Rīgas atklātās jaunatnes (U18) meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās > 400m

1. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
155 3 Invida Mauriņa 23.07.2003. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 58.61 918 I klase
170 2 Kamilla Vanadziņa 03.10.2003. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 59.68 882 I klase

2. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
118 3 Renāte Beļājeva 17.02.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 1:02.46 791 II klase
78 2 Elza Zeta Baumane 06.05.2004. LAT V. Lācis Lāča SS DNS

3. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
156 2 Anastasija Močalova 10.04.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:03.67 753 II klase
164 3 Kira Rudiša 10.02.2003. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija DNS

4. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
80 2 Mia Melbārde 06.01.2004. LAT V. Lācis Lāča SS 1:04.88 715 II klase
33 3 Anastasija Kisele 28.05.2004. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 1:06.49 667 III klase

5. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
35 2 Viktorija Popovičeva 27.12.2003. LAT G. Kozireva Daugavpils ISVS 1:04.25 735 II klase
11 3 Adelīna Smirnova 31.03.2004. LAT D. Vinogradovs Auseklis 1:18.04 371 III j. klase

6. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
82 2 Marta Zunte 01.01.2003. LAT V. Lācis Lāča SS 1:07.08 650 III klase
176 3 Hedviga Estere Šēra 01.07.2004. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 1:10.88 545 III klase

7. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
127 2 Valērija Curikova 13.09.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:06.10 679 III klase
126 3 Baiba Bērziņa 20.05.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:06.75 660 III klase

8. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
24 2 Madara Lāce 13.04.2003. LAT L. Haritonovs BJC "Laimīte" 1:07.43 640 III klase
97 3 Laura Zalāne 13.05.2004. LAT Z. Kincis Ogres SC 1:10.68 550 III klase

9. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
171 3 Aleksandra Zumente 28.11.2004. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 1:09.38 585 III klase
89 2 Anna Dreismane 01.06.2004. LAT Z. Kincis Ogres SC 1:11.92 517 I j. klase

10. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
117 3 Kristīne Urtāne 23.12.2004. LAT S. Ziediņa Siguldas Sporta skola 1:02.69 783 II klase
37 2 Alina Vorobjova 12.07.2003. LAT G. Kozireva Daugavpils ISVS 1:04.89 715 II klase

11. skrējiens

( 18.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
73 3 Sanija Daļecka 12.11.2004. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 1:09.16 591 III klase
13 2 Marija Ļūļāka 22.03.2003. LAT D. Vinogradovs Auseklis DNF