Pasaules čempionāts telpās (0)

Norises datums: 01/03/2018 - 04/03/2018 Norises vieta: Birmingema (Anglija) Kategorija: Cita

8:50.00 8:28.00 3000m 7:52.00 7:40.00
8.14 12.80 (100mb) 60mb 7.70 13.40 (110mb)

• Katrā disciplīnā var pieteikt 3 dalībniekus, no kuriem 2 var piedalīties;
• Normatīvi izpildāmi no 2017.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 19.februārim.
Papildus noteikumi
• Obligāts starts Latvijas čempionātā savā vai radniecīgā disciplīnā;
• Ja normatīvu izpilda vairāk nekā 2 sportisti, tad atlase ir Latvijas čempionāts;
• Visi normatīvi izpildāmi sacensībās, kuras atbilst IAAF noteikumiem;
• Sportistam ir jābūt licencētam LVS;
• Sportistam ir spēkā esošas līgumsaistības ar LVS;
• Par dalību sacensībās lemj Treneru padome un LVS valde.

Ziņas

Lauma Grīva - 11. labākā tāllēcēja Pasaules čempionātā telpās

Tāllēcēja Lauma Grīva svētdien Birmingemā ar rezultātu 6.34m izcīnīja 11. vietu Pasaules čempionātā telpās.

04/03/2018

Elvijam Misānam 10. vieta Pasaules čempionātā telpās trīssoļlēkšanā

Pasaules čempionātā telpās Elvijs Misāns ar rezultātu 16.55m izcīnīja desmito vietu trīssoļlēkšanas sacensībās.

03/03/2018

Līga Velvere izcīna 10. vietu Pasaules čempionātā telpās

Lielbritānijas pilsētā Birmingemā turpinās Pasaules čempionāts vieglatlētikā telpās. Latvijas skrējēja Līga Velvere savā 800m skrējienā finišēja kā ceturtā ar rezultātu 2:02.98 un kopvērtējumā izcīnīja 10. vietu.

03/03/2018

Karpinskis Pasaules čempionātā telpās debitē ar lielisku sniegumu, tomēr visus skrējiena dalībniekus diskvalificē

Lielbritānijas otrajā lielākajā pilsētā Birmingemā sācies pasaules čempionāts vieglatlētikā telpās. No mūsējiem kā pirmais uz starta devās 400m skrējējs Austris Karpinskis.

02/03/2018

Lauma Grīva, Austris Karpinskis, Elvijs Misāns un Līga Velvere pārstāvēs Latviju Pasaules čempionātā vieglatlētikā telpās

Viens no šī gada lielākajiem notikumiem vieglatlētikā norisināsies Birmingemā, kur no 1. līdz 4. martam notiks Pasaules čempionāts vieglatlētikā telpās. Čempionāta rīkotāji ir uzaicinājuši piedalīties tāllēcēju Laumu Grīvu, trīssoļlēcēju Elviju Misānu, 800 m skrējēju Līgu Velveri, savukārt Austris Karpinskis piedalīsies 400 m distancē.