolu kauss” 02. - 02. Maijs Višķi, Daugavpils novads
Biržų rajono atviros jaunių ir jaunučių pirmenybės 05. - 05. Maijs Birži
Daugavpils novada atklātais čempionāts vieglatlētikā un Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstes U16 grupai 07. - 07. Maijs Višķi, Daugavpils novads
Ilūkstes novada „Vidusskolu kauss” un "Jauno vieglatlētu kauss" 09. - 09. Maijs Ilūkste
Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, augstlēkšanā, kārtslēkšanā 16. - 16. Maijs Valmiera
Ilūkstes novada četrcīņa „Draudzība” 16. - 16. Maijs Ilūkste
Ilūkstes novada kauss 12. - 12. Jūnijs Ilūkste
Sprinta festivāls 26. - 26. Jūnijs Ilūkste
Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsascīkstes B grupā 16. - 16. Septembris Ilūkste
Metēju diena "Kokneses kauss 2017" 23. - 23. Septembris Koknese
Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes 26. - 26. Novembris Daugavpils
Jaunais vieglatlēts 1.posms 17. - 17. Decembris Daugavpils
Kauņas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes 15. - 16. Janvāris Kauņa, LTU
„Latgales kauss” atklātās sacensības vieglatlētikā 28. - 28. Janvāris Daugavpils
Jaunais vieglatlēts 2.posms 18. - 18. Marts Daugavpils
Ilūkstes novada „Vidusskolas kauss” un „Jauno vieglatlētu kauss”. 02. - 02. Maijs Ilūkste
Jaunais vieglatlēts 3.posms 16. - 16. Maijs Ilūkste
Ilūkstes novada četrcīņa „Draudzība” 22. - 22. Maijs Ilūkste
Jaunais vieglatlēts 4.posms 28. - 28. Maijs Ilūkste
Ilūkstes novada kauss 13. - 13. Jūnijs Ilūkste
Ilūkstes novada atklātas sacensības vieglatlētikā mešanu disciplīnās 25. - 25. Jūnijs Ilūkste
Cerību kauss 25. - 25. Jūlijs Višķi
Sprinta festivāls 06. - 06. Augusts Ilūkste
Višķu kauss 20. - 20. Augusts Višķi
Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām 22. - 22. Septembris Ilūkste
Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā 25. - 25. Septembris Ilūkste
Lietuvas čempionāts krosā, IV posms 05. - 05. Oktobris Ariogala, Lietuva
Ilūkstes novada Sporta skolas FS sacensības 21. - 21. Oktobris Daugavpils
Ilūkstes novada atklātas sacensības "Rudens kauss" 11. - 11. Novembris Daugavpils
Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes 25. - 25. Novembris Daugavpils
Jaunais vieglatlēts 1.posms 16. - 16. Decembris Daugavpils
Šauļu atklātais pilsētas čempionāts 17. - 17. Janvāris Šauļi, Lietuva
Ilūkstes novada "Vidusskolu kauss" un "Jauno vieglatlētu kauss"" 09. - 09. Maijs Ilūkste
Jaunais vieglatlēts 2.posms 09. - 09. Maijs Ilūkste
Ilūkstes novada četrcīņa „Draudzība” 21. - 21. Maijs Ilūkste
Jaunais vieglatlēts 3.posms 22. - 22. Maijs Ilūkste
Jaunais vieglatlēts 4.posms 29. - 29. Maijs Ilūkste
Ilūkstes novada kauss 11. - 11. Jūnijs Ilūkste
Ilūkstes novada atklātas sacensības vieglatlētikā mešanu disciplīnās 25. - 25. Jūnijs Ilūkste
Sprinta festivāls 05. - 05. Augusts Ilūkste
Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām 21. - 21. Septembris Ilūkste
Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā 24. - 24. Septembris Ilūkste
Ilūkstes novada rudens kross 01. - 01. Oktobris Ilūkste
Ilūkstes novada Sporta skolas FS sacensības 20. - 20. Oktobris Daugavpils
Ilūkstes novada atklātas sacensības "Rudens kauss" 10. - 10. Novembris Daugavpils
Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes 24. - 24. Novembris Daugavpils
Jaunais vieglatlēts 1.posms 15. - 15. Decembris Daugavpils