Maxima Jaunatnes kauss U14 un U16 vecuma grupām > 1000m

1. skrējiens

( 12.02.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
295 2 Indra Mackeviča 10.10.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 3:10.60 779 II klase
61 1 Madara Kļavniece 04.03.2006. LAT S. Krūma, G. Bitītis Carnikava, MSĢ 3:19.58 688 II klase
393 6 Elza Niklase 27.07.2005. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 3:22.30 662 III klase
352 4 Anna Frolova 19.04.2005. LAT S. Birkenberga, D. Mankusa Saldus SS 3:22.47 660 III klase
161 7 Rēzija Vītola 28.07.2006. LAT A. Noris Jēkabpils SS 3:33.79 556 III klase
431 5 Frederika Anna Grende 07.10.2005. LAT A. Blajs SS Arkādija DSQ

2. skrējiens

( 12.02.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
291 3 Kamila Aleksa Krustiņa 26.10.2006. LAT Z. Kincis Ogres SC 3:32.18 570 III klase
206 2 Anna Marija Mackare 22.03.2005. LAT A. Kļava Liepājas raj. SS 3:33.35 560 III klase
158 4 Elija Poriete 20.04.2006. LAT A. Noris Jēkabpils SS 3:34.06 554 III klase
1 6 Ramona Bičenko 20.11.2005. LAT I. Vītola Aizkraukles NSS 3:43.53 474 I j. klase
134 5 Alise Kristāla 06.10.2005. LAT E. Čakša Jelgavas SC 3:48.46 435 I j. klase

3. skrējiens

( 12.02.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
280 6 Līva Elīza Andersone 29.07.2006. LAT Z. Kincis Ogres SC 3:33.84 556 III klase
7 1 Adelīna Alise Bergmane 22.06.2006. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 3:35.74 539 III klase
432 5 Liliana Grigorjeva 10.11.2006. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 3:37.93 520 III klase
231 4 Greta Grīnberga 15.04.2006. LAT V. Lācis Lāča SS 3:43.66 473 I j. klase
521 3 Sofija Rumkovska 06.05.2005. LAT I. Zālīte SS Arkādija 3:57.18 370 II j. klase
459 2 Milāna Krafte 09.08.2005. LAT A. Pupina SS Arkādija 3:59.09 356 II j. klase

4. skrējiens

( 12.02.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
481 6 Ruta Alvīne Libere 18.11.2005. LAT N. Milbrete SS Arkādija 3:26.63 621 III klase
311 4 Daniela Varlamova 26.09.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 3:42.35 483 I j. klase
5 2 Kitija Vanesa Gubska 10.07.2005. LAT I. Dalka Alojas vsk. 3:48.40 435 I j. klase
29 5 Samanta Karaša 01.07.2006. LAT S. Dzilnava Bauskas BJSS 3:49.73 425 I j. klase
623 3 Amēlija Bergmane 30.05.2006. LAT T. Čerņiks Ķekavas SS 4:07.89 297 II j. klase
640 7 Amēlija Vīmane 06.12.2006. LAT T. Čerņiks Ķekavas SS 4:21.19 217 III j. klase
144 1 Alise Tukule 19.03.2006. LAT E. Čakša Jelgavas SC 4:21.52 216 III j. klase