Rīgas čempionāts jaunatnei. 22-23.01 > 200m

( 22.01.2010. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 Atvars Trams LAT 24.24 697 II klase
1 Rūdolfs Tonigs 09.07.1995. LAT 24.68 645 II klase
2 Ralfs Skulofs 01.05.1993. LAT 24.83 628 II klase
2 Mārtiņš Jaunpetrovičs 20.01.1995. LAT 25.58 547 III klase
3 Ģirts Dubinskis 04.01.1993. LAT 24.70 643 II klase
3 Mārtiņš Kolita 08.11.1995. LAT 26.64 441 I j. klase
4 Mihails Mesilovs 04.09.1993. LAT 24.72 641 II klase
4 Mārtiņš Grava 10.07.1995. LAT 26.74 432 I j. klase
5 Artūrs Romaņenko 04.06.1993. LAT 25.22 585 III klase
5 Kristaps Ceriņš 31.01.1996. LAT 27.16 393 I j. klase
6 Jānis Vanags 24.06.1993. LAT 25.72 532 III klase
6 Sandris Ozoliņš 14.10.1995. LAT 27.25 385 I j. klase
7 Krišs Kūliņš 18.06.1994. LAT 25.80 524 III klase
7 Antons Tjumins 30.03.1995. LAT 27.81 338 II j. klase
8 Madars Vējkājis 18.01.1994. LAT 25.81 523 III klase
8 Jurijs Isakovičs 14.04.1995. LAT 27.97 324 II j. klase
9 Emīls Sevastjanovs 10.02.1994. LAT 25.84 520 III klase
9 Māris Ābele 03.05.1995. LAT 28.07 316 II j. klase
10 Egils Markus 26.06.1993. LAT 26.04 499 III klase
10 Andrejs Šēfers 20.03.1995. LAT 28.13 312 II j. klase
11 Dāvis Caune 13.09.1994. LAT 26.08 495 III klase
11 Oskars Dudurs 24.02.1996. LAT 28.15 310 II j. klase
12 Artūrs Zīverts 08.01.1993. LAT 26.23 481 III klase
12 Eduards Gromiko 18.04.1995. LAT 28.46 286 II j. klase
13 Roberts Bernšteins 20.06.1993. LAT 26.43 461 III klase
13 Mairis Bušinskis 14.08.1995. LAT 28.56 278 II j. klase
14 Kaspars Bušs 23.04.1993. LAT 26.49 455 III klase
14 Artūrs Harlamovs 05.01.1995. LAT 28.90 254 III j. klase
15 Niks Vilsons 22.07.1994. LAT 26.70 435 I j. klase
15 Semjons Taldikins 28.02.1996. LAT 29.14 237 III j. klase
16 Artis Vasiļjevs 06.04.1994. LAT 26.71 434 I j. klase
16 Vladimirs Mihailovs 03.11.1995. LAT 29.23 230 III j. klase
17 Eduards Kolosanovs 28.04.1993. LAT 26.84 422 I j. klase
17 Dāvis Vasiļjevs 06.03.1996. LAT 29.31 225 III j. klase
18 Mārcis Zariņš 04.10.1993. LAT 26.99 409 I j. klase
18 Rūdolfs Bērziņš 30.06.1996. LAT 29.57 208 III j. klase
19 Ingmārs Trejs LAT 27.09 400 I j. klase
19 Iļja Azarevičs 06.03.1996. LAT 29.77 195 III j. klase
20 Roberts Šantars 12.08.1994. LAT 27.17 392 I j. klase
20 Artūrs Druva 17.04.1996. LAT 30.07 177
21 Aivis Ginters 04.02.1994. LAT 27.39 373 II j. klase
21 Igors Deruss 24.03.1995. LAT 30.09 176
22 Lotārs Šalgūns 18.08.1993. LAT 27.41 371 II j. klase
22 Kārlis Andžāns 10.07.1996. LAT 30.77 137
23 Juris Pomerancevs 06.12.1993. LAT 27.50 364 II j. klase
23 Maksims Morozovs 11.11.1996. LAT 30.82 135
24 Andris Kitts 24.03.1994. LAT 27.73 344 II j. klase
24 Aleksandrs Saļzirins 01.12.1996. LAT 33.10 42
25 Jānis Dravnieks 12.04.1993. LAT 27.87 333 II j. klase
25 Toms Ozoliņš 04.08.1996. LAT 34.30 14
26 Raitis Bareika LAT 28.17 308 II j. klase
27 Kaspars Nagle 10.02.1993. LAT 28.26 301 II j. klase
28 Emīls Buliņš 03.02.1994. LAT 29.40 219 III j. klase
29 Ēriks Ķigurs 08.09.1994. LAT 30.01 180