Pasaules U20 čempionāts (0)

Norises datums: 27/08/2024 - 31/08/2024 Norises vieta: Lima, Peru Kategorija: C

Vispārējie kvalifikācijas kritēriji, kas attiecas uz visām 2024. gada izlases sacensībām pieejami ŠEIT.

  • Katrā disciplīnā var piedalīties 2 dalībnieki no valsts.
  • Pasaules U20 čempionātam ir noteiktā kvalifikācijas normatīva izpilde.
  • Kvalifikācijas normatīvu izpildes datumi: 1.10.2023.-4.08.2024.
  • Ja kvalifikācijas normatīvu izpilda vairāk nekā 2 sportisti vienā disciplīnā, tad atlases kritērijs ir rezultātu stabilitāte 2024. gada sezonā.

 

Kvalifikācijas normatīvi

Vīrieši Disciplīna Sievietes
7080 Desmitcīņa
Septiņcīņa 5300
10.55 100m 11.78
21.35 200m 24.35
47.65 400m 55.40
1:50.50 800m 2:09.00
3:48.00 1500m 4:27.50
8:07.00 3000m 9:32.00
14:08.00 5000m 16:30.00
9:02.00 3000m kavēkļu skrējiens 10:38.00
100m barjeras 14.20
14.20 110m barjeras
53.20 400m barjeras 1:01.00
7.56 Tāllēkšana 6.20
15.50 Trīssoļlēkšana 12.90
2.13 Augstlēkšana 1.80
5.10 Kārtslēkšana 4.00
18.20 Lodes grūšana 14.50
55.50 Diska mešana 49.00
68.00 Šķēpa mešana 49.50
67.50 Vesera mešana 57.50
43:50.00 10000m soļošana 49:30.00

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Datums Treneris
Paula Kļaviņa Kārtslēkšana 4.00 4.00 02.01.2024. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Paula Kļaviņa Kārtslēkšana 4.00 4.00 26.05.2024. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Paula Kļaviņa Kārtslēkšana 4.00 4.10 05.06.2024. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Patrīcija Jansone Augstlēkšana 1.80 1.80 07.01.2024. R. Štrobinders, M. Štrobinders
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.90 12.93 03.02.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.90 13.33 10.02.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.90 13.32 11.05.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.90 13.50 25.05.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.90 13.13 08.06.2024. A. Kronbergs
Madara Bērziņa Tāllēkšana 6.20 6.23 09.02.2024. G. Markss
Aleksis Gailītis Trīssoļlēkšana 15.50 15.51 10.02.2024. V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, I. Skurule
Aleksis Gailītis Tāllēkšana 7.56 7.59 16.05.2024. V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, I. Skurule
Sima Aškinezere Kārtslēkšana 4.00 4.00 02.03.2024. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Laura Osipenko 100m barjeras 14.20 14.16 14.05.2024. D. Lāce, V. Lācis
Laura Osipenko 100m barjeras 14.20 14.03 16.05.2024. D. Lāce, V. Lācis
Laura Osipenko 100m barjeras 14.20 14.06 16.05.2024. D. Lāce, V. Lācis
Laura Osipenko 100m barjeras 14.20 13.89 25.05.2024. D. Lāce, V. Lācis
Laura Osipenko 100m barjeras 14.20 13.89 30.05.2024. D. Lāce, V. Lācis
Elza Lazdiņa Šķēpa mešana 49.50 49.93 16.05.2024. D. Kalniņš, A. Vaivads
Elza Lazdiņa Šķēpa mešana 49.50 49.91 15.06.2024. D. Kalniņš, A. Vaivads
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.80 1.82 25.05.2024. I. Grava
Ģirts Šenkevics 110m barjeras 14.20 14.14 30.05.2024. D. Lāce, V. Lācis
Andris Skadiņš Desmitcīņa 7080 7499 (U20) 01.06.2024. M. Ārents, R. Maķevics, I. Kupčiuna
Inese Bembere Tāllēkšana 6.20 6.23 08.06.2024. L. Olijara
Aleksandrs Tiščenko 400m 47.65 47.57 15.06.2024. V. Goļinskis
Ričards Peders 110m barjeras 14.20 14.17 15.06.2024. E. Krūms, S. Krūma

Ziņas

Foto

Video