Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai > 1500m

1. skrējiens

( 10.07.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
304 3 Austra Ošiņa 01.01.2006. LAT A. Klapote SS Arkādija 4:48.57 847 II klase
163 1 Amanda Valtasa 11.08.2005. LAT J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 4:49.83 838 II klase
185 2 Indra Mackeviča 10.10.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 4:59.31 776 II klase
261 4 Elza Niklase 27.07.2005. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 5:15.02 678 III klase
41 8 Madara Kļavniece 04.03.2006. LAT S. Krūma, G. Bitītis Carnikava, MSĢ 5:21.75 638 III klase
285 12 Milāna Krafte 09.08.2005. LAT A. Pupina SS Arkādija 5:34.54 565 III klase
94 7 Rēzija Vītola 28.07.2006. LAT A. Noris Jēkabpils SS 5:39.87 536 III klase
122 6 Anna Marija Mackare 22.03.2005. LAT A. Kļava Liepājas raj. SS 5:41.62 527 III klase
149 9 Jana Dolgiļeviča 20.07.2005. LAT A. Vengra Ludzas SS 5:46.80 500 I j. klase
14 5 Robina Klasmane 07.03.2005. LAT R. Sīlis Alūksnes BJSS 5:50.81 479 I j. klase
312 11 Sofija Rumkovska 06.05.2005. LAT I. Zālīte SS Arkādija 6:06.77 402 II j. klase
91 10 Elija Poriete 20.04.2006. LAT A. Noris Jēkabpils SS 6:18.60 349 II j. klase

2. skrējiens

( 10.07.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
264 3 Linda Auziņa 11.07.2005. LAT A. Klapote SS Arkādija 5:20.89 643 III klase
39 7 Vendija Volosovska 20.08.2006. LAT S. Dzilnava Bauskas BJSS 5:34.38 566 III klase
172 2 Līva Elīza Andersone 29.07.2006. LAT Z. Kincis Ogres SC 5:38.20 545 III klase
250 8 Sāra Dorše 19.06.2005. LAT I. Grēns Smiltenes SC 5:44.23 513 I j. klase
160 9 Amanda Griķe 31.08.2006. LAT D. Serjogins Līvānu VK 5:47.23 497 I j. klase
293 5 Krisija Adriana Lancmane 19.10.2006. LAT K. Siņicins SS Arkādija 5:50.96 478 I j. klase
17 6 Adelīna Alise Bergmane 22.06.2006. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 5:51.03 478 I j. klase
29 4 Samanta Karaša 01.07.2006. LAT S. Dzilnava Bauskas BJSS 6:15.34 363 II j. klase
38 1 Laura Smane 08.12.2006. LAT A. Indriksone Bauskas BJSS 6:33.89 286 III j. klase