Carnikavas piejūras skrējiens (0)

Norises datums: 04/06/2016 - 04/06/2016 Norises vieta: Carnikava Kategorija: Cita

Rezultāti

Skrējiena rezultāti pa grupām.docx
Skrējiena rezultāti pa DISTANCĒM.docx
Statistika/Rezultāti

Skrējiens pretī vasarai ikgadējajā “Carnikavas Piejūras skrējienā”

4.jūnijā notika tradicionālās Carnikavas skriešanas sacensības, kurām šogad dots nosaukums „Carnikavas Piejūras skrējiens”, kurā 3; 6,5 un 15 km garās distances veda pa tēlainā dabas parka „Piejūra” takām.

Kā jau tas ierasts, sacensības tika atklātas ar bērnu skrējienu, kur atbilstoši savai vecuma grupai jaunākie sacensību dalībnieki mērojās spēkiem skriešanā Carnikavas sporta kompleksa stadionā, attiecīgi veicot 1 vai 2 apļus. Par uzvarētājiem pašā jaunākajā grupiņā (līdz 4 g.v.) kļuva attiecīgi Kate Lejiņa un Valters Blūme. Nedaudz vecāku bērnu – S6 grupas uzvarētāja Monta Daņiļēviča, V6 zēniem – Edvards Krūms.

SV8 grupā, kuriem jau bija jāveic 800 m distance, uzvarētāju laurus šoreiz plūca rīdzinieki. Par uzvarētāju meitenēm kļuva Klāra Paula Želubovska, bet zēniem – Kaspars Jubelis. Ātrākie carnikavieši šajā vecuma grupā bija Elza Jākobsone un Linards Prombergs. S10 grupā par uzvarētāju kļuva Lelde Pāķe no Saulkrastiem, aiz sevis atstājot Carnikavas novada pārstāvi Martu Maiju Borzkopi. Ļoti spraiga cīņa risinājās V10 distancē, kur pirmais piecinieks finišēja 4 sekunžu ietvaros. Finiša spurtā vislabākais izrādījās Rūdolfs Graudiņš, uzreiz aiz sevis atstājot brāli Robertu.

Plkst. 11:25 starts tika dots 3 km garā Veselības meža apļa dalībniekiem, kurā, atbilstoši sacensību nolikumam startēja divpadsmit un četrpadsmit gadīgi jaunieši, kā arī seniori. Ļoti spraiga cīņa notika S14 vecuma grupā starp Lindu Blūmi un Montu Prombergu, kur tikai pašā finiša spurtā uzvaru izrāva Linda. Pārējie Veselības meža apļa uzvarētāji – Luīze Līcite (S12), Jānis Šalts (V14). Senioru grupās uzvarēja šo sacensību vecākais dalībnieks Jānis Kapralis un carnikavietis Vilnis Liepiņš.

6,5 km garajā Tautas meža aplī devās jaunieši no 16 gadu vecuma, tautas klases dalībnieki,  un īpašās grupas „100 kg + dalībnieki”. Kā jau tas ierasts, lielākais dalībnieku skaits bija tautas grupā. Šeit uzvarētāji Sniga Promberga un Lauris Rodionovs. Jauniešu konkurencē uzvarētāji ir Reinis Jurjāns un Sabīne Lūkina, savukārt 100kg+ uzvarēja Inesis Babāns. Piecdesmit gadnieku grupā uzvarēja Inita Bistrova un Valērijs Jegorovs, kurš uzrādīja arī absolūti labāko šīs distances rezultātu.

Neilgi pēc Tautas apļa dalībniekiem uz starta stājās arī sacensību garākās distances – 15 km garā Meža apļa dalībnieki, starp kuriem bija arī Latvijas Vieglatlētikas Savienības prezidents Guntis Zālītis. Par absolūtajiem šīs distances uzvarētājiem kļuva carnikavieši Ināra Lūse un Reinis Ronis, kuri skrēja Elites grupā. S30 grupas uzvarētāja Kristīne – Estere Lūse, V30 – Vjačeslavs Žunda, 2.vietā paliekot carnikavietim Haraldam Prombergam, V40 – Normunds Upenieks. Šajā grupā labākais carnikavietis Ainārs Skrubis, kurš ierindojās 3.vietā.

Carnikavas sporta centrs saka lielu paldies Carnikavas novada domei un galvenajiem atbalstītājiem – ASICS LATVIJA, kuri sagādāja ļoti labas balvas 15km garās Meža apļa distances uzvarētājiem.

Paldies Ilzei Tjarvei par ļoti garšīgo biezputru un atvēsinošo dzērienu.

Īpašu pateicību Carnikavas sporta centrs izsaka trašu tiesnesim Jānim Innusam par ieguldīto darbu profesionālā trašu sagatavošanā, kā arī pārējiem trašu tiesnešiem.

Nākamās Carnikavas sporta centra organizētās skriešanas sacensības Carnikavas rudens Zibens kross/Latvijas čempionāts krosā notiks 15.oktobrī.