Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās > 800m

( 20.07.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
340 3 Austra Ošiņa 01.01.2006. LAT A. Klapote SS Arkādija 2:22.49 795 II klase
225 4 Amanda Valtasa 11.08.2005. LAT J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 2:22.61 793 II klase
239 5 Indra Mackeviča 10.10.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 2:23.41 781 II klase
336 7 Ruta Alvīne Libere 18.11.2005. LAT N. Milbrete SS Arkādija 2:32.30 656 II klase
316 6 Elza Niklase 27.07.2005. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 2:34.23 631 II klase
237 1 Kamila Aleksa Krustiņa 26.10.2006. LAT Z. Kincis Ogres SC 2:37.74 585 III klase
319 8 Linda Auziņa 11.07.2005. LAT A. Klapote SS Arkādija 2:43.35 516 III klase

2. skrējiens

( 20.07.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
327 4 Liliana Grigorjeva 10.11.2006. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 2:35.96 608 III klase
399 5 Zanda Zaķe 15.03.2005. LAT R. Melgailis Vecumnieki 2:36.01 607 III klase
118 7 Zaiga Paegle 01.03.2006. LAT A. Fomenko Jelgavas BJSS 2:36.51 601 III klase
136 8 Rēzija Vītola 28.07.2006. LAT A. Noris Jēkabpils SS 2:38.03 581 III klase
331 2 Milāna Krafte 09.08.2005. LAT A. Pupina SS Arkādija 2:38.47 576 III klase
165 3 Anna Marija Mackare 22.03.2005. LAT A. Kļava Liepājas raj. SS 2:43.52 514 III klase
289 1 Dagnija Štāla 27.10.2006. LAT S. Birkenberga Saldus SS 3:08.13 263 II j. klase

3. skrējiens

( 20.07.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
354 7 Taiga Tugarinova 29.05.2006. LAT A. Klapote SS Arkādija 2:34.10 632 II klase
335 3 Krisija Adriana Lancmane 19.10.2006. LAT K. Siņicins SS Arkādija 2:43.74 511 III klase
123 6 Žanete Žukova 21.07.2006. LAT M. Anzenavs Jelgavas BJSS 2:44.89 498 III klase
307 2 Sāra Dorše 19.06.2005. LAT I. Grēns Smiltenes SC 2:45.91 486 III klase
209 5 Amanda Griķe 31.08.2006. LAT D. Serjogins Līvānu VK 2:46.00 485 III klase
133 4 Elija Poriete 20.04.2006. LAT A. Noris Jēkabpils SS 2:47.15 472 III klase
264 8 Arianda Ivanova 25.09.2005. LAT O. Borisova Preiļu BJSS 2:54.78 389 III klase